X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Mamy leżące
Odpowiedz

Mamy leżące

Oceń ten wątek:
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 31 maja, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aego, Klaudia, jak u Was sytuacja??

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2275 2050

    Wysłany: 31 maja, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej chujowo, w nocy zaczęłam krwawić i sobie tak leżę. Niczego konstruktywnego się nie dowiedziałam, tylko, że czekają. Nie robią ze mną nic praktycznie już, więc leżę i patrzę w ścianę i śpię po 2h dziennie. Wybaczcie, jestem wkurzona strasznie.

    age.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 31 maja, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Raczej chujowo, w nocy zaczęłam krwawić i sobie tak leżę. Niczego konstruktywnego się nie dowiedziałam, tylko, że czekają. Nie robią ze mną nic praktycznie już, więc leżę i patrzę w ścianę i śpię po 2h dziennie. Wybaczcie, jestem wkurzona strasznie.
    Ojej, a skąd to krwawienie? Może szyjka się rozwiera?
    Trzymam kciuki, żeby zajęli się Tobą i żebyś poczuła się bezpiecznie

    Marta.R. lubi tę wiadomość

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2275 2050

    Wysłany: 31 maja, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope♥️ wrote:
    Ojej, a skąd to krwawienie? Może szyjka się rozwiera?
    Trzymam kciuki, żeby zajęli się Tobą i żebyś poczuła się bezpiecznie
    Twierdzą, że szyjka się rozwiera albo skraca, ale 🤷🏼‍♀️.

    age.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 31 maja, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Twierdzą, że szyjka się rozwiera albo skraca, ale 🤷🏼‍♀️.
    Kurcze Aego, ja się Tobie wcale nie dziwię, że jesteś zła. Bo chciałoby się poczuć jakieś zainteresowanie w takim przypadku kiedy się martwisz. Ja też myślę, że to właśnie szyjka się skraca, bo lubi wtedy krwawić. Obyś dowiedziała się dziś samych konkretów

    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1109 1227

    Wysłany: 31 maja, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO niestety tam w tym szpitalu często czekają na ostatnią chwilę by samo się zaczęło. Gdy ciąża bezproblemowa. Ale jeśli masz krwawienie to raczej szybko pójdzie. Muszą Cie pobadać i zdecydować.
    Położnym cały czas marudź, że się źle czujesz, krwawisz, boli itd, może to przyspieszy badania i decyzję. Położne powinny też wezwać lekarza by zbadał jeśli się gorzej czujesz.

    Starania od 2017 r.
    Ona - 36l, mthfr, hashimoto, b. niskie amh, b. duży problem z endo
    On - 36l, wszystko ok

    I IUI - 2019 nieudane
    I IVF - 25.09.23
    7dpt - Beta Hcg - 71 ; prog 231
    11dpt - Beta Hcg - 745 ; prog 172
    15dpt - Beta Hcg - 4174
    24dpt - jest zarodek z ❤️ (szpital, jednorazowe krwawienie bez przyczyny)
    31dpt - CRL 10mm 💓
    11+2 - CRL 45mm 🧡
    13+3 - CRL 70 mm, I prenatalne ok 💝
    17+3 - 200 g., 17 cm dziewczynki 😍
    20+3 - połówkowe, 340 g dziewczynki 🤩 skr. szyjka
    22+3 - 510 g., 28 cm gwiazdeczki 🥰 skr. szyjka
    26+3 - 910 g., 37 cm gwiazdeczki 💖 skr. szyjka
    30+3 - III prenatalne, 1580 g. dzielnej dziewczynki ❤️ od dziś szpital - b. skr. szyjka
    32+2 - 1980 g. 😍
    33+2 - 2150g. 🤩
    35+2 - 2600g. 💖
    36+2 - 2900g. 🧡
    36+6 - Alicja już na świecie! 🥰💓

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2275 2050

    Wysłany: 31 maja, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    AEGO niestety tam w tym szpitalu często czekają na ostatnią chwilę by samo się zaczęło. Gdy ciąża bezproblemowa. Ale jeśli masz krwawienie to raczej szybko pójdzie. Muszą Cie pobadać i zdecydować.
    Położnym cały czas marudź, że się źle czujesz, krwawisz, boli itd, może to przyspieszy badania i decyzję. Położne powinny też wezwać lekarza by zbadał jeśli się gorzej czujesz.
    Ale ja byłam badana i przez jakąś lekarkę na „szybko” i przez prowadzącą godzinę temu. I zdecydowali XD że czekają, nikt nie wie ile. 😅

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2403 4633

    Wysłany: 31 maja, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wspolczuje :( ja mialam plamienia krwia jak szyjka zaczela mi sie rozwierac, wiec moze i u Ciebie tak jest.
    U mnie cale szczescie nadal bez skurczy takze wczorajsza kroplowka pomogla 😁 Rano na obchodzie powiedzieli tylko, zeby lezec. Pozniej jak znowu przyszedl lekarz to zapytalam kiedy wyjde jesli wszystko bedzie ok, to powiedzial, ze nie wie, bo co mnie wypuszcza to ja zaraz wracam 🙈 i sie zasmial, ze moze do porodu zostane (mam nadzieje, ze skoro sie zasmial to to byl zart 😅). Ale no chyba boja sie mnie wypuscic. Zgaduje, ze potrzymaja mnie jeszcze przez weekend i jesli bedzie ok to w poniedzialek mnie puszcza do domu. Nie ukrywam, ze myslalam, ze skoro juz wczoraj rano mi przeszlo i bylo ok to, ze dzis mnie wypuszcza, ale no coz, rozumiem tez ich obawy. A skoro zostaje to stwierdzilam ze to wykorzystam i poprosilam, zeby jutro zrobili mi krzywa cukrowa. Niestety przez te ciagle pobyty w szpitalach nawet nie mialam kiedy tego zrobic 🙈

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1109 1227

    Wysłany: 31 maja, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Ale ja byłam badana i przez jakąś lekarkę na „szybko” i przez prowadzącą godzinę temu. I zdecydowali XD że czekają, nikt nie wie ile. 😅

    Ehh.. Trzymaj się kochana.
    Widziałam na wątku czerwcowym, że wyniki Co się polepszyły. Wiesz, że możesz sama je sprawdzić na stronie szpitala? Logujesz się przez profil zaufany.

    Starania od 2017 r.
    Ona - 36l, mthfr, hashimoto, b. niskie amh, b. duży problem z endo
    On - 36l, wszystko ok

    I IUI - 2019 nieudane
    I IVF - 25.09.23
    7dpt - Beta Hcg - 71 ; prog 231
    11dpt - Beta Hcg - 745 ; prog 172
    15dpt - Beta Hcg - 4174
    24dpt - jest zarodek z ❤️ (szpital, jednorazowe krwawienie bez przyczyny)
    31dpt - CRL 10mm 💓
    11+2 - CRL 45mm 🧡
    13+3 - CRL 70 mm, I prenatalne ok 💝
    17+3 - 200 g., 17 cm dziewczynki 😍
    20+3 - połówkowe, 340 g dziewczynki 🤩 skr. szyjka
    22+3 - 510 g., 28 cm gwiazdeczki 🥰 skr. szyjka
    26+3 - 910 g., 37 cm gwiazdeczki 💖 skr. szyjka
    30+3 - III prenatalne, 1580 g. dzielnej dziewczynki ❤️ od dziś szpital - b. skr. szyjka
    32+2 - 1980 g. 😍
    33+2 - 2150g. 🤩
    35+2 - 2600g. 💖
    36+2 - 2900g. 🧡
    36+6 - Alicja już na świecie! 🥰💓

    age.png
  • Saimi Autorytet
    Postów: 1109 1227

    Wysłany: 31 maja, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    AEGO wspolczuje :( ja mialam plamienia krwia jak szyjka zaczela mi sie rozwierac, wiec moze i u Ciebie tak jest.
    U mnie cale szczescie nadal bez skurczy takze wczorajsza kroplowka pomogla 😁 Rano na obchodzie powiedzieli tylko, zeby lezec. Pozniej jak znowu przyszedl lekarz to zapytalam kiedy wyjde jesli wszystko bedzie ok, to powiedzial, ze nie wie, bo co mnie wypuszcza to ja zaraz wracam 🙈 i sie zasmial, ze moze do porodu zostane (mam nadzieje, ze skoro sie zasmial to to byl zart 😅). Ale no chyba boja sie mnie wypuscic. Zgaduje, ze potrzymaja mnie jeszcze przez weekend i jesli bedzie ok to w poniedzialek mnie puszcza do domu. Nie ukrywam, ze myslalam, ze skoro juz wczoraj rano mi przeszlo i bylo ok to, ze dzis mnie wypuszcza, ale no coz, rozumiem tez ich obawy. A skoro zostaje to stwierdzilam ze to wykorzystam i poprosilam, zeby jutro zrobili mi krzywa cukrowa. Niestety przez te ciagle pobyty w szpitalach nawet nie mialam kiedy tego zrobic 🙈

    Klaudia dobry pomysł z tą krzywa :) wykorzystaj ich ile możesz :)

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017 r.
    Ona - 36l, mthfr, hashimoto, b. niskie amh, b. duży problem z endo
    On - 36l, wszystko ok

    I IUI - 2019 nieudane
    I IVF - 25.09.23
    7dpt - Beta Hcg - 71 ; prog 231
    11dpt - Beta Hcg - 745 ; prog 172
    15dpt - Beta Hcg - 4174
    24dpt - jest zarodek z ❤️ (szpital, jednorazowe krwawienie bez przyczyny)
    31dpt - CRL 10mm 💓
    11+2 - CRL 45mm 🧡
    13+3 - CRL 70 mm, I prenatalne ok 💝
    17+3 - 200 g., 17 cm dziewczynki 😍
    20+3 - połówkowe, 340 g dziewczynki 🤩 skr. szyjka
    22+3 - 510 g., 28 cm gwiazdeczki 🥰 skr. szyjka
    26+3 - 910 g., 37 cm gwiazdeczki 💖 skr. szyjka
    30+3 - III prenatalne, 1580 g. dzielnej dziewczynki ❤️ od dziś szpital - b. skr. szyjka
    32+2 - 1980 g. 😍
    33+2 - 2150g. 🤩
    35+2 - 2600g. 💖
    36+2 - 2900g. 🧡
    36+6 - Alicja już na świecie! 🥰💓

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2275 2050

    Wysłany: 31 maja, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saimi wrote:
    Ehh.. Trzymaj się kochana.
    Widziałam na wątku czerwcowym, że wyniki Co się polepszyły. Wiesz, że możesz sama je sprawdzić na stronie szpitala? Logujesz się przez profil zaufany.
    Wiem, bo miałam tu posiewy. Ale zapomniałam o tym, dzięki Saimi. 💙

    age.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 1 czerwca, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aego, widziałam wiadomość na lipcowych, trzymam kciuki za szybki poród! powodzenia! ♥️

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2403 4633

    Wysłany: 1 czerwca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy znowu zlapaly mnie skurcze.. poczatkowo co 10 min, a pozniej juz co 5 min. Dali mi kroplowke ta co w czwartek, ale sama nie wiem czy pomoglo.. niby rzadziej mam i jak mnie „łapie” to bola mnie pachwiny, spojenie lonowe, biodra i troche na uda promieniuje, a brzuch nie boli wcale. Tak sie zaczelam tez zastanawiac czy to po prostu wiezadla sie nie rozciagaja, ze tak czuje te pachwiny i z nich promieniuje mi na reszte 🤷🏼‍♀️
    Takze kolejna noc nieprzespana od godziny 1.. .
    I byl obchod, powiedzialam lekarzowi jak te bole wygladaja i powiedzial, ze no niby nie brzmi jak skurcz, ale w sumie kazda pacjentka odczuwa to inaczej. Mowil, ze jak mnie zlapie to, zeby powiedziec poloznej, zeby sprawdzila wtedy brzuch. Aa i mowil, zeby zwiekszyc magnez nawet do 1000 mg. Pozniej gdy akurat polozna weszla to mnie zlapalo i jej powiedzialam i sprawdzila, ze rzeczywiscie wtedy brzuch mi stwardnial. Dali mi druga kroplowke z nospa. Jestem zalamana.

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 1 czerwca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    W nocy znowu zlapaly mnie skurcze.. poczatkowo co 10 min, a pozniej juz co 5 min. Dali mi kroplowke ta co w czwartek, ale sama nie wiem czy pomoglo.. niby rzadziej mam i jak mnie „łapie” to bola mnie pachwiny, spojenie lonowe, biodra i troche na uda promieniuje, a brzuch nie boli wcale. Tak sie zaczelam tez zastanawiac czy to po prostu wiezadla sie nie rozciagaja, ze tak czuje te pachwiny i z nich promieniuje mi na reszte 🤷🏼‍♀️
    Takze kolejna noc nieprzespana od godziny 1.. .
    I byl obchod, powiedzialam lekarzowi jak te bole wygladaja i powiedzial, ze no niby nie brzmi jak skurcz, ale w sumie kazda pacjentka odczuwa to inaczej. Mowil, ze jak mnie zlapie to, zeby powiedziec poloznej, zeby sprawdzila wtedy brzuch. Aa i mowil, zeby zwiekszyc magnez nawet do 1000 mg. Pozniej gdy akurat polozna weszla to mnie zlapalo i jej powiedzialam i sprawdzila, ze rzeczywiscie wtedy brzuch mi stwardnial. Dali mi druga kroplowke z nospa. Jestem zalamana.
    Klaudia, skurcz jest łatwo odróżnić, bez skurczy brzuch jest miękki jak poduszka jak leżysz, a na skurczu może się wyginac i jest twardy. Może nie odczuwasz skurczu, jako ciągnięcia, spinania, ale powinnaś czuć różnicę w dotyku.

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2403 4633

    Wysłany: 1 czerwca, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope♥️ wrote:
    Klaudia, skurcz jest łatwo odróżnić, bez skurczy brzuch jest miękki jak poduszka jak leżysz, a na skurczu może się wyginac i jest twardy. Może nie odczuwasz skurczu, jako ciągnięcia, spinania, ale powinnaś czuć różnicę w dotyku.

    No to to skurcze, bo polozna mi dotknela brzuch i byl twardy wtedy :(

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 1 czerwca, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia_23 wrote:
    No to to skurcze, bo polozna mi dotknela brzuch i byl twardy wtedy :(
    Ja też mam skurcze, tyle że u mnie szyjka się nie skraca jakoś bardzo. Bierz duże dawki magnezu i leż jak najwięcej. Nawadniaj się też.

    age.png
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2275 2050

    Wysłany: 1 czerwca, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś o 12:00 urodziłam Felcia. 😄

    Hope♥️, klaudia_23, MamaEryka, Saimi, Renata13 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Hope♥️ Autorytet
    Postów: 284 460

    Wysłany: 1 czerwca, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Dziś o 12:00 urodziłam Felcia. 😄
    Aego gratulacje Mamo ♥️🍀🍀🍀
    Feliks wybrał sobie cudowny dzień na przyjście na świat, pewnie specjalnie czekał od tego odejścia wód żeby urodzić się 1 czerwca 😃
    Co u Was, jak się czujecie ?♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 14:32

    AEGO lubi tę wiadomość

    age.png
  • klaudia_23 Autorytet
    Postów: 2403 4633

    Wysłany: 1 czerwca, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta druga kroplowka z nospy nic nie dala. Poprosilam polozna, zeby zawolala lekarza, zeby mnie zbadal. Szew trzyma szyjke i jest ok, ale Bobas bardzo napiera glowka i stad te skurcze. Dali mi Atosiban, to taki lek w pompie, ktory podaje sie dozylnie przez 48h praktycznie bez przerwy. Jak poprzednim razem lezalam to jedna dziewczyna tez go miala. To juz chyba ostatnia deska ratunku. Juz nie wytrzymalam i sie tak poryczalam 😭😭😭

    @AEGO moje gratulacje! Jak sie czujesz i jak sie ma Malenstwo?

    AEGO lubi tę wiadomość

    11.12 ⏸️
    03.06 Synek na świecie 🥰 (28+5)
  • AEGO Autorytet
    Postów: 2275 2050

    Wysłany: 1 czerwca, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję słabo dość.
    Felcio dostał 10 punktów, siedział sobie z tatą, przyszła do nas neonatolog mówiła, że na te chwile 0 oznak wcześniactwa, oddycha samodzielnie, samodzielnie też reguluje temperaturę, stężenie glukozy też prawidłowe. Czekamy co dalej, oby tak zostało. Ale ziomek też urodził się większy, niż przewidywano, bo ma 2800g.

    klaudia_23, MamaEryka, Hope♥️, Saimi, Renata13 lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ