X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti no to bardzo szybko jeśli to był rzeczywiście 8 dzień po :) A mocna już była kreska czy cień?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Madzix :) dziękuję

    Szczęśliwa Mamo, nie mam jeszcze TP niestety. To była taka szybka wizyta, nie u mojej ginekolog prowadzącej. Do niej mam teraz zapisaną wizytę na 14 grudnia, ale powinnam się wcisnąć szybciej. Więc teraz możesz wpisać 14.12, a jak coś to dam znać jak będzie szybciej :)

    Dziś mam jeszcze wizytę u endo, o 18.30. Musimy dobadać tarczycę :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Da się żyć bez mięsa, mój organizm nie toleruje. Po zjedzeniu mam żołądkowe ekscesy, więc to nie tak, że ideologicznie nie jem.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyskowa, a na którą godzinę tego 14.12 masz?

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa jak już aktualizujesz pierwsza stronke, to możesz zaktualizować wiek mojego synka już na 3 latka :D hehe

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i możesz mnie dopisać, jako starania niebawem :D

    19ewelaaa89, Ancyskowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 14.12 o godzinie 13.50 ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Katti no to bardzo szybko jeśli to był rzeczywiście 8 dzień po :) A mocna już była kreska czy cień?
    haha ciezko nazwac to cieniem nawet ... :D To było tak słabe że sie trzeba było wpatrywać pod swiatło aby zauwazyc... dlatego nic nie mówiłam czekałam do 9dpo i wtedy był słaby ale to słaby cień a popołudniu zrobiłam elektronicznego który potwierdził tak naprawdę. Dlatego dziwi mnie to że wedlug usg ciąża jest starsza xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 17:18

    Frida91 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii no ja mam jutro 8dpo ale chyba wytrzymam jeszcze i poczekam chociaz do 10dpo :P

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida ja miałam tak jak Katiii 8 dpo pozytyw ale to był taki cień cienia, nie wiem czy pamiętacie wrzucalam go tu na forum :p

    Frida91, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde nawet nie wiecie jak mnie kusi :p no ale nie bo jak nic nie wyjdzie to zaczne tracić nadzieję a tak to póki nie wiem to jeszcze mam :P

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cień dopiero 12 dpo :-)

  • Parodka Autorytet
    Postów: 340 350

    Wysłany: 21 listopada 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi pytalas o moje plamienia. Juz wczoraj ustały, dzisiaj byłam u gina. Wg niego to plamienie to nic takiego. Cialko zolte już jest w pecherzyku. Moje drogocenne badania mu pokazalam i powiedzial ze wszystko jest ok. Nie zakładał jeszcze karty ciąży. Pewnie to zrobi na nastepnej wizycie :-)

    19ewelaaa89, emi_90, Ancyskowa, RudaMaruda25, Szczęśliwa_Mama, werni lubią tę wiadomość

    19.08.2013 <3 synek
    Czekamy na drugiego maluszka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka wrote:
    Emi pytalas o moje plamienia. Juz wczoraj ustały, dzisiaj byłam u gina. Wg niego to plamienie to nic takiego. Cialko zolte już jest w pecherzyku. Moje drogocenne badania mu pokazalam i powiedzial ze wszystko jest ok. Nie zakładał jeszcze karty ciąży. Pewnie to zrobi na nastepnej wizycie :-)
    Super, że wszystko ok ❤

    Parodka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parodka cieszę się, że wszystko ok :)

    Wróciłam od endokrynologa i faktycznie, TSH troszkę za wysoko. Dostałam lek do zbicia, jutro usg tarczycy, a za cztery tygodnie do kontroli TSH i całej reszty. No i w zależności od tego jaki poziom będzie się u mnie utrzymywał, hormonek zostanie ze mną do końca ciąży.

    ;)

    werni, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam dziewczyny, że zaczęłam się obawiać. W poniedziałek operacja, a mnie zaczyna brać przeziębienie... boli mnie gardło, głowa. Wezmę sobie jakiś scorbolamid, ale mnie jak rozkłada to zawsze na całego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Powiem wam dziewczyny, że zaczęłam się obawiać. W poniedziałek operacja, a mnie zaczyna brać przeziębienie... boli mnie gardło, głowa. Wezmę sobie jakiś scorbolamid, ale mnie jak rozkłada to zawsze na całego.

    jaka operacje masz? co sie dzieje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparotomia mięśniaka, pół roku stopu od starania, a po tym czasie męża nie wypuszczam z łóżka

    Szczęśliwa_Mama, Ancyskowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec tak dziewczyny staramy się z mężem, o dziecko od 2013 roku. 3 miesiące po ślubie jesienią 2014 zaszłam w ciąże jednak 1 grudnia poroniłam. mój gin zamiast zbadać mnie dojść co sie stało to kazał po prostu dalej sie starać..moj wujek na pojawiające się już zachcianki skomentował to "ale Ty chyba nie jesteś w ciąży?? dziecko to spokojnie po 30?" a ja własnie traciłam swoja ciążę :( nigdy mu tego nie zapomnę i wygarnę to kiedyś....już tak szczegółów dokładnie nie pamietam kiedy co bylo ale do poronienia staraliśmy sie na totalnym luzie nie szukałam specjalnie gina od starań chodziłam do tego lekarza co wcześniej po prostu kontrola co kilka mies zadnych specjalnych banan szczegółowych tylko klasyczne hormony. dopiero po tekście gina po poronieniu lampka mi sie zapaliła i zmieniłam gina, ten wykrył za pomocą badan, usg i wywiadu ginekologicznego endometrioze i zapisał mnie na zabieg usunięcia 4 cm torbieli endometrialnej. gin u którego byłam sie zapisać na zabieg nie zgodził sie ze on tego nie zrobi bo nie usuwa takich małych torbieli u kobiet planujących ciaze (własnie od tej pory u niego jestem poza rocznym okresem na klinike niepłodności ale o tym pozniej) zapisał mi leki i ja przeszłam na diete i po 3-4 mies torbieli nie bylo. po drodze miałam badanie drożności hsg, były tez problemy rodzinne co nie ułatwiało sprawy. po roku niepowodzeń postanowlilismy spróbować IUI wiec poszliśmy do kliniki Gameta wybrałam lekarza - pierwszych kilka cykli było naturalnych stymulowanych CLO potem przeszliśmy do rozpoczęcia cyklu IUI i tu zaczęły sie schody najpierw wyszło ze muszę sie zaszczepić na różyczkę bo nie miałam przeciwciał (za dzieciaka nie byłam szczepiona bo miałam w wieku niemowlęcym padaczkę i do 10 roku roku życia brałam strasznie silne leki przeciw padaczkowe. przy kolejnym podejsciu do IUI po 3 mies przerwie po szczpieniu wyszło że mąż ma beznadziejne wyniki nasienia ledwo kwalifikujące do iseminacji ale zdecydowaliśmy się sprobowac - niestety IUI była nieudana. W kolejnym cyklu nasienie jeszcze gorsze - gin ku mojemu zdziwieniu chcial się podjąc i wtedy jak bedzie nieudana isc do androloga. ale mu nie podjelismy sie IUI i mąż od razu poszedł do lekarza.. diagnoza zwaliła z nog bo okazalo się że ma żylaki powrózka nasiennego i konieczny jet zabieg miał go w grudniu rok temu. wyniki nasienia na szczęście badzo się poprawiły. odeszłam od kliniki dla odmóżdżenia i spokoju żeby spróbować samemu przez jakiś czas. daliśmy sobie czas na starania do końca tego roku. przez ten czas bylam pod opieką tego gina co nie zrobił mi operacji torbieli. i teraz na jego prośbę zrobilam badania - tsh ft4 i prolaktyne. a ze okres mi sie spoznial tydzien to zrobilam bete i progesteron. wyniki był takie zeprolaktyna przy normie 24 wynosi 37, tsh 2, beta negatywna a progesteron 8. badania w 35 dc wiec owulacja napewno byla. No i dzis gin zlecił zwiekszyl mi dawke letroxu z 62,5 na 75, przypisal mi dostinex 1/2 tabletki raz na tydz i jak do jutro okresu nie bedzie to mam brac duphaston. i w kolejnych cyklach tez mam rac dupka w 16-25 dc do czasu az gin juz w klinice nie zleci inaczej no to tyle... mam nadzieje ze Was nie zanudziłam. aha wracam do te samej klini ale lekarza zmieniam. nie bedzie nikt naciągał mnie na kase. poczytałam opinie poprosiłam dziewczyny z wątku gamety w Gdyni o opinie i jak @ przyjdzie bedę się zapisywac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 21:42

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Laparotomia mięśniaka, pół roku stopu od starania, a po tym czasie męża nie wypuszczam z łóżka

    trzymam kciuki!!

    RudaMaruda25 lubi tę wiadomość

‹‹ 320 321 322 323 324 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ