X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwiak na macicy a ciaza
Odpowiedz

Krwiak na macicy a ciaza

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może dla swojego spokoju podjedz do jakiegoś lekarza zrobi usg sprawdzi czy nic od nowa nie odkleja się i przy okazji skonsultujesz czy tak się oczyszcza krwiak.

    age.png
  • Antenka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj sobota to moge jechac tylko na ip we wtorek mam wizyte to zobaczymy. Serduszko bije bardzo wyraznie slucham codziennie.

    Antenka
  • GOSIA12 Koleżanka
    Postów: 49 17

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antenka, też tak myślę, że te Twoje brązowe plamienia to oczyszczanie się krwiaka.
    Najważniejsze teraz to jak najmniej się denerwować i dużo odpoczywać. Wszystko będzie dobrze.

    4cee14c3a628492e5c2fece33b9ad1ab.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo, krwiak wykryty w 8 tc (było krwawienie i 5-dniowy pobyt w szpitalu). Potem leżenie. Mijają 2 miesiące, krwiak jest nadal, ale mały. Tylko, że brzuch mnie boli, czasami tak bardzo, że boję się. Buscopan nie pomaga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 21:44

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mareczkowa a utrzymują Ci się plamienia? U mnie teraz szukają przyczyny czy nie ma jakiejś bakterii bo plemienia nie ustępują.

    age.png
  • Antenka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka a jakiego koloru masz plamienia? I czy krwiaka juz niema?

    Antenka
  • Antenka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czy dalej jestes w szpitalu? Ja dzisiaj jade na wizyte kontrolna do mojego gina.

    Antenka
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ciągle jestem w szpitalu , tutaj wypuszczają jak jest calkowicie czysto. Plamienia mam dalej jest to brązowa wydzielina raz jest bardzo ciemna raz jasna. Mialam dzisiaj usg krwiaka niby nie ma kosmowka nie odkleja się ale jest przodującą i prawdopodobnie to jest przyczyną plamien

    age.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kiedy wyszłam ze szpitala jest czysto. Tam dostawałam cyclonamimę.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez tydzień dostawałam dożylnie cyckonamine i eksatyl i drugi tydzień biorę juz w tabletkach do tego duphaston i przez dwa tygodnie bralam nospe i plamienia ciągle sa największe wieczorem i rano .

    age.png
  • Antenka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo z tymi plamieniami zazwyczaj lapie mnie w nocy i po wstaniu z lozka. Wlasnie czekam na wizyte polozna powiedziala mi ze to bardzo dobrze jak sa to ciemne plamienia czarne-brazowe. Ze tak sie krwiak oczyszcza. Zobaczymy po wizycie dam znac.

    Antenka
  • Antenka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie wiem tyle ze krwiak sie zmniejszaale rozwarstwienie nadal jest. Teraz mam brac 3x1 duphaston i jak najwiecej odpoczywac.
    Dzisiaj rano jak wstalam to juz dwie ppdpaski zmoenialam bo po nocy zlatuje ze mnie ciemna bordowo brazowa krew. Nie wiem co mam myslec. Lekarz mowi ze dziecko juz jest na tyle duze ze powinno poradzic sobie z tym rozwarstwieniem.

    Antenka
  • Antenka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka i co u ciebie?

    Antenka
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na usg czysto krwiaka nie ma kosmowka nie odkleja sie tylko jest przodującą i przez to plamienia które cale szczęście dzisiaj juz sa sporo mniejsze ,a kosmowka może jeszcze podnieść sie. Mialam tez robione badania pos katem zakażenia ale jest wszystko dobrze. Mam nadzieje ze w końcu wyjdziemy ze szpitala.

    age.png
  • Antenka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka ja tez mam ciagle plamienia w trakcie snu w nocy i nad ranem a calymi dniami nie.

    Antenka
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie w ciagu dnia tez pojawiały sie. Nie wiem czy to moze miec cos wspólnego ,ale wymazie wyszla mi grzybica zaczęłam brac antybiotyk dopochwowe i od tego momentu plamienia zaczely sie zmniejszać .

    age.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy wiecie może, czy jak jest krwiak w macicy to zawsze występuje krwawienie kiedy on się oczyszcza? Czy może zniknąć, wchłonąć się bez wystąpienia krwawienia?

    Pytam bo mam sporego krwiaka, ale aktualne bez plamienie i zastanawiam się czy plamienie na pewno musi wystąpić gdy on będzie się oczyszczał? Nie chcę umrzeć że strachu jak pojawi się krew...

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • GOSIA12 Koleżanka
    Postów: 49 17

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia nie muszą wystapić. Może się poprostu wchłonąć.

    4cee14c3a628492e5c2fece33b9ad1ab.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, dziekuje za odpowiedz.

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po raz drugi trafiłam do szpitala z powodu krwiaka. Pierwszym razem było to jednorazowe krwawienie i plamienie 3 dni. Tym razem dostałam plamienia juz trzeci dzień. Na badaniach stwierdzili że to z krwiaka kosmowka się nie oklejanie. Czy jak wy miałyście plamienia to krwiak się ponniejszal ? Dodam że mój 3 tyg temu w szpitalu miał 37 mm dopiero teraz w poniedziałek miał 35 mm a jak trafiłam znowu do szpitala w czwartek miał 33 mm.

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ