Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 20 października 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie musze ściemniać, bo samam mam niedoczynność tarczycy haha więc jestem pod stałą kontrolą endo plus leki, tsh 0,947 wiec piękne :-) ale chciałam zrobić więcej badań sobie i mężowi bo w sumie mamy to w pakiecie w luxmed i nie musimy dodatkowo płacić.

    Anastazja85, Matleena lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 20 października 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie wam, że macie ten pakiet. Ja wszystko na NFZ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2014, 22:47

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 21 października 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę miała taki pakiet (luxmed i wiele innych) od listopada, więc planuję wtedy porobić różne inne badania.

    Ola, proponuję Ci zmienić lekarza. Ja trafiłam na takiego gina na NFZ, że podczas 4 cs dał mi skierowanie na badania hormonalne. Teraz powinnam iść do niego z wynikami, powiedział że będziemy działać dalej :) Póki co, złego słowa o nim nie mogę powiedzieć i będę się poważnie zastanawiać, czy zmienić go na prywatne wizyty u innego.

    Dziewczyny, dopadł i mnie ten wstrętny wirus :( Leżę w łóżku i ledwo zipię, pół nocy nie spałam przez ból gardła :( Ehhh, jak ja tego nie znoszę!

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 21 października 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie się tak zastanawiam nad zmianą lekarza,ta do której chodzę jest super prowadziła dwie ciąże moich koleżanek i zawsze była bardzo pomocna, tylko ostatnio tak jakoś jej się poprzestawiało :-( pomyśle może dam jej jeszcze jedną szanse:-D moje kochane zdrówka Wam życzę :-*

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 21 października 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też podjęłam decyzję o zmianie lekarza. Lubię swoją lekarkę, ale termin wizyty trzeba umawiać na kilka miesięcy wcześniej. Obok akademika mam scanmed, podobno w ramach programu Akademik przysługuje mi darmowa wizyta u specjalisty, a opinie dwóch ginekologów stamtąd są obiecujące.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 21 października 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mojej też tragedia z terminami mimo że prywatnie to jak dzisiaj sprawdzałam to pierwszy termin 12 grudnia:-S

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 21 października 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam taki problem z moim dentystą, umówiłam się na 12 grudnia, pierwszy wolny termin :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 22 października 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się umówiłam w scanmedzie i termin pierwszy na 22 grudnia. Niestety na razie nie stać nas prywatnie więc będę musiała poczekać.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 23 października 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam swojego dentystę, tylko do niego mam zaufanie i tylko do niego chodzę leczyć zęby :) Chyba, że skaling czy inne lekkie zabiegi. Raz na jakiś czas, odkładam kilka stówek i idę do niego zrobić kilka zębów. Zostały mi do leczenia tylko 3 dziurki i mam nadzieję, że to załatwi na następnej wizycie i będę mogła spokojnie zachodzić w ciążę ;)
    Tak samo mam w przypadku fryzjerki, nie eksperymentuję i przy większych zmianach, chodzę tylko do jednej :D

    Matleena, a konflikt serologiczny nie zachodzi przy każdej ciąży? Wydawało mi się, że jak kobieta ma minusową grupę krwi, z góry skazana jest na ten konflikt.

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 23 października 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, to jest tak, że kiedy jesteś w pierwszej ciąży to nie ma problemu, bo nie ma jeszcze antyciał. Dopiero poród jest początkiem ich wytwarzania. Dlatego dopiero druga ciąża może być zwalczana przez organizm matki. W sumie to źle się wyrazilam - konflikt jest tylko nie ma złego wpływu na dziecko. Teraz nie ma problemu, bo po 1 dziecku podają Ci specjalne leki, ale wiadomo jak było w latach 90'... Mojej mamie po porodzie kazali imię dla dziecka wybierać, bo brat nie przyjmował krwi przy przetaczaniu i w razie czego byłby chrzest.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 24 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie Twoja mama miała naprawdę wielkie szczęście, że Was urodziła :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 24 października 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny kto może niech drukuje, podpisuje i daje znajomym do podpisu.

    Zbieramy podpisy między innymi o zmianę ustawy obniżającej wiek szkolny. Nie chcemy żeby 6 latki musiałam rozpoczynać edukację w Polskiej szkole. Chcemy żeby decyzję o wcześniejszym wysłaniu dziecka, pozostawiono rodzicom.

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e30aaf6b85b4.png

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 24 października 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama, to historia rzeka ;) Ale co najważniejsze w tym wątku, swoje dzieci odchowała (pomijając 13-letniego brata) i teraz marzy, żeby zostać babcią ;)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 25 października 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc musisz Kochana jej pomóc w spełnieniu tego marzenia :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 26 października 2014, 01:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robimy co możemy ;)

    agniesja lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 27 października 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak tam? Żyjecie?

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 27 października 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, zaakceptuj zaproszenie do przyjaciółek :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 27 października 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyjemy, żyjemy :) Długo mnie nie było. Masakryczna ta jesień. Jak wstałam rano na termometrze -10. Tylko czekać aż przyjdzie śnieg i mrozy.

    Co tam u Was nowego dziewczyny?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 27 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cati wrote:
    do mnie jeszcze nie dociera ze jest plus :P co chwile latam do lazienki sprawdzac czy to nie @ ... :P

    Gratulację cati!! Nie wiedziałam :) Życzę Ci nudnej ciąży :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 28 października 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też żyje, ale jakoś nie mam weny na pisanie (chyba przez tą pogode) :) Owulka już była teraz niecierpliwie czekam na testowanie. Fajnie, że cati sie udało <3

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ