X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    O to super jak mama do Ciebie przyjedzie :)
    Aha w październiku będziecie działać...
    No ja miałam w styczniu... ale jakoś tak codziennie dumam, że może wcześniej? :)
    Najwczesniej w pazdzierniku ale czy ja bede juz chciala tego nie wiem ...

    No jestem ciekawa czy wytrzymasz i zaczniesz dopiero w 2019 starania :D Jak tu zaczną sie spypac testy to cie chyba to zacheci aby szybciej zaczac hehe :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    A Niunka nas trzyma w niepewności.... :P
    Lubi nas męczyc myslami :D Myslcie a ja wam nie powiem hehe

    Lece po synka ;) wróce to się odezwe

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 4 lipca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle wydaje mi sie ze miałam więcej objawów ciazy od owulacji do 25dc a teraz jak by wszystko minęło , zero objawów tylko takie bóle w krzyżu które zawsze mam na okres... dzisiaj załatwił sie na mnie ptak , mam nadzieje , ze to jakiś znak

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria
    A kiedy powinnaś dostać @?
    Ile masz latek? Napiszę na 1 stronie :)

    Katiii
    Już mnie wzięło, bo na około w ciąży :P
    No nie wiem czy wytrzymam he he

    A miałam Cię zapytać, co fajnego kupiliście córci na 2 urodzinki?
    I co dla synka na 4?
    Ja dla synka na 2 hmmm samochodów ma bardzo dużo... pomyślałam o takim domku/farmie z Wadera ze zwierzątkami, windą i dźwigiem...
    A dla córci na 4 z kolei domek dla Barbie :) i lalki Barbie rzecz jasna :)
    Marzy o nich i mówi non stop już od pół roku :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 13:16

    Kattti lubi tę wiadomość

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro powinnam dostac okres. Mam 24 lata:) ale fajnie,ze trafilam tu do was, jedyne,ktore nie maja mnie za wariatke i moge sie wygadac :)

    Kattti, 19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DariaBN wrote:
    Jutro powinnam dostac okres. Mam 24 lata:) ale fajnie,ze trafilam tu do was, jedyne,ktore nie maja mnie za wariatke i moge sie wygadac :)
    My wszystkie jesteśmy wariatkami :D hahaha
    Wygadać się to dobra rzecz ważne aby nie fiksować za bardzo w trakcie starań i nie doszukiwać się objawów bo nie które potrafia siedzieć na forum i w trakcie tego siedzenia doszukuja sie objawów nawet cycki sobie macaja byle poczuc czy je bolą czy też nie dla mnie to paranoja bo jesli cos boli to ,to czujemy i nie trzeba się macac aby poczuć :D


    Wróciłam wspoczyłam na foo i zaraz reszte odpisze chwila bo sie przebrac nie zdazyłam hahaha :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Daria
    A kiedy powinnaś dostać @?
    Ile masz latek? Napiszę na 1 stronie :)

    Katiii
    Już mnie wzięło, bo na około w ciąży :P
    No nie wiem czy wytrzymam he he

    A miałam Cię zapytać, co fajnego kupiliście córci na 2 urodzinki?
    I co dla synka na 4?
    Ja dla synka na 2 hmmm samochodów ma bardzo dużo... pomyślałam o takim domku/farmie z Wadera ze zwierzątkami, windą i dźwigiem...
    A dla córci na 4 z kolei domek dla Barbie :) i lalki Barbie rzecz jasna :)
    Marzy o nich i mówi non stop już od pół roku :P

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7e473a9c7616.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/49ba10c4dd14.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1819edee1f08.jpg

    To kupiliśmy ;)
    Ale synkowi dalismy już wczesniej aby nie było mu smutno że siostra dostała a on nic a w dniu urodzin damy jeszcze mu jakiś samochód czy cos zalezy co ciekawego znajdę w sklepie no i tort oczywiscie bedzie miał zamówiony :)
    U nas pomysł z wózkiem dla córci mieliśmy ze szpitala bo czekajac na pierwsze usg w szpitalu byl kącik zabaw dla dzieci i tam byl malutki wózek i zauwazylismy ze bardzo jej sie spodobała zabawa wózkiem wiec kupilismy do tego rowerek biegowy bo braciszek ma a ona za mala na jego rowerek biegowy bo jest od 3 lat i nie siega nogami wiec kupilismy jej tez maly od 2 latek i tak nam pomysly na prezenty same sie stworzyły hehe :) A synek dostał nowy rower chociaż jeszcze pracujemy nad tym aby zechciał nam pedałowac do przodu :D mam nadzieje że we wakacje uda nam się go nauczyć ;)

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łooo matko ale sie rozpisalyscie :D hehe ja też sie bardzo ciesze ze trafiłam na to forum i że można pogadać tak naprawde o wszystkim i o niczym, nawet o planach obiadowych heh:p odnosze wrażenie że na innych forach wszyscy są jacyś tacy mega spieci, a tu u nas luzik. No i wiecie czuje się tak jakbyśmy się znały od dawien dawna :) byłam dziś w aptece kupiłam sobie testy owulacyjne i bede działać na nowo z małą pomocą męża :D
    No kochane jak będziemy się tak dalej wszystkie nakrecac to jeszcze zmienimy nazwę na "2018 będzie nasz" hehe ale tak to właśnie działa. Przez to że zaczęłam starania i moja przyjaciółka nabrała ochote na drugie :p a co do obiadu dziś mamy spagetti bolognese. Pyszne i szybkie. Wieczorem może skoczymy z mężem na kolację z okazji 5 rocznicy ślubu. Młody już sprzedany babci więc można poszaleć ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii ty to dopiero jesteś matka wariatka,uwielbiam cię :D a dzieciaczki są słodkie i jakie szczęśliwe, uśmiech dziecka to najlepsze podziękowanie ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Łooo matko ale sie rozpisalyscie :D hehe ja też sie bardzo ciesze ze trafiłam na to forum i że można pogadać tak naprawde o wszystkim i o niczym, nawet o planach obiadowych heh:p odnosze wrażenie że na innych forach wszyscy są jacyś tacy mega spieci, a tu u nas luzik. No i wiecie czuje się tak jakbyśmy się znały od dawien dawna :) byłam dziś w aptece kupiłam sobie testy owulacyjne i bede działać na nowo z małą pomocą męża :D
    No kochane jak będziemy się tak dalej wszystkie nakrecac to jeszcze zmienimy nazwę na "2018 będzie nasz" hehe ale tak to właśnie działa. Przez to że zaczęłam starania i moja przyjaciółka nabrała ochote na drugie :p a co do obiadu dziś mamy spagetti bolognese. Pyszne i szybkie. Wieczorem może skoczymy z mężem na kolację z okazji 5 rocznicy ślubu. Młody już sprzedany babci więc można poszaleć ;)
    Wszystkiego Najlepszego z okazji rocznicy !!! <3

    Tak dlatego mi sie podoba taka luzna atmosfera i gadki szmatki o wszystkim a nie tylko starania i starania i nic innego sie nie czyta a nie na tym polega forum aby siedziec i tylko sobie psychike truć w taki sposob starania są o niebo lepsze a co najważniejsze nie mysli się ciagle o tym że musisz zajsc mam dni plodne teraz musze sie kochac itp... albo serio nie powiem co dlatego ja wlasnie opuscilam watkek na ktorym przesiadywalam odkad wrocilam na ovufriend ale ile mozna sluchac tego samego co miesiac od tych samych osob.. no dajcie spokoj 2 dni po owulacji temp lekko spadnie a te juz siedza placza i panikują ze sie nie udalo ze nic z tego nie bedzie... i czytam i mówie wtf... jak mozna 2 dni po owu mówic ze nic z tego nie bedzie ?? Masakra jakas :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii ty to dopiero jesteś matka wariatka,uwielbiam cię :D a dzieciaczki są słodkie i jakie szczęśliwe, uśmiech dziecka to najlepsze podziękowanie ;)
    Dziękuje to bardzo miła opinia cenie ją sobie bardzo :D Pierwszy raz słysze na tym ovufriend pozytywne zdanie na swój temat wiec WOW !!! zapamietam ten dzień ! :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria
    Zgadzam się z Katiii :)
    Raczej każda wariuje przy staraniach o maluszka.
    Jednak ważne, żeby zachować w tym wariowaniu umiar :)
    Ja też się cieszę, że do nas trafiłaś.
    Wzajemnie się wspieramy i pocieszamy :D
    Jesteś naszą najmłodszą staraczką he he

    Katiii
    Super prezenciki. Rowerki bomba.
    Dzieciaki jakie zadowolone <3

    My dla Kornelki na 3 urodziny kupiliśmy taką opiekunkę z firmy Smoby (jest tam łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienka i różne akcesorie).
    Lalkę bobasa i wózek już wcześniej dostała :)

    Kattti, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Daria
    Zgadzam się z Katiii :)
    Raczej każda wariuje przy staraniach o maluszka.
    Jednak ważne, żeby zachować w tym wariowaniu umiar :)
    Ja też się cieszę, że do nas trafiłaś.
    Wzajemnie się wspieramy i pocieszamy :D
    Jesteś naszą najmłodszą staraczką he he

    Katiii
    Super prezenciki. Rowerki bomba.
    Dzieciaki jakie zadowolone <3

    My dla Kornelki na 3 urodziny kupiliśmy taką opiekunkę z firmy Smoby (jest tam łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienka i różne akcesorie).
    Lalkę bobasa i wózek już wcześniej dostała :)

    Też fajny prezencik dostała :D
    Nasza mała ostatnio karmila swoja lalkę polewą karmelową do lodów hahahaha a potem mamcia musiala z lalcią wziać kąpiel bo córcia mówiła ze trzeba bo jest brudna :D No to mamcia wyjscia nie miala i w wannie z lalką wrażenia jak za czasów dzieciństwa :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 14:02

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 lipca 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dokładnie, mnie to rozbrajaja te ciągle mierzenia temperatur itp. Ja przy szymku nic nie mierzylam i spontanicznie samo wyszło hehe ;) teraz kupiłam te testy bo chce spróbować żeby wyszła córeczka ale jak będzie chłopiec będzie równie mocno kochany i wyczekany ;) nie spinam sie i nie zniechecam.. Co ma być to będzie

    Apropo kąpieli córeczki z lalą przypomniało mi się jak ostatnio byliśmy wieczorem u znajomych i koleżanka zaczęła kąpać córe a mój Szymek jak to zobaczył od razu spodenki w dół i on też chce!! No i wlazl do brodzika i kapal sie z koleżanką :D no i cały czas szukał siusiaka i tylko "mama nie ma siusiaka" :D hehe cyrki z tymi dziećmi :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 14:19

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzenie temp to pół biedy ja sama mierzenie nie wiem czemu ale wykres mi sie wtedy podoba cos jakbym widziala stado plemników pedzących do mety hahaha :D

    No ale jak ja widze histeryczki i zafiksowane laski ktore po za meczeniem partnera psychicznie i ustawianie go jak zegarek ze tego i tego dnia musi byc sprawny to mnie krew zalewa . Ja jestem typem czlowieka który niczego nie udaje,nie slodzi i co mysli to powie....a tutaj na ovufriends co druga chce slyszec takie slodzenia pocieszenia a czemu mam wmawiac komus ze bedzie ok albo cos co wiem ze nie jest prawda byle ta osoba dostala wypowiedz taka jaka chce dostac... ja tam sie nie pierd...ole i wale jak jest .
    A jesli za ta szczerosc mnie nie lubia i te najbardziej zafikowane obrazaja to maja problemy same ze soba ot cala prawda ;p

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle co do 2019 bedzie nasz to w sumie i tak bedzie bo na ten roku żadna z nas z porodem już i tak się nie załapie wiec można uznać ze 2019 bedzie nasz jako że bedzie to rok porodów hahaha :D
    Dobra piszcie bo sie rozgadałam i zaraz zacznę do siebie gadac :D Teraz ja was poczytam obierając ziemniaki xD

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha to witaj w klubie Katiii :D mnie z kolei bardzo denerwują takie słodko pierdzace mamusie. 2019 bedzie rokiem porodów ale może jeszcze 2018 bedzie rokiem który wszystko zapoczatkuje :D kto wie... Tarczy siak nie spinamy posladow ;) ja jedna ręką wcinam obiad a druga pisze,nie jest lekko ale daje rade :D

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Hahaha to witaj w klubie Katiii :D mnie z kolei bardzo denerwują takie słodko pierdzace mamusie. 2019 bedzie rokiem porodów ale może jeszcze 2018 bedzie rokiem który wszystko zapoczatkuje :D kto wie... Tarczy siak nie spinamy posladow ;) ja jedna ręką wcinam obiad a druga pisze,nie jest lekko ale daje rade :D
    To smacznego kochana haha ja też własnie siedze i wpierniczam piszac jedna reką :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • DariaBN Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres przyszedł właśnie teraz

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DariaBN wrote:
    Okres przyszedł właśnie teraz
    No to chociaż masz jasnosc i nie muszisz juz sie zamartwiać tym czy coś jest czy nie ;)

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ