Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    A gin Wam pozwolił na sex w cyklu z poronieniem?

    Mi powiedział ze dopiero po normalnym okresie można. Ronilam samoistnie 5 sierpnia w 10 tc i testy ciążowe juz mi wychodzą negatywne.

    Nie byłam jeszcze na wizycie, zreszta wiekszosc ginekologow uwaza, ze powinno sie odczekac 3-6 cykli. A nas po prostu ponosi hihi :)
    Abby czyli po 15 dniach już negatywne.. A u mnie przy lyzeczkowaniu po 24 dniach pozytywny.. I co tu myslec.. :(


    Ruda to co ma wplynac do srodka i tak wplynie. :) musisz uwierzyć mi na slowo, ze u mnie zawsze sie wylewa prawie za kazdym razem od razu kiedy moj facet "wychodzi", a ciaz przeszlam juz trzy. :)

  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3916

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda9215 wrote:
    Kobietki moje skarbnice wiedzy ;*

    Mogę zadać takie intymne pytanie? @ się skończyła i zaczęłam działać z moim Małżonkiem nad fasola. I dzis moj kochany zadał mi pytanie, czy to jest okej.. Chodzi o to że po wytrysku on ze mnie wychodzi a ze mnie wypada chyba cały materiał genetyczny.. Dlatego dziś mąż wpadł na to że jak on ma mnie zapylic jak że mnie to wypada. . Też tak macie? Czy może coś nie tak ze mną? Czy jest jakiś sposób na to?

    Kochana... Tez sie nad tym zastanawiałam i pewnie dlatego sa takie sposoby jak np. nóżki do góry po seksie albo poduszka pod pupę. Nie wiem na ile to nasze pomysłowe sposoby "dopomozenia przeznaczeniu", a na ile to naprawdę skuteczne strategie. Czytałam jednak, ze plemników jest tak duzo i sa tak szybkie, ze "zwycięzca" jak ma dotrzeć do celu to i tak dotrze. Natomiast znalazłam kiedyś na norweskich i angielskich stronach informacje o stosowaniu kubeczka menstruacyjnego jako kubeczka do zatrzymania wycieku spermy:) na polskich stronach nie znalazłam informacji, zeby ktoś tam robił. Watpię, ze to ma jakies większe znaczenie, ale ja z ciekawości i tego próbowałam.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda9215 wrote:
    Kobietki moje skarbnice wiedzy ;*

    Mogę zadać takie intymne pytanie? @ się skończyła i zaczęłam działać z moim Małżonkiem nad fasola. I dzis moj kochany zadał mi pytanie, czy to jest okej.. Chodzi o to że po wytrysku on ze mnie wychodzi a ze mnie wypada chyba cały materiał genetyczny.. Dlatego dziś mąż wpadł na to że jak on ma mnie zapylic jak że mnie to wypada. . Też tak macie? Czy może coś nie tak ze mną? Czy jest jakiś sposób na to?
    Na bank nie wypada wszystko ;) to chyba normalne że po wyjęciu członka jest chlupniecie ale to co trzeba leci gdzie trzeba. Dobrze jak kobieta ma orgazm przed facetem bo skurcze szyjki zasysaja sperme, uroczo się w niej zanurza :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska to sa mity :) owszem poduszka pod pupe uklada macice tak, ze plemniki maja "latwiejsza droge" podczas wytrysku, ale nogi w gorze? Przeciez to nic nie zmienia wiekszosc plemnikow odpada na starcie i i tak nie sa zdolne do zaplodnienia. Jedyne co naprawde moze pomoc to rzeczy typu wiesiołek, ktory stymuluje owulacje u kobiety i sluz ktory ulatwia plemnikom przemieszczanie sie :)
    Wybaczcie brak polskich znakow, ale na telefonie tak prosciej :)

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda mi tez sie takie cos zdaza i noe przeszkadza w zajsciu w ciaze jestem juz w 5. Ja poprostu ten fakt zaakceptowalam i juz a jak ma sie udac to i nawet gumka i tabl nie uchronia przed poczeciem maluszka ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powiem Wam że 90% koleżanek przyznaje ze zaszły w ciaze akurat jak po stosunku nie poszły się myc i sikac ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym zeby nie współżyć mówił mi gin który mnie wypisywal ze szpitala. Szyjka jest otwarta i łatwo o infekcje i zakażenie. I on mi mówił ze po naturalnym poronieniu można się starać od razu po normalnym okresie a po lyzeczce w drugim po normalnym okresie. I tu chyba chodzi o wyskrobane endometrium które się musi odbudować żeby ciąża się mogła dobrze zagnieździć.

    Edit. Ja tez na kontrolę idę dopiero po okresie i w sumie dopiero wtedy się dowiem czy będą mnie jeszcze czyścić czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2016, 17:39

    Bianka4, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    O tym zeby nie współżyć mówił mi gin który mnie wypisywal ze szpitala. Szyjka jest otwarta i łatwo o infekcje i zakażenie. I on mi mówił ze po naturalnym poronieniu można się starać od razu po normalnym okresie a po lyzeczce w drugim po normalnym okresie. I tu chyba chodzi o wyskrobac endometrium które się musi odbudować żeby ciąża się mogła dobrze zagnieździć.
    No tak tak. Ja tez o tym slyszalam. Tylko po prostu teraz to juz "mleko sie rozlalo" :D ja mam sluz typowo kremowy i jest go duzo, gdyby nie lyzeczkowanie pomyslalabym, ze jestem juz po owulacji.
    Myslisz, ze wyszedlby cien kreski, gdyby doszlo do zaplodnienia 6 dni po owulacji lub ewentualnie 8-9dni, bo dwa razy w ciagu cyklu zauwazylam wodnisty sluz zamiast mlecznego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    No tak tak. Ja tez o tym slyszalam. Tylko po prostu teraz to juz "mleko sie rozlalo" :D ja mam sluz typowo kremowy i jest go duzo, gdyby nie lyzeczkowanie pomyslalabym, ze jestem juz po owulacji.
    Myslisz, ze wyszedlby cien kreski, gdyby doszlo do zaplodnienia 6 dni po owulacji lub ewentualnie 8-9dni, bo dwa razy w ciagu cyklu zauwazylam wodnisty sluz zamiast mlecznego?
    Myślę że to możliwe. Albo zrób betę i przyrost albo kup ze 3 takie same testy i rób co drugi dzień ;) jak będą ciemnialy to

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    Myślę że to możliwe. Albo zrób betę i przyrost albo kup ze 3 takie same testy i rób co drugi dzień ;) jak będą ciemnialy to
    Robilam test wczoraj z porannego moczu. Mam drugi tej samej firmy i planuje zrobic go jutro rano albo w poniedzialek. Tylko ten test wyszedl dosc dziwnie - jak byl mokry to widac bylo ta druga kreske, ale jak juz byl suchy to ta kreska wyglada jak nitka. I tak naprawde nie bardzo mam porownanie..

  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak pisze Abby - jak masz wątpliwości czy to nowa ciaza to zrób z krwi i zobacz przyrost.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Robilam test wczoraj z porannego moczu. Mam drugi tej samej firmy i planuje zrobic go jutro rano albo w poniedzialek. Tylko ten test wyszedl dosc dziwnie - jak byl mokry to widac bylo ta druga kreske, ale jak juz byl suchy to ta kreska wyglada jak nitka. I tak naprawde nie bardzo mam porownanie..
    A na zdjęciu widać? Wrzuć :)
    I jeszcze Ci powiem ze mam koleżankę która ma córkę z cyklu z poronieniem. Co prawda po samoistnym ale wszystko się może zdarzyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aiwlys wrote:
    Nie byłam jeszcze na wizycie, zreszta wiekszosc ginekologow uwaza, ze powinno sie odczekac 3-6 cykli. A nas po prostu ponosi hihi :)
    Abby czyli po 15 dniach już negatywne.. A u mnie przy lyzeczkowaniu po 24 dniach pozytywny.. I co tu myslec.. :(


    Ruda to co ma wplynac do srodka i tak wplynie. :) musisz uwierzyć mi na slowo, ze u mnie zawsze sie wylewa prawie za kazdym razem od razu kiedy moj facet "wychodzi", a ciaz przeszlam juz trzy. :)

    aiwlys, to faktycznie trochę długo masz te testy pozytywne. No, to albo jesteś znów w ciąży, albo coś tam nie do końca wyczyścili. Jest też możliwość zaśniadu, ale to się rzadko zdarza.

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 01:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Annak a o Tobie myślę codziennie:) i ogromnie wierzę że wszystko sie uda i tym razem to będzie TWÓJ CUDOWNY CZAS <3
    Mam jakiś sentyment do Ciebie, chyba dlatego że jesteś taką dobrą duszą tego forum !
    i to Ty mnie tutaj kiedyś przywitałaś;)

    Wszystkim dobrego dnia i samych dobrych wiadomości.

    Sylvuś,
    Aż się wzruszyłam. Naprawdę. Ostatnio nasze forum to dla mnie źródło ciągłych wzruszeń. Tyle mam tutaj wsparcia od Was. Dziękuję za te słowa <3 Czasem myślę, że skoro tyle osób tak mocno dobrze mi życzy, to musi się udać :-)
    A co u Ciebie? Napisz coś więcej, bo jesteś cichutko i nic się nie odzywasz ;-)

    * * *

    Dziewczyny, a propos tego wypływania wiadomo czego i wiadomo skąd, to jest dokładnie tak, jak już wcześniej tu zostało napisane. Część towaru wycieka, ale ta ważniejsza (!) część gna do celu. I nic jej nie powstrzyma, jeśli ma dojść do zapłodnienia :-) To mnie zawsze pocieszało, gdy miałam wrażenie, że moje marzenia o dziecku spływają mi po nogach i pośladkach ;-)
    Jakby nie było, jednak kobiety w te ciąże zachodzą, chociaż - jak widać - wszystkie mają ten problem ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 01:54

    sylvuś lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 01:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aiwlys,
    Beta, beta i tylko beta.
    Nic innego prawdy Ci nie powie (na tym etapie). My tu możemy zgadywać, szacować prawdopodobieństwo i przytaczać historie, które znamy, ale tylko badanie może stwierdzić, czy parametry ciążowe rosną czy spadają. Zrób jak najszybciej i daj znać.

    Promyczku,
    Trzymam kciuki!
    Czekamy na przyszły tydzień i dobre wieści od Ciebie. Pamiętaj, nick zobowiązuje :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 01:56

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Ainade Autorytet
    Postów: 285 366

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięń dobry ;)
    u mnie zaczeły się mdłości ale wieczorne godzina 17 muszę już wyreczko oblegać ;)

    M@linka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    23.03.2010 Synuś Mój Skarb
    31.03.2016 (*)aniołek(*) {12tc}
    gann3e3k71jnzm0q.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam... kilka dni temu tu napisałam...
    jednak we wtorek zmarł mój dziadek.... i nie miałam siły pisac... w ogóle na cokolwiek... 13 sierpień straciłam ciąże ... 16 sierpień straciłam dziadka...
    nie wiem kiedy się pozbieram.. podniosę... do tego wszytskiego nie byłam na pogrzebie... bo mieszkam w Irlandii... i w szpitalu zakazali mi lecieć samolotem na pogrzeb ze wzgledów zdrowotnych... powiedzieli że w samolocie są takie zmiany ciśnienie że grozi krwotok... i inne... więc mając już bilety w ręku musiałam zostać w domu...

    zaczęłam mierzyć temp.. żeby obserwować mój cykl... żeby wiedzeć kiedy dojdzie do siebie... dopiero wczoraj 8 dni po poronieniu temp spadła...
    beta była w srode na poziomie 359... spadła z 1000 więc wszystko powoli wraca do normy.. boję się kolejnego zajścia w ciąże póki co.. ale bardzo tego chcę...
    mam taki bałagan w głowie ze pewnie nawet chaotycznie teraz piszę i niewiele zrozumiecie...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaa, bardzo mi przykro z powodu tych ciosów, jakie na Ciebie w ostatnich dniach spadły ;(
    Jeśli pomaga Tobie wygadanie się, to jesteś w dobrym miejscu!

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Gaduaa, bardzo mi przykro z powodu tych ciosów, jakie na Ciebie w ostatnich dniach spadły ;(
    Jeśli pomaga Tobie wygadanie się, to jesteś w dobrym miejscu!
    dzięki !
    myślę że juz sie wygadałam i wypłakałam.. teraz tylko potrzebuje jakiejś silne motywacji , jakiegoś światełka żeby wstać... i żyć dalej.. właśnie myślę kiedy zacząć te starania bo są różne szkoły.. tu w Irlandii mówią mi że wystarczy odczekać jeden pełen cykl .. ale czy to nie za wcześnie ?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby oraz inne kobietki, to test z przedwczoraj:
    https://zapodaj.net/95cc4efb3461c.jpg.html
    Od razu po zrobieniu jak test byl "mokry" ta kreska byla normalna.
    Widzial ktos kiedys takie cudo? :D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 777 778 779 780 781 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ