X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Emi no korzystają cwaniaki ;)
    Lepiej się dzisiaj czujesz?
    Ehh chciałabym powiedzieć, że tak, ale niestety nie.
    Śniadanie całe poszło w toaletę. Ulga na godzinę, a później dalej to samo :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti ja też już kupiłam pod choinkę dla synka ciastolinę, lego duplo, a dla córci takie rzepki z reklamy bunchems, bo je chciała i zestaw korony, bransoletki i naszyjnik, w którym może sama zmieniać różne korale ;)

    Dla synka planuję jeszcze samochód zdalnie sterowany i maskotkę do przytulania Super Wings, a dla córci barbie syrenę i grę planszową ;)

    Uwielbiam jak jest dużo prezentów pod choinką.
    A zaczynam wcześniej też kupować, korzystam z promocji... bo im bliżej świąt tym wszystko droższe :P
    No własnie dlatego ja też rozglądam sie juz teraz... jesli za tablice np mam zaplacic 10f zamiast 20f to spora różnica. U nas są takie fajne tanie sklepy ale kiedy dzien dwa przed swietami idzies tam do sklepu to pusto na regałach albo zostaja same takie rzeczy których nikt nie kupuje bo to zwykłe bez sensowne rzeczy a kolejki do kas masakryczne z pelnymi koszami lataja bo na szybko kupuja dzieciakom prezenty a ja wtedy mam juz to z glowy i nie pcham się ani nie szarpie o jakas tam zabawke ktora i tak jest drozsza niż była miesiac przed swietami :D Kto ma rozum to wie jak robic hehe a nie potem przepłacac :D

    Co do lego duplo zastanawialam sie czy nie dokupic jakies zestawy ktorych nie mają ale sama nie wiem bo maja naprawde sporo tego lego całą skrzynie a nie bawia sie nimi jakos tak bardzo czesto... co innego jakby bawili sie tym naprawde duzo to wtedy moznaby bylo cos dokupic ale tak to nie za bardzo widze sens.. bo sie walają po podłodze... ja ułoże do pudła a córka za chwile idzie i bierze tylko po to aby wywalic .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 18:45

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi_90 wrote:
    Szczęśliwa Mamusia, absolutna racja ! W tamtym roku zamówiłam na allegro kolejkę dla małego w listopadzie, kosztowała 200 zł. Po tygodniu ta sama kolejka u tego samego sprzedawcy kosztowała 300 zł. Rozpoczął się grudzień i podniósł cenę o 100 zł, wyobrażacie to sobie? Także jak są pieniążki to uważam że lepiej właśnie teraz kupować niż później, dzięki temu możemy często wiele zaoszczędzić :-)
    No i własnie o to chodzi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no mama widzi czym chętnie się bawią dzieci, a co jest bo jest he he
    U mnie lego non stop, barbie i różne gry :)

    Emi to pocieszę Cię, że u mnie nie lepiej.
    Rano zaliczone rzyganko i prawie przez cały dzień mdłości... przez które praktycznie nic nie mogę jeść...

    Ewelaaa pytałaś się wcześniej o ruchy dzidzi.
    Ja w obu ciążach poczułam dopiero koło 20 tygodnia i to od razu kopniaki :) żadnego łaskotania wcześniej nie czułam, więc podejrzewam, że i teraz na kopniaka jeszcze trochę muszę poczekać :D

    U mnie dzieciaczki często w brzuchu miały czkawkę.
    A u Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 19:52

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no mama widzi czym chętnie się bawią dzieci, a co jest bo jest he he
    U mnie lego non stop, barbie i różne gry :)

    Emi to pocieszę Cię, że u mnie nie lepiej.
    Rano zaliczone rzyganko i prawie przez cały dzień mdłości... przez które praktycznie nic nie mogę jeść...

    Ewelaaa pytałaś się wcześniej o ruchy dzidzi.
    Ja w obu ciążach poczułam dopiero koło 20 tygodnia i to od razu kopniaki :) żadnego łaskotania wcześniej nie czułam, więc podejrzewam, że i teraz na kopniaka jeszcze trochę muszę poczekać :D

    U mnie dzieciaczki często w brzuchu miały czkawkę.
    A u Was?
    Kochana to chyba Emi pytała o te ruchy, nie ja hehe ;)
    A jeśli chodzi o mnie to mój Szymcio miał baardzo często czkawke w brzuchu i to zazwyczaj wieczorami :) śmieszne uczucie.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 8 listopada 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii mój syn też kocha pojazdy, ma już chyba wszystko a ciagle chce więcej. Królują maszyny rolnicze i budowlane :-P
    Ale uwielbia też rysowanie, nie nadążam kupować kredek a kartki z drukarki znikają w mega szybkim tempie haha
    Na imieniny kupiliśmy mu piasek kinetyczny w 3 kolorach po 1 kg z kazdego + basenik taki mały żeby nie było mega bałaganu + różne foremki, plastikowe nożyki do dlubania itd. i jest mega zadowolony z tego.
    Ale nie wiem czy Twój synek lubi takie rzeczy, mój lubi też dlubac w ciastolinie albo wlasnie tym piasku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 20:46

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Kattti no mama widzi czym chętnie się bawią dzieci, a co jest bo jest he he
    U mnie lego non stop, barbie i różne gry :)

    Emi to pocieszę Cię, że u mnie nie lepiej.
    Rano zaliczone rzyganko i prawie przez cały dzień mdłości... przez które praktycznie nic nie mogę jeść...

    Ewelaaa pytałaś się wcześniej o ruchy dzidzi.
    Ja w obu ciążach poczułam dopiero koło 20 tygodnia i to od razu kopniaki :) żadnego łaskotania wcześniej nie czułam, więc podejrzewam, że i teraz na kopniaka jeszcze trochę muszę poczekać :D

    U mnie dzieciaczki często w brzuchu miały czkawkę.
    A u Was?
    Ja czuję takie łaskotanie w brzuchu od tygodnia. Zwłaszcza wieczorem jak się spokojnie położę, ale w dzień też. Z synkiem zaczęłam czuć jakieś 1,5 tyg później niż teraz. I w sumie się dziwię bo niby łożysko mam na przedniej ścianie, a to powoduje że się te ruchy czuje na ogół później i w ogóle rzadziej :-) No ale gin na wizycie tydzień temu pytała się mnie o to czy już coś czuję, więc skoro tak to znaczy że to jednak możliwe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 21:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kattii mój syn też kocha pojazdy, ma już chyba wszystko a ciagle chce więcej. Królują maszyny rolnicze i budowlane :-P
    Ale uwielbia też rysowanie, nie nadążam kupować kredek a kartki z drukarki znikają w mega szybkim tempie haha
    Na imieniny kupiliśmy mu piasek kinetyczny w 3 kolorach po 1 kg z kazdego + basenik taki mały żeby nie było mega bałaganu + różne foremki, plastikowe nożyki do dlubania itd. i jest mega zadowolony z tego.
    Ale nie wiem czy Twój synek lubi takie rzeczy, mój lubi też dlubac w ciastolinie albo wlasnie tym piasku
    Miałam taki piasek tyle że u nas byl w całym salonie bo mlody zrobil sobie plac budowy z maszynami budowlanymi haha :D
    Rysowac nie lubi wiec u mnie kredki to są tyle ze dla córki ale ona kilka kresek zrobi i kredki rozrzuca :D
    Co do samochodów i wszelkich pojazdów też ma chyba juz wszystkiego nadmiar moim zdaniem a i tak ciagle mu malo ;)
    Ide spac :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 21:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc5aba2f80ea.jpg

    Kattii, Parodka, 19ewelaaa89, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!! Nie dostałam wczoraj @ i przed chwila zrobiłam test. ❤️❤️ Cała się trzese i już nie zasnę ❤️

    Kattii, Parodka, werni lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja miałam termin @ na środę! Jestesmy na tym samym etapie :-)

    Kattii, Ancyskowa lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic tylko się cieszysz dziewczyny ! :)
    To zostala nam Dori, Anusiak i Frida chyba tylko żeby zaciążyć nie ? Czy jeszcze ktos ???

    Swoją drogą nic wam wczoraj nie mówiłam ale...dadammmmmmm!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a44be7aaad7e.jpg

    Wczorajszy zakup 30szt <3 Osoba sprzedająca miała wystawione za 20f a ja wyslalam propozycje 15f pomyslałam co mi szkodzi spróbowac dac inną mniejszą oferte haha i przyjeła tą moją ofertę i tak oto mam 30szt za 15f :D
    Są neutralne także dla chłopca jak i dla dziewczynki na start już mam :D Teraz czekam aż wysle bo przelew z rana zrobiłam ;)
    Żal było mi nie skorzystać za tą cene hehe :D Gdzie jedne body nowe kosztują minimum 7-8f :D i to typowo z tesco a te są firmówki typu next np :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 08:00

    Parodka, 19ewelaaa89, Frida91, werni, emi_90 lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii dobty interes zrobiłaś ;-)

    Mam ta wizyte za tydzień i pewnie bedzie jeszcze za wczesnie troche. Bedzie widoczny pecherzyk, moze zarodek ale serduszko nie. Szkoda bo bym juz wiedziala na 100% czy wszystko w porzadku a tak dalej bede czekac na nastepna wizyte.
    A Ty Ancyskowa kiedy pojdziesz do gina?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 07:51

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kochana ja miałam termin @ na środę! Jestesmy na tym samym etapie :-)

    Dokładnie ❤️ Co do dnia. Czyzbys mnie „zaraziła”? :) To dobra choroba, tyle radości

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 08:07

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katii elegancka kolekcja :)

    Parodka, za chwilkę jedziemy zrobić betę, a do gin udało mi się na dziś znaleźć wolny termin na 13. Pójdę od razu i wytłumaczę dlaczego nie zrobiłam badań zaleconych ;)

    Kattii, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój maluszek się tam w brzuchu wygina oj wygina :D Siedze i czuje jak mi wypycha z jednej strony od srodka hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2018, 08:03

    Parodka, Ancyskowa, 19ewelaaa89, emi_90 lubią tę wiadomość

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii jak fajnie... Tak na to czekam <3

    Kattii lubi tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Kattii jak fajnie... Tak na to czekam <3
    Doczekasz się tak jak każdna zaciązona :D Oby potem nie sprawiało tylko bólu bo mój syn kopał mnie prosto w żebra tak mocno ze po porodzie przez kilka miesiecy odczuwałam nadal ból także nic miłego ;) córka była grzeczniejsza i kopala tak że nie bolało hehe

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .
    Ja dzisiaj w domu siedze zaplakana zalamana ... Babcia mi zmarla w nocy .

    Ancy jeszcze raz kochana gratuluje :*

    Kattii Ja tez mialam nie raz takie kopy ze az mnie skrecalo , odczuwalam po porodzie zebra tak samo hahaha

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii cudne ubranka :) fajne, bo rzeczywiście neutralne i dla chłopca i dla dziewczynki.

    Ancyskowa trzymam kciuki ;)

    Zakręcona współczuję :( Ile babcia miała lat? Na co zmarła?

    Ja dziś mam monitoring, czy urosło jajeczko, mam już takiego stresa :P A dopiero wieczorem idę. Mam taką wielką nadzieję, że coś ruszyło a jednocześnie boję się, że nie. Nie mam żadnego przeczucia. Muszę jakoś wytrzymać cierpliwie!

    Szczęśliwa_Mama, Parodka, Ancyskowa, Kattii lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
‹‹ 296 297 298 299 300 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ