Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje mam wynik bety nie wierzę własnym oczą , wynik mojej drugiej bety to 2833,41 pierwsza beta 1090,20 :D :D .

    maggda, AgataR, Evita, M@linka, nick nieaktualny, Asia87, kiti, sy__la, blondyna5555, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mamusia - piękna beta :D <3 Ehh to prawdziwe zaskoczenie, te testy, a potem ta beta. Może jednak faktycznie coś pokręcili w tym laboratorium z wynikami? No bo aż nie do uwierzenia jest ciąża przy takich wynikach jak pisałaś. Ale grunt, że na tą chwilę jest ok :)

    Arletko - a co to za parametr w tych powtórzonych badaniach o którym piszesz, że podwyższony i organizm odrzuca zarodek?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaqceline Wszystko dobrze oba wyniki były na moje nazwisko akurat tu nie robią analiz tylko do Lublina wysyłają i wszystko jest dobrze , tą pierwszą nie wliczam bo za szybko zrobiłam , te dwie bardziej są wiarygodne :D. Nadal jestem w szoku , ginowi oczy wyjdą jak mu te bety pokażę :D.

  • AgataR Autorytet
    Postów: 434 216

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sie pozalic... Mam dzis kompletny spadek formy, dół totalny. @ mogalby juz przyjsc i bylo by z glowy, nienawidze tej beznadziejnej nadzieji :(

    lat 30, PCOS, niedoczynność tarczycy, adenomioza...
    Mama Aniolka 8-9 tc i cudownego Synka 16 tc (*)(*)
  • gama Autorytet
    Postów: 630 344

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatko wlej sobie wieczorkiem winka czerwonego:)

    M@linka, AgataR lubią tę wiadomość

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami po dłuższej przerwie :)

    Dnia 31 lipca 2016 r o godzinie 09:25 przez cesarskie cięcie na świat przyszedł naszy synek Ignacy :)

    Ważył 3740g i mierzył 61 cm :) Dostał 10 pkt :)

    Paolina91, maggda, nick nieaktualny, reni86, M@linka, nick nieaktualny, AgataR, Magdzia88, Ainade, kiti, Bianka4, gama, sy__la, nick nieaktualny, blondyna5555, Evita, sylvuś, madziara0080 lubią tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska dajesz wspanialego kopa nadzieji,ciesze sie ze beta idzie w góre,ta pierwsza wartosc faktycznie nic obiecujàca a tutaj taki psikus rosnie.
    Ja rano mialam wizyte,od dzis podwojona dawka letrozole a w piątek za tydzien podglądamy co sie urodziło.To mój przedostatni cykl stymulacji potem czekają powazne decyzje,tymczasem lekarz powiedzial by skupic sie jeszcze na stymulacji bo a nóz cos z tego wyniknie,na razie nie pora myslec o kolejnej strategii.

    Nadzieja a ty nie poszlas na L4?Co teraz bedzie,az boje sie myslec...Jsk sie tak cichaczem zmyli to wątpie by ktos odzyskał jakies pieniàdze.Mam w rodzinie ludzi którzy pracowali w duzej firmie która tez z dnia na dzien zwinęla manatki,komornicy pozajmowali maszyny,pracownicy pensji nie dostsli i malo tego mieli jakies wklady pozyczkowe których nie odzyskali,a sądzą sie juz o swoje pieniàdze juz ze 6 lat i bez skutku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 18:30

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malika wreszcie nareszcie,wywoływana byłas kolkakrotnie,bardzo sie cieszymy ze juz po wszystkim a z wami jest juz zdrowiuski Ignaś.Zdróweczka dla was

    malika89 lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacq pakiet tych badań to "Ocena cytokin i współczynnika Th1/Th2".
    żeby poznać szczegółowo,co się dzieje w uk.immunolog. trzeba te badania powtarzać 2,3 razy bo to są wyrzuty tak jak z progesteronem.
    Jeden z nich świadczy przedewszystkim o "odrzucaniu"-jest to czynnik martwicy nowotworu-u mnie jest dużo poza normą
    Prof tłumaczył,że nawet z najgorszymi parametrami sobie poradzi wprowadzając odpowiednie leki ale muszę zacząć wytwarzać własne przeciwciała i wtedy on może mi zagwarantować donoszenie ciąży...

    M@linka a u Ciebie jak tam?A powiedz,objawy w tej ciąży miałaś? nie przemęczaj się tylko w tych podróżach,pozdrawiam :)

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka oprócz zmęczenia, senności i gastrofaz żadnych objawów. Wczoraj byliśmy w Łebie, dziś Ustka a jutro Kołobrzeg ;) jestem strasznie zmęczona. We wtorek mam kolejne usg w związku z ta pępowiną i może będą juz wyniki badań z krwi.

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • reni86 Autorytet
    Postów: 643 108

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletko tzn ze współczynnik Th1/Th2 masz mocno podwyzszony? Czy to jest jakis dokladniejszu skladnik z tego badania?

    k84 lubi tę wiadomość

    Amelka[*] - 17.03.13 (10tc)
    Franio[*]- 16.06.14 (9tc)
    Karolek[*]- 13.12.14 (10tc)

    niedoczynność tarczycy, NK, MTHRF C667T homozygota - metylofolin 0,8mg, B6, B12, D3, eutyrox, acard,...
  • ruda9215 Autorytet
    Postów: 511 364

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgataR wrote:
    Musze sie pozalic... Mam dzis kompletny spadek formy, dół totalny. @ mogalby juz przyjsc i bylo by z glowy, nienawidze tej beznadziejnej nadzieji :(



    Dopisuje się do tego... też czekam ma @... albo w jedną albo w drugą a nie takie zawieszenie.

    AgataR lubi tę wiadomość

    Fasolka [*] 6t (06.05.2016)
    Biochemiczna (09.2016)
    Lileczka - 24.10.2017 nasz cud <3
    'Nadal byłam na etapie zachwycania się wizją, w której tuliłam do siebie śliczne niemowlę.' ♥

  • AgataR Autorytet
    Postów: 434 216

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda9215 wrote:
    Dopisuje się do tego... też czekam ma @... albo w jedną albo w drugą a nie takie zawieszenie.
    To co ruda9215 dzis obie popijamy winko za nasze zale? :)

    lat 30, PCOS, niedoczynność tarczycy, adenomioza...
    Mama Aniolka 8-9 tc i cudownego Synka 16 tc (*)(*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko my też w ustce dzisiaj :) gdzie stacjonujesz?

  • Ainade Autorytet
    Postów: 285 366

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo to znowu ja :D
    W poniedziałek termin @ czy jakaś jeszcze duszyczka chce ją dostać ode mnie w prezencie ??
    Dziś pojawił się cień cienia cienia nadzieji
    ehhh proszę daj Boże żeby to był ten szczęśliwy cykl (monitorowany)

    Asia87, nick nieaktualny, Elmo13, M@linka, reni86, nick nieaktualny, sy__la, Evita, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    23.03.2010 Synuś Mój Skarb
    31.03.2016 (*)aniołek(*) {12tc}
    gann3e3k71jnzm0q.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainade - czyli mamy rozumieć, że ujrzałaś coś poza "bielą Vizira" na teście? :D Już jedną @ wzięłam tu z forum, ale mogę i kolejną przygarnąć :P

    A wypoczywające dziewczynki - udanych urlopów :)

    Mogę wypić lampkę wina za Was wszystkie ;)

    AgataR, nick nieaktualny, M@linka lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Ainade Autorytet
    Postów: 285 366

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem sama czy widziałam czy nie widziałam
    Jutro rano robię powtórkę bo ten dzisiejszy był wieczorem.
    Bierz kochana moją @ bierz !!! ;) już miesiąc temu mówiłam że będzie Twoja ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    23.03.2010 Synuś Mój Skarb
    31.03.2016 (*)aniołek(*) {12tc}
    gann3e3k71jnzm0q.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, tylko to tak do wiosny właśnie jak od Annak, ale żebym potopów jakichś nie miała z drugiej strony bo już i tak pierwsze 2 dni to mam obfite @ :P

    A za rok mniej więcej jeśli uda się do tego czasu ustalić plan działania to i ja chciałabym się z Wami podzielić taką nowiną ;)

    Pisz koniecznie rano po nasikaniu - będę czekać :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2016, 22:14

    Ainade, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Ainade Autorytet
    Postów: 285 366

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasne że napiszę ;) już nie mogę się doczekać rana

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    23.03.2010 Synuś Mój Skarb
    31.03.2016 (*)aniołek(*) {12tc}
    gann3e3k71jnzm0q.png
  • Coconue Autorytet
    Postów: 940 1049

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline wrote:
    Ainade - czyli mamy rozumieć, że ujrzałaś coś poza "bielą Vizira" na teście? :D Już jedną @ wzięłam tu z forum, ale mogę i kolejną przygarnąć :P

    A wypoczywające dziewczynki - udanych urlopów :)

    Mogę wypić lampkę wina za Was wszystkie ;)

    Jaqcu za mnie wypij czerwone wytrawne. Ja nigdy nie kończe na jednym kieliszku, wiec spokojnie skigjij za mnie nawet cala butelke.

    Ja jutro mam 5 rocznice slubu. Maz mnie zaprosil na randke do Castoramy - musimy wybrac kafelki do naszych lazienek, a i na cito kupic geberita. Nice.

    Nie wiem czy Wam wczoraj pisalam. Po wizycie u ginekologa. Groszek sie nie objawil... ruszal sie jak glupi, ale wiemy ze wazy juz 150 g, CRL 12 cm i wszystko jest tak jak byc powinno. Wiec spokojnie moge tyc sobie dalej.

    Magdzia88, M@linka, AgataR, reni86, sy__la, Bianka4, nick nieaktualny, Evita, kiti, gama, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama Amelci ur. 18.01.2017 r. ))))) warto wierzyć :)))

    Mama dwóch Aniołków [6t] i [10t].
‹‹ 747 748 749 750 751 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ