X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 1985 - Klasyczny rocznik :)
Odpowiedz

1985 - Klasyczny rocznik :)

Oceń ten wątek:
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 6 lutego 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:20

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 6 lutego 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mont!ta! skąd już wiesz, że cesarka?

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja do mnie nie przyjedzie bo się nie zmieści. Matka też. Więc nawet gdyby mieszkały 2km dalej to problem z głowy.
    Ja tam zamierzam wykorzystać matki jak tylko będzie któraś chciała. W końcu są imprezy, wyjścia do znajomych, cała masa okazji gdzie niekoniecznie targanie pierwszorodnego jest wskazane. Sama wiem jaka nieraz byłam niezadowolona z impre,, na których pojawiają się matki z maluchem. Ani nie pogadasz, ani się nie pobawisz, bo dziecko ciągle bieg,, krzyczy, płacze albo twierdzi, że mu się nudzi.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:20

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 6 lutego 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:20

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Kornelia, ja po porodzie jestem 6,5 miesiąca- miałam cc;) karmie mała piersia, no i nie mam jeszcze @, wiec chwilowo czekam ze staraniami na ovu. Btw fajny nick, jeśli uda mi sie zajść w ciąże, to druga córkę nazwę Kornelia;)

    bfaregz2dv47qwdu.png

    A dziękuję Kochana :) strasznie podoba mi się to imię, dlatego mam córeczkę Kornelkę :)
    Ja też miałam CC, dostałam @ po 4 miesiącach. Ginekolog powiedział ze rok po cc mogę zachodzić w ciążę :)

    km5sgu1rzzng7hxl.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2015, 18:13

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 6 lutego 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi tez powiedziała, ze rok to optymalnie, ale wcześniej tez nie ma tragedii

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu coś temat się urwał.
    Co tam u Was?
    Ja już biorę clo i o dziwo dobrze się na razie czuję. W przyszłym tygodniu zobaczymy czy urosną pęcherzyki. Miałam zastosować tez kurację ziołami O.Sroki, ale za późno je kupiłam(podobno od 1 dnia cyklu się pije).

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Nuffeq :) U mnie bez zmian. Mdłości i wymioty rządzą moim życiem :/ Do tego brzuch mi rośnie i mam nadzieję, że to ciąża a nie brak ruchu :P
    Martwię się, że mam dość wysokie ciśnienie i pewnie będę musiała dodatkowo jakieś leki brać :/ W poniedziałek wizyta. Wszystko się okaże.

    Izoleccc lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja trzymam kciuki aby z tym ciśnieniem było wszystko ok. Dobrze, że tylko brzuszek Ci rośnie, bo ja to się obawiam boczkow i grubych nóg ;-)

    agniesja lubi tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja czekam na efekty poowulacyjne :) pod koniec tygodnia idę zbadać progesteron, żeby sprawdzić czy w ogóle była, choć temperaturka sobie rośnie :)
    Jeśli tym razem się nie uda to do ziół Sroki dołączam Infolic i idę na monitoring.

    Agniesja trzymam kciuki za dzidziusia :) no i za mamę też oczywiście :)

    Nuffeq, agniesja lubią tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochana :) Ja za Ciebie również trzymam mocno kciuki! Za Was wszystkie dziewczynki :)
    thgeluksklavertje2ry7kg.gif
    Chciałabym do końca zostać tutaj z Wami, bo jakoś nie mogę się odnaleźć w wątku wrześniówek. Jest tam taka jedna co mnie wkur*** Jest w 8 tc i nadal jara fajki a jak jej ktoś próbuje zwrócić uwagę to od razu wyzywa, kretynka :/ Jak już z premedytacją truje swoje dziecko, mogłaby się chociaż do tego nie przyznawać.

    Nuffeq, Summerka lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Nuffeq Autorytet
    Postów: 396 186

    Wysłany: 11 lutego 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostań z nami, chociaż czesciowo;-) ja też nie lubię takich osób, wiadomo to jej życie ale....Rozumiem gdy ktoś nie wie o ciąży. Ja nawet mam żal do mojej mamy, bo paliła przy mnie jak byłam mała, wtedy była moda na palenie w domu, wszyscy goście palili. Biernie wdychalam ten syf. Dobrze, że ta moda minęła i teraz nie wypada u kogoś kopcić. Nie potępiam palących, ale jak ktoś chce się truc to sam, takie jest moje zdanie.

    Summerka lubi tę wiadomość

    17u9j44jl3novlzi.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 11 lutego 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostanę na pewno :) Mam nadzieję, że szybko dołączycie do mnie i będziemy mogły na tym wątku rozmawiać o sprawach ciężarnych a później o naszych maleństwach :)

    Zgadzam się z Tobą Nuffeq. A wymówki pal w stylu, że nałóg jest silniejszy czy bo ciężko jest po prostu rzucić to żadna wymówka. Wiem co mówię, bo sama paliłam, 12 lat, ale mam trochę oleju w głowie i zdrowie mojego dziecka jest dla mnie sprawą priorytetową. Rzucenie palenia było najmądrzejszą decyzją w moim życiu i życzę wszystkim palaczom takiego podejścia, jakie ja miałam w chwili kiedy postanowiłam skończyć z nałogiem :)
    Ja też całe dzieciństwo wdychałam smród papierochów, mój ojciec palił w domu i pamiętam koło niego tą siwą chmurę. Nie pozwolę na to, żeby moje dziecko wychowywało się w takich warunkach. Mój mąż też ma zakaz, przerzucił się na e-fajkę, ale wiem, że potajemnie popala jak jest poza domem. Powiedziałam mu, że skoro stać go na fajki za 14 zł, ma kupić nowy stół do kuchni i mnie to g**** obchodzi, czy ma kasę czy nie :P

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • mon!ta^ Autorytet
    Postów: 3117 1739

    Wysłany: 11 lutego 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 09:20

    Nuffeq, agniesja lubią tę wiadomość

    Czas szybko leci... trzeba życie chwytać całymi garściami :D
    zem3e6yd09vvjcjx.png
    zem3p07wyl1rxrp2.png
    zem3p07wmzpo4uao.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mon!ta^ wrote:
    u mnie bylo podobnie mamusia z tatusiem palili, ale za to ja i moje rodzeństwo nie palą bo wiedzą jaki to jest smród i szkoda kasy na to gówno jak i zdrowia ;]

    U mnie to samo;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też oboje rodzice palili i to dużo zwłaszcza ojciec. Do dzisiaj moja mama lubi sobie do piwa puścić dymka :) ja tez wcześnie zaczęłam pierwszego zapaliłam jak miałam chyba 12 lat. Potem juz aż do pierwszego roku studiów aż poznałam mojego obecnego męża bo to dla niego rzuciłam. Teraz nie pale juz jakies 8 lat.

    agniesja lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 11 lutego 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niunia30 wrote:
    Dzięki za wsparcie dziewczyny :) ale nic z tego nie będzie :( :( wczorajszy test był jeszcze z nadzieją na coś :) a dzisiaj już nic, bo zaczęłam krwawić :(
    czuję się strasznie :(( nawet pogoda mi nie pomaga.

    Mam nadzieję, że u Was lepiej.

    Nie smutaj, przytulam...

    Hej Smarta- Ty tez 85;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anastazja85 Autorytet
    Postów: 1379 611

    Wysłany: 11 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniesja ochrzań tą co pali tak żeby jej w nogi poszło :)

    Człowiek tak się stara i nie może donosić upragnionego dziesiątka a taka ma wszystko w dupie i zapewne ciąża przebiegnie bezproblemowo. Życie... Nigdy nie było sprawiedliwe.

    Ja właśnie siedzę ze swoim i pije piwo. On ogląda mecz a ja bardziej do towarzystwa. Z naszymi staraniami jeszcze poczekamy ale mały szkrab siedzi mi ciągle w głowie.

    relg20mm3fi45p46.png

    05.11.2015 Mój mały chłopczyk ❤

    15.07.2014 DWA ANIOŁKI [*] [*] - 11 tc.
    29.10.2014 biochemiczna
    31.12.2014 pusty pęcherzyk

    Jeśli masz zamiar w coś wątpić, to zacznij wątpić w swoje ograniczenia
  • Achaja Nowa
    Postów: 5 4

    Wysłany: 11 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) nowa - rocznik 85, kwiecień. Dłuuuugo się staramy bo już mijają 4 lata.... Pierwsza ciąża tuż po rozpoczęciu starań skończyła się już po 8 tygodniach - w Walentynki:( Niedawno trafiłam na OvuF - kopalnia wiedzy:)

    Pozdrawiam Was wszystkie!!!

    agniesja, Izoleccc lubią tę wiadomość

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ