Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Zaczynamy znowu starania
Odpowiedz

Zaczynamy znowu starania

Oceń ten wątek:
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 13 września 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    nie no Ci powiem.. że na tak egzotyczne zwierzątko to nie każdy może sobie pozwolić hahahaha więc zazdro ! hehehehe

    no masz, przesłać pocztą? ;) za darmo oddam ;)
    cholera znowu mam pranie, prasowanie i zmienianie pościeli, a robiłam to dopiero co kilka dni temu!

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 września 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka prze piękne dzieciątko <3

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 13 września 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Nadejdzie mowie Wam na gwiazdke bedziemy na l4 piec ciasteczka
    ..ja bede rzygac wedlug przepowiedni mojego gina wiec nie dam rady piec :-)
    Dzien dobry :-)

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 13 września 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Kochana,

    mój mąż zapowiedział się, że pomoże więc twój pewnie też :)

    a ja mogę rzygać ile wzlecie haha, byle by się udało :))

    Jagna 75 wrote:
    ..ja bede rzygac wedlug przepowiedni mojego gina wiec nie dam rady piec :-)
    Dzien dobry :-)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 13 września 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    ..ja bede rzygac wedlug przepowiedni mojego gina wiec nie dam rady piec :-)
    Dzien dobry :-)

    Chu..jowy, nie dobry ;)
    ale będzie lepiej
    ja też zamierzam rzygać ;) chociaż nie - ja zamierzam już wrócić do pracy, bo na zwolnienie zamierzam iść na pierwszy trymestr. A jak wiadomo ja już jestem w 13 dniu ciązy ;)

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 13 września 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Będzie dobrze, nie myśl i nie przyciągaj złych myśli - udało się ! tak myśl i tak jest. Postaraj się nie przemęczać i dużo odpoczywać :)


    A ja niestety przed chwilą się dowiedziałam, że pracuje tylko do grudnia...
    jest zmiana struktury i będą zwolnienia, no ale trudno jakoś to będzie. tylko ten kredyt na mieszkanie, ale jakoś damy radę. z drugiej strony dobrze, że dowiedziałam się kilka miesięcy wcześniej mam czas na szukanie. ale musi być dobrze, także dzisiaj po pracy siadam i biorę się za szukanie nowej pracy.
    Powodzenia &&&

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 13 września 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Juhu !
    Super gratulacje kochana, to rzygaj ile wlezie ha ha :)

    vertigo wrote:
    Chu..jowy, nie dobry ;)
    ale będzie lepiej
    ja też zamierzam rzygać ;) chociaż nie - ja zamierzam już wrócić do pracy, bo na zwolnienie zamierzam iść na pierwszy trymestr. A jak wiadomo ja już jestem w 13 dniu ciązy ;)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 13 września 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonilam do poradni genetycznej i co? I oczywiście nadal nie ma wyników a co najgorsze pani z ktora rozmawialam nie byla w stanie nawet określić kiedy będą. Tak się na nfz robi we Wro badania genetyczne :-\ czekam 6 miesiąc i nie wiem ile jeszcze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 09:01

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 13 września 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria krecha piękna;* :) :) ja Ci gratuluje na głos :) tez sie balam jak cholera i nadal sie boje! ale włąsnie mam metode malych kroczków,z glowa na ramieniu szlam po pierwsza bete,druga i trzecia.Dzis bede szla po czwarta,nie chcialam jej juz robic ale po usg ,gin mi dal takie zalecenie wiec go posłuchałąm.Ucieszylam sie z pęcherzyka a teraz czekam na serduszko .Wierze ze bedzie i wierze ze doczekasz sie swojego serduszka!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 13 września 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo nie otwieram juz Twoich linków.

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 13 września 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    Kochana,

    mój mąż zapowiedział się, że pomoże więc twój pewnie też :)

    a ja mogę rzygać ile wzlecie haha, byle by się udało :))
    No co ty,mój to wode przypala a gdzie tam mówic o ciasteczkach

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 13 września 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bleh

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4184

    Wysłany: 13 września 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę ogarnąć nową chałupę, posprzątać po hydrauliku trochę gruzu, żeby tynkarze mogli narobić nowego bałaganu :P

    E nie, z tego co widziałam 2 miejsca gdzie robili, to czyściutko i w ogóle cacy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 09:04

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 13 września 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    JA DO WROCŁAWIA CHODZĘ DO GINEKOLOGA :)

    M@linka wrote:
    Dzwonilam do poradni genetycznej i co? I oczywiście nadal nie ma wyników a co najgorsze pani z ktora rozmawialam nie byla w stanie nawet określić kiedy będą. Tak się na nfz robi we Wro badania genetyczne :-\ czekam 6 miesiąc i nie wiem ile jeszcze.

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • vertigo Autorytet
    Postów: 1071 627

    Wysłany: 13 września 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek 39 wrote:
    Vertigo nie otwieram juz Twoich linków.

    Dziękuję za wsparcie ;)
    Za 7 lat, jak Twoje dziecko będzie w wieku szkolnym, napiszę Ci to samo, małpo jedna ;)

    cały rok nas omijało, wszystkie dziewczynki miały na tych długich kłakach przed komunią, a nas jakoś nie łapało, ale jednak na świecie przynajmniej w kontekście wszawicy sprawiedliwość jest! potwierdzam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2016, 09:08

    Córeczka, Synek, 2 Aniołki. W trakcie starań...
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 13 września 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaq ogarniaj ogarniaj,na nowym miejscu bedzie zdrowa ciàza :-)

    Elaria piękna krecha,nawet po ciemku mozna ją zobaczyc :-) Strach to normalka,bez tego juz sie nie da nie w naszym przypadku.Niech ta fasolka trzyma sie ciebie i nie puszcza przez najblizsze 8 miesiecy,trzymam kciuki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 13 września 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo fajny zwierzak jednak ja wole futrzaki :-) tez polecam

    M@linka lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 13 września 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój małż gotuje ile wlezie, więc nie narzekam ale syf po gotowaniu nie miara :)

    my też od pół roku na nowym mieszkanku swoim, pokoi dla maluszka stoi pusty, może do końca roku się coś zacznie ?:)
    Jagna 75 wrote:
    Jaq ogarniaj ogarniaj,na nowym miejscu bedzie zdrowa ciàza :-)

    Elaria piękna krecha,nawet po ciemku mozna ją zobaczyc :-) Strach to normalka,bez tego juz sie nie da nie w naszym przypadku.Niech ta fasolka trzyma sie ciebie i nie puszcza przez najblizsze 8 miesiecy,trzymam kciuki

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 13 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ostatnio jak byłam w przychodni , pielęgniarka stwierdziła, że przez Romów haha... bo 500 + u nas w mieście jest ich już milion pięcet hah... masakra...

    vertigo wrote:
    Dziękuję za wsparcie ;)
    Za 7 lat, jak Twoje dziecko będzie w wieku szkolnym, napiszę Ci to samo, małpo jedna ;)

    cały rok nas omijało, wszystkie dziewczynki miały na tych długich kłakach przed komunią, a nas jakoś nie łapało, ale jednak na świecie przynajmniej w kontekście wszawicy sprawiedliwość jest! potwierdzam :)

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 13 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynko tyle slodyczy :-) Tymus jest sliczny,tylko schrupac <3

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
‹‹ 954 955 956 957 958 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ