X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krwiak na macicy a ciaza
Odpowiedz

Krwiak na macicy a ciaza

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, zajrzałam tu bo szukałam inf o krwiakach. dziś na USG lekarz zauwazył krwiaczka- jak on to nazwał. mówił żeby się nie przejmować, ale nic nie mówił o leżeniu. mam tylko l4 ale to zapytał czy chcę. luteine i duphaston 2xdziennie.
    myslicie że nie wiem, na kawę z koleżanką mogę isć czy raczej siedzieć w domu i odpoczywac? ewent na spacery z psem chodzic? to moja 1 ciąża i żaluję że nie dopytałam lekarza ale nie pomyślałam wtedy o tym :/ wizyta za 3 tyg a w międzyczasie ma przyjechać siostrzeniec do mnie na wakacje..a to energiczne dziecko..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2019, 14:14

  • Domiluk Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy miałaś krwiaka podkosmówkowego? Ja mam odklejoną kosmówkę, leżę już trzy tygodnie, a wizyta za 2. Zastanawiam się jak długo kosmówka się "przykleja" w sensie podnosi do góry. Nadal rąbek zakrywa mi ujście wewnętrzne.

    16udugpjm9p131x6.png
    Pierwsza ciąża wyczekiwana,
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy,
    ANA2 dodatnie, dyskopatia
    12tydz. krwotok i krwiak - opanowany
    Cukrzyca ciążowa na insulinie doposiłkowej
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiluk, a w którym jesteś tygodniu? Zazwyczaj koło 20-22 tygodnia się podnosi.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    hej dziewczyny, zajrzałam tu bo szukałam inf o krwiakach. dziś na USG lekarz zauwazył krwiaczka- jak on to nazwał. mówił żeby się nie przejmować, ale nic nie mówił o leżeniu. mam tylko l4 ale to zapytał czy chcę. luteine i duphaston 2xdziennie.
    myslicie że nie wiem, na kawę z koleżanką mogę isć czy raczej siedzieć w domu i odpoczywac? ewent na spacery z psem chodzic? to moja 1 ciąża i żaluję że nie dopytałam lekarza ale nie pomyślałam wtedy o tym :/ wizyta za 3 tyg a w międzyczasie ma przyjechać siostrzeniec do mnie na wakacje..a to energiczne dziecko..

    Ja normalnie pracowałam i zajmowałam się dzieckiem. Starałam sie jak najwięcej leżeć i nie dźwigać. I miałam duphaston 3x dziennie.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Domiluk Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 14 maja 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie 16, więc chyba jeszcze poleżę.

    16udugpjm9p131x6.png
    Pierwsza ciąża wyczekiwana,
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy,
    ANA2 dodatnie, dyskopatia
    12tydz. krwotok i krwiak - opanowany
    Cukrzyca ciążowa na insulinie doposiłkowej
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 14 maja 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiluk wrote:
    Obecnie 16, więc chyba jeszcze poleżę.

    Leż, oszczędzaj się i nie martw. Na pewno się podniesie :) a niby teraz zakrywa całe ujście?

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Domiluk Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 14 maja 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy wypisie ze szpitala (13tydz.) miałam napisane 'częściowo zakrywa ujście..." w zeszłą środę ginekolog na wizycie stwierdził, że jest jeszcze rąbek na ujściu, a reszta znajduje się na ścianie przedniej. Nie wiem co on rozumie przez rąbek, ale tak jak plamiłam tak plamię, biorę leki a krwiak dalej jest i nadal ciąża zagrożona..

    16udugpjm9p131x6.png
    Pierwsza ciąża wyczekiwana,
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy,
    ANA2 dodatnie, dyskopatia
    12tydz. krwotok i krwiak - opanowany
    Cukrzyca ciążowa na insulinie doposiłkowej
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 14 maja 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiluk wrote:
    A czy miałaś krwiaka podkosmówkowego? Ja mam odklejoną kosmówkę, leżę już trzy tygodnie, a wizyta za 2. Zastanawiam się jak długo kosmówka się "przykleja" w sensie podnosi do góry. Nadal rąbek zakrywa mi ujście wewnętrzne.
    Ja miałam krwawienie w 11tc do 17-18plamilam przez krwiaka kosmowka szybko przestała się odklejac a 15tc już nie nie mialamm w dnie kosmowki tylko na przedniej ścianie macicy :) oszczędzaj się i będzie wsyztsko dobrze

    Domiluk lubi tę wiadomość

    age.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 16 maja 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiluk wrote:
    Przy wypisie ze szpitala (13tydz.) miałam napisane 'częściowo zakrywa ujście..." w zeszłą środę ginekolog na wizycie stwierdził, że jest jeszcze rąbek na ujściu, a reszta znajduje się na ścianie przedniej. Nie wiem co on rozumie przez rąbek, ale tak jak plamiłam tak plamię, biorę leki a krwiak dalej jest i nadal ciąża zagrożona..


    To nie martw się. Już się podnosi, leż i odpoczywaj a zobaczysz, że podniesie się całkiem :)

    Domiluk lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Ewel. Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam pytanie jak odstawiano Wam luteinę i duphaston?

    mhsv2n0agpm4d5s2.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewel. wrote:
    Hej dziewczyny. Mam pytanie jak odstawiano Wam luteinę i duphaston?

    Dupka odstawiłam ok. 17 tygodnia w taki sposób, że jak brałam 3x1 to potem tydzień brałam 2x1 i kolejny tydzień 1x1, a potem już 0 :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Ewel. Przyjaciółka
    Postów: 138 46

    Wysłany: 16 maja 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm dupka do tej pory brałam 2x1 a od dzisiaj mam całkowicie odstawić dlatego zastanawiałam się jak to było u innych

    mhsv2n0agpm4d5s2.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 16 maja 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawiłam dupka z dnia na dzien w 17 tygodniu. Brałam po 3 tabletki a następnego dnia 0.

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 21 maja 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś wylądowałam na SOR z krwotokiem. 5t6d serce bije, dwukrotnie potwierdzone na usg. Leci ze mnie od 2 w nocy... kiedy powinno ustać?

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • Domiluk Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdy trafiłam do szpitala w 12 tygodniu, krwawiłam jeden dzień, a w drugi jeszcze trochę, potem tydzień zupełnie nic i dopiero zaczęły się brunatne plamienia. Na pewno podali Ci leki więc myślę, że prędko ustanie.

    16udugpjm9p131x6.png
    Pierwsza ciąża wyczekiwana,
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy,
    ANA2 dodatnie, dyskopatia
    12tydz. krwotok i krwiak - opanowany
    Cukrzyca ciążowa na insulinie doposiłkowej
  • marcelcia Ekspertka
    Postów: 269 79

    Wysłany: 22 maja 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nic nie podali, wypuscili do domu. Zamienili luteine na duphaston doustny

    Nowy początek <3
  • Domiluk Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 22 maja 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdy ja trafiłam z krwiakiem do szpitala trzymali mnie 3 dni, dostawałam luteine i nospe, a do domu zestaw (duphaston, nospa, magnez i exacyl) wszystko 3xdziennie. Teraz leżę już 28 dni i czekam na wizytę, cały czas plamię, choć już mniej na beżowo.
    Jeśli też masz krwiaka to pewnie kazali Ci leżeć i brać duphaston, czy w szpitalu czy w domu pewnie im obojętne..

    16udugpjm9p131x6.png
    Pierwsza ciąża wyczekiwana,
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy,
    ANA2 dodatnie, dyskopatia
    12tydz. krwotok i krwiak - opanowany
    Cukrzyca ciążowa na insulinie doposiłkowej
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 22 maja 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiluk wrote:
    Gdy ja trafiłam z krwiakiem do szpitala trzymali mnie 3 dni, dostawałam luteine i nospe, a do domu zestaw (duphaston, nospa, magnez i exacyl) wszystko 3xdziennie. Teraz leżę już 28 dni i czekam na wizytę, cały czas plamię, choć już mniej na beżowo.
    Jeśli też masz krwiaka to pewnie kazali Ci leżeć i brać duphaston, czy w szpitalu czy w domu pewnie im obojętne..
    a krwawiłaś cczy tylko plamiłaś?

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • Domiluk Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 22 maja 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu, w którym trafiłam na oddział miałam dwa duże krwotoki. Poten dopiero brunatne plamienia.

    16udugpjm9p131x6.png
    Pierwsza ciąża wyczekiwana,
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy,
    ANA2 dodatnie, dyskopatia
    12tydz. krwotok i krwiak - opanowany
    Cukrzyca ciążowa na insulinie doposiłkowej
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ