X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam na allegro takie zwykłe za 1zł,ale wzięłam większy zestaw...bardziej się opłacało i uważam je za bardzo pomocne-udało się w pierwszym cyklu.

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milus wrote:
    A te testy dostepne są w aptekach ? Czy tylko przez internet ? Ja nigdy nie brałam tabletek anty i żadnych testów ovu nie robiłam

    Z tego co wiem testy dostaniesz rowniez w aptekach ale dziewczyny mowily, ze bardziej oplaca sie przez internet kupic.

    Ja tez testow nigdy nie uzywalam. Daje sobie najblizszy cykl po @ na tradycyjne proby a potem pewnie kupie i bede testowac.

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Rachele, u mnie jak mam owulację, to nie wygląda jak czop, ale się strasznie ciągnie i jest bardziej przezroczyste niż białe. Np jak idę siku i zdejmuję majtki to od razu czuję.

    Kochana Kejt, ja tez podczas owulacji tak mam ja Ty... teraz tak jakos dziwnie... hmmm. Wiem, ze wszystko moglo sie przesunac ale jak dla mnie to poznawo troszke. :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje :) jesteście kochane ! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile takie testy owulacyjne kosztują w aptece ?

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie czekam na @ ;) Jak nigdy nie mogę się jej doczekać. Ja będę w kolejnym cyklu mierzyć tylko temperaturę, żeby wiedzieć kiedy mam się spodziewac @ lub kiedy iśc na bete ja muszę wykryć ciążę szybko i włączyć leki, a tu każdy dzień sie liczy. Cieszy mnie perspektywa ponownych starań. Czlowiek taki spokojniejszy jak wie , że jest płodny i zachodzi w ciążę.

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milus,
    w każdej aptece znajdziesz testy. Są pakowane po 5 szt. i kosztują ok 10 zł za opakowanie - cena się oczywiście różni w zależności od apteki i producenta

    milus lubi tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Ja obecnie czekam na @ ;) Jak nigdy nie mogę się jej doczekać. Ja będę w kolejnym cyklu mierzyć tylko temperaturę, żeby wiedzieć kiedy mam się spodziewac @ lub kiedy iśc na bete ja muszę wykryć ciążę szybko i włączyć leki, a tu każdy dzień sie liczy. Cieszy mnie perspektywa ponownych starań. Czlowiek taki spokojniejszy jak wie , że jest płodny i zachodzi w ciążę.

    Lili, witamy na wątku - niestety :(
    ale mam nadzieję, że znajdziesz tu wsparcie i pocieszenie w cięższych chwilach.
    ja też czekam na @ i też nie mogę się jej doczekać :) oby w tym tygodniu !
    a co do temperatury to dopiero od 2 dni mierzę, więc pierwszy cykl po @ będzie pierwszym także z termometrem - nie mam w tym doświadczenia.

    jakie leki masz na myśli? duphaston? luteina? coś na podtrzymanie ciązy?

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milus wrote:
    A ile takie testy owulacyjne kosztują w aptece ?
    Ja np w Rossmanie widziałam za 15zl 5testow.To się totalnie nie opłaca..na Allegro zobacz..Naprawde warto na Allegro-takie moje zdanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Ja obecnie czekam na @ ;) Jak nigdy nie mogę się jej doczekać. Ja będę w kolejnym cyklu mierzyć tylko temperaturę, żeby wiedzieć kiedy mam się spodziewac @ lub kiedy iśc na bete ja muszę wykryć ciążę szybko i włączyć leki, a tu każdy dzień sie liczy. Cieszy mnie perspektywa ponownych starań. Czlowiek taki spokojniejszy jak wie , że jest płodny i zachodzi w ciążę.
    Tez tak mysle

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Milus,
    w każdej aptece znajdziesz testy. Są pakowane po 5 szt. i kosztują ok 10 zł za opakowanie - cena się oczywiście różni w zależności od apteki i producenta


    Właśnie zamówiłam sobie na allegro. Teraz będę oczekiwać paczuszki :)

    dddodiii, *Kejt* lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milus wrote:
    Właśnie zamówiłam sobie na allegro. Teraz będę oczekiwać paczuszki :)
    No i super

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętaj,ze druga kreska musi byc tak samo wyraźna jak pierwsza,to owulacja jest tuz tuz

    milus lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    No i super


    Już się nie mogę doczekać ! Tym bardziej, że po długiej kolejnej rozmowie z mężem on się zgodził zacząć starać już teraz ! Jestem taka szczęśliwa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Pamiętaj,ze druga kreska musi byc tak samo wyraźna jak pierwsza,to owulacja jest tuz tuz

    Nigdy nie miałam do czynienia z takimi testami ale jak zamówiłam z allegro to poczytałam sobie o tych testach i już wiem na jakiej zasadzie działają i jak je interpretować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milus wrote:
    Nigdy nie miałam do czynienia z takimi testami ale jak zamówiłam z allegro to poczytałam sobie o tych testach i już wiem na jakiej zasadzie działają i jak je interpretować :)
    No to dzialaj maleńka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    No to dzialaj maleńka


    Nie wiem czy tylko nie jest za szybko, bo dopiero jestem 11dni po zabiegu łyżeczkowania. Ale już nie mogę czekać! wiem, że muszę działać


    Za was też kochane trzymam kciuki ! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak sie czujesz?bylas na usg?

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Lili, witamy na wątku - niestety :(
    ale mam nadzieję, że znajdziesz tu wsparcie i pocieszenie w cięższych chwilach.
    ja też czekam na @ i też nie mogę się jej doczekać :) oby w tym tygodniu !
    a co do temperatury to dopiero od 2 dni mierzę, więc pierwszy cykl po @ będzie pierwszym także z termometrem - nie mam w tym doświadczenia.

    jakie leki masz na myśli? duphaston? luteina? coś na podtrzymanie ciązy?

    Ja jestem po 3 poronieniach, poddałam się szczegółowej diagnostyce, mam zespół antyfosfolipidowy, wysoką homocysteinę, niedoczynność tarczycy oraz hashimoto więc kolejna ciąża będzie na zestawie Clexane 60+ acard+ kwas foliowy 15 mg.
    Z ciekawostek duphaston i luteina nie ma udowodnionego działania podtrzymującego ciąże ( poza przypadkami niedoboru progesteronu, niedomogi lutealnej) lekarze dają go bardziej na psychike chyba ja straciłam 3 ciąże mimo wysokich dawek progesteronu, mój obecny lekarz twierdzi, że nie ma sensu podawanie progesteronu jesli nie ma wskazań bo jeśli jest inny problem to i tak nie uchroni... Długo by pisać...
    Mam nadzieję, że się nam poukłada wszystkim ;)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ