X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 lutego 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dontej pory bierze witaminy vitotal men :) dobrze się po nich czuje :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż bierze jakieś witaminy też dla sportowców, bo trenuje boks i ogólnie jest bardzo aktywny sportowo, przez długi czas grał w piłkę nożną w klubie, może nie jakimś super znanym, ale grał :D
    No i ma te swoje witaminki, ale strasznie moczopędne działania mają.
    Ehhh jakbym go jeszcze tych fajek oduczyła...

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a próbował z e papierosami? Bądź co bądź, zawsze to mniejsze zło.

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda wiesz co ... sama jestem palaczem od lat . Rzucilam na prawie 4 lata palenie przed ciaza z Oskarkiem . Ok roku nie palilam jak zaszlam potem po 3 latach kolejnych zaczelam znow palic ... po co ? Dla checy , ciekawa bylam jak smakuje po tylu latach i o . Zaczelam na nowo . Tak pale znow 1,5 roku ponad ale postanowilam ze rzucam . Koncze paczki ktore mi zostaly i sprobuje nie palic znow . Chce ale ciezko to widze bo gwneralnie mala motywacja we mnoe z tym jest ale bede probowac . Tak samo Twoj maz , Ty go nie oduczysz za cholere ... to musi byc swiadoma jego decyzja i mega wielka sila samozaparcia . A rozmawialas z nim czy chce rzucic w oogole ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Ruda a próbował z e papierosami? Bądź co bądź, zawsze to mniejsze zło.
    Nooo mniejsze niby bo nie ma tych syfow wielkich co w zwuklym papierosie za to nikotyny jest 10000000 razy wiecej niz w zwyklym papierosie . Pozatym olejki tez sa chemiczne dosc bardzo :( i to zle i to tak naprawde


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On sam mówi, że trzeba kiedyś rzucić to dziadostwo.. sama też paliłam, ale w momencie kiedy zaczęłam mieć zabiegi i operacje to rzuciłam.
    Nie powiem przeszkadza mi trochę, bo zapach... no i w domu ma zakaz palenia

    Ja go na siłę nie będę zmuszać, bo znając go to groźbą i ciągłym narzekaniem nie wskóram nic, on musi chcieć sam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    Przepraszam że wchodzę w wątek ale mam kilka pytań odnośnie laparotomii do RudaMaruda25, niedługo mnie czeka ten zabieg i chcę się do niego przygotować jak najlepiej. Boję się strasznie bo mam sporego mięśniaka ale niestety jest przyczyną moich niepowodzeń i muszę się go pozbyć. Czy mogłabyś mi napisać jak wyglądało to u Ciebie na prv? Jeśli tak to bd bardzo wdzięczna. Pozdrawiam wszystkie starające jak i zafasolkowane :) <3

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87, napisz mi na priv, co chcesz wiedzieć, a postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Chodzi Ci o miomektomię laparpskopową czy metodą laparotomii ?

    Wysłałam Ci zaproszenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 07:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Rose87, napisz mi na priv, co chcesz wiedzieć, a postaram się odpowiedzieć na każde pytanie. Chodzi Ci o miomektomię laparpskopową czy metodą laparotomii ?

    Wysłałam Ci zaproszenie :)


    Dziękuję, przyjęłam i już piszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Katiii no siemaa xD ej w ogóle chyba nasza założycielka grupy raczej do nas nie wróci. :p Także pierwsza stronka nie będzie aktualizowana :D heh a ja mam polowkowe w pon i dowiem się w końcu na sto procent kto tam sie ukrywa. Czy potwierdzi sie chłopczyk czy wręcz przeciwnie xD
    I kto by ja tu chciał xD wez w ogóle szkoda ze jej tak usunac nie mozna haha

    19ewelaaa89, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Milcz! Odezwała się ta która sie wypisała pfff xD ja widnieje póki co na pierwszej stronie haha taki mnie zaszczyt kopnął :D
    Wypisałam owszem bo nie zamierzam widniec na jakiejś stronie u dwulicowej laseczki która łapie doły z powodu płci xD No wybacz wolę otoczenie bardziej normalnych ludzi haha :D

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie żeś kuzwa usuneła swojego posta tchórzu !!! xD :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 18 lutego 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda rozumiem . No palenie w domu boze fuuuu ... u mnie nigdy nie wchodzilo w gre i nie wejdzie . Smrod na.maksa wszysyko w scianach . Dramat .


    Kattii zgadzam sie w stu procentach . Ewelina tchorzu nie kasuj postow hahahaha

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, to nawet jak on pali na balkonie to mi to przeszkadza, bo to wszystko wchodzi.
    Ale dopiero jak rzuciłam palenie poczułam, jaki to okropny smród, no i na balkonie zasadzone "petunie"...
    Całe szczęście, że nie pali jakoś dużo...

    Nie wiedziałam, ze można post usunąć! wcześniej jak chciałam swój, to go edytowałam i zostawiałam samą kropkę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha wywalic to ona moze tylko z listy na pierwszej stronie ot cala jej władza xD a tutaj spamic może każdy i nie ma na to wpływu haha wiec koło tyłka mi to lata bo moze mnie tylko połaskotac xD

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah usunelam bo nie wiedziałam czy chodziło Ci o mnie czy o szczęśliwa w pierwszym poście :D nie zajarzylam lol :p

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 19 lutego 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie wyzywaj dobre?? XD

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 19 lutego 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) co tam nowego u was? Kattii wrocilas na dobre czy na chwilę?
    Ja dziś byłam na usg i wygląda na to że będzie dziewuszka :)

    19ewelaaa89, RudaMaruda25, werni, Kattii, ZakręconaOna, Parodka lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 19 lutego 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SUPER FRIDA

    Frida91 lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 lutego 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Rose co tam u Ciebie słychać wpadaj do nas częściej :) widzę ze jednak zdecydowalas się na zabieg :) trzymam kciuki :)

    Frida kolejna dziewuszka bo jak narazie jest większość chłopaków. Dziewczyny będą miały w kim wybierać :)

    Frida91 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 423 424 425 426 427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ