X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu
    Najważniejsze będzie zielone światełko dla Was , i oby było jak najszybciej trzymam kciuki :)
    Bo ja mimo rozpoczynania starań w tym cyklu jakoś nie chce się nakręcać żeby później nie było rozczarowania jak pojawi się @ w marcu albo wynik testu pokaże jedna kreske..

    TheBaja możliwe że ja będę zobaczymy :)

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła, tak się cieszę! Właśnie myślałam o Tobie, jak Ci poszło na USG:) Gratuluję olbrzyma:)

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczola, gratuluje!!! Cudowne informacje dzis :) Ale piekny dzien! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się działo widzę :)

    lucy1983- właśnie ostatnio dosyć często :/ zaczęło się w grudniu na początku tego był ból w klatce piersiowej i aż do pleców w okolice prawej łopatki. W wigilie pierwszy raz, potem w 2 dzień świąt, a teraz to już nawet nie liczę. Ból strasznie nie przyjemny :( . Byłam i już na pogotowiu z tym, i w nocy w przychodni i u lekarza. Wszędzie jakoś to bagatelizują. Musze iść jeszcze raz, bo już mnie to martwi, że nie wiem od czego to jest i to zazwyczaj zaczyna boleć wieczorem, albo w nocy budzę się z bólu. I staram się nie brać leków przeciwbólowych, jak byłam przed testowaniem to nawet pyralginy nie brałam,ale wczoraj tak bolało, że wzięłam ketonal (2 raz w życiu).

    Lili30 - Dziś jest Twój dzień na tym forum ! Super wiadomości ! :) Oby wszystko było dobrze :) i zarażaj, zarażaj i jeszcze raz zarażaj :)

    Mam nadzieję, że wkrótce wszystkie już będziemy razem na fioletowej stronie :)

    meeegi1771- oby plamienie minęło... ale na pewno jest dobrze :)

    ggonia- to super ! :) to teraz czas zacząć działać :)

    hehe, wszystkie czekamy i cieszymy się z pierwszej @, a gdy przychodzi do starań to jak się zjawia to już jest smutek ...

    TheBaja - oby tak jak mówisz w marcu już było dużo, dużo zafasolkowanych :)

    pszczoła10 - jejuś kolejne super wieści :) jak dobrze,że fasoleczka taka duża i serduszko ładnie bije :)

    Lili30 lubi tę wiadomość

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam od lekarza z Mojego miasta który dziś przyjmował bo zaczęłam krwawic. Właśnie się dowiedziałam ,że Mam polipa w szyjce macicy i to chyba on jest winowajcą Mojego krawienia. Kur. ...!!!!! Miałam tyle badań id samego początku i przed ciążą i w trakcie i nikt tego nie zauważył ???? Musiał być juz jakiś czas bo jest nie mały. Ależ jestem zła !!!!!! Z dzieckiem chyba ok serduszko biło ładnie w macicy wszystko ok. Ileż to człowiek może się odenerwowac Ja juz jestem bezsilna wszystkie wizyty prywatnie i nikomu nie chce się dokładnie Mnie przebadać, porażka jakaś !

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy wiecie dziewczyny ,że licząc wszystkich lekarzy razem z tymi w szpitalu od początku ciąży badalo Mnie już 5 lekarzy ... to jest wszystko chore.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety podejście większości lekarzy, a potem człowiek się denerwuje, albo trafia z czymś jak już jest za późno ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od początku tej ciazy ,a jest to dopiero 6 tydz i 5 dzień.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dużo wiary i pozytywnych emocji dla starających się o fasolke dałyście Wy dziewczyny , Wy wszystkie którym się udało , nie będę wymieniać każdej bo jest was dzięki Bogu tak dużo że straciła bym rachube :)

    Ze wszystkich Nas jestem dumna , jesteśmy najsilniejszymi kobietami na świecie które najbardziej zasługują na miano "Ziemskich" Mam .. jejuuu nie długo chyba jakiś wirtualny żłubek założymy czy coś :D

    meeegi1771, majeczka8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili super ze beta pozytywna :) gratulacje :*
    pszczola wow twoj dzidzius juz taki duzy ;)
    meeegi naprawde brak slow!!! dobrze chociaz ze w koncu poznalas przyczyne tego krwawienia. Lekarz ci powiedzial co teraz z tym polipem zrobicie??
    Ggonia gratuluje @ :) teraz duzo serduszkowania przed toba :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi normalnie współczuje , 5 lekarzy i żaden tego polipa nie widział ? Porażka dla nich :/

    ggonia hormony ci się dzisiaj udzielają widzę :P

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai żebym nie była w ciąży to pewnie by usunęli ale ,że jestem to trzeba obserwować. .....

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meeegi, bez komentarza to pozostawiam ale dobre wiadomosci, to fakt, iz Malenstwo ma sie dobrze i to nie ono robi takie niespodzianki.. Trzymaj sie zdrowo, skup sie na Malenstwie a potem zabierzesz sie za cala reszte!

    TheBaja lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 18 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za ten wspólny dzień na forum dziś, za tyle miłych i ciepłych słów ;) To chyba jedyny wątek gdzie nie czuję zazdrości, a czyste wsparcie i to że jedna dla drugiej jest nadzieją ;) Idę z mężulem na 20 do kościoła posypać głowy popiołem i zacząć Wielki Post, a także podziękować za moją dzidzie , Wasze dzidzie, prosić o dalsze łaski dla nas wszystkich tych ciężarnych i starających się ;)
    Megi co do lekarzy to ja również miałam do nich pecha a przewinęłam się przez tyle gabinetów, że aż nie chcę tego wspominać. Niestety rutyna, masówka i znieczulica. Przynajmniej wiesz że z dzieckiem wszystko jest ok i będzie ok - tego mocno się trzymamy ;)
    Dziweczynki trzymajcie się cieplutko do jutra ;) Starające się pracować cięzko w pocie czoła, ciężarne odpoczywać i włączyć pozytywne myślenie, kobietki przed staraniami relaks i może jakaś rozgrzewka hmmm? Dyspozycje wydałam i idę się modlić ;) Buziole :* :* :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 17:54

    jangwa_maua, TheBaja, kehlana_miyu, meeegi1771, Mysia 15, lucy1983, majeczka8 lubią tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, jestes KOCHANA! Dziekuje za modlitwe :) ja rowniez od siebie sprobuje zadzialac na Gorze, aby dla Ciebie zarezerwawali 9 nudnych miesiecy pelnych zdrowia :)
    Buziaki


    Wszytskim zycze fantastycznego wieczoru ;) Sciskam kazda z osobna :)

    majeczka8, meeegi1771 lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zmieniła mi się całkowicie moja @ po poronieniu..
    Wcześniej miałam silne bóle ale znośne utrzymujace się przed pierwsze dni , to samo z krwawieniem silniejsze i poźniej słabsze i trwała cały tydz. A teraz ból jest połowe mniejszy i trwał zaledwie kilka godzin od jej pojawienia teraz jest tylko pobolewanie , a krwawie dość lekko przy tej @ i poprzedniej również.. Pierwsza była tylko 2u dniowa , a teraz zastanawiam się ile będzie trwała 2ga obecna @.
    Ta "nowa" wersja @ z regularnym cyklem nie jest taka zła , ale obawiam się że ciężko mi się z nią oswoić bo nadal pamiętam jej nieregularne pojawienia się z uciążliwym bólem i dość mocnym krwawieniem.

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wspaniałe wiadomości dzisiaj! Dziewczyny tak się cieszę! :D

    Lili- gratuluję i życzę tego co wszystkim życzyłam: niech dzidziuś mocno się trzyma mamusi i rośnie zdrowy! :)

    Pszczoła- no, no to już naprawdę masz olbrzymka w brzuszku! :) Fantastyczna wiadomość! I niech Maleństwo nadal tak rośnie!

    Meegi dobra wiadomość jest taka, że wiesz, że to nie dzidziuś jest powodem plamień, że ma się dobrze i rośnie. Więc może troszkę odetchniesz. Tak jak mówi lekarz, trzeba obserwować i być dobrej myśli! Będzie dobrze! :)

    A nam życzę jak najszybszej infekcji od ciążowych wirusków i własnych Fasoleczek!! :)

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 18 lutego 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili gratulacje! ;) w ogóle same dobre wiadomości dzis na forum ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Dziewczyny zmieniła mi się całkowicie moja @ po poronieniu..
    Wcześniej miałam silne bóle ale znośne utrzymujace się przed pierwsze dni , to samo z krwawieniem silniejsze i poźniej słabsze i trwała cały tydz. A teraz ból jest połowe mniejszy i trwał zaledwie kilka godzin od jej pojawienia teraz jest tylko pobolewanie , a krwawie dość lekko przy tej @ i poprzedniej również.. Pierwsza była tylko 2u dniowa , a teraz zastanawiam się ile będzie trwała 2ga obecna @.
    Ta "nowa" wersja @ z regularnym cyklem nie jest taka zła , ale obawiam się że ciężko mi się z nią oswoić bo nadal pamiętam jej nieregularne pojawienia się z uciążliwym bólem i dość mocnym krwawieniem.

    Ggonia, moja mama tak miała - przez całe lata nieregularne, obfite i bardzo bolesne miesiączki, a po porodzie o połowę krótsze i znacznie mniej bolesne. Choć dalej raczej nieregularne.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili kochana :) jak ja się cieszę twoim małym szczęściem:) niech zdrowo rośnie pod sercem i nie przysparza trosk :) trzymam kciuki i modlę się za ciebie żeby tym razem się udało :) i dzięki serdeczne za modlitwę :) obym mogła od następnego miesiąca znowu się starać i wkrótce dołączyć do grona mamusiek :) przytulam kochana :)

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ