X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 8 listopada 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii a czym jeszcze on lubi się bawić? :) Może jakieś ulubione postaci z bajek?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 listopada 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii właśnie może ma jakąś ulubiona bajke, mój to ma faze na psi patrol i wszystko co z nim związane :D

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Kattii a czym jeszcze on lubi się bawić? :) Może jakieś ulubione postaci z bajek?
    Samochody samochody i jeszcze raz samochody xD
    Wszelkiego rodzaju pojazdy...
    On nie ma ulubionych postaci z bajek bo oglada bajki tylko o samochodach centralnie xD

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti to nie masz wyjścia jak tylko kupić kolejny samochód he he skoro tylko samochody go interesują :)
    Myślisz już co pod choinkę?
    A ciastolinę ma?

    Kattii lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 8 listopada 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Samochody samochody i jeszcze raz samochody xD
    Wszelkiego rodzaju pojazdy...
    On nie ma ulubionych postaci z bajek bo oglada bajki tylko o samochodach centralnie xD
    Hehe to może coś z samochodami? :P Jak nie zabawki to może jakaś pościel z autami, bajka na płycie o autach... Gra czy układanka z autami, tor wyścigowy itp. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 14:55

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti to nie masz wyjścia jak tylko kupić kolejny samochód he he skoro tylko samochody go interesują :)
    Myślisz już co pod choinkę?
    A ciastolinę ma?
    Mają ciastoline ... syna interesuje ona tylko przez max 5 min a córka ja zjada hahahahaha :D
    Tak bo teraz są fajne promocje wiec mozna coś fajnego duzo taniej znalesc niż przed samymi swietami gdzie ceny są duzo wyzsze.

    Córce dzisiaj kupiłam to :

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ef90d2ea06f.jpg

    Do tego jakies gwiazdorki slodycze , moze jeszcze cos dokupie jakas lalke czy cos zobacze co fajnego bedzie. Wykorzystalam fakt ze w przedszkolu byla to chociaz nie widziala i schowalam ;)

    Mój młody lubi tez samoloty i statki ale ich nie posiada hm... moze jakis fajny statek piracki bym mu kupila ... nie wiem zobacze czy cos fajnego bedzie.

    Jak zabawki nie dostanie to nie bedzie sie cieszyl tak szczerze mówiac bo malo bedzie go interesowac jakas posciel haha :D Tory ma 2 + garaże. Gry i ukladanki odpadają... typowy angol tylko tablet... gry planszowe,ukladanki tylko w kącie ląnduja :D

    Mysle tez o tablicy na krede i na magnesy + pisaki ... moze takie cos sprawiloby ze chcialby uczyc sie pisac hm.. a jak nie to zawsze corcia by korzystała :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 15:06

    werni lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti to może ogranicz mu tablet :) A w zamian za to daj jakieś takie zabawki które pomogą w jego rozwoju, układanki, tablica do rysowania to też super pomysł :) Może jakieś takie edukacyjne zabawki. Jak spróbujesz z nim usiąść i się tym pobawić to może da się przekonać ;)

    Kattii, Parodka, werni lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Katti to może ogranicz mu tablet :) A w zamian za to daj jakieś takie zabawki które pomogą w jego rozwoju, układanki, tablica do rysowania to też super pomysł :) Może jakieś takie edukacyjne zabawki. Jak spróbujesz z nim usiąść i się tym pobawić to może da się przekonać ;)
    Kochana próbowałam nie raz ale on ma to gdzieś niestety... tutaj dzieciaki wychodzac na plac zabaw to wychodzą z telefonami i zamiast sie bawić to siedza i grają... ja mojemu nie daje na dwór w ogóle bo uważam że to przesada... plac zabaw jest od zabawy a nie od siedzenia na trawie i grania.
    Z córka mam dużo łatwiej bo ona wszytsko obecnie lubi co by się jej nie dało to sie cieszy i sie bawi. Ostatnio dostała takiego kotka pluszaka z wlasnym domkiem który mial przyciski i uczył liczyć,mówić i miał różne melodie bardzo go lubi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 15:22

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Kochana próbowałam nie raz ale on ma to gdzieś niestety... tutaj dzieciaki wychodzac na plac zabaw to wychodzą z telefonami i zamiast sie bawić to siedza i grają... ja mojemu nie daje na dwór w ogóle bo uważam że to przesada... plac zabaw jest od zabawy a nie od siedzenia na trawie i grania.
    No tak to pewnie ciężej, jak widzi że inne dzieci tym się zajmują. Fajnie, że Ty mu nie dajesz na dwór i że próbowałaś z nim coś tam tworzyć ;) Trzeba próbować i nie zniechęcać się, może w końcu polubi. A książeczki lubi oglądać?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    No tak to pewnie ciężej, jak widzi że inne dzieci tym się zajmują. Fajnie, że Ty mu nie dajesz na dwór i że próbowałaś z nim coś tam tworzyć ;) Trzeba próbować i nie zniechęcać się, może w końcu polubi. A książeczki lubi oglądać?
    Lubi i ma ale tez o samochodach róznych pojazdach tylko haha :D
    W szkole pierwsze co robi to biegnie do szafki z samochodami i tyle matka go widziała... taka pasja jego widocznie moze kiedys mu to minie a może jego przyszlosc bedzie z tym związana któż to wie :)

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti może i tak :) Mojej koleżanki synek też ma takiego hopla na punkcie aut ;) Tylko takie bajki go interesują, na ulicy wszędzie ogląda samochody, koparki, wozy strażackie itd ;) No cóż, może z czasem zmieni mu się zainteresowanie, a może nie :) Dobrze, że jakieś ma ;)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Katti może i tak :) Mojej koleżanki synek też ma takiego hopla na punkcie aut ;) Tylko takie bajki go interesują, na ulicy wszędzie ogląda samochody, koparki, wozy strażackie itd ;) No cóż, może z czasem zmieni mu się zainteresowanie, a może nie :) Dobrze, że jakieś ma ;)
    Oj mój to samo robi tylko isc przy ulicy i jak cos fajnego jedzie to krzyczy z wrazenia i mówi na caly glos co tam ciekawego jedzie :D
    W sklepie zas nie moge chodzic z nim miedzy zabawkami bo od razu wypatruje jaki samochód mamusia ma mu wrzucic do koszyka haha oczywiscie zazwyczaj mu odmawiam i staram sie tlumaczy bo nie chce go uczyc tego że za kazdym razem jak on cos chce kiedy robimy zakupy to dostaje bo potem moze byc z tym problem a niech np kasy bedzie mniej a on stanie i wymysli ze chce jakis pojazd za 20f i zacznie krzyczec,skakac itp poki mu nie wezme... ooo nie takiej opcji nie ma ... póki co tlumaczenia wystarczaja i jakos odpuszcza.

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 8 listopada 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne, nie ma co ulegać za każdym razem ;)
    Ale mi się wydaje, że to fajnie, że czymś się właśnie tak interesuje. Niektóre dzieci z kolei uwielbiają dinozaury, potrafią nawet zapamiętać ich nazwy itp ;) O a może jakiś wóz strażacki właśnie, albo karetkę mu kup?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Tak lepiej powiedz lekarzowi bo to może byc jakis jednak tego powód a lepiej dmuchac na zimne.

    Emi jak cos masz ode mnie wiadomosc z malym zapytaniem :D

    Dziewczyny co myslicie byloby fajnym prezentem dla 4 letniego chlopca ? Chciałabym cos innego a nie ciagle samochody... on naprawde ma tego full ile mozna ciagle kupowac samochody ... chociaz prawda jest taka ze cieszą go najbardziej no ale chcialabym cos innego cos ciekawego co moze by go tez zainteresowalo hm... macie jakies pomysly ?
    Kattii odpisałam :-) sorki, na tel nigdy nie widzę że jest wiadomość, nie mam powiadomień, dopiero jak wejdę w wiadomości to widzę ;-)

    Kattii lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 listopada 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .
    Wrocilam z pracy , zjadlam i odpoczywam chwilke .
    Zaraz musze obiad wstawiac dla chlopakow . Schabik z frytkami i mizeria . :)


    Pogoda taka do dupy ze hej :/

    Parodka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    No jasne, nie ma co ulegać za każdym razem ;)
    Ale mi się wydaje, że to fajnie, że czymś się właśnie tak interesuje. Niektóre dzieci z kolei uwielbiają dinozaury, potrafią nawet zapamiętać ich nazwy itp ;) O a może jakiś wóz strażacki właśnie, albo karetkę mu kup?
    Ma :D

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Kattii odpisałam :-) sorki, na tel nigdy nie widzę że jest wiadomość, nie mam powiadomień, dopiero jak wejdę w wiadomości to widzę ;-)
    Na kompie tez tak jest w tej nowej odslonie ovu :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti ja też już kupiłam pod choinkę dla synka ciastolinę, lego duplo, a dla córci takie rzepki z reklamy bunchems, bo je chciała i zestaw korony, bransoletki i naszyjnik, w którym może sama zmieniać różne korale ;)

    Dla synka planuję jeszcze samochód zdalnie sterowany i maskotkę do przytulania Super Wings, a dla córci barbie syrenę i grę planszową ;)

    Uwielbiam jak jest dużo prezentów pod choinką.
    A zaczynam wcześniej też kupować, korzystam z promocji... bo im bliżej świąt tym wszystko droższe :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 17:07

    Kattii lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti ja też już kupiłam pod choinkę dla synka ciastolinę, lego duplo, a dla córci takie rzepki z reklamy bunchems, bo je chciała i zestaw korony, bransoletki i naszyjnik, w którym może sama zmieniać różne korale ;)

    Dla synka planuję jeszcze samochód zdalnie sterowany i maskotkę do przytulania Super Wings, a dla córci barbie syrenę i grę planszową ;)

    Uwielbiam jak jest dużo prezentów pod choinką.
    A zaczynam wcześniej też kupować, korzystam z promocji... bo im bliżej świąt tym wszystko droższe :P
    Szczęśliwa Mamusia, absolutna racja ! W tamtym roku zamówiłam na allegro kolejkę dla małego w listopadzie, kosztowała 200 zł. Po tygodniu ta sama kolejka u tego samego sprzedawcy kosztowała 300 zł. Rozpoczął się grudzień i podniósł cenę o 100 zł, wyobrażacie to sobie? Także jak są pieniążki to uważam że lepiej właśnie teraz kupować niż później, dzięki temu możemy często wiele zaoszczędzić :-)

    Szczęśliwa_Mama, Kattii lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi no korzystają cwaniaki ;)
    Lepiej się dzisiaj czujesz?

‹‹ 295 296 297 298 299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ