X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Dzieki, nadal nie trace nadzieji bo @ sie jeszcze nie pojawila.
    Jak nadal sie nie pojawi to we wtorek tak jak planowalam zatestuje jeszcze raz.
    Dzien dobry.
    Szkoda ale masz racje . Nie ma co tracic nadzieji poki okresu nie ma :)


    Jak tam dziewczyny ? Jakie plany na niedziele ... u Nas pada co jakis czas mocno . Zaraz bede przesadzac kwiaty z Tesciowa na ogrodzie bo akurat chwila bez deszczu . Wezme sie za obiad niebawem .

    Pomylam lodowke i cala kuchnie ale zaraz znow czeka mnoe sprzatanie dolu . Boze syfi sie jak cholera :/ dzien w dzien mycie i odkurzanie


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak jak ostatnio pisalam ze moja Mama ma w odwiedziny przyleciec tak bede miala ich kilka ladnych miesiecy ! *_* a dziecko bedzie z dziadkami ktore widuje raz na kilka miesiecy . Cholernie sie ciesze a zarazem boje , ze bedziemy sie z Mama zrec bo obje mamy charaktery mocne wybuchowe i nawet moj maz sie tego obawia a jednak bardzo chcemy zeby posiedzieli u Nas . Damy rade , duzo napewno mijac sie bedziemy bo robota ale jednak milej duzo bedzie . :)
    Lece do Polski na tydzien i 18 wrzesnia wracaja ze mna juz ♡

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzien dobry.
    Szkoda ale masz racje . Nie ma co tracic nadzieji poki okresu nie ma :)


    Jak tam dziewczyny ? Jakie plany na niedziele ... u Nas pada co jakis czas mocno . Zaraz bede przesadzac kwiaty z Tesciowa na ogrodzie bo akurat chwila bez deszczu . Wezme sie za obiad niebawem .

    Pomylam lodowke i cala kuchnie ale zaraz znow czeka mnoe sprzatanie dolu . Boze syfi sie jak cholera :/ dzien w dzien mycie i odkurzanie
    U nas dzisiaj też sprzątanie...a po południu pójdziemy na spacerek

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj z domu sie nie ruszam . :) obiad gotuje , sprzatam a Tesciowa malego zabrala na spacer wiec chwila ciszy :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u Nas dzisiaj zimmo bawimy sie modelina potem po obiedzie pewnie bedzie spacerek :)

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niby zimno ale w dlugim rekawie jest ok .
    Tak mnie dzis po kawie zoladek zaczal bolec ze teraz z mieta siedze bo drugiej kawy przelknac lyka nawet nie moglam i poszla w zlew .
    Poogarniane to matka zasiadla przed tv na jumanji :D

    Co macie dzis na obiad babeczki ?
    Ja dzis robie ryz z warzywami ala risotto i do tego beda paleczki z kurczaka na ostro-slodko upieczone ale wszystko razem zmieszane jako jedna potrawka.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    U nas niby zimno ale w dlugim rekawie jest ok .
    Tak mnie dzis po kawie zoladek zaczal bolec ze teraz z mieta siedze bo drugiej kawy przelknac lyka nawet nie moglam i poszla w zlew .
    Poogarniane to matka zasiadla przed tv na jumanji :D

    Co macie dzis na obiad babeczki ?
    Ja dzis robie ryz z warzywami ala risotto i do tego beda paleczki z kurczaka na ostro-slodko upieczone ale wszystko razem zmieszane jako jedna potrawka.
    Warzywa z patelni i makaron rurki ;-)

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    U mnie cieplutko. Nie mam czasu nawet zajrzec bo caly swoj czas poswiecam malemu w szczegolnosci ze caly weekend sami jestesmy a moj syn ma jakis lek seperacykny. Nawet sama w spokoju nie moge isc sie wysikac bo beczy.
    Ja dzis na latwizne poszlam bo kupilam gotowy sos sphagetti ,mieso mielone i zrobilam sphagetti . Z reszta dla samej siebie mi sie nie chce stac prxy garach. Nie wspomne ,z pierwszy raz w zyciu w niedziele mam mega syf w domu :/

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko, właśnie wróciliśmy po weekendzie od rodzinki ;) wchodze, czytam..co jest, Nikt nie tęskni za mną, smuteczek :( na dodatek przyszła dziś małpa co do dnia, tak jak mi wyliczył kalendarzyk. No cóż mówi sie trudno i jedzie się dalej :D
    Matko jak było cudnie piękna pogoda, uwielbiam czasami wyjechać sobie na taką prawdziwą wioche. Mały z płaczem wyjeżdżał, bo tam ma brata ciotecznego pół roku młodszego i mnóstwo atrakcji. A to wielki basen, a to pełno zabawek, trampolina która zrobiła największą furorę :D ja też wypoczelam przede wszystkim psychicznie. Aż nie chce się jutro do pracy wracać i do tej szarej rzeczywistości.. Młody padł praktycznie od razu, ja też jeszcze z pół godzinki, ponadrabiam forumowe i fejsikowe zaległości i spać xD

    emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma to jak dostac w niedzielny wieczór @.ps.znów dziwny długi cykl sie zrobił bo az 36 dni nie wiem czemu

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj, to kto został z testujących przede mną? Niunka raz jeszcze, Szczęśliwa Mama i....już ja? :D

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zależności od tego jak/ czy w ogóle wyznaczy mi owulacje to tez będę testować z Szczęśliwa mama :) ale narazie się nie wpisuje bo nie mam pojęcia kiewy wypadła mi owulacja i czy będzie sens sie wpisywać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2018, 22:35

    emi_90 lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Goście się rozeszli, posprzątałam, obejrzałam swój serial i weszłam się zameldować ;)
    Mało nas tu dzisiaj było :P
    Impreza się udała ;)

    U mnie raczej testowania nie będzie, bo owulacja 15 dc, a tylko jedno przytulanie było 10 dc he he

    Ten cykl należy do Kattti ;)

    Ewelaa czyli wrzesień będzie nasz :D

    Niunka jeszcze wszystko może się zdarzyć. Z córką test pozytywny dopiero dzień po terminie @, a z synkiem 2 dni przed terminem ;)

    Zakręcona patrzę, że masz spoko tą teściówkę naprawdę :) A z mamą to wiesz, nawet jak się z czymś nie zgadzasz, to mama to zawsze mama i idzie się jakoś dogadać ;)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hejka. Goście się rozeszli, posprzątałam, obejrzałam swój serial i weszłam się zameldować ;)
    Mało nas tu dzisiaj było :P
    Impreza się udała ;)

    U mnie raczej testowania nie będzie, bo owulacja 15 dc, a tylko jedno przytulanie było 10 dc he he

    Ten cykl należy do Kattti ;)

    Ewelaa czyli wrzesień będzie nasz :D

    Niunka jeszcze wszystko może się zdarzyć. Z córką test pozytywny dopiero dzień po terminie @, a z synkiem 2 dni przed terminem ;)

    Zakręcona patrzę, że masz spoko tą teściówkę naprawdę :) A z mamą to wiesz, nawet jak się z czymś nie zgadzasz, to mama to zawsze mama i idzie się jakoś dogadać ;)
    Tak jest :D może we wrześniu się uda hehe ;) wstaje zaraz ogarniam się do pracy, zapowiada się kolejny piękny dzień. Tylko coś glowa mnie boli od rana i brzuch już :/ ale dam rade. Do później dziewuszki :*

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hejka. Goście się rozeszli, posprzątałam, obejrzałam swój serial i weszłam się zameldować ;)
    Mało nas tu dzisiaj było :P
    Impreza się udała ;)

    U mnie raczej testowania nie będzie, bo owulacja 15 dc, a tylko jedno przytulanie było 10 dc he he

    Ten cykl należy do Kattti ;)

    Ewelaa czyli wrzesień będzie nasz :D

    Niunka jeszcze wszystko może się zdarzyć. Z córką test pozytywny dopiero dzień po terminie @, a z synkiem 2 dni przed terminem ;)

    Zakręcona patrzę, że masz spoko tą teściówkę naprawdę :) A z mamą to wiesz, nawet jak się z czymś nie zgadzasz, to mama to zawsze mama i idzie się jakoś dogadać ;)
    15 sc wyszedł Ci pozytywny test czyli masz jeszxze około 2 dni na działania do owulacji :) może jeszcze uda się zaserduszkowac :)
    Mi w końcu wyznowaczylo owulacje, kamień z serca, bo co dlugo czekałam :P

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) My wczoraj byliśmy w zoo, ja z mężem po tej wycieczce kompletnie padliśmy, synek oczywiście miał pełno energii :D Ja próbuję się nie stresować, czy wszystko w porządku z ciążą, ale te tygodnie są dla mnie ciężkie, bo na podobnym etapie straciłam pierwszą ciążę i pomimo wszystkich wysiłków z pozytywnym myśleniem strach jednak siedzi z tyłu głowy :/

    A co do Waszej dyskusji o byciu za starą na bliźniaki, to tylko powiem, że gdzieś czytałam, że prawdopodobieństwo ciąży mnogiej wzrasta z wiekiem matki :P

    Szczęśliwa_Mama, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez to czytałam i nawet rozmowe z lekarzem na ten temat ogladałam.
    szczesliwa super że imprezka sie udała tak jak planowałas.jak dzieci

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuku.
    Szczesliwa ciesze sie ze imprezka wyszla tak jak chcialas :)

    Co do Tesciowej to tak. Jest naprawde fajna babka ale Mama to jednak Mama . Mame mam taka sama generalnie a nawet lepsza haha z tym ze zbyt duzo sie czepia o nic i mega czasem prowokuje do awantur :( to najgorsze jest no ale moj D stety / niestety powiedzial jej wprost ze bardzo chce ja w domu ale nie zyczy sobie moich i jej awantur wspolnych.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak dzieciaki szczęśliwe ;) i zmęczone he he

    Zakręcona nie ma co się dziwić mężowi :P W sumie nikt nie lubi awantur ;)

    Dori tak wiem, ale przy pozytywnym teście owulacyjnym mamy synka, a ja bardzo pragnę jeszcze jedną córcię, więc celuję przytulanko przed owu. Wiem, że różnie bywa i najważniejsze, aby zdrowe, ale może akurat uda się córcia ;)

    Dori1811, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś sikańca sobie zrobiłam . I...biel vizira . Pocieszam się tym że jeszcze 10dni do okresu :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ