Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Cukrzyca ciążowa
Odpowiedz

Cukrzyca ciążowa

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 września 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam-przechorowanie nie daje odporności na całe życie

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 29 września 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie zrobię bliżej porodu, żeby w razie czego wiedzieć, czy maluch będzie potrzebował jakiejś dodatkowej diagnostyki i leczenia. Ale jak widać wcale nie tak łatwo to złapać, chociaż to podobno bardzo rozpowszechniony wirus. A ja od 9 lat pracuje w szkole gdzie jednak mam styczność z wszelakiej maści dziadostwem wirusowym i nic. A mało to na mnie nakichali, nadmuchali i nakaszleli:)

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 29 września 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czytałyśmy chyba inne informacje:) ale w necie piszą różnie i czasem nie dojdziesz prawdy:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 20:57

    kamciaelcia lubi tę wiadomość

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 września 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez z dzieciakami pracuję
    I jedynie boję się gryp i przeziebien...jakby co to zawsze pytają czy miało sie infekcje na poczatku ciąży...
    Teraz jestem na urlopie i dlatego jeszcze nie choruje. Mam nadzieje iść na l4 po urlopie...dla mnie psychicznie grypa byłaby zmorą i wielką niewiadomą...Ale widać że każda z nas ma jakieś obawy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2017, 20:59

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 września 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkaweczka wrote:
    To czytałyśmy chyba inne informacje:) ale w necie piszą różnie i czasem nie dojdziesz prawdy:)


    Dlatego nie czytam netow. Moja zasada od jakichś 3lat.

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 29 września 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecność przeciwciał u kobiety na kilka miesięcy przed ciążą wskazuje na przechorowanie cytomegalii. Obecne przeciwciała chronią ją przed ponowną infekcją i czynią zakażenie wewnątrzmaciczne płodu mało prawdopodobnym.

    Takie info znalazłam.

    Ja też się bałam, koleżanki siostra poroniła po silnym pezeziebieniu. Ja na szczęście od początku byłam na zwolnieniu z powodu krwawień i ogólnej sytuacji położniczej, więc ryzyko było z automatu mniejsze.

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 września 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz nawet domowymi sposobami się nie poleczymy :)

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 29 września 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety. Przy cukrzycy nawet maminy syrop malinowy i z czarnego bzu odpada. A takie pyszne do herbatki. Cóż, pozostaje smoczy oddech po czosnku... Chociaż przy zgadze też problematyczny... Mamy przerąbane:)

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam tydzien chore gardlo i mega zawalone zatoki 1 dzien goraczki w tym. I nie wiem co to bylo az sie boje w 14 tc yo jakos mialm

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 września 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus
    Jest dobrze. Nie ma co myśleć

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syna wyczulilam bardzo ( czasami mysle ze za bardzo) myje rece bardzo czesto po nikim nie zje i sie nie napije z kolegow zreszta ja po nim tez nie jem nie pije buziaki w policzek :) staram sie minimalizowac ryzyko.


    Turkaweczka w szoku jestem ze 9 lat w szkole i nie przechodzilas cyto. A w jakiej szkole? W sensie poziom :) bo najwieksze zachorowanie w podstawowce ponoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamcia ty tez z dziecmi pracujesz ??? :))

  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 września 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    Kamcia ty tez z dziecmi pracujesz ??? :))
    Ale nie w szkole

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 29 września 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w podstawówce, a jak;)

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkaweczka wrote:
    No ja w podstawówce, a jak;)
    Szok :D

  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 29 września 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z innej bajki, czy coś na hemoroidy polecacie?

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 29 września 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po porodzie używałam tego:
    https://www.doz.pl/apteka/p62582-Procto-Glyvenol_400_mg__40_mg_czopki_doodbytnicze_10_szt.

    U mnie się sprawdziło, hemoroid nie powrócił póki co.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • turkaweczka Ekspertka
    Postów: 374 59

    Wysłany: 29 września 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ciąży?

    Turkaweczka
    thgfikgnwdtkomxi.png
    atdctrd80xqykoly.png
    2akg0tsd0cowuplx.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 29 września 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że trzeba podpytać lekarza albo farmaceuty. Coś podpowiedzą. Mi mama zawsze nasiadówki z kory dębu polecała.

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18204

    Wysłany: 29 września 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też bym podpytala lekarza. Bo jak leczyć to dobrze i skutecznie. Bo jednak problem ciągnie się q czasie

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
‹‹ 1663 1664 1665 1666 1667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ