X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, racja, wsparcie pomaga;) ja tez kojarzę Cię z wątków położna zaprasza i chyba ze starania o rodzeństwo;) tylko ten drugi wątek ostatnio trochę wolniej sie kręci, bo dziewczyny (i super) zaciązaja;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Fretka85 Przyjaciółka
    Postów: 83 39

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnesjo ekspertem niestety nie jestem i nie wiem ile i w jakim tępie dojrzewają pęcherzyki. Nawet przyznam sie bez bicia, że nie wiem czy pisałaś co ci lekarz dokładnie powiedział na monitoringu, bo ta moja ciąża to za bardzo mi w kość daje :( Nawet nie należe do tych co miały monitoring. Myśle jednak, że te kilkanaście dni mogły zaważyć na tym czy były widoczne dominujące pęcherzyki :)

    Aniołek [*] 10.07.2014 (pusty pęcherzyk)
    Kacperek 16.08.2015 <3
    zrp0btfa42gpejc8.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_29 wrote:
    Kiedy wizyta? Chciałbym widzeć zaskoczenie gin bo mowił że masz cylk bezowulacyjny tak?

    Hehe, no właśnie - ja tez bym chciała zobaczyć te reakcje;)

    agniesja lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czy siak, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :)

    Fretka, a jak Ci idzie zrywanie z nałogiem? Mam nadzieję, że już nie popalasz :)

    Spokojnie Justi, u nas nikt nie będzie na Ciebie naskakiwał, a wręcz podziękuje jeżeli zechcesz udzielić jakiejś rady, czy też odpowiedzieć na nurtujące pytanie.... i powodzenia w staraniach :) Jak długo już?

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w naszym forum nie ma żadnej zołzy :-) polecamy się :-) oglądam właśnie kabaret ubaw po pachy:-D

    agniesja lubi tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oglądam Sex w wielkim mieście :P

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez, a za dwa tym sex w wielkim mieście 2. Ach, te szpilki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 21:24

    agniesja lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja suuuper. Czekałam żeby gratulowac po becie, aby było już to pewne. Trzymaj się teraz zdrowo. :-D

    17u9j44jl3novlzi.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Ja tez, a za dwa tym sex w wielkim mieście 2. Ach, te szpilki...
    Które? :D

    Dzięki Nuffeq :* ale tak naprawdę zacznę się cieszyć dopiero jak usg potwierdzi ciążę :)

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Justi, racja, wsparcie pomaga;) ja tez kojarzę Cię z wątków położna zaprasza i chyba ze starania o rodzeństwo;) tylko ten drugi wątek ostatnio trochę wolniej sie kręci, bo dziewczyny (i super) zaciązaja;)
    No własnie w staraniach o rodzeństwo dziewczyny zaciążyły i teraz maluśkie ubranka im w głowie:) a nam jeszcze nie ale mam nadzieję że niedługo i my sobie o takich pierdołkach popiszemy:)

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Tak czy siak, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :)

    Fretka, a jak Ci idzie zrywanie z nałogiem? Mam nadzieję, że już nie popalasz :)

    Spokojnie Justi, u nas nikt nie będzie na Ciebie naskakiwał, a wręcz podziękuje jeżeli zechcesz udzielić jakiejś rady, czy też odpowiedzieć na nurtujące pytanie.... i powodzenia w staraniach :) Jak długo już?
    niedługo bo czwarty cykl dopiero się zaczął ale jestem zła bo w pierwszą ciążę zaszłam w pierwszym a w drugą w drugim więc mam obawy że cos nie tak albo się starzeję po prostu:)chciałabym tak już mówisz i masz a tu się okazuję że tak nie da rady:) ja wiem że niektórzy się latami starają ale ja nauczona poprzednimi ciążami myślałam że teraz też tak będzie...a co do rad to bardzo chętnie wam zawsze:)

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_29 wrote:
    Tak w naszym forum nie ma żadnej zołzy :-) polecamy się :-) oglądam właśnie kabaret ubaw po pachy:-D
    jak to forum wolne od zołz to już na pewno zostaję takiego szukałam ;) a ja nic nie oglądam tylko gram z dzieciakami w monopol :)

    agniesja lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szacunek dla dziewczyn które rzuciły palenie ja już ostatecznie postanowiłam z tym skończyć w kolejnej ciąży, co ciąża to rzucałam od razu jak wiedziałam że jestem ale taka głupia byłam że po okresie karmienia wracałam do nałogu teraz już tego nie zrobię na pewno!szkoda zdrowia i kasy:) ale jedyna motywacja żeby skończyć to ciąża żadne inne metody na mnie nie podziałają:)

    agniesja lubi tę wiadomość

    Justi2
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku masz już dwójkę super :-) mi z piereszym nie idzie,a gdzie tu myśleć o drugim. Będę szczęśliwa jeżeli urodzi się chociaż jeden bąbelek.

  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Dzięki Nuffeq :* ale tak naprawdę zacznę się cieszyć dopiero jak usg potwierdzi ciążę :)
    Więc czekamy na kolejne dobre wieści z Twojej strony :-) He he i udało się bez wspomagaczy.;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2015, 23:20

    17u9j44jl3novlzi.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka_29 wrote:
    Jejku masz już dwójkę super :-) mi z piereszym nie idzie,a gdzie tu myśleć o drugim. Będę szczęśliwa jeżeli urodzi się chociaż jeden bąbelek.
    urodzi się kochana :) nie wiem dlaczego to tak się dzieje jestesmy stworzone tak jak inne istoty po to żeby utrzymać gatunek a wiele z nas tak długo walczy o dziecko a wszystko przez warunki w jakich przyszło nam żyć nasi praprzodkowie nie mieli takich problemów dla tego nie martwcie się ja wychodzę z założenia że ten czas na zajście mamy wydłużony często z przyczyn od nas niezależnych i w końcu się uda ale pamiętajcie że im bardziej chcecie i się nakręcacie tym trudniej tak działa nasza psychika ja wiem że chcąc dziecka nie łatwo panować nad psychiką ale starajcie się na ile możecie to ułatwi sprawę:) powodzenia wam i...sobie:)

    Olka_29, Anastazja85, anucha, agniesja lubią tę wiadomość

    Justi2
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesja wrote:
    Które? :D

    Dzięki Nuffeq :* ale tak naprawdę zacznę się cieszyć dopiero jak usg potwierdzi ciążę :)

    Wszystkie, tez jestem wielka fanka szpilek;) chociaż na czas ciąży chętnie pozostawię je w garderobie;)

    agniesja lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba ten rocznik bo też lubię obcasy ;)

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpilki. Szpilki. Szpileczki. Każda kobieta w szpilkach zaczyna mieć długi nogi i wygląda seksownie. Uwielbiam te kilka centymetrów więcej. Staje się wtedy taka smukła :)

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Olka_29 Autorytet
    Postów: 691 377

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj tak szpilki:-D uwielbiam, a że mąż ma 192cm to chodzę do woli :-D

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ