X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ggonia, moja mama tak miała - przez całe lata nieregularne, obfite i bardzo bolesne miesiączki, a po porodzie o połowę krótsze i znacznie mniej bolesne. Choć dalej raczej nieregularne.

    Zobaczymy jak to będzie z kolejnymi o ile nie zafasolkuje w tym cyklu bądź co badź muszę być na to nastawiona że może się nie udać. Dla mnie mogą takie @ już zostać o ile bedą regularne bo to dla mnie teraz jest bardzo ważne

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 lutego 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia - oby marzec zaowocował dużą ilością fasolek w tym i Twoją ;)
    Ja chyba mam dziś gorszy dzień...początek cyklu, a już się boję, że się nie uda :( narzeczony mi ucieknie i wtedy będzie ciężko :(

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, gratuluję bety, teraz najważniejsze jest twoje zdrowie i spokoj ducha. Oby te 9 miesiecy było nudne i szybko minęło :) chłonę wirusy :) dziś dzień przerwy, jutro biorę się do pracy. Tak bardzo chciałabym do was dołączyć !!

    Majeczka, to tez jest mój tydzień na „produkcje”(chyba, testy owu pokażą). Niech to będzie nasz szczęśliwy tydzień :) !

    The Baja – obys miała racje i aby w marcu nasz watek przeniosl się na fioletowa strone –no ostatecznie w kwietniu gdyby ktoras z dziewczyn się ociągała :) :)

    Pszczoła, to taki chichot losu z tą datą 7.10…. twój aniołek do ciebie wroci, wspaniale :) niech tam na gorze ktoś nad wami czuwa !

    Megi, dobrze, że ktoś w końcu znalazł powod krawienia. Mi tez dopiero 4 lekarka powiedziała ze mam macicę dwurożną, nikt tego wcześniej nie widział. Trzymam kciuki żeby było dobrze, moja kolezanka tez miała krwawienia, tez znaleźli polip, teraz Staś ma 2 miesiące :)

    Ggonia, mi tez zmienil się okres i dlugosc cyklu. Coz taka nasza natura. Ważne że @ przyszedł i zaczyna się kolejny rozdzial :)

    Jangwa, a już wiadomo, że twój narzeczony wyjezdza w momencie owulacji? Plemniki potrafią przeżyć nawet do 7 dni w ciele kobiety, więc ten cykl wcale nie musi być stracony. No chyba, że wyjeżdza na miesiąc. Takich plemników to chyba jeszcze nie wynaleźli :)

    Rachele, jak samopoczucie? Mialas przed pierwszym @ pp jakieś objawy, że nadchodził? Jeszcze tylko 5 dni… :)

    Kehlana, trzymam kciuki za dobre wyniki USG i zielone światło do staran :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 20:02

    meeegi1771, majeczka8 lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może panikuje trochę ... w kwietniu najprawdopodobniej wyjeżdża ... i będzie jeździł na 3 miesiące na 2 tygodnie w domu ;( Ech ... może dziś mam gorszy dzień po prostu...pozytywnie trzeba myśleć, że w tym cyklu się uda ... bardzo, bardzo bym chciała :) (jak każda z nas)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sobie wizualizuje 2 kreski na tescie i siebie w obcislej sukience podkreslajacej powieksszony brzuszek :) no bo juz raczej nic wiecej w stanie nie jestem zrobic. reszta w rekach natury. i mojej podlewanej czerwonym winem macicy :)

    kierzynka lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywne myślenie przywołuje poztywne zdarzenie ;)

    No jak się nie uda jak już wyśniła mi się ciąża więc jeżeli to jakiś znak to niech tak się dzieje...
    Zostawiłam koszulke w której chodziłam jak byłam w ciaży , schowałam ją w szafie i Mężowi powiedziałam że założe ją dopiero i tylko kiedy bede w ciaży wtedy już bedzie wiedział jak tylko mnie w niej zobaczy. Ciagle o tym pamięta , a ja pragne ją znów założyć i nosić ..

    TheBaja lubi tę wiadomość

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio nalozylam na siebie sukienkę, ktora mialam na sobie jak sie dowiedzialam,ze serduszka juz nie widac na usg. najpierw chcialam ja wyrzucić. potem stwierdzilam, ze to bez sensu, a teraz to juz sama nie wiem.

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękna wizualizacja :). Kojarzy mi się to z książką "Sekret", gdzie właśnie wizualizacje, to na czym się koncentrujemy najbardziej przyciągamy do siebie i to wtedy pojawi się w naszym życiu..

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Ale piękna wizualizacja :). Kojarzy mi się to z książką "Sekret", gdzie właśnie wizualizacje, to na czym się koncentrujemy najbardziej przyciągamy do siebie i to wtedy pojawi się w naszym życiu..

    no i o to chodzi, wylaczam TV i zanużam się w swoich wyobrażeniach o mojej wspaniałej, zdrowej i szczesliwej ciąży, która jest już za rogiem ! :D

    jangwa_maua, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po każdej największej burzy ten promień słońca musi wyjść !
    My najwiekszą burze mamy za sobą teraz dla każdej zaświeci ten promień

    jangwa_maua, *Kejt* lubią tę wiadomość

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane!

    Jej wiedziałam, ze Środa popielcowa bedzie dobrym dniem!

    Lili - ogromne gratulacje!!!Fantastycznie! Duzo spokoju i niech Kropeczek ładnie rosnie!

    pszczoła - ciesze sie, ze wszystko dobrze sie rozwija i serduszko bije mocno :*

    meegi - naprawde az trudno uwierzyc ilu niekompetentnych/leniwych lekarzy chodzi po tym swiecie!! Szok!

    A ja dzis byłam u nowej ginekolog i mam najzieleńsze swiatlo do staran!! Wszystko super wrocilo do normy :) i pewnie moglisbysmy nawet juz w tym tygodniu zaczac starania ale.... nadal nie rozumiem belgijskiego systemu ubezpieczen i okazalo sie, ze nie mam ubpezpieczenia szpitalnego. Jutro pedze sie ubezpieczyc, ale jesli chodzi o porod to trzeba miec pelnych 9 miesiecy ubezpieczenia, wiec musze sie wstrzymac do mniej wiecej kweitnia ze staraniami. Troche jestem zla na siebie, ze taka jestem gapa, ale widocznie tak musialo byc...No a gdybym była w ciazy to moja sytuacja nie bylaby zbyt wesola, wiec widocznie tak musialo byc... Wiec moje drogie, niedlugo mam nadzieje, ze Wasze wiruski i na mnie zadziałaja :)

    Wielkopostna modlitwe takze zmowilam za nas wszystkie, wiec jak Bog uslyszy tyle pozytywnych wezwan to nie ma opcji - bedzie wysyp Bobaskow! :)

    Kejt - ja tez bede sobie wizualizowac te 2 kreseczki :) Jestem pewna na 100% ze to pomoze! Znam to z doswiadczenia :)

    Udanego wieczoru <3

    meeegi1771, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Po każdej największej burzy ten promień słońca musi wyjść !
    My najwiekszą burze mamy za sobą teraz dla każdej zaświeci ten promień

    Przypomniałaś mi słowa mojego męża kiedy byłam po zabiegu wtedy tylko on mówił " Zobaczysz jeszcze kiedyś dla Nas zaświeci się jaśniej to śwatełko "

    *Kejt* lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jutro pedze do nowego gina bo w zasadzie kontrolę mam dopiero za miesiąc ;) mam nadzieje że ten ginekolog wreszcie będzie tym co na prawdę zna sie na robocie bo trafiam na samych debili ;)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak... ja wierzę w to światełko ;)

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiBW, super, że lekarz powiedzial, że możecie ruszać do boju :) co do twojego "gapiostwa" to trudno, najważniejsze, że już niedlugo wracasz do gry i że bedziesz miała opiekę kiedy już bedziesz w ciązy.

    2 kreseczki przybywajcie :D

    DomiBW lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • KkasienkaA Autorytet
    Postów: 946 622

    Wysłany: 18 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili- super wieści!!! Gratuluję Ci z całego serca!!!

    Pszczoła a Tobie gratuluję Olbrzyma i trzymam dalej kciuki :*

    Meeegi, ja też myślę, że najważniejsze że z Maleństwem jest wszystko w porządku.


    Ja z rozpoczynającym się postem w swojej modlitwie także pomodlę się za Was i za te zafasolkowane i za te pragnące fasolki. I podziękuję za to, że mamy forum i siebie! :)

    jangwa_maua, kierzynka, *Kejt*, ggonia, Lili30 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołek jest już w niebie... Kochamy Cię bardzo! <3
    9tc 30.11.2014

    Antoś <3
    201510131762.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi fajnie że u ciebie takie dobre wieści :) tylko niefajnie z tym ubezpieczeniem :( no ale cóż...co zrobić. Na szczęście jest tu nas jeszcze sporo staraczek więc będzie nam raźniej :) a i tak się uda :)
    Dzięki serdeczne za modlitwę - oby Bóg wysłuchał naszych próśb. I jak to mówisz dał nam wysyp Bobasków :)

    I nawzajem udanego wieczoru! :❤️

    DomiBW, *Kejt* lubią tę wiadomość

  • DomiBW Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 18 lutego 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No troche kiepsko, ale wole poczekac miesiac niz placic ponad 2000euro za prod! Widocznie tak ma byc i zdaje sie na los :)

    02.02.2015 [*]
    Wiosną nadzieja narodzi się ponownie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomimo iż same czesto w siebie wątpiłyśmy to pozostałe wierzyły w w Nas jeszcze bardziej ..
    Takich Wspaniałych Kobiet się nigdy nie zapomni <3

    DomiBW, jangwa_maua, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 18 lutego 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam!
    wróciłam od lekarza - usg kontrolne po poronieniu- było bez usg?!
    ale badał mnie ręcznie i polecił starać się za 3,4 miesiące?!
    czemu tak długo???
    chciałam już, wg niego to dobry czas za 3,4 mies po poronieniu.
    to lekarz prywatny dość dobry, wszyscy mają zielone światła a ja za 3 miechy?
    albo marzec albo dopiero za pół roku lub nawet za półtorej, zależy gdzie pracę znajdę.
    dodatkowo, dowiedziałam się, że mój Aniołek usnął przez jakiś "stan zapalny" czyli czynnik zewnętrzny, nie wiem czy to dobrze, czy źle, sama nie wiem...

    zazdroszcze pozytywnego nastawienia pomimo TAKIEJ straty, dziewczyny jak Wy to robicie - też tak chcę...

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ