X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • malinovapat Znajoma
    Postów: 30 18

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Mam 26lat. 3.06 poroniłam w 11+4 (poronienie zatrzymane). Ten cykl to nasze pierwsze starania po stracie dzidzi. czekam do 1.09 żeby testować. Chciałabym zrobić niespodziankę mojemu M. bo ma ur we wrześniu. :) Mam nadzieję, że wszystkie znajdziemy się po stronie fioletowej ! :*

    buziaki dziewczęta i miłego dnia życzę !

    emi_90, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinovapat wrote:
    Hejka!

    Mam 26lat. 3.06 poroniłam w 11+4 (poronienie zatrzymane). Ten cykl to nasze pierwsze starania po stracie dzidzi. czekam do 1.09 żeby testować. Chciałabym zrobić niespodziankę mojemu M. bo ma ur we wrześniu. :) Mam nadzieję, że wszystkie znajdziemy się po stronie fioletowej ! :*

    buziaki dziewczęta i miłego dnia życzę !
    Malinovapat, witamy! :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Anusiak dzieciaki szczęśliwe ;) i zmęczone he he

    Zakręcona nie ma co się dziwić mężowi :P W sumie nikt nie lubi awantur ;)

    Dori tak wiem, ale przy pozytywnym teście owulacyjnym mamy synka, a ja bardzo pragnę jeszcze jedną córcię, więc celuję przytulanko przed owu. Wiem, że różnie bywa i najważniejsze, aby zdrowe, ale może akurat uda się córcia ;)
    Kochana to tak jak my, też tym razem celujemy w córcię ;-) Robię testy owu, narazie biel vizira ale zaczyna mi się powoli śluz płodny także działamy przed owu ;-) Generalnie po swoich przejściach z pierwszej ciąży bardziej mi zależy na tym by ciąża przebiegała pomyślnie niż żeby trafić z upragnioną płcią, no ale jak by wyszła córcia byłoby fajnie, mielibyśmy parkę :-)

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.
    Witam nowa mamuske <3


    Kurde jak mnie piersi bolą od 2 dni :/ i podbrzusze czasem cmi okresowo ...
    A przeciez malpiszon dopiero ma przyjsc za 10 dni . O co kaman kuzwa ... nigdy mnie piersi nie bola procz w ciazy jak bylam . Nawet przed okresem wczesniej boli niz w 1 dniu cyklu nie mam ani cycki nie bola. Mam nadzieje ze nic mi sie tam nie pierdzieli


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Anusiak dzieciaki szczęśliwe ;) i zmęczone he he

    Zakręcona nie ma co się dziwić mężowi :P W sumie nikt nie lubi awantur ;)

    Dori tak wiem, ale przy pozytywnym teście owulacyjnym mamy synka, a ja bardzo pragnę jeszcze jedną córcię, więc celuję przytulanko przed owu. Wiem, że różnie bywa i najważniejsze, aby zdrowe, ale może akurat uda się córcia ;)
    Szczęśliwa no właśnie ja też próbuje w dni brzydko mówiąc "na córeczkę" i pewnie dlatego nie wychodzi :p możliwe że za wcześnie i plemniki nie wytrzymują do momentu owulacji. Ostatnio było przytulanko bez zabezp. 10 dc i nie zaskoczyło. Jak widać 4-3 dni przed to chyba troszkę za wcześnie.. Ehh chyba jednak dziewczynki począć jest trudniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2018, 15:13

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzien dobry.
    Witam nowa mamuske <3


    Kurde jak mnie piersi bolą od 2 dni :/ i podbrzusze czasem cmi okresowo ...
    A przeciez malpiszon dopiero ma przyjsc za 10 dni . O co kaman kuzwa ... nigdy mnie piersi nie bola procz w ciazy jak bylam . Nawet przed okresem wczesniej boli niz w 1 dniu cyklu nie mam ani cycki nie bola. Mam nadzieje ze nic mi sie tam nie pierdzieli
    A moze jednak ciąża? xD

    emi_90 lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    A moze jednak ciąża? xD
    Nie no oby nie :o
    Ale kurcze zreszta 10 dni przed okresem zeby cycki nawet na ta ciaze bolaly ?.
    Jakos wydaje mi sie malo realne haha .

    Sluchajcie , okres powinnam dostac 31 sierpnia. Jezeli nie dostane go to 1 wrzesnia napewno test idzie w ruch . Ale wydaje mi sie ze male prawdopodobienstwo ciazy u mnie w taki sposob. Chociaz mielismy przytulanko dzien przed owulacja w polowie bez zabezpieczenia wiec EWENTUALNIe ze skaplo cos w trakcie w co watpie hahaha to jedyna opcja by byla bo reszta zawsze z zabezpieczeniem. .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Kupilam czuly test poszlam go robic patrze a tu @ przyszla
    przyznam lzy polecialy bo juz tak dlugo sie staramy i nadal nic
    no ale glowa do gory i za dwa tygodnie bedzie kolejna owulacja musze uzbroic sie w cierpliwosc
    i tak to cud ze w ogole mam owulacje bo bez metforminy mialam ja bardzo zadko.
    Witam na forum MALINOVAPAT :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunka87 wrote:
    Hej
    Kupilam czuly test poszlam go robic patrze a tu @ przyszla
    przyznam lzy polecialy bo juz tak dlugo sie staramy i nadal nic
    no ale glowa do gory i za dwa tygodnie bedzie kolejna owulacja musze uzbroic sie w cierpliwosc
    i tak to cud ze w ogole mam owulacje bo bez metforminy mialam ja bardzo zadko.
    Witam na forum MALINOVAPAT :)
    Kochana doskonale Cie rozumiem bo mialam tak samo ... brak owulacji calkowicie a ostatnie miesiace mam rowno pieknie w kazdym 22 dc . Tzn raz nie mialam w ciagu chyna 4 miesiecy. Mialam pozniej nie i 2 miesiac znow mam ladnie . Tez mnie to cieszy bardzo .

    Wiadomo szkoda ze sie nie udalo ale wlasnie ... dobrze myslisz . Za 2 tyg kolejne podejscie :) pozytywne myslenie a nie na sile cos dziala cuda


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Ja dochodzę do siebie po urlopie. Pranie się jeszcze piętrzy, walizki nie rozpakowane do końca a ja mam lenia.
    Pojechałam dziś na paznokcie, potem na przegląd samochodu bo w sobotę się skończył a potem młodego odebrałam z przedszkola.
    Dziś pierwszy dzień był w nowym po 1,5 mieś siedzenia w domu.

    A jutro w końcu idę do fryzjera bo już patrzeć na swoją siwiznę nie mogę, ale przed morzem nie opłacało się robić bo i tak słońce by wypaliło trochę kolor.

    Jadę dziś jeszcze raz do miasta bo mam zebranie w sprawie wyjazdu do tych Włoch (ciekawe ile dzieci pod opiekę dostanę).

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki ZAKRECONA ☺️ nie ma innego wyjscia wooncu kiedys sie uda ☺️
    Cos KATTII sie nie odzywa wiecie moze czemu?

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze zajeta byla. A moze spedzala spokojny weekend z rodzina :) napewno sie odezwie dzisiaj do Nas .

    Uda sie napewno w koncu :*

    My mielismy dzisiaj do miasta jechac ale jednak nie jedziemy , zaczelo padac troche wczesniej , D poszedl na silownie ... zanim wrocil to 15 prawie wiec juz nie oplaca nam sie jechac szczegolnie ze godzina prawie w jedna drogi bo do immej miejscowosci chcielismy jechac takze znow dzien w domu .
    W ogole mam zajebiste szczescie zawsze , co pranie na ogrodzie rozwiesze zacznie padac . I tak tez dzisiaj bylo


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S teraz juz nie pada , jest ladnie hahahaha . No cudownie :D tak jak moja Mama ... zawsze co okna umyje leje potem deszcz . ZAWSZE !:P


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Nie no oby nie :o
    Ale kurcze zreszta 10 dni przed okresem zeby cycki nawet na ta ciaze bolaly ?.
    Jakos wydaje mi sie malo realne haha .

    Sluchajcie , okres powinnam dostac 31 sierpnia. Jezeli nie dostane go to 1 wrzesnia napewno test idzie w ruch . Ale wydaje mi sie ze male prawdopodobienstwo ciazy u mnie w taki sposob. Chociaz mielismy przytulanko dzien przed owulacja w polowie bez zabezpieczenia wiec EWENTUALNIe ze skaplo cos w trakcie w co watpie hahaha to jedyna opcja by byla bo reszta zawsze z zabezpieczeniem. .

    To ja też 31 mam dostac okres. Ile dni ma twoj cykl ? Moze jestesmy na tym samym etapie :P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio wlasnie ktoras mi pisala , ze jest w tym samym dniu cyklu co Ja . Moze to i Ty bylas wlasnie hehe . Ja mam cykle 36 dniowe. Dzis mam dokladnie 26 dc

    Parodka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byłam ja :-P
    Moj wykres jakiś dziwny, dzisiaj spadła dość mocno temperatura a wydaje mi sie ze jestem ok 2 dni po owulacji (o ile byla bo of nie wyznaczyło mi w ogóle). Wiec tez mam troche doła. Niby nie licze na ciążę bo nie trafiliśmy z <3 no ale zawsze jakas tam nadzieja jest.

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze i Ty hehe. :D
    Wiesz kochana a moze to spadek implantacyjny ? Albo owulacyjny wlasnie . Sprawdzisz to na koniec cyklu jak.okres bedzie kiedy mialas owulacje doklasnie chociaz oby nie przyszla :) a czemu mowisz ze w przytulanki nie wstrzeliliscie sie ?

    Parodka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj ja mam duzo krotsze cykle. U mnie obecnie 20dc :)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • SupaGirl Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Czy któraś z Was miała pozytywny test 6dpo? Czy może ja oszalalam i to jest za wcześnie?

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SupaGirl wrote:
    Hej dziewczyny
    Czy któraś z Was miała pozytywny test 6dpo? Czy może ja oszalalam i to jest za wcześnie?
    Hm ... raczej malo prawdopodobne ale nie wykluczone . Wiem ze maja i 8 dpo pozyrywne. A co zrobilas i wyszedl pozytyw ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ