X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 18 lipca 2015, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba kupię ten kokosowo gryczany i do tego te podkłady żeby nie przemakało.

    A wózek bierzemy Adamex Barletta. Podobno buda się odkreca ale mnie się wydaje, że te niektóre opinie w necie są przesadzone. Tak jak piszesz Nuffeq, nie ma wózka idealnego, a ten spełnia chyba wszystkie nasze wymagania.

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 18 lipca 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podkłady to chyba standard :)

    Laski, ale się nam tu zrobił mamuśkowy wątek ;)

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 18 lipca 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam riko Nano i fotelik maxicosi Cabriofix + bazę używaną kupiliśmy :) a odnośnie materaca piankowo lateksowy

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 18 lipca 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam piankowy, właśnie o tych gryczanych słyszałam że zalegają się w nich robale, dlatego wolę nie ryzykować :/ Podobno najlepsze są lateksowe, ale niestety też swoje kosztują :/ Fotelik też będziemy mieć Maxi Cosi Cabriofix, ale bez bazy, bo mamy w samochodzie schowek w podłodze.

    To prawda Matleena, nie ma wózka idealnego, dlatego ja nie czytam opinii w necie. Dowiedziałam się tylko jakie najważniejsze wymagania powinien spełniać (duże dmuchane koła, głęboka gondola i coś tam jeszcze) i na tej podstawie wybraliśmy Camarelo Carrera :) Do tego w prześlicznym błękitnym kolorze :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 18 lipca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się kapnęłam, że zostało mi równe 8 tygodni do terminu, ja pierdzielę :P

    Powiem Wam jeszcze jakie jaja :D Jak Wam już pisałam, w tym tygodniu zamawiałam łóżeczko, a że nie mogłam się zdecydować na wzór pościeli mój małżonek zadecydował, że ma być niebiesko-granatowa w misie (typowo chłopięca), właśnie taka:
    a81fe28c692665b4med.jpg
    Średnio mi się spodobał, bo trochę za ciemny kolor i kłaki psa mogłyby być widoczne na tym granatowym a poza tym wolałam coś bardziej neutralnego, coś co mogłoby się przydać też przy drugim dziecku, np. jakby była dziewczynka, ale niestety mąż nie chciał się zgodzić na zmianę :( W momencie kiedy sprzedawca wysłał dane do zatwierdzenia napisałam im, że jeżeli to możliwe to proszę o zmianę wzoru pościeli na taki:
    a2772d1e1e451da8med.jpg
    i nie pisnęłam słowa mężowi z myślą, że jak coś to powiem że się pomylili :D
    Wczoraj przyszło łóżeczko on patrzy i nic :D Obczajacie? Nie zaczaił, że to całkiem inny wzór :D który swoją drogą baaardzo mi się podoba :)
    Jak zmontuje łóżeczko i wszystko umieszczę na swoim miejscu to zapytam go, czy mu się podoba. Jak powie, że tak to przyznam się co zrobiłam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2015, 09:37

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 18 lipca 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adamex, riko, camarelo bardzo ładne wozeczki :-) Agniesja i Monita Wy najszybciej przetestujecie, więc proszę o opinie jak sprawują się wózki.
    Też myślałam o materacu pianka kokos gryka, ale jeszcze nie doczytałam o robalach, więc chyba zmienię zdanie ;-) My na początek kupujemy kolyske taką ma kółkach, chcemy ją w sypialni stawiać, bo na łóżeczko mało miejsca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2015, 10:45

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 18 lipca 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z wózkiem to było tak, że poszliśmy do Smyka, zaczęliśmy oglądać , jeździć i ten był najlżejszy, miał dobrą cenę i jeszcze podwójne amortyzatory. Oczywiście miał też te wszystkie bajery typu szeroko rozkładana buda, podnoszenie w gondoli itd itp. No i że tak powiem zajawiliśmy się strasznie i ciężko nam znaleźć inny.

    Pościel chcę w tym stylu:http://www.poscieldladzieci.pl/category/posciel-z-ochraniaczem-modulowym-14-elementowe
    Mężowi też się podoba. Ale jeszcze nie wiem która, chyba neutralna jakaś.

    Faktycznie strasznie ciazowo się zrobiło. Ola się nie odzywa, bo już pewnie się szykuje na wesele :)

    Nuffeq, a Ty jak się masz? Jak się czujesz? W ogóle jak znosicie upały? Bo mi się zrobiło trochę słabo wczoraj, ledwo miałam siły żeby dojść do domu. Ostatnio nie było upałów a miałam to samo, ale wtedy to było chyba z głodu. Wstąpiłam do sklepu, kupiłam batona z czekoladą i poprawiło się, jakoś dotarłam do domu.

    No i muszę się pochwalić. Czuję już całkiem wyraźnie ruchy :)

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 18 lipca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, no to szybciutko :)

    Bardzo ładna ta pościel i ochraniacze można później wykorzystać jako poduszki ;)

    Oj ciężko jest ciężarnym w taki upały, ciężko... Ja to się normalnie duszę na dworze, więc nie wiem jak ja wytrzymam dzisiaj u teściów :( Najlepiej to się nie ruszać sprzed wiatraka i tylko popijać zimną wodę.

    Te kołyski też są bardzo ładne i faktycznie są dobrym pomysłem, jak ma się mało
    miejsca :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 18 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuffeq, a ile płacicie za taką kołyskę?

    Agniesja, właśnie tak sobie pomyślałam, że później będzie można wykorzystać te poduszki i tym bardziej mi się ta pościel spodobała :)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 18 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny;-) ja już po weselu,bo było w piątek. Wybawiłam się bardzo,o 6 rano byliśmy w domu. Panna młoda moja przyjaciółka jeszcze z liceum ślicznie wyglądała. Super było widzieć ją taką szczęśliwą. Była też druga przyjaciółka , zawsze razem się trzymamy. Przyznam że przez ostatnie lata trochę je zaniedbałam, praca dom one dzieci i tak uciekały tygodnie miesiące.... i wczoraj uświadomiłam sobie jak bardzo mi ich brakuje i jak je kocham. Tak więc musze tak planować dni żeby choć raz w miesiącu się z nimi widzieć( niestety nie mieszkamy w jednej miejscowości) . No to tyle z porannych rozczuleń Olenki yyy popołudniowych:-D idę robić jajecznice. Co to wózków to moja siostra miała stock czy jakoś tak i rewelacyjnie sie go prowadzi to taka skromna opinia cioci:-D

    Nuffeq lubi tę wiadomość

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 18 lipca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciocia Ola w dobrym humorze :D

    Matleena tez kilka razy robiło mi się słabo. I to zazwyczaj w kościele. Nie ważne czy stałam, czy siedziałam. Wyjść musiałam w trakcie mszy bo bym padła jak mucha.

    Agniesja faceci :)

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 18 lipca 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja to nieźle mąż się wrobil hihi.
    Ja dzisiaj lepiej się czuje, ale nie biorę się za nic tylko odpoczywam.
    Te ochraniacze-poduszki tez mi się podobają i mają fajną kolorystykę.
    Kołyska z materacem piankowym ok 200zl na allegro, a używane niewiele tańsze a nawet droższe. Może to trochę strata pieniędzy, ale przez pół roku nie będziemy kupować łóżeczka.
    A w te upały to raczej siedzę w domku i włączam wentylator, wtedy jest do wytrzymania :-)

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 18 lipca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście my chodzimy na 20:30, jest krótka msza bez organisty i nawet w upały jest już chłodno w kościele a do tego mało ludzi :)

    Ola, jaką sukienkę w końcu miałaś? Dobrze, że się wybawiłaś. Ja dziś jadę na przymiarkę sukienki. Na zdjęciu od krawcowej wyglądała zupełnie nie tak jak bym chciała ale nie chcę się sugerować, bo z suknia ślubną miałam tak samo, załamałam się a efekt końcowy jednak był wspaniały :)

    Edit
    A co do stokke, to też mi się podoba, ale nie dam za wózek połowy tej ceny jaką dałam za samochód ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2015, 15:35

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 18 lipca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mialam taka hmmm w kwiatki na białym tle z mohito pozyczyła mi kolezanka taka do kolan lekko rozkloszowana z takimi jakby plisami wiec super sie ukladala . Nooo te wozki sa mega droge ona dostala go od szwagierki ,ale jakość wozka super

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 18 lipca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja ja sie bardzo odbrze czuje w upałąch nic mi nie jest :D poprostu jestem ciepłolubna. Nawet dzisiaj było mi ok bo mialam krótki rękawek bolerko i pod sukienke bez ramiaczek.
    Dzisiaj był mój ostatni wyjazd za miasto 50km od domku nad jeziorko. Ostatni nasz w dwójkę przed porodem ...
    Co do kołyski też się zastanawialam bo dziewczyna sprzedawała za 100zł i z materacem, ale doszlismy do wniosku ze lepiej kupic turystyczne i mam 180zł +39 wysyła pozatym przyda się na później czy to wyjazdy do rodzinki M. czy do moich rodziców jakbym tam miała zostawic Robcia. Odrazu jest z przewijakiem, 3 komorami na przypory do przewijania, pałąk z zabawkami, moskitiera kołyska :D wiec ja jestem bardzo zadowolona :D
    A wózek mam koloru turkusowego :D tak samo fotelik. A baze mam bo szybciej sie wyciaga fotelik i wklada :) dalismy za nia 250zł a tu widac czy jest popsute bo musiala by swiecic lampka na czerwono jak dobrze pamietam.
    Mi sie zawsze marzyl quinny mood wózeczek ale nie dam 3500-4000 za wózek jeszcze mi nie odwalilo na stare lata xD jak wchodzil na rynek to koszt byl 8tys wiec spadło. Poczekam moze pozniej spacerówke sobie kupie :D zobaczymy

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 19 lipca 2015, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, szkoda, że zdjęcia nie masz :(

    Monita, mój mąż też chciał strasznie turystyczne więc zaczęłam szukać ale zraziło mnie ciągłe schylanie się i kilka artykułów o tym, że to niezdrowe dla dziecka więc zrezygnowałam.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podwieszana podłogę do 9kg i to łóżeczko nie jest na caly czas bo mam jeszcze w robcia pokoju normalne tylko ze większe :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 19 lipca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie robiłam samej sobie,ale ze ślubu będą to z opóźnieniem ale wrzuce coś. Czy to realne żeby w niecale dwa dni mieć na wadze 1,5 kg na plus?:-( może moje mięśnie od całonocnych tańców przybrały na wadze.... tak sobie to tłumacze hahaha. Co do łożeczka turystycznego to moja siostra kiała zresztą kupowałam je ja i wybrałam takie co było regulowane wyżej dla noworodka niżej na bobasa. Osobiście nie jestem zwolennikiem bo mi się zwyczajnie nie podobaja, na ten moment jeszcze mogę sobie wybierac co mi się podba a później już bede patrzec co lepsze dla bobo

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 19 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, no to u Ciebie to zupełnie inna bajka :)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 19 lipca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ale na wyjazdy jak znalazł :D bo normalne4go łóżka nie bede skladac tzn łózeczka drewnianego i brac xD nooo jeszcze mnie nie pokiełbasiło :P a z małym spac tez nie chce w łóżku bo my sie wiercimy za bardzo :)

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ