Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 29 września 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    C-u-d-o-w-n-i-e !!!

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 29 września 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że ja tak na raty piszę, ale emocje odbierają mi zdolność klikania w klawiaturę...

    Nie wiem, jak by się ten lekarz czuł, gdyby wiedział, że razem ze mną wlazło tam do gabinetu ze 20 koleżanek z forum. Dziękuję Wam za to wsparcie <3
    Nie wiem, co bym bez Was...

    Dziecię ma 6,25 cm.
    Wszystko na swoim miejscu.
    NT= 1,1
    Serducho = 160/min
    Nochal jest taki jak trzeba.

    Lekarz powiedział: "Aż trudno uwierzyć, prawda? Że po tym wszystkim, co pani przeszła, teraz taki widok. Jest idealnie. No, jak już się Państwu udało, to się udało porządnie."

    A ja nie mogę dojść do siebie.

    Justa87, Elmo13, Jacqueline, sy__la, skrzat1988, Paolina91, Evita, Gaduaaa, Magdzia88, laila_25, Coconue, nick nieaktualny, Kadabra, kiti, reni86, sylvuś, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 29 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się Aniu :) niech maluch rośnie zdrowo!!

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annak super! To teraz masz 2 dni spokoju ;)

    vertigo, annak lubią tę wiadomość

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 29 września 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Annak super! To teraz masz 2 dni spokoju ;)

    Jakie dwa?!
    Max. do jutra rana, znając mnie :-D

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 29 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieknie :** Ania:) czekałam na taka idealna wiadomosc :)

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 29 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D Annak cudnie, nie mogło być inaczej

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 29 września 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Pieknie :** Ania:) czekałam na taka idealna wiadomosc :)

    Kochana, a ja teraz czekam na Twoją idealną wiadomość!
    I Elarii!

    A wcześniej jeszcze wieści z wizyt od Laili i Kammy.
    Wydaje mi się, że ktoś jeszcze miał się w tym tygodniu meldować u lekarza...

    Jak Twoje samopoczucie, Promyczku?

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Elmo13 Autorytet
    Postów: 777 643

    Wysłany: 29 września 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu cieszę się bardzo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 11:26

    Aniołek (8t) marzec 2016
    3jgx3e3kn7icgjvf.png
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 29 września 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mialam cienia watpliwosci, ze nam sprawisz Aniu dzisiaj wielka przyjemnosc! Ciekawe, ze moj dziodziol mial prawie takie same wymiary jak Twoj...to moze z moim tez naprawde jest dobrze...:)

    Mysle,ze teraz juz mozesz odetchnac, kochana!

    promyczek 39 lubi tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 29 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samopoczucie mam okropne,juz wszystkie wersje przlecialy przez moja glowe,a mojego gina nie ma w miescie ,wiec i tak musze czekac do przyszlego tygodnia.

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 29 września 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annak tak się cieszę z pozytywnych wieści!! Aż łezka mi się w oku kręci... <3
    Zobacz, tydzień temu lekarz na NF dziwacznie zmierzył Bobsa mówiąc, że za mały do pomiarów a tu nagle nadrobił 2 cm - możliwe to? chyba to był jakiś konował... :-P 2 cm w tydzień? hmmm...

    Dziewczyny... nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, że z Waszymi Bobasami jest wszystko OK.
    Za to teraz mi pozostał stres i zamartwianie się czy mój w ogóle żyje... :-( ostatnie bijące serduszko widziałam w 8t4d :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 12:03

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 29 września 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syla widze ze Ciebie teraz naszlo :( na pewno zyje ,serce mu bije i ma sie dobrze i czeka na podglad na prenatalnym tak? ,4 ? no to juz za 4 dni':)

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniuk!!! Wspaniałe wieści! Wiedziałam, że inne być nie mogą. Byłam spokojna o Twoją wizytę. Pięknie, pięknie :-)
    A masz jakieś zdjęcie z tego badania? ;-)

  • sy__la Autorytet
    Postów: 1900 1501

    Wysłany: 29 września 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Syla widze ze Ciebie teraz naszlo :( na pewno zyje ,serce mu bije i ma sie dobrze i czeka na podglad na prenatalnym tak? ,4 ? no to juz za 4 dni':)

    A no naszło coś... jakieś negatywne myśli, staram się je odganiać jak tylko potrafię, ale różnie mi to wychodzi. Tak 4.10 mam prenatalne - a już się zaczynam denerwować!
    Chyba te emocje, które panują tutaj na forum z Tobą, Elarią taki mają wpływ... kurcze, musimy zdać się na los i uwierzyć, że wszystko jest OK. Bo co innego nam pozostało?
    Tak jak Annak pisała, nic już nie jest od nas zależne, wszystko jest gdzieś zapisane... ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 12:33

    Marysia ur. 21.04.2017 <3 niemowle.gif
    Aniołek 7t5d [*]
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 29 września 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annak <3 ! <3 ! <3 !
    Bardzo sie ciesze,baaaaarrdzoooo!! <3
    Oczywiscie fota z usg bedzie?

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 862

    Wysłany: 29 września 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annak cudowne wiadomości :) teraz oby już spokojnie do przodu z pozytywnym nastawieniem.

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sy__la wrote:
    A no naszło coś... jakieś negatywne myśli, staram się je odganiać jak tylko potrafię, ale różnie mi to wychodzi. Tak 4.10 mam prenatalne - a już się zaczynam denerwować!
    Chyba te emocje, które panują tutaj na forum z Tobą, Elarią taki mają wpływ... kurcze, musimy zdać się na los i uwierzyć, że wszystko jest OK. Bo co innego nam pozostało?
    Tak jak Annak pisała, nic już nie jest od nas zależne, wszystko jest gdzieś zapisane... ;)

    Syla, tak, coś w tym jest. Ja po każdej złej wiadomości na forum popadałam w zwątpienie. A po każdej radosnej, zwłaszcza, jak sytuacja była niepewna, czułam się podbudowana.

    sy__la lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annak CUDOWNIE <3 <3 <3 <3
    Tak się cieszę:
    taniec-dziewczyny.giftaniec-dziewczyny.gif

    Gaduaaa, Coconue lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 września 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annak super!!!
    Hugs.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2016, 13:43

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 1065 1066 1067 1068 1069 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ