X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 25 lutego 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukając baby swimmer trafiłam na te maty. Widziałam jeszcze dwustronne. Tez zamierzamy ja kupić, ale za jakiś czas. Na ten moment mamy mate edukacyjną, który mały dostał od Naszych przyjaciół.

    Monta podziwiam Cię. Po Twoich wpisach widać, że jesteś dobrą mamą. Ja mam w sobie wiele obaw. Może po stratach taka się stałam.Sama nie wiem.

    Ostatnio noce nie są u Nas takie piękne. Cóż nie mogę zbyt dużo wymagać od prawie 4 miesięcznego dziecka ;)

    Co tam u reszty? Mam nadzieje, ze panującą grypa Was nie dopadła :)

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 25 lutego 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam właśnie tę matę dwustronna, jestem bardzo zadowolona bo świetnie nadaje się do nauki turlania, pelzania i raczkowania. U nas tez nieco gorzej z nocami. Mały śpi bardzo niespokojnie. Może to skok rozwojowy...?
    Ostatnio znalazłam taką stronę www.terapia-ndt.waw.pl, jak kogoś ciekawią informację odnośnie skutków nieprawidłowego podnoszenia, noszenia,układania dzieci to warto zajrzec :-)

    mon!ta^ lubi tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 25 lutego 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście to nie spam jakiś, sama ogarnelam co jest na tej stronie i dziele się z Wami.

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 25 lutego 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tak śpi od 1.5 tygodnia. Tez jest niespokojny i zdarza mu się obudzić z płaczem. W dzień jest też niegrzeczny... chociaż dziś odpukać jest poprawa.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odkąd mam dziecko moje pisanie na forum jest tak niepoprawne, że moi wykładowcy z dziennikarstwa, które ukończyłam w życiu nie przyznali by mi tytuły mgr :D

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogóle nie lubię pisać, wole powiedzieć, no ale na forum się nie da inaczej. W dodatku pisze z telefonu i ciągle mi "podpowiada" nie te słowa co trzeba.
    Anastazja nie wiem czy coś czytałas o tych skokach rozwojowych, ale poprzedzaja je właśnie takie gorsze dni.

    17u9j44jl3novlzi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, Nuffequ wasze chlopaki przecież w podobnym wieku więc może rzeczywiście wspólnie doświadczacie legendarnych skoków rozwojowych ;)

    U mnie jednak ordynator wystawił skierowanie na CC, w przyszłym tygodniu mam się zapisać na termin. Chyba że nie dotrwam bo brzuch mi się stawia co raz bardziej. Ale teraz to już Galgan może wychodzić w każdej chwili;) tyle tylko że pogoda beznadziejna na rodzenie ;)

    Nuffeq, Madziuuuula, mon!ta^ lubią tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolec, gratuluję donoszonej ciąży :)
    Co do tej maty, to też taką mamy ;) Fajna, fakt, bo nie wchłania wymiotków i śliny, ani nie włazi w nią psia sierść, ale wydaje mi się, że Mały się na niej ślizga i właśnie średnio nadaje się do prób raczkowania, muszę kłaść na nią koc. Być może lepiej się sprawdzi jak już będzie sam siedzieć :)
    Poza tym, skusiłam się wczoraj i zamówiłam żyrafkę sophie. Mam nadzieję, że Młody ją polubi, bo szkoda mi będzie 70 zł :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pogodą zawsze mogłaś trafić dużo gorzej Izolec, uwierz mi :) Mogłaś np. rodzić w prawie 40 stopniowym upale :P Tak przynajmniej nie będzie gorąco w szpitalu :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 25 lutego 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Ola z innej beczki niż o dzieciach:-) dzisiaj byłam na pobraniu krwi , młody koleś zupełnie sobie nie poradził, wbił mi się w lewą rękę i dupa nie leci , kręci wierci tą igłą-boli jak diabli , no to zmieniamy rękę. Jak wyciągał igłę to myślałam że za przeproszeniem oddam stolec;-) z drugiej poszło gładko , ale to co mi zrobił z lewą mnie załamało. Dojechałam do domu , ręka boli niesamowocie patrzę na nią, a tam wielka kulka wypełniona krwią i cały czas leci z tego. Myślę sobie nacisne żeby wyleciało , no i wyleciało. Ola poszła do pracy , ale w połowie dnia jak mi ręką zdretwiala to wziuuu do laboratorium ,żeby coś z tym zrobili bo znowu kulka się pojawiła. No i pan igła i jazda, założy opatrunek i już lepiej. A tak poza tym to nadal chodzę na trampoliny , dzisiaj byłam , jutro idę i tak wygląda moje życie.

  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 25 lutego 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja dzieki :P :) może wiesz to kwestia podejścia do tego bo moja znajoma może nie miała strat jak Ty ale ma pier**** za przeproszeniem :P ja tak bym nie umiała jak ona. Bylśmy na imprezie mały jej zasnął na rękach to jej mówie odłóż jego to sobie pogramy wszyscy w planszówki to nie :P itd itp. Myślę że to kwestia podejścia do całej sprawy :) w każdym bądź razie ja sobie wejść na głowę nie dam :P takie mam podejście.

    Izolec gratuluję ja juz jestem ciekawa jak wygląda :D

    Skoki rozwojowe każde dziecko przechodzi różnie co niektóre 2-3 dni a inne nawet 2 tyg zależne od dzieciaczka. Ale to też mogą być dziąsła swędzące, coś mu nie pasuje może w łóżeczku, pozycja nie ta... itd itp.

    Kupiliśmy nową furę Robciowi http://www.ceneo.pl/32913035 bardzo polecam :) są dwa minusy rączka troszkę za krótka (bo mam wysoki wózek riko nano może dlatego) plus brak mocowania na torbę a tak jestem zachwycona i zakochana w nim :)

    Agnesja u nas nie ma problemów z podnoszeniem tyłeczka nóżek i rączek do raczkowania na tej macie może to kwestia opanowania tego. Nie mam pojecia :)
    Żyrafkę Sophie Robcio posiada i jest zachwycony :D

    Ola to trafiłaś :/ ważne że jest już dobrze, ale pewnie będzie boleć. Idz idz na trampolinki sama chciałam iść ale zaszlam xD :P moze namówie mężnego i z małym się wybierzemy zobaczymy :) lub zostawie u babci xD a co :P

    A miałam się chwalić zaczęłam szyć kocyki, poduszeczki dla niemowlaczków i dzieciaczków :D takie moje małe hobby :P

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 25 lutego 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc ja też gratuluję donoszenia :-D i czekam na małego "Gałgana";-)

    No w sumie mój też się ślizga, ale jak pisze Monita może to kwestia opanowania tej umiejętności. Jak coś, jeszcze zamówiłam materiałowa matę edukacyjną, na takiej nie powinien mieć problemów ze slizganiem.

    Olka to nieźle Cie podziurawil ten pielegniarz. A jakie badania robiłaś, jeśli można wiedzieć?

    Agniesja daj znać czy Dawidkowi tez się spodobała Sophie.

    Monita to wrzuć jakieś foto swoich robotek :-)

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 25 lutego 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tsh jak co 3 miesiace wynik 1,49 więc może być aczkolwiek wolę bliżej 1,00

  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 26 lutego 2016, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez pisze z telefonu i też co chwilkę mój słonik mądrzejszy ode mnie.

    Czytałam o tych skokach rozwojowych i to by się zgadzało. Przynajmniej tak mi się zdaje :) Ważne żeby z dnia na dzień było lepiej. W nadchodzącym dniu musi być spokojny, bo matka chce chałupę wysprzątać.

    Idę dalej spać, bo nie wiem ile będzie mi dane ;)

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 26 lutego 2016, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ze słownika wyszedł słonik :D

    Izoleccc, Nuffeq, agniesja lubią tę wiadomość

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po weekendzie cos wrzuce :) bo mam na telefonie a musze sie pakowac na wyjazd wiec ogarne temat i dam kilka fotek

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 26 lutego 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tej macie jakoś właśnie rączki mu się rozjeżdżają :) Ale zaczął tak robić od niedawna, więc może faktycznie kwestia wprawy ;)

    Co do spacerówki, to my mamy wózek 3w1 więc na razie nie planuję kupować osobnej spacerówki, chyba że ta będzie mi bardzo działać na nerwy :P Chcę kupić najzwyklejszą parasolkę, ale to dopiero za jakiś pół roku ;)

    Żyrafka zaakceptowana, chyba ją Dawidek polubił :D

    Ola, a jaką dawkę Euthuroxu bierzesz? Ja też muszę sobie zbadać tsh, bo nie badałam ze 2 m-ce, poza tym miałam po ostatnim badaniu iść na kontrolę, ale olałam, bo mi szkoda było czasu. W ogóle to po pół roku od porodu miałam iść na kontrolną cytologię, ale mój lekarz na wizyty przyjmuje tylko do 16-stej i muszę jakoś to ogarnąć, bo mój mąż pracuje do 16-stej i nie mam z kim zostawić Małego :/ W sumie 21 marca mam dentystę i ściągam teściową do opieki nad nim, więc chyba pójdę wtedy też do gina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 12:18

    Izoleccc, Nuffeq lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słodziak :)

    Tez mamy w planach zakup parasolki. Kursują u Nas dość niewygodne autobusy, wiec składanie posiadanego obecnie wózka nie wchodzi w grę. Zresztą z tego co pamiętam w Lublinie nie było szału z komunikacją miejską i wyglądem autobusów, ale przez te lata dużo mogło się zmienić.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 27 lutego 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwiększyła mi dawkę do 125.

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 27 lutego 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde! Ja biorę 50 i miałam ostatnio coś koło 1.

    Wiesz Anastazja, ja już naprawdę nie pamiętam kiedy ostatnio jeździłam autobusami, więc nie powiem Ci jak jest teraz :D

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ