X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pszczoła10 wrote:
    TheBaja ciąża !!! Gratulacje :) super, kolejna kobietka dołączyła do nas :)

    pszczoła10 Dziękuje !! jednak moja tempka nie dawała złudzeń :) Udało się , teraz chyba trzeba do mojej gin iść..

    Nie poddawać się i walczyć ja 7 cykli i nareszcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 wrote:
    Kochanie wynik powżej 10 to ciąża ;) GRATULACJE :) ;) ;) Cudowne wiadomości ;)


    Ja nawet nie wiedziałam jakie są normy hehe ;) teraz już wiem .. Oby Nas było jak njwięcej

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka189 wrote:
    No łapie i się zarazam żebym mogła potem i was zarazić :-P Ja chyba we wtorek mam ovu tak mi dwa programy wskazują wiec ja robie dzidzie a Ty test i wklejasz nam dwie kreski no i zarazasz oczywiście <3

    Dziekuje Ci :) Trzymam mocno kciuki za owulacje!!!! Niech zaowocuje zielonoscia :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pojawiła się rezygnacja ponieważ temperaturka była taka sobie, ale teraz trzyma się wysoko ;) Oczywiście idź do dobrego ginekologa ( tylko nie do tego koszmara co byłaś kiedyś od chorób afrykańskich :( ) Na zobaczenie czegokolwiek będzie za wcześnie jeszcze, ale może zaleci jakieś leki lub będzie miał pomysł na prowadzenie ciąży. Teraz Kochana relaks i jak najmniej stresu ;) Dzieki Tobie będę mieć jeszcze lepszy weekend ;)

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 lutego 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The Baja GRATULUJE :) Swietne wiadomosci!!! Super! Gratulacje!!!! I tak jak pisze Lili, koniecznie ido do innego ginekologa... ale pewnie nie trzeba CI tego mowic :)
    Prosze o wiruski!!! :)

    Pszczola, Meeegi - dziekuje Wam! jestescie Kochane :)

    Ggonia, jesli @ nie przyjdze, idz koniecznie do lekarza. Lepiej wszystko skontrolowac!

    Mama_Mai, Kochana bardzo mi przykro...bardzo..... Przytulam Cie mocno ! ... Pamietaj, nowy cykl, nowa szansa, !!!

    Mysia, zycze super relaksujacego weekendu i przesylam buziaki dla Julki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 12:59

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wysyłam mase wyrusków nawet podwójnych a niech któraś ma bliźniaki :D

    Wiem że to za wcześnie ale już kocham ta moja fasoleczke , do gin się wybiore kwas foliowy brany już od dawien dawna także jest dobrze

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Dziewczyny wysyłam mase wyrusków nawet podwójnych a niech któraś ma bliźniaki :D

    Wiem że to za wcześnie ale już kocham ta moja fasoleczke , do gin się wybiore kwas foliowy brany już od dawien dawna także jest dobrze

    Dziekuje za wiruski!! :)

    ... to jest milosc od pierwszych 2 kreseczek.... od pierwszej bety....az do konca :) Gratuluje raz jeszcze!

    meeegi1771, *Kejt*, jangwa_maua lubią tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko chwilę Mnie nie było ! A tu takie wspaniałe nowości :):) theBaja tak się ciesze ! Już teraz będzie tylko lepiej :) ten wątek jest magiczny !!!!!!

    MamaMai te żyłki krwi tez Mi się pojawiły dwa razy w szczęśliwym cyklu :) nie chce Ci mieszać w głowie ale tak miałam,a jak w tym cyklu będzie klapa to jest co raz więcej tych co zaraża, także bez obawy :)
    gonia Kochana Mam nadzieje ,ze będzie dobrze i ten okropny @ przyjdzie ,a nie się droczy z Tobą !

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno się zgłoszę do gin dla świętego spokoju bo zamartwianie się nie daje nic dobrego .

    TheBaja Gratulacje kochana , takie dobre wiadomości poprawiają humor :) Dbaj o siebie pamiętaj !! :)

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczoła kliknij na Mój suwaczek wybierz sobie dla Siebie skopiuj link i w ustawieniach tam przy podpisie wklej :*

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meeegi1771 wrote:
    Tylko chwilę Mnie nie było ! A tu takie wspaniałe nowości :):) theBaja tak się ciesze ! Już teraz będzie tylko lepiej :) ten wątek jest magiczny !!!!!!

    MamaMai te żyłki krwi tez Mi się pojawiły dwa razy w szczęśliwym cyklu :) nie chce Ci mieszać w głowie ale tak miałam,a jak w tym cyklu będzie klapa to jest co raz więcej tych co zaraża, także bez obawy :)
    gonia Kochana Mam nadzieje ,ze będzie dobrze i ten okropny @ przyjdzie ,a nie się droczy z Tobą !

    Meggi Cierpliwości moja już jest na granicy więc licze że @ jutro bedzie a jak nie to żeby z pozytywnych powodów ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 13:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ggonia wrote:
    Napewno się zgłoszę do gin dla świętego spokoju bo zamartwianie się nie daje nic dobrego .

    TheBaja Gratulacje kochana , takie dobre wiadomości poprawiają humor :) Dbaj o siebie pamiętaj !! :)

    Dziękuje gonia byle by z toba było wszystko dobrze a może to było plamienie implantacyjne ? i się Tobie udało? kto wie , matka natura jest nieprzewidywalna

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    Dziękuje gonia byle by z toba było wszystko dobrze a może to było plamienie implantacyjne ? i się Tobie udało? kto wie , matka natura jest nieprzewidywalna

    Kochana w takie CUDA to ja nie wierze , u mnie to nie realne ale miło że wierzysz w nie za mnie ;)

  • pszczoła10 Autorytet
    Postów: 648 527

    Wysłany: 21 lutego 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Megi :) udało się jakoś :)

    meeegi1771 lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 16.10.2014 - 10 tc
    wff2ej284uclkyvx.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 21 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja wrote:
    pszczoła10 Dziękuje !! jednak moja tempka nie dawała złudzeń :) Udało się , teraz chyba trzeba do mojej gin iść..

    Nie poddawać się i walczyć ja 7 cykli i nareszcie :)

    The Baja, gratulacje, trzymam kciuki żeby wszytstko było dobrze :)
    dawajcie wirusy dziewczyny, bo ja lada chwila mam owu :D

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 21 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The Baja kolejna wspaniała wiadomość!! Gratuluję i oczywiście życzę to co każdej zafasolkowanej mamusi- żeby dzidzia mocno jej się trzymała i rosła silna i zdrowa.

    Dziewczyny zaskakujecie mnie- nie sądziłam, że tak pięknie będzie szło zafasolkowanie! To naprawdę magiczny wątek. Może i dla mnie zaświeci fasolkowe słoneczko? :D

    *Kejt*, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TheBaja geratulacje :) :) :)

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 21 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo mnie chwile a tu u nas na forum goraca linia ;)
    nadrobilam zaleglosci przeczytalam nowe posty a bylo tego troche hehe

    i tak TheBaja moje gratulacje kochana :-) :-)bardzo bardzo cie ciesze teraz tylko mysl ze wszystko bedzie dobrze i wysylaj ciazowe wiruski do nas!!

    Natalia witaj na naszym forum milo ze dolaczylas! Im nas wiecej tym razniej!

    Rachele czekalam na ten weekend bo wypadly mi dni plodne na teraz i test owu pokazal dwie kreski dzis hiihhi

    wszystkim zafasolkowanym gratuluje i pochlaniam wasze wiruski wirtualnie -przydadza mi sie ;)
    oczekujacym testowania zycze cierpliwosci a starajacym sie duzo pozytywnej energii i sily :) wszystkie nas spotka szczescie wkrotce ja w to wierze, a nasze forum jest niesamowite super ze tu jestem z wami ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2015, 17:26

    meeegi1771, *Kejt*, lucy1983 lubią tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 lutego 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka, to koniecznie parrucche ladnie!!! Zycze bardzo owocnych staran!!!!!! :) Buziaki :)

    majeczka8 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 21 lutego 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysia 15 wrote:
    The Baja kolejna wspaniała wiadomość!! Gratuluję i oczywiście życzę to co każdej zafasolkowanej mamusi- żeby dzidzia mocno jej się trzymała i rosła silna i zdrowa.

    Dziewczyny zaskakujecie mnie- nie sądziłam, że tak pięknie będzie szło zafasolkowanie! To naprawdę magiczny wątek. Może i dla mnie zaświeci fasolkowe słoneczko? :D

    Mysia, zaswieci sloneczko fasolkowe i dla nas!! jestem tego pewna :)

    Mysia 15 lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ