Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Lajla123 Koleżanka

Wysłany: 15 lutego 2019, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, bo ja trochę zielona jeszcze jestem, bo w sumie krótko się staramy. Fajnie, że jest się kogo poradzić lub wyzalic

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 18:25

Lajla
  • werni Autorytet

Wysłany: 15 lutego 2019, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym się wkurzyła jakby mój taki nr wywinal.
    Dziś odebrałam test pappa i wynik dobry. Bez zespołów.

f2wlsg1849ksqu5m.png

mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • Lajla123 Koleżanka

Wysłany: 15 lutego 2019, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykre jest to, że dla kobiet które dopiero starają się o ciążę jest tak słaba opieka. Chodzi mi, że wiele badań można zrobić na NFZ, ale zdobyć skierowanie to graniczy z cudem

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 18:30

Lajla
  • Lajla123 Koleżanka

Wysłany: 15 lutego 2019, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę że i na facetów można ponazekac coraz bardziej mi się podoba

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 18:33

Lajla
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2019, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostał zjebę, bo jak inaczej, to jest taka zagrywka, że niby ząb i żebym nie miała pretensji.
    Ja jak już obiecałam koleżance to jej nie wystawię.
    Chyba lepiej żebym poszła na chwilę niż w ogóle, bo to chamówa po całości.

Nasłuchał się ode mnie i chyba mu rura mięknie i pójdzie ze mną, chociażby na chwilę. A to wszystko przez to, że on się strasznie nie lubi z przyszłym mężem mojej koleżanki i towarzystwo średnio mu odpowiada. Ale nie mam dla niego usprawiedliwienia!

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 15 lutego 2019, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No absolutnie nie ma . Mogl o tym myslec kilka miesiecy temu przeciez wiedzial ze go nie lubi :/

No tu mozna o wszystkim pogadac wiec luzna guma hehe .

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 lutego 2019, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam właśnie, że zaraz po odstawieniu anty, zwiększa się prawdopodobieństwo na ciążę mnogą - jejku spełniłoby się moje marzenie, dwójka za jednym zamachem i produkcja zakończona.

• Nietypowa... Nowa

Wysłany: 15 lutego 2019, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja jak miałam idealnie regularne okresy tak po odstawieniu w cały świat. Więc mi branie tabletek utrudnilo zajście w ciążę

• ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 15 lutego 2019, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez branie tabsow nie pomoglo w ogole w zajsciu w ciaze ale tak masz racje . Moze wyjsc ciaza mnoga bo nie masz tak owulacji przy tabsach a nagle jest bam i moze kilka jajeczek peknac na raz ale to wiesz prawopodobienstwo nikle

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 lutego 2019, 07:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no dziewczyny, śmieję się :D
    Będzie co ma być, na razie się nie nastawiam, dopiero zacznę interweniować jeśli coś będzie nie tak i jakieś długotrwałe rozczarowania.
    Wolę się mile zaskoczyć, a nie chcę też na razie wywoływać ciśnienia.

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 lutego 2019, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no witam, witam sie w 30 tyg :)

werni, Parodka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 16 lutego 2019, 10:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to już ostatnia prosta :D

• 19ewelaaa89 Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2019, 17:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii no siemaa xD ej w ogóle chyba nasza założycielka grupy raczej do nas nie wróci. :p Także pierwsza stronka nie będzie aktualizowana :D heh a ja mam polowkowe w pon i dowiem się w końcu na sto procent kto tam sie ukrywa. Czy potwierdzi sie chłopczyk czy wręcz przeciwnie xD

werni, Kattii lubią tę wiadomość

xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 16 lutego 2019, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooooo.
    Ewela no raczej nie wroci chyba , ze nas nie mile zaskoczy hahahahahahahaha.

Kattii sypiesz sie juz jak blok w czeczeni powoli :P juz niebawem koniec chodzenia z brzuszkiem .

Ruda jasne ze nie ma co cisnieniowac sie . Powoli rozpoczac starania na luzie . Milo sie mozna wtedy zaskoczyc :)

19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

de7e166350.png

b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2019, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! zastanawiałam co ze Szczęśliwą Mamusią :D

My odespaliśymy wesele, wróciliśmy po 3ciej. Nawet się dobrze bawił mój stary, chociaż kombinował na wszystkie możliwe sposoby. No i najedliśmy się dobrych rzeczy :D

werni lubi tę wiadomość

• Lajla123 Koleżanka

Wysłany: 17 lutego 2019, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem dziś na urodziny do mojej mamuśki ruszamy i też trochę dobrych rzeczy się poje:) bo ze mnie marna kucharka a z męża jeszcze gorsza :D słuchajcie dziewczyny a wasi faceci brali lub biorą jakieś witaminki na płodność? Ja mojemu wciskam salfazin.

Lajla
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 lutego 2019, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój niby bierze jakieś witaminki, ale raczej to wszystko na marne, bo niestety, ale pali :/ nie jakoś dużo, ale jednak :(

• Lajla123 Koleżanka

Wysłany: 17 lutego 2019, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lubi piwo. Nie to że codziennie, ale weekend bez piwka to weekend stracony haha nie powiem bo ja też lubię wino i często w weekendy się raczylam ale teraz podczas staranek ograniczyłam znacznie. Mężowi też ograniczyłam haha czasami się buntuje ale no niestety coś za coś

Lajla
  • 19ewelaaa89 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2019, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie brał nigdy żadnych witamin, nie było takiej potrzeby :p ja tylko przed staraniami kwas foliowy i tyle.

xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2019, 14:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietajcie zeby nie popadac w paranoje . :) cos od zycia kazdemu sie nalezy taka prawda a nie robi zadne nic tragicznego i w ogromnych ilosciach .

Moj maz teraz nic nie bierze ale on jest fit od zawsze on nie pali nie pije i zdrowo sie odzywia wiec narazie witaminek nie bierze . Kiedys mu dawalam jak o malego sie staralismy to sam chetnie bral i lekarz mu zalecil dodatkowo dla sportowcow to jest dobre body max czy jakos tak :)

de7e166350.png

b2727090e5.png
‹‹ 422 423 424 425 426 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego