X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuska ferie zaczynamy 14.01.2019.czyli juz w poniedziałek.no nazbierało sie przypadkowo dentyste i kontrole u lekarki ja tak zaplanowałam aby nie było problemu z braniem wolnego w pracy dodatkowo i z szkoła córki aby nie opuszczała.wiec jak pasował styczen to wpasowałam we ferie kiedy i tak musze miec wolne zeby nia sie zajac czyli dwa w jednym.o poradni dowiedziałam sie dzis na biezacym spotkaniu ale jak nas nie bedzie to swiat sie nie zawali.kolede u nas zawsze ksiadz ustala na tydzien plan i jakos 2,5 sie nie łapalismy chodz w sobote do sasiadów pojdzie a my bedziemy albo 1 albo ostatni jak pociagnie dalej wies.a pogzeb wyskoczył nagle dzis że kuzyn męża popełnił samobójstwo wiec nie wiadomo kiedy bedzie.wiec na pewno 1 tydzien feri bedzie zawalony troche

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no i super, że będziesz miała trochę luźniej :)

    Madzix a jaki masz swój naturalny kolor włosów?

    Niusia Bastek to zdrobnienie od imienia czy to po prostu takie imię? Szukam inspiracji, bo nie mam pomysłu na imię dla synka :)
    Już Ciebie wpisuję :D

    Dalej jestem najstarsza he he

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 21:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mamo kolejną wizytę mam 01/02 o 15.30 :) zupełnie wyleciało mi z głowy przez te ostatnie wydarzenia u nas. Dobrze, że dziaciaczki już zdrowe :)

    Frida, z dzieciątkiem na pewno będzie wszystko ok. Ja też miałam teraz troszkę strach, bo Maluszek miał na usg 166, ale lekarz nas uspokoił, że tak jest i nie ma powodów do niepokoju.

    Emi, super wieści :) I oby tak do samego końca

    Tak widzę, że piszecie o jedzeniu to nie tylko u mnie teraz zmiany w kuchni. Coś mnie tknęło, żeby Mojego wysłać na badania krwi, żeby sobie zbadał cholesterol. No i oczywiście tak jak myślałam, podwyższony. Niedużo, ale zawsze. Więc słodycze poszły do kąta i gazowane napoje, za to wprowadziłam więcej warzyw, owoców, chudego mięsa, kasze. No i obiecał, że pójdzie na siłownie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2019, 22:10

    werni, Szczęśliwa_Mama, Frida91, Niusia1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ruda no i super, że będziesz miała trochę luźniej :)

    Madzix a jaki masz swój naturalny kolor włosów?

    Niusia Bastek to zdrobnienie od imienia czy to po prostu takie imię? Szukam inspiracji, bo nie mam pomysłu na imię dla synka :)
    Już Ciebie wpisuję :D

    Dalej jestem najstarsza he he

    Ciemny blond a farbowałam ostatnio na złoty jasny braz i team mam takie ombre naturalne :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancyskowa uzupełnione ;)
    Oj i mi ulżyło, że dzieciaki już zdrowe.

    Madzix zazdroszczę :)
    Ja mam za dużo siwych na naturalne :P

    Ancyskowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaa napisałam mega posta i zamiast "wyślij" wcisnęłam "anuluj"!!! No już jutro napiszę od nowa haha
    Tymczasem dobrej nocy dziewczyny

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa tak patrzę na 1 stronę widzę ze zmieniłaś godz :) ale tego dnia mam dwie wizyty o 10 i 14 :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa, mi już się pojawiają siwe włosy, na razie jednak całości nie farbuję, tylko wyrywam bo to takie pojedyńcze.
    Moje włosy strasznie źle znoszą farbowanie, zaraz się siano robi.

    U nas też ferie się zaczynają 14 stycznia, dlatego będą pustki w pracy, bo wiekszość z dzieciakami gdzieś na ferie wybywa.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Szczęśliwa Bastek, od Sebastiana... choć bardzo żałujemy że nie daliśmy Bastian, a tak miało być. Bez sensu bo i tak wszyscy Bastek mówią
    Tak samo Hania była Anią, ale że wszyscy "Hankowali" to pojechaliśmy zmienić żeby nie było jak u Bastka.

    Madzix pochwalisz się efektem końcowym?

    RudaMaruda ja już mam sporo siwych... Ale udaje że nie widzę i regularnie przykrywam farbą haha

    Choć powiem wam że u mężczyzn uwielbiam siwe! Mój mąż 13 lat starszy i przeżywa że ma tyle siwych włosów i brodę, a ja się jaram tym totalnie :P

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja dzis juz wracam do tej zimnej polski :( ale w koncu bede z moim malym misiem dzis juz ♡

    Co do wagi Ja tez jak mam 10 kg mniej niz teraz czuje sie swietnie .
    Przed ciaza z Oskim schudlam 40 kg w 6 miesiecy ... bez pomocy nikogo tak samo . Sama diete ulozylam bo duzo interesuje aie.przez meza.dietetyka i fitnessem alw nie cwixzylam wtedy .
    Teraz to po xiazy i mialam wzloty , upadki silnej qoli wiec zajelo mega duzo.czasu bo.2 lata ponad z przerwami.wlasnie .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni aha to nie zrozumiałam :P

    Madzix jak masz tylko pojedyncze siwe włosy to pewnie, że nie ma co całych włosów farbować :)

    Niusia aaa od Sebastiana :) he he

    O 17:45 mam usg połówkowe trzymajcie kciuki! :)

    Niusia1, werni, Ancyskowa, RudaMaruda25, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa kciuki są!! Czekamy na wieści

    emi_90, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co robicie dziś na obiad? Brak pomysłu, wolę jak mąż w domu haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś tortilla z kurczakiem i mnóstwem warzyw ☺️

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa spoko :)

    Co do siwych mój brat juz powoli ma a jest dwa lata młodszy ode mnie. Pewnie geny. Ja tez wyrywam pojedyncze :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Werni aha to nie zrozumiałam :P

    Madzix jak masz tylko pojedyncze siwe włosy to pewnie, że nie ma co całych włosów farbować :)

    Niusia aaa od Sebastiana :) he he

    O 17:45 mam usg połówkowe trzymajcie kciuki! :)

    ja nie mam siwych wlosów przynajmniej nie widze. no i kciuki!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 11:18

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia proszę specjalnie dla Ciebie ;) swojej twarzy nie zaslaniam bo i tak mam w stopce insta swojego ;) męża nie pokazywalam bo pewnie by nie chciał ale chetnych zapraszam w moim insta mąż jest ;) można zobaczyc jaki pupasny byl na slubie a jak teraz wyglada ;) choc i tak na 120 kg nie wygladal nikt nie wierzyl ze tyle wazy. Przed slubem wazyl 130.

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/021cc532b568.jpg

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, gdzie znajdę w internetach dobre jakościowo szpilki ?
    Polecacie coś ?

    Mój tato jak miał 30 lat już był mocno siwy, a ja mam 26 i widzę u siebie, chyba mam geny po tacie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na obiad nie wiem wsumie zupa co mąż ugotował skończyła sie wiec albo pierogi z soczewica albo ciasto do pizzy rozmrożę tylko musze sos jakis zrobić zamiast mozarelli bo my nie używamy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ogóle to kurcze cos mnie ostatnio za często w dole brzucha skręca.. coś czuje ze moja endomenda się rozwija i ma sie dobrze niestety czekam już na @ zeby jak najszybciej badania zrobić...chce juz wiedzieć....wole znać najgorsza prawdę niż zyc w niewiedzy :(

‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ