X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    mam mniejsza pralke niz ty a od jakiegos czasu przestawilam sie ze piore raz w tygodniu a nie 2,3.u nas samo sie brudzi ubranie codzienne a wczoraj miałam jeszcze posciel plus firana z kuchni.mój dom to też mój azyl.ja podlogi myje raz na tydzien a codziennie to tylko ogarniam aby szlo wejsc i bierzace zmywanie.jak mi sie nie chce nie sprzatam chodz męża to wkurza ale mówie nie maja robota wielofunkcyjnego w domu i też moga cos zrobic.wyobraz sobie że jeszcze znalazłam nie wiem jakim cudem troche czasu dla córki aby pograc w piłke.a teraz mój diabełek śpi i ide go budzic bo sie nie wyrobi na autobus.ps.moja 8 latka potrofi zrobic wiecej bałaganu niż małe dzieci.ale matka ma na to gdzies.podchodze do tego na luzie.chce to robie nie chce nie robie.wieksza spine bede miec od wrzesnia jak wróce do pracy
    Jakby moj mąż sie wkurzal to ja bym mu powiedziala prosto z mostu ze sam ma pospratac jak mu tak przeszkadza proste

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelaaa uszy do góry ;) Ale temperatura utrzymywała się na poziomie 37 co? Zmyliła nas...
    Nowy cykl przed Tobą, nowa nadzieja ;)

    Kattti jak dzieciaki nie będą się wstydzić zapraszać kolegów, koleżanek do pokoju, w którym jest bałagan, to ich sprawa he he
    Ja już w podstawówce sama sprzątałam swój pokój

    A moja siostra (jest sporo starsza ode mnie) ma syna stary koń 22 lata i ona sprząta mu w pokoju, układa ciuchy w szafie itd masakra. Nigdy nie widziałam, żeby talerz po sobie wyniósł nawet. A córka 27 letnia jak przyjeżdża na weekend to się rozsiada na kanapie i mamo kawkę mi zrób, co zrobisz na obiad... a żeby ruszyć 4 litery i pomóc przy obiedzie czy mamie zrobić kawę to nie. Ale siostra sama sobie jest winna, bo nie nauczyła ich sprzątania po sobie, tylko podstawiała pod nos...

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida jesteś naszą 8 staraczką ;)

    Kattti, Frida91, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Ewelaaa uszy do góry ;) Ale temperatura utrzymywała się na poziomie 37 co? Zmyliła nas...
    Nowy cykl przed Tobą, nowa nadzieja ;)

    Kattti jak dzieciaki nie będą się wstydzić zapraszać kolegów, koleżanek do pokoju, w którym jest bałagan, to ich sprawa he he
    Ja już w podstawówce sama sprzątałam swój pokój

    A moja siostra (jest sporo starsza ode mnie) ma syna stary koń 22 lata i ona sprząta mu w pokoju, układa ciuchy w szafie itd masakra. Nigdy nie widziałam, żeby talerz po sobie wyniósł nawet. A córka 27 letnia jak przyjeżdża na weekend to się rozsiada na kanapie i mamo kawkę mi zrób, co zrobisz na obiad... a żeby ruszyć 4 litery i pomóc przy obiedzie czy mamie zrobić kawę to nie. Ale siostra sama sobie jest winna, bo nie nauczyła ich sprzątania po sobie, tylko podstawiała pod nos...
    To też kwestia tego jak dzieci chcą... bo czasami mozna uczyc a i tak potem mają to gdzies i nei sprzataja znam to i wiem po sobie... nas uczono sprzatac itp ale my mielismy to gdzies bo fajniejsze jest rozwalanie xD Ja sprzątałam na blysk pokój tylko wtedy kiedy miał ktoś do mnie przyjsc haha bo se pomyslalam ze wstyd ale tak to palcem nie kiwnełam szczerze mówiac a mialam jakies 19 lat wiec no czego wymagac od dziecka ...
    Dzieciaki są przeróżne nawet uczac ich porządków nie którzy i tak potem robią co chcą chociaż ja nie zamierzam po moich dziecach sprzatac zabawek kiedy beda mialy xxx lat wiem ze jak zobacza że ja to zrobie to potem beda mieli mysli takie na co mam sprzatac jak mama i tak za mnie to zrobi. Tak jak sobie zrobią tak beda mieli a czy w przyszlosci jako nastolatkowie czy juz dorosli ludzie beda nauke ktora im wpajałam brali do serca czy tez nie to juz wiekszego wplywu sie nie bedzie mialo bo i tak zrobia tak jak beda chcieli... jedynie bede odwiedzac moje dzieci w kaloszach aby nie wybrozic nog haha xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he dobre z tymi kaloszami :D
    Ale jednak jak miał ktoś przyjść to posprzątałaś sama ;)
    A nie mamusia :P




    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj lenia i leżę, dzieciaki zrobiły sobie namiot i się bawią. Jest strasznie gorąco, na plac zabaw pójdę z nimi po obiadku.
    Na obiad fryteczki z kiełbaską, nie będę się dzisiaj wysilać :P

    Kattti Kochana powiedz mi jak np w przedszkolu u synka będzie jakieś przedstawienie, to będziesz na nie szła z córeczką i noworodkiem? Czy zostawisz z mężem albo opiekunką? ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja corka tez sprzata gloenie jak ma ktos do niej przyjsc.

    Szczęśliwa_Mama, Kattti lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka dobre i to ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    He he dobre z tymi kaloszami :D
    Ale jednak jak miał ktoś przyjść to posprzątałaś sama ;)
    A nie mamusia :P
    No tak ...bo mi samej bylo nie bardzo aby ktos przyszedl a tu kubek a tu talerz itp xd

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    A ja mam dzisiaj lenia i leżę, dzieciaki zrobiły sobie namiot i się bawią. Jest strasznie gorąco, na plac zabaw pójdę z nimi po obiadku.
    Na obiad fryteczki z kiełbaską, nie będę się dzisiaj wysilać :P

    Kattti Kochana powiedz mi jak np w przedszkolu u synka będzie jakieś przedstawienie, to będziesz na nie szła z córeczką i noworodkiem? Czy zostawisz z mężem albo opiekunką? ;)
    Moj synek skonczyl przedszkole przecie xD
    A w szkole nie wiem czy beda jakies nie wiem jak tutaj to funkcjonuje a po za tym mloda do przedszkola bedzie chodzic na 3h wiec moze jesli bylaby taka sytuacja ze akurat byloby cos w tym czasie to mloda bedzie w przedszkolu a na opiekunkę sie nie piszę wolalabym aby moj sobie urlop wzial danego dnia jakos tak boje sie zostawiac dzieci z kimkolwiek nawet z zarejestrowana opiekunka... tyle sie rzeczy slyszy ze wiesz a takie malutkie dziecko ci nic nie powie bo nie potrafi.

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 24 lipca 2018, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ;) Zawsze to raźniej jak ma się z kim pogadać na te tematy, bo w moim gronie nie za bardzo mam z kim. Albo moje koleżanki mają już dzieci bez większych problemów, albo nie mają i na razie nie planują i też mój temat im obcy..

    19ewelaaa89, Kattti lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 24 lipca 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Aduszka dobre i to ;)
    Fakt ake najpierw ja gadam 4 godziny zeby posprzatala i ciagle cos po czym robi to w 15minut

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze że jestem w tyle z naszą lekturka hehehe xD dzięki kochane nie ukrywam że troche przykro mi się zrobiło, bo już się nakrecilam ale spoko nie łamie się i nie rozpaczam :p no i mezusiowi chyba muszę kupić jakieś witaminki bo ja tu sie suplementuje a on nic.. :p w sumie to wam powiem że z chęcią poszłabym już sobie na macierzynski heh właśnie zrobiłam na obiad zapiekanke makaronowa, poskładalam jedno pranie, wstawilam drugą ture :) troche się tego nazbierało. Wieczorem przychodzi siostra z narzeczonym, więc będę wam tu podglądać ale napiszę może późniejszym wieczorkiem jak już pójdą. Buziole

    Kattti, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Widze że jestem w tyle z naszą lekturka hehehe xD dzięki kochane nie ukrywam że troche przykro mi się zrobiło, bo już się nakrecilam ale spoko nie łamie się i nie rozpaczam :p no i mezusiowi chyba muszę kupić jakieś witaminki bo ja tu sie suplementuje a on nic.. :p w sumie to wam powiem że z chęcią poszłabym już sobie na macierzynski heh właśnie zrobiłam na obiad zapiekanke makaronowa, poskładalam jedno pranie, wstawilam drugą ture :) troche się tego nazbierało. Wieczorem przychodzi siostra z narzeczonym, więc będę wam tu podglądać ale napiszę może późniejszym wieczorkiem jak już pójdą. Buziole
    masz to samo co ja na obiad :D Mój mezus zrobil dzisiaj też własnie zjedlismy ale zrobil na 2 dni wiec jutro obiad z glowy mamy ;)
    Spokojnie nie ma co sie smucic. Kup swojemu tez jakies i bedzie git .
    Ja jestem ciekawa jak u nas bedzie wszystko wygladac po witaminkach xD

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 24 lipca 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    masz to samo co ja na obiad :D Mój mezus zrobil dzisiaj też własnie zjedlismy ale zrobil na 2 dni wiec jutro obiad z glowy mamy ;)
    Spokojnie nie ma co sie smucic. Kup swojemu tez jakies i bedzie git .
    Ja jestem ciekawa jak u nas bedzie wszystko wygladac po witaminkach xD
    Ja też narobiłam na dwa dni :D i dopsz bo nie chce mi sie w taki ukrop jeszcze przy garach sterczec :p

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) można do Was dołączyć?

    Kattti, 19ewelaaa89, kehlana_miyu lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 lipca 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Jakby moj mąż sie wkurzal to ja bym mu powiedziala prosto z mostu ze sam ma pospratac jak mu tak przeszkadza proste
    nie raz mówie.ja jak zostawie niepozmywane bo mi sie nie chce to nieraz sam za to sie bierze.umie sprzatac wiec nieraz mówie zrob to i tamto i mam to w dupie że marudzi.dzis nie robie nic w domu bo jak wyszłam na autobus o 11.45 to wróciłam z młoda 17,30.usiadłam do kompa po zjedzeniu i kawce i mam wyjeb na robote.
    [ps.jak wam minal dzien

    Kattti lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 24 lipca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny podzielicie sie przepisem.ja dzis tylko podgrzałam rosół córce a my mamy jeszcze gołabki bo młoda nie lubi.wiec dobrze wymyslilam robic na 2 dni.jutro znow cos na szybko bo pojedzemy na logopedie.dzis miło spedziłysmy z córa czas w drodze do lekarza i spowrotem bo mialysmy sporo czasu miedzy autobusami.spacer lody rozmowy o pierdołach wspólne zakupy

    Kattti lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Weroneczka Moderator Forum
    Postów: 48 38

    Wysłany: 24 lipca 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzien dobry :) można do Was dołączyć?

    Myślę, że ja również mogę się dołączyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 20:34

    ZakręconaOna, Kattti, 19ewelaaa89, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    mi tu w uk badan nie zrobia oni nie maja czegos takiego jak kontrolne badania ginekologiczne hehe :D
    Ja to bym chciala juz w nowym cyklu sie starac ale boje sie ze za szybko i bedzie cos nie tak.
    Doczytalam , ze w uk mieszkasz :) tak samo jak Ja.
    Wiesz co do staran po poronieniu to zależy od tego jaki przebieg mialo. W sensie czy musieli Cie oczyscic lekarze czy samej sie udako.
    Ja w 2014 poronilam ciaze blizniacza i oczyscilam sie na szczescie sama , mowili zeby czekac ok 3 miesięcy wlasnie ale zaczelismy starania po 1 miesiączce. Udalo sie dopiero w 4 cyklu po stracie. Wiele kobiet zachodzi nawet w 1 cyklu po p i ciaze sa zdrowe a te 3 miesiące to tak by organizm doszedl do siebie po ciazy i funkcjonowania na starych zasadach chociaz uwazam ze nigdy tego nie sprawdzi czlowiek i jak czuje sie dobrze w srodku to powinien działać.
    Powodzenia tak w ogole. :)

    Co do uk to dla mnie masakra sluzba zdrowia :/

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ