X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha :P No ja tam się tak nie znam jak u was jest ;)
    No ale parę testów w odstępach też daje już chyba pewność ;) Oby wszystko ułożyło się po myśli ;)
    Szkoda, że nie ma jakichś elektronicznych testów wielokrotnego użytku, jak alkomat :P Żeby mieć w domu i tym testować zamiast kupować tyle tego.

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Kattii w ktorym dc jestes?
    9dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Te clear blue rzeczywiscie pokazuja tydzien ciazy ?
    Katii trzymam kcikasy za okruszka :)
    Tak dokładnie pokazują tydzień ciazy w którym jesteś ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    A może betę z krwi zrób? Zawsze to pewniejszy wynik.
    Mieszkam w UK tu nie ma bety xD

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dzieki katti musze kiedys rozejrzec sie gdzie wogóle u nas takie sa bo w sklepach nigdy ich nie widziałam
    W pl są bardzo drogie z resztą tu też do tanich nie należą ja za 2pak place po 13-14f

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Aha :P No ja tam się tak nie znam jak u was jest ;)
    No ale parę testów w odstępach też daje już chyba pewność ;) Oby wszystko ułożyło się po myśli ;)
    Szkoda, że nie ma jakichś elektronicznych testów wielokrotnego użytku, jak alkomat :P Żeby mieć w domu i tym testować zamiast kupować tyle tego.
    No szkoda to prawda ... zeby paski np. Byly wymieniane tylko badz do mycia ewemtualnie haha . A co do ceny to i w pl sa drogie dosc. Tu i tu wedlug mnie

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    W pl są bardzo drogie z resztą tu też do tanich nie należą ja za 2pak place po 13-14f
    No u Nas 9 f 1 szt wlasnie a 2 14 f . To jednak naprawde duzo .
    A w Pl to juz kosmos .

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Czesc. Kattii duzo zdrowia dla dziecka :*
    Jednak szkoda ze nie mowilas ze testujesz a same mamy sprawdzac :) no coz , wynaczylysmy chyba hehe .
    Czekam.na ten test jutrzejszy twoj .

    Frida pokazuuja z tego co wiem ale.drogie dosc one sa jak na zwykly test ciazowy :)

    Ja w uk jestem z Derbyshire a z Pl z lodzkiego :)
    Bo nie bylo takiego planu hah xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Aha :P No ja tam się tak nie znam jak u was jest ;)
    No ale parę testów w odstępach też daje już chyba pewność ;) Oby wszystko ułożyło się po myśli ;)
    Szkoda, że nie ma jakichś elektronicznych testów wielokrotnego użytku, jak alkomat :P Żeby mieć w domu i tym testować zamiast kupować tyle tego.
    Ktos kiedys mowil ze clearblue ma z wymieniana koncówką ja jednak nigdy sie z takim nie spotkalam i w sklepach też takich nie widuję... niestety te jednorazowego uzytu są drogie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No u Nas 9 f 1 szt wlasnie a 2 14 f . To jednak naprawde duzo .
    A w Pl to juz kosmos .
    W pl 1 szt bodajże w granicach 34zl minimum

  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii a jak sie czujesz.? jakie masz objawy ?
    ☺️☺️☺️

    Kattii lubi tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3
    Potwierdzenie mam już dzisiaj .

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a709b596ef9e.jpg

    Niunka87, emi_90, Szczęśliwa_Mama, Frida91, 19ewelaaa89, ZakręconaOna, Aduszka83, Weroneczka, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Kattii a jak sie czujesz.? jakie masz objawy ?
    ☺️☺️☺️
    Czuje się senna od kilku dni w sumie,glodna jadlabym wiecej ale nie wiem czy to mozna nazwać objawem.. oslabiona i odziwo nie jestem chora tak jak zawsze na ciaże bylam moze to efekt tego ze duzo wczesniej bralam suplementy ? witaminki i żelazo .
    Krzyże mnie bola ale staram sie w miare możliwoscie lezec i chyba laptop sobie przeniose aby nie siedziec tylko lezec i pisac z wami od czasu do czasu lekkie pobolewanie brzucha i podbrzusza ale to raczej normalne tak mysle a i siku dosc czesto mi sie chce w nocy wstaje i lece do wc bo mam pecherz tak pelny ze do rana nie wyrabiam...sutki mnie bolaly 3 dni.. nie nazywam ja osobiscie tego objawami.A i zaparcia mam też od 2-3 dni mniej wiecej gdzie przez caly cykl ich nie mialam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 14:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti Kochana ja dalej w szoku jestem :D
    Z testowania 20 sierpnia Cię wykreśliłam he he mężuś wie?
    Daj znać kiedy chcesz, żeby Cię wpisać na 1 stronkę jako ciężaróweczka ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti Kochana ja dalej w szoku jestem :D
    Z testowania 20 sierpnia Cię wykreśliłam he he mężuś wie?
    Daj znać kiedy chcesz, żeby Cię wpisać na 1 stronkę jako ciężaróweczka ;)
    Czy wpiszesz czy nie to nie ma znaczenia to i tak niczego nie zmieni w sensie tego co bedzie wiec mozesz wpisać.
    Nie wie jeszcze a przez tel nie chcialam mówic bo w pracy jest i jak ma przerwy to dzwoni wole jak wroci. On wie ze mialam kupione owulaki i ciazowe jak klepiłam owulaki na kartce i pisalam jaki to dc to zrobil duze oczy bo nie wiedzial o co w tym chodzi heheale podal mi tasme abym mogla sobie to ladnie ukladac i sklejac ;)

    Szczęśliwa_Mama, chcebardzobycmama lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w Polsce te testy tez drogie, jak już to oplaca się tylko na Allegro zamawiać większą ilość, niż płacić 10zł za 1 sztukę...
    Super Kattti :) Zazdroszczę trochę, no ale cieszę się, że Tobie się udało :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratulacje wielkie :) bedziesz majowa mamusia ♡ ?!

    No ja w aptece kiedys je widzialam w Polsce za 47 zl sztuka takze troche przesada dla typowego Kowalskiego z najnizsza krajowa . Takie moje zdanie no ale te wynalazki coraz drozsze sa . Na czyms musza zarabiac w koncu nie :D



    Tez kurcze troszke zazdroszcze ale My calkowicie przesunelismy plany ciazowe na nastepny rok . W styczniu dopiero lecimy na Teneryfe , mam czas na ogarniecie swojej figury jeszcze troche przed ciaza kolejna i wakacjami . Po nowym roku bedziemy na spokojnie dzialac.

    Kattii, Szczęśliwa_Mama, emi_90 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my też właśnie przesunęliśmy, tak chociaż o 2-3 mce. Chociaż teoretycznie może się udać wcześniej, bo zabezpieczać się też nie zamierzamy ;) Tyle że bez specjalnego starania itd.

    Kattii, Szczęśliwa_Mama, emi_90 lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie zabezpieczamy bo po prostu nie chce teraz , nie moge sobie na to pozwolic .
    Takze przesuniete. :)

    W ogole mamy czarny dywan u malego w pokoju i to byl najwiekszy blad w zyciu. Codziennie odkurzac musze ! Codziennie. Tak sie skubaniec syfi . Wejdzie sie do pokoju do niego i juz paprochy sa jakies wniesione mimo ze w domu mam tak czysto codziennie ze mozna jesc z tej podlogi to tam az sie ciagnie a tym dywanie wszystko. Ledwo da sie odkurzyc je jeszcze takie ma dziwne wlosie. Mega krotkie a jakies dziwne zarazem twarde
    D dzis zakladac bedzie panele u niego . Nie ma innej opcji tylko musze jakis fajny dywanik wlosiasty milusi mu kupic zeby pod nozki przy lozku mial...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwietniowa tak mówi belly ze termin na 30 kwietnia

    niestety w pl nigdy bym nie kupila elektryka bo dac taka kase za test to przesada chociaz kocham te elektryki bo moim zdaniem sa najlepsze zadne testy nie sa tak dobre wszedzie ci jakies cienie pokaza itp jak wczesnej testujesz a on prawde ci powie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2018, 15:50

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ