X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku
Odpowiedz

Zaczynamy- pocztakujace wracaja do staran od Nowego Roku

Oceń ten wątek:
  • Truskaweczka83 Autorytet
    Postów: 1420 1414

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, naliczyłam 6 zafasolkowanych w ostatnim czasie na naszym forum :-)
    dwie dziewczyny też chyba będą bo @ im się nie pojawiła
    obyśmy my też zafasolkowały jak najszybciej ;-)

    Miłej niedzieli!

    ps. muszę spisać listę aktualnie zafasolkowanych - tak dla poprawy nastroju.

    *Kejt*, Malina15 lubią tę wiadomość

    :) Wiktoria ur SN waga 4250, dl 55cm 21.02.2003 :)
    :) Nikola ur SN waga 4130gr,dł 57cm 07.08.2016 :)
    iv09roeqjdjavel4.png
    Aniołek [*] 13 tc 22.01.2015
  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 22 lutego 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ słonecznie ! Kupiłam sobie dwa pęczki tulipanów dwa pęczki zonkili ,ależ pięknie mowie Wam :) Trochę posprzątalam i gotuje obiadek dla Mojego P bo wraca niedługo pracy wczoraj byłam taka nie miła dla Niego ,aż Mi wstyd ze złości poszłam spać ale nie wiem o co Mi chodziło :D
    Lucy mdłości raz są raz ich nie Ma :P odpadają jak chcą :) dziękuję ,że pytasz :* czekam z niecierpliwością na Twoje zielone światełko :*:*
    Kkasienka pewnie strachu się najadlas :( ah te plamienia ,że nie mogą się doczepić Ja wczoraj miałam cały dzień taki wodnisty śluz i tylko zagladalam w gatki ze strachem ! Ciesze się ,że serduszko jest :* teraz już będzie tylko dobrze :*

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Lucy, testuje, na razie druga kreska blada, zaraz biegne zrobic test na dzis :) nie bylam u gina od ostatniej wizyty o ktorej wam pisalam. juz chyba mam dosc lekarzy (to był 5 lekarz do ktorego poszlam). stwierdzilam, ze jak pojde i uslysze ze endo za słabe to sie tylko zdołuje, więc odpuscilam finalnie. pilam wino, jadlam migdały, lykam wit d3. oby pomoglo :)

    dobrze ze maż wczoraj zareagowal - mam wrazenie ze facetow sie tak o to nie wypytuje, wiec jak oni odpowiedza to czesto nie ma zadnyh dodatkowych pytan i drążenia tematu. nigdy nie robilam ciasta z olejem kokosowym - daj znac jak wyszlo, ja na drugie sniadanie jem.... lody :D jakos mnie naszlo na slodkie

    Kejt, oby jutro kreska była tak samo mocna jak testowa :) No ja myślę, że po takiej ilości winka i orzechów i migdałów to endo musi być super :) masz rację, czasami za częste chodzenie do lekarzy nie wpływa dobrze na psychikę...

    Ja tam też preferuję naturalne metody wspierania, wolę zdrowe jedzenie niż łykanie tabletek, czasem trzeba jak z kwasem foliowym i wit. D3, ale poza tym wolę już naturalne środki :) - ja ostatnio polubiłam olej lniany z serkiem wiejskim i siemieniem lnianym :) a olej kokosowy używam żeby nie używać za dużo tłuszczów zwierzęcych, dziś zrobiłam jeszcze pomidorówkę na tym oleju i z mlekiem kokosowym i imbirem, pycha!
    A ciasto wygląda i pachnie smakowicie :), tylko czekam na koleżankę, żeby je spróbować :) to zwykłe ciasto bananowe ale mój M. bardzo lubi, a że dziś musi pracować to zrobiłam też z myślą o nim, żeby mu umilić wieczór po pracy :)

    Hmmm...lody...:) dobry pomysł tylko nie dla mnie dzisiaj... u mnie pada :( i znowu ma padać śnieg :( chyba się przekręcę, bo już mam dość zimy :( Ale mam nadzieję że wkrótce wiosna i do mnie zawita :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 22 lutego 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycze wszystkim cudownego wieczoru :)

    Mama_Mai, trzymam mocno mocno zeby @ nie przyszla!!!! Jutro testujesz?

    Kejt, trzymam mocno kciuki za 2 kreseczki na tesciku owu!!!! i do pracy!!!!


    Buziaki dla kazdej z osobna :)

    *Kejt* lubi tę wiadomość

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele sama nie wiem, dzis rano test negatywny, @ nie ma, wogole jej dzis nie czuje... chyba poczekam jeszcze troche

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 19:04

  • meeegi1771 Autorytet
    Postów: 480 415

    Wysłany: 22 lutego 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai faktycznie może poczekaj do środy może ?? Pamiętacie sytuacje Kkasienki dziś test - ,jutro beta plus :) trzymam kciuki ,jeszcze nic straconego.

    Aniołek 11 tc ciąży 29.11.2013. [*]
    4.12.2014 6 tydz. Cp
    2nn3yx8debyd73bt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai ja też bym jeszcze odczekała... skoro @ nie ma, to zawsze zostaje nadzieja... Przytulam cię kochana, bo na pewno się tym przejmujesz... a wszystko będzie dobrze :) bo musi być :) a jak nie teraz, to w następnym cyklu, ale ja mam cichą nadzieję, że jeszcze nas zaskoczysz :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 22 lutego 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    Rachele sama nie wiem, dzis rano test negatywny, @ nie ma, wogole jej dzis nie czuje... chyba poczekam jeszcze troche

    Kochana, to trzymam mocno kciuki!!!!
    Date @ masz 20-22.... ja na Twoim miejscu jutro bym testowala a jak nie wyjdzie a @ dalej nie bedzie to w srode beta.
    Powodzenia Kochana! Jestem z Toba!!! :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai - póki @ nie ma nadzieja jest, nawet przy dzisiejszym negatywnym teście, a jak nie to następnej @ już nie będzie.

    Ja mam jakiś gorszy dzień dziś ... na zajęciach było ćwiczenie skąd się wzięło nasze imię (opowiedzieć historie kto nadał , dlaczego takie itp.)i jak ma się swoje dzieci to też powiedzieć . Gdy opowiadałam o swoim imieniu to później pytanie Pani :"a dzieci są?" - przykro mi się zrobiło :(

    Zaraz zamawiam testy, bo ostatnio jakoś czasu nie było ...

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 22 lutego 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczynki mialam dosc zajety weekend ale juz wracam na forum..

    u mnie tydzien tak wygladal..w piatek I sobote test owu pozytywny- serduszkowalismy we srode I sobote, dzis niedziela test owu negatywny...
    to kiedy bylo najwieksze prawdopodobienstwo ze sie uda? po zatym w piatek pilam wino bo bylam u kolezanki na imprezie

    Czytalam ze wtedy kiedy jest dwie kreski to dwa dni przed
    pozytywnym testem najlepiej serduszkowac..
    ehh zglupialam ale ciesze sie ze cykl wrocil ;-) I jak cos to w nastepnym miesiacu dalej trzeba bedzie testowac I wiecej serduszkowac w okolicach owulacji...czlowiek cale zycie sie uczy moze powinnam mierzyc temperturke to by pomoglo rozumiec moj system lepiej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 22:07

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majeczka, moim zdaniem żołnierze ze środy wytrzymali do piątku, a jak w sobotę poprawiliscie to na pewno cała armia była na placu boju :) u mnie niestety jeszcze test nie pokazał owu :(

    Jangea, nie smuc sie! Trzeba było odpowiedzieć ze bedą i podać imiona jakie byś chciała :)

    Dziewczyny życzę nam aby dzis przysnily sie nam piękne ciazowe brzuszki albo rozkoszne niemowlaki :)
    Do jutra

    majeczka8, lucy1983 lubią tę wiadomość

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 22 lutego 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sny to ja miałam 2 piękne z dzieciątkami, a jeden okropny i nie chcę myśleć nawet o tym (zaraz po teście negatywnym ciążowym). Straszne jak to wszystko we mnie siedzi...a objawia się właśnie podczas snów ...

    Pora się położyć, bo jutro wcześnie trzeba wstać :)

    Dobrej nocy Kochane ! :)

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 22 lutego 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za odp Kejt dam znac w marcu czy faktycznie zolnierzyki wygraly bitwe ;-)
    jangwa maua co do snow to ja tez dzis w nocy dziwnie snilam ze niby bylam w ciazy test byl pozytywny ale potem zrobilam jeszcze raz I byl negatywny..nie wiem jak to rozumiec uznam to tylko za sen jeden z wielu bo rozstrzasac tego nie bede

    powiem wam ze przy owulacji czulam sie b.dobrze I ladnie tz sama sie sobie podobalam a dzis jestem zmeczona I wogole marudze..ide spac dobranoc wszystkim :-*

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane , @ przyszła ta prawdziwa :) no to wracamy do starań jak już @ pójdzie .. caluje was wszystkie

    meeegi1771, KkasienkaA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ggonia to dobre wieści :) nic nas bardziej nie cieszy jak ta pierwsza @ :) oby nastepnej już nie było :)

    Ja nadal czekam na moją @ ale na razie się nie zapowiada... OF wyznaczył na jutro więc zobaczymy jutro...

    Ja też wam życzę wszystkim miłego dnia! U mnie zaczęło się z poślizgiem bo autobus mi uciekł spod nosa i musiałsm czekać 30 min na następny :( ale mam nadzieję że będzie lepiej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rachele jak nastrój u ciebie? Jakieś objawy??? :) :) :) odezwij dię kochana...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Mai jak u Ciebie z samopoczuciem??? Mam nadzieję że ta wredna @ nie przyszła...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Kejt* wrote:
    Dziewczyny życzę nam aby dzis przysnily sie nam piękne ciazowe brzuszki albo rozkoszne niemowlaki :)
    Do jutra

    Kejt mi to się na ogół nic nie śni bo mam w ogóle problemy ze spaniem :( budzę się często w nocy a tuż przed budzikiem usypiam :( przez to jestem często zmęczona. Melisa też za bardzo nie pomaga...
    Ze snów to ostatnio śniło mi się że złamałam termometr :/ i co to ma znaczyć? :)
    Chętnie bym chciała żeby mi się raczej śniły bobasy a coś nie chcą... oby niedługo to się zmieniło :)

  • Rachele Autorytet
    Postów: 1040 497

    Wysłany: 23 lutego 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Lucy, dziekuje :) Dobrze wszystko, temp. poszla troszke do gory ale musze przyznac, ze malo tez dzis spalam wiec nie wiem czy jest wiarygodna... Ale licze juz godziny wiec nie analizuje tylko czekam na to co bedzie :)
    Slonce, niech @ szybko przyjdzie i zaczynamy aktywne starania :)


    Mama_Mai, jak sie czujesz??? Pisz szybciutko co u Ciebie!!!!!

    Majeczka, zgadzam sie z Kejt, zolnierzyki mialy odpowiednia ilosc czasu i zycze aby na koniec bylo bardzo bardzo zielono!!!

    Ggonia, gratuluje @!

    Kejt, przesylam specjalne buziaki! :)

    MIlego poranka dla wszystkich :)

    ljn0jql1it32arpk.png
    Fasolka 9tyg (24.12.14)

  • *Kejt* Autorytet
    Postów: 354 201

    Wysłany: 23 lutego 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lucy1983 wrote:
    Kejt mi to się na ogół nic nie śni bo mam w ogóle problemy ze spaniem :( budzę się często w nocy a tuż przed budzikiem usypiam :( przez to jestem często zmęczona. Melisa też za bardzo nie pomaga...
    Ze snów to ostatnio śniło mi się że złamałam termometr :/ i co to ma znaczyć? :)
    Chętnie bym chciała żeby mi się raczej śniły bobasy a coś nie chcą... oby niedługo to się zmieniło :)

    Lucy, no mi dziś snilo się wszystko oprocz tego co chciałam :)
    a w sny raczej nie wierze - bardziej jest mi bliska teoria że sni się nam to czego chcemy / czego się boimy / to co przeżywamy w ciągu dnia.

    a niedlugo to nie beda musialy nam się snić bobasy, tylko będa nam spedzaly raczej sen z powiek :D

    Jak pożegnać się z kimś, kto odszedł bez pożegnania?

    W 2015 zostaniemy szczęśliwymi rodzicami :)
    Aniołek 17.12.2014
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ