X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, bo ja trochę zielona jeszcze jestem, bo w sumie krótko się staramy. Fajnie, że jest się kogo poradzić lub wyzalic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 18:25

    Lajla
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym się wkurzyła jakby mój taki nr wywinal.
    Dziś odebrałam test pappa i wynik dobry. Bez zespołów.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykre jest to, że dla kobiet które dopiero starają się o ciążę jest tak słaba opieka. Chodzi mi, że wiele badań można zrobić na NFZ, ale zdobyć skierowanie to graniczy z cudem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 18:30

    Lajla
  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzę że i na facetów można ponazekac coraz bardziej mi się podoba

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 18:33

    Lajla
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostał zjebę, bo jak inaczej, to jest taka zagrywka, że niby ząb i żebym nie miała pretensji.
    Ja jak już obiecałam koleżance to jej nie wystawię.
    Chyba lepiej żebym poszła na chwilę niż w ogóle, bo to chamówa po całości.

    Nasłuchał się ode mnie i chyba mu rura mięknie i pójdzie ze mną, chociażby na chwilę. A to wszystko przez to, że on się strasznie nie lubi z przyszłym mężem mojej koleżanki i towarzystwo średnio mu odpowiada. Ale nie mam dla niego usprawiedliwienia!

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No absolutnie nie ma . Mogl o tym myslec kilka miesiecy temu przeciez wiedzial ze go nie lubi :/

    No tu mozna o wszystkim pogadac wiec luzna guma hehe .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytam właśnie, że zaraz po odstawieniu anty, zwiększa się prawdopodobieństwo na ciążę mnogą - jejku spełniłoby się moje marzenie, dwójka za jednym zamachem i produkcja zakończona.

  • Nietypowa... Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja jak miałam idealnie regularne okresy tak po odstawieniu w cały świat. Więc mi branie tabletek utrudnilo zajście w ciążę

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 lutego 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez branie tabsow nie pomoglo w ogole w zajsciu w ciaze ale tak masz racje . Moze wyjsc ciaza mnoga bo nie masz tak owulacji przy tabsach a nagle jest bam i moze kilka jajeczek peknac na raz ale to wiesz prawopodobienstwo nikle


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2019, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no dziewczyny, śmieję się :D
    Będzie co ma być, na razie się nie nastawiam, dopiero zacznę interweniować jeśli coś będzie nie tak i jakieś długotrwałe rozczarowania.
    Wolę się mile zaskoczyć, a nie chcę też na razie wywoływać ciśnienia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no witam, witam sie w 30 tyg :)

    werni, Parodka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to już ostatnia prosta :D

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 16 lutego 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii no siemaa xD ej w ogóle chyba nasza założycielka grupy raczej do nas nie wróci. :p Także pierwsza stronka nie będzie aktualizowana :D heh a ja mam polowkowe w pon i dowiem się w końcu na sto procent kto tam sie ukrywa. Czy potwierdzi sie chłopczyk czy wręcz przeciwnie xD

    werni, Kattii lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lutego 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooooo.
    Ewela no raczej nie wroci chyba , ze nas nie mile zaskoczy hahahahahahahaha.

    Kattii sypiesz sie juz jak blok w czeczeni powoli :P juz niebawem koniec chodzenia z brzuszkiem .

    Ruda jasne ze nie ma co cisnieniowac sie . Powoli rozpoczac starania na luzie . Milo sie mozna wtedy zaskoczyc :)

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! zastanawiałam co ze Szczęśliwą Mamusią :D

    My odespaliśymy wesele, wróciliśmy po 3ciej. Nawet się dobrze bawił mój stary, chociaż kombinował na wszystkie możliwe sposoby. No i najedliśmy się dobrych rzeczy :D

    werni lubi tę wiadomość

  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 17 lutego 2019, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem dziś na urodziny do mojej mamuśki ruszamy i też trochę dobrych rzeczy się poje:) bo ze mnie marna kucharka a z męża jeszcze gorsza :D słuchajcie dziewczyny a wasi faceci brali lub biorą jakieś witaminki na płodność? Ja mojemu wciskam salfazin.

    Lajla
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój niby bierze jakieś witaminki, ale raczej to wszystko na marne, bo niestety, ale pali :/ nie jakoś dużo, ale jednak :(

  • Lajla123 Koleżanka
    Postów: 37 6

    Wysłany: 17 lutego 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lubi piwo. Nie to że codziennie, ale weekend bez piwka to weekend stracony haha nie powiem bo ja też lubię wino i często w weekendy się raczylam ale teraz podczas staranek ograniczyłam znacznie. Mężowi też ograniczyłam haha czasami się buntuje ale no niestety coś za coś

    Lajla
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 17 lutego 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nie brał nigdy żadnych witamin, nie było takiej potrzeby :p ja tylko przed staraniami kwas foliowy i tyle.

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 lutego 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietajcie zeby nie popadac w paranoje . :) cos od zycia kazdemu sie nalezy taka prawda a nie robi zadne nic tragicznego i w ogromnych ilosciach .

    Moj maz teraz nic nie bierze ale on jest fit od zawsze on nie pali nie pije i zdrowo sie odzywia wiec narazie witaminek nie bierze . Kiedys mu dawalam jak o malego sie staralismy to sam chetnie bral i lekarz mu zalecil dodatkowo dla sportowcow to jest dobre body max czy jakos tak :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 422 423 424 425 426 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ