X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Natalka :)
    Rachele dokładnie, sen spełni się szybciej niż Ci się wydaje :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 21 lutego 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam czekam na te mdłości pełną parą ;) Chce czuć tak w pełni, że jestem w ciąży ;) Nie biorę tym razem duphastonu więc mam w 100 % naturalne odczucia. Temperaturka ładnie poszła w górę więc poziom progesteronu pewnie jest dobry.
    Rachele bardzo trzymam kciuki za Ciebie ;) Teraz to już Ci szybko zleci do testowania!

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam moje Sloneczka :) Do wtorku juz malo brakuje!! Aia zobaczymy co to bedzie :)

    Lili, zycze duzych duzych mdlosci!!!

    Buziaki :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w sobotę!
    ja dziś też zły dzień!
    wstałąm 6.30 zeby z córką do ortodonty jechać, zajeżdzam a tu na drzwiach napis "dziś nieczynne" - cholera jasna!!!
    w pt jeszcze nic nie pisało!
    to prywatny gabinet i olewają ludzi?
    zwłąszcza, że 2 razy w miesiącu tylko jest ortodątka.
    drugi raz w tym tyg mam to samo zdarzenie!
    w pon pojechałam na zdjęcie panoramiczne a na drzwiach " w tym tyg nieczynne" wiec pojechałam 30km dalej zeby córce z zebami ruszyć sprawę, zeby zdjęcie zrobić, nieważne ze drożej ważne zeby się załapać w tą sob!
    ale nic z tego!
    więc pojechałam dziś kupić córce spodnie - urodzinowe, a tu w żadnych nie czuła się dobrze i w końcu pokłóciłyśmy się!
    teraz się złości, że jakąś bluze chciała, ech...
    u nas słońca nie ma tylko pochmurno jest, szaro!
    w tym tyg czeka mnie malowanie klatki schodowej 3 poziomy - ogromna klatka, aż mi niedobrze na samą myśl! zwłąszcza, że sama bede to robić w jedną osobę, bo nikt NIKT! mi nie chce pomóc! nawet nie chcę się wkurzać...
    ale jaestem wściekłą!

    na dodatek koleżanka ze studiów właśnie urodziłą ślicznego synka - bardzo się cieszę!
    i w ramach porady powiedziała mi, żebym się nie nakręcała, nic nie brała, zdała się na naturę, tak jak za 1 i 2 razem, a w tym czasie ja mam:
    - olej z wiesiołka
    - testy ovu
    - zioła kś sroki
    - żel concertive
    - len
    - termometr ovu
    po co to wszystko kupiłam???
    wariatka ze mnie!
    chodzi o to, jak sama mi mówiła ze im bardziej bede chciec to NIC z tego nie bedzie - ona tak miala i ja 2 razy tez tak miałam, wiec jak sama wiedziałam ze to polega na tym zeby nie chciec to bedzie to PO CO?
    PYTAM SIĘ PO CO?
    ale się na siebie pozłościłam...
    szkoda gadać, nie chcę nikomu psuć humoru
    ale jeszcze ten mały biust, za duże staniki - wszystkie staniki!
    córka ma 12 lat i ma już B a ja z B na A!!!
    i waga idzie w góre! co do chole*y jasnej?
    idę bo szlag/k mnie trafi!

    albo poczytam jeszcze co u Was! to mi poprawi nastrój, bo widzę, że obecnie ok 3 dziewczyny są w ciąży na naszym forum - super!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 11:08

    Malina15 lubi tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili tez czekałam na mdłości a teraz się sobie dziwie ;) bo oglądanie reklamy kiełbasy jest dla mnie straszne. Obiad z udziałem mięsa musi robić mąż (no tu akurat nie powinnam narzekać ;) ale jak sobie pomyślę ze tam w brzuszku bije malutkie serduszko to mi przechodzi tylko czasem mam gorsze chwile. U mnie z piersiami z kolei jest na odwrót, zła jestem ze jeszcze rosną bo zdecydowanie takie jakie mam mi wystarczają. Kiedyś za dziecka miałam straszne kompleksy z tego powodu kiedy jako pierwsza musiałam nosić stanik. Oj i tak źle i tak nie dobrze ;)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka z tym nakręcaniem się to może i racja ale weź odpuść ... Ja z każdym cyklem starań się nakręcalam udawała, że nie ale swoje w głowie miałam i to cała głowę o dzidzi :D
    Pszczola Ja też nie za dobrze się czuje okropne zmiany nastroju ! Chcę Mi się coś tam konkretnego kiedy już to Mam to nie mogę się na to patrzeć :D chodzę spać 19-20 lunatykuje juz 3-4 robie śniadanko herbatkę Mojemu P. Pieska na podwórko ogarniam w domu ,a później nie Mam co robić i leze do góry d... :D cały dzień i non stop drzemki :)

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele Wtorek jest tuż za rogiem ! Aaa aaaa !!!! :):) czekam na dobre wieści :*

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 21 lutego 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi dokładnie wczoraj próbowałam z mężem obejrzeć film, był ciekawy a mimo to w połowie juz spałam a była hmm kolo 20. Wahania nastroju straszne, jak sąsiedzi zaczęli wiercic akurat wtedy kiedy się chciałam zdrzemnac to myślałam że wyjdę z siebie ;) zarazajcie się dziewczynki i czekamy na Wasze odczucia :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosimy o duzo duzo wiruskow!!!! :)

    Pszczola, piekne objawy typowo ciazowe :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysyłam nieustannie :) :*

    Rachele lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również nieustannie wysyłam :*

    Rachele lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane , ciągle te plamienia brzuch boli kręgosłup ahh... :/
    Pisałam sms do mojej gin , napisała że jak do poniedziałku nie dostane normalnej @ to mam szybko się do niej zgłośić bo te plamienie jest nie pokojące , boję się że moje strania o fasolkę będziemy musieli przełożyć w inny nieznany termin :(

    byłam o krok bliżej a znowu muszę się cofać do samego początku.
    Cieszę się dziewczyny że z wszymi fasolkami jest wszystko dobrze dbajcie o siebie !!
    Meegi piękny suwaczek ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :* ja chyba nie testuje, pojedyncze zylki krwi juz sie pojawiaja wiec wiatam sie z @... Rachele za ciebie trzymam kciuki :*
    no i dziewczyny meeegi pszczola wspaniale macie te objawy ;) nie moge sie doczekac kiedy i mnie dopadna :D
    Truskaweczka mysle ze powinnas sobie jednak troszeczke odpuscic (wiem latwo sie mowi) no i pogodz sie z corka od razu lepiej sie poczujesz :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No łapie i się zarazam żebym mogła potem i was zarazić :-P Ja chyba we wtorek mam ovu tak mi dwa programy wskazują wiec ja robie dzidzie a Ty test i wklejasz nam dwie kreski no i zarazasz oczywiście <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miało być pod Twoim postem Rachele ale klientów miałam :-P piękne dolegliwości to prawda troszkę pozazdroszcze. Tryskaweczka tak to jest ze im bardziej się chce tym jest ciężej ale łatwo powiedzieć odpuść hmm ja spróbuje zająć głowę bieganie i ćwiczeniami może się uda a mi się przyda ruch :-D no i porozmawiaj z córką i pogodzcie się :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai przykro mi znowu ta wstretna wiedzma no! A więc trzymam kciuki juz za następny cykl. <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia zgłoś się jak najszybciej jeżeli nie dostaniesz @ a test wyjdzie negatywny bo moze masz jakiegoś hormonu za mało , trzymaj się mycho :*

    Dziewczyny odebrałam wynik bety 55,3 mlU/ml nie wiem co dokładnie myśleć pomożecie ? to ciąża prawda ?

    KkasienkaA, Lili30, Mysia 15, kehlana_miyu, lucy1983, jangwa_maua lubią tę wiadomość

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gonia mam nadzieje ze te plamienia nie okażą się niczym poważnym i będziesz mogła starać się niebawem no ale teraz najważniejsze Twoje zdrowie. Trzymaj się :*
    Mama_Mai jeśli nie w tym cyklu to w następnym się uda, jednak dopóki nie ma @ to cały czas trzymam kciuki ;)
    Megi właśnie, suwak piekny:) ja niestety nie wiem jak się takie to wstawia :( ;p

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja ciąża !!! Gratulacje :) super, kolejna kobietka dołączyła do nas :)

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    ggonia zgłoś się jak najszybciej jeżeli nie dostaniesz @ a test wyjdzie negatywny bo moze masz jakiegoś hormonu za mało , trzymaj się mycho :*

    Dziewczyny odebrałam wynik bety 55,3 mlU/ml nie wiem co dokładnie myśleć pomożecie ? to ciąża prawda ?
    Kochanie wynik powżej 10 to ciąża ;) GRATULACJE :) ;) ;) Cudowne wiadomości ;)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ