X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam HASHIMOTO :) ehehheh

    Dzisiaj sobie walnęłam ten suwaczek bo stwierdziłam że bedę odliczała :)

    Kasiu wózeczek wygląda prześlicznie. Ja na razie kombinowałam nad NANO RIKO, Camarelo Carera, Adamex Pajero i Bebetta dzisiaj w sklepie oglądałam ale jakos takie duże mi się wydały.
    Ja chciałabym wygodny i nie bardzo duży wózek, nie bardzo ciężki, bo w sierpniu chcemy na wakacje jechać nad morze a to kupę kilometrów i wypadałoby się do furki spakować :) a to na pewno jeszcze gondola będzie bo mały będzie miał ponad 3 miesiące :)

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 2 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że dziwne rzeczy, bo przecież te trzecie USG jest po to żeby ocenić dziecko do porodu, czy jest nie za duże na sn itd... :( To bardzo ważne USG... My nagrywaliśmy ekran USG i mamy pamiątkę, z resztą to pomysł od Mamy Mai podchwycony :)

    Monilia ten nasz to następca Riko Nano więc też jest spoko :) Bebetto też braliśmy pod uwagę, w sumie nad tymi dwoma się zastanawiałam. Jeszcze Mondo jest dobry, ale nam kolorystyka nie podpasowała. A co do Adamexu to z tego co czytałam to bym odradzała, bo podobno zdarza się, że rama pękła na spacerze (nie wyobrażam sobie co bym zrobiła!) :) Oj fajnie tak wybierać :D :D :D

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 2 lutego 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki przepraszam was za chwilowe milczenie, ale u mnie znowu trochę się działo. W piątek zaczęłam plamić więc mąż zawiózł mnie do szpitala. Okazało się że to z szyjki, ponieważ Zosia nadal jest dosyć nisko i uciska na nią i stąd to plamienie. Jednak na szczęście nie było ono duże - tego samego dnia ustało i dzisiaj mnie wypisali do domu.
    W szpitalu mam bardzo słaby net i napisanie posta wyczerpuje mnie nerwowo, więc dlatego się nie odzywałam.
    Mam nadzieje, że te wszystkie przygody już za nami i że dane nam będzie przeżyć choć ze dwa tyg spokoju, abyśmy mogli dopiąć wszystkie sprawy związane z przyjściem Zosi na świat. Potem mogę już leżeć w szpitalu.
    Najważniejsze, że plamienie ustało i teraz nic niepokojącego się nie dzieje.

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 2 lutego 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech nie mieści mi się trzeci suwaczek :( wkleja się tylko część kodu :(

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 2 lutego 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże Tulisiu teraz przeczytałam. Ale musiałaś się zdenerwować plamieniem. Dzięki Bogu, że już jest dobrze. Niepokoiło mnie Twoje milczenie i proszę przeczucie się sprawdziło.
    Leż i odpoczywaj Kochana! Oby już nic się nie działo!Kiedy idziesz do swojego gina?

    Zosieńko Skarbie zostań jeszcze u mamusi w brzuszku!!!!

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu kochana ale tej Zosi sie nudzi w brzuszku... wypoczywaj jak najwiecej, zebyscie obydwie bezpiecznie dotrwaly terminu

    Mysiu to dziwne, ze nie chca ci zrobic tego usg na fundusz... mnie moj gin pytal, czy chce skierowanie, ale powiedzialam, ze nie, ze zrobie juz u niego na miejscu, bo wiedzialam, ze Wojtek jest zdrowy.
    Wspolczuje glukozy bleeeeee ja tym razem znioslam ją gorzej niz z Mają, na szczescie sama rozrabialam to z woda i moj gin pozwolil wcisnac cytrynke ;) bez niej nie dalabym rady. A najlepszy jest moj maz :) mowi do mnie daj sprobowac ta glukoze, napil sie i stwierdzil, ze to wcale nie jest az takie slodkie :D

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fotelik my mamy maxi cosi cabriofix i do tego baze isofix. Super sprawa :) jestem mega zadowolona i Wojtek nie narzeka, oczywiscie pod warunkiem, ze jazda nie trwa zbyt dlugo.

    Wozek mam xlander x move i ja jestem zadowolona z niego. Chociaz chyba tylko ja (moi rodzice mowia ze "gorszego gowna nie moglam juz kupic" :D ), mojemu mezowi przestal sie wizualnie podobac :/ super radzil sobie w sniegu, na roztopach, w lekkim blotku i po wybojach (mieszkam na wsi, nie mam tu chodnikow, a i drozka nie jest idealna)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai my mamy taki sam zestaw do samochodu :) Bazę macie familyfix? Bo ja już zaczęłam się rozglądać za kolejnym fotelikiem, bo Antek waży już 7 kg, więc pewnie na wakacje już będziemy potrzebowali nowy. (choć on przybiera 1kg na miesiąc, ale mam nadzieję, że zwolni tempo) Rozglądaliście się już może za następnym? Bo musi być taki, żeby pasował do tej bazy, a nie wiem czy każdy pasuje... No i widziałam tam taki co można przodem i tyłem, bo skoro jest do 18 kg to tak by się przydało, bo przecież tyłem to gdzie ten dzieciak nogi będzie trzymał...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 21:07

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy baze 2wayFix, pozniej jest do niej specjalnie dopasowany nastepny fotelik, na stronie Macicosi pisze, ze to 2wayPearl
    Mnie tez zastanawia, gdzie Wojtek pomiesci te swoje nozki, skoro fotelik do jazdy tylem powinien pasowac do ok 4 roku zycia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 21:14

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no widzisz czyli Ty masz bazę właśnie do tego fotelika, który można przodem i tyłem :) A my chyba niestety nie :( Muszę się mocniej zagłębić w ten temat...

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w sklepie ze 3 razy powtarzalam babce, ze ma byc ta baza przodem i tylem ;) i juz wtedy nam mowila, ze tylko tem fotelik wchodzi w gre jako nastepny

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 2 lutego 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no widzisz to masz tą bazę do fotelika o którym ja myślałam... Ehhh no trudno... :) Ale nie ma tego złego, bo ten który jest dla nas ma 5 stopni wychylenia to akurat, bo Antek jest bardzo długi, a będziesz jeszcze za mały na siedzenie to akurat będzie mógł być w pozycji bardziej leżącej. I tak ogólnie ideą bazy jestem zachwycona i w życiu bym jej nie zamieniła na pasy :) No ale tak jak mówię, my sporo jeździmy :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 2 lutego 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu, wypoczywajcie dużo. Niech Zosia ładnie w brzuszku jeszcze posiedzi..

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 2 lutego 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosieńko posiedz jeszcze u mamusi!!! Tulisiu Kochana będzie dobrze, Zosia wytrzyma jeszcze trochę i urodzi sie piękna i zdrowa <3 Oszczędzaj się ile się da :) Oby szyjka wytrzymała jeszcze trochę :)

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • Tulisia Autorytet
    Postów: 1113 816

    Wysłany: 3 lutego 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też mam nadzieję że Zosia wytrzyma.

    Mysiu, do swojego gina idę (jeśli nic się nie będzie działo) 16 lutego. Badał mnie w ostatni piątek po tym plamieniu, wczoraj wychodząc ze szpitala też mnie zbadali. Uważam że jeżeli nie zauważę żadnych niepokojących objawów to nie mam sensu spacerować do gina 2 razy w tygodniu. Moja szyjka i tak jest nadwyrężona i ciągłe macanie raczej jej nie służy :)

    10tc [*] 13.02.15 Nigdy Cię nie zapomnimy.
    relgf71xwciwmza6.png
    ex2btv73rir38s0o.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 lutego 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu teraz tylko odpoczynek a na pewno wszystko się uda :)
    Zosieńka tylko chciała o sobie przypomnieć <3

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu trzymam kciuki za Was, zeby Zosia jest trochę posiedziala w brzuszku :) oszczędzaj się, dużo odpoczywaj i lez :) jeszcze miesiąc i Zosia może witać świat jak tak bardo chce :) szybko zleci ten czas :*

    Mama Mai, jakby maz wypił całą szklankę to pewnie zmienił by zdanie hehe :) ja po pierwszych łykach stwierdziłam ze nie jest zle ale potem mnie mdlilo strasznie ;)

    Co do fotelika to tez się musimy powoli rozejrzeć bo ostatnio jak jechaliśmy to patrzyłam ze jeszcze trochę i tez Kornelcia będzie wystawać z niego. Tez dużo jeździmy ale mamy zwykle nosidełko na pasy, z tym ze cały czas jest w samochodzie i nie ma problemu przypinaniem.
    Co do wyjazdu nad morze to tez się zastanawiamy nad tygodniowym pobytem bo akurat kuzynka z dziećmi jadą i zaproponowali nam. Ja bym bardzo chciała ale nie wiem czy z małym dzieckiem jechać. Jak będzie gorąco to tez się nie wyjdzie nigdzie w południe, ode mnie to tez kawał drogi, nie wiem jak mała by zniosla tak dluga podroz. Niby lubi jezdzic samochodem, zawszw sie uspokaja w nim i zasypia no ale to jednak nie tyle godzin. No nie wiem nie wiem. Jeszcze musimy to przemyśleć.

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulisiu, włąśnie jakieś dziwne przeczucie miałam, czemu do nas nie zaglądasz?
    Najważniejsze,żę dobrze się skończyło i oby już takich powtórek nie było.
    Kurcze to jak siedzenie na bombie, ale na pewno wytrzymacie z Zosią do terminu :)

    Monila - super zdjęcie Kacperka przy suwaczku :)

    Kasienka masz rację lepiej uważać na choroby, nawet jak się przechodziło, tak jak ja toxo, mam 2 koty, jeden domowy a jeden polny, ale przychodzi co dzień pojeść i pospać w domu. Mamy przykład po Twojej cytomegalii, lepiej dmuchać na zimne.


    Ja dziś zrobiłam pierwsze zakupki w pepco za 50zł, bo były promocje i ciuszki od 3 zł - 10max.
    Są słodkie choć w rozmiarze 68 :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/812eea697c5a.jpg

    pszczoła10, monilia84, Mysia 15, lucy1983 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczko piekne zakupy :) ja nie moge wchodzic do pepco, bo zaraz wszystko bym chciala kupic :) maja sliczne ubranka i takie tanie ;)

  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola my jedziemy na wakacje :) Ja myślałam nad morzem, ale mąż się upiera nad mazurami (ja też wolę mazury, ale myślałam o plaż dla Antka). Mazury nawet lepiej bo z Warszawy mamy bliżej :) Co do jazdy to dzieci mogą ciągle jechać przez max 2 godziny, trochę przerwy i ponoszenia i można jechać dalej :) No jak lubi to może da radę :) Z resztą macie jeszcze trochę czasu :)
    My też chcemy kupić wózek parasolkę na ten wyjazd, bo niby mamy samochód bardzo duży bo suv, ale wózek i walizki to za dużo...

    Truskaweczko ale Nikola będzie modelka!!! <3

    monilia84, Truskaweczka83, pszczoła10 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
‹‹ 604 605 606 607 608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ