X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna, Weroneczka cześć dziewczyny! :) napiszecie coś więcej o sobie? ZakreconaOna widzę, ze już jesteś mama a jak u Ciebie Weroneczka, starsz się o pierwsz dzieciątko?
    Katia po witaminkach to żebyście czasem sypialni nie musieli remontować jak Was tak konkretnie wzmocnią :P czekam na opinie co polecasz :D <3

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 24 lipca 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwię się trochę temu co piszecie o służbie zdrowia w Anglii. Nie byłam tam co prawda, ale wydaje się, że to u nas niby tak źle i że tylko pryuwatnie warto się leczyć, myślałam, że za granicą jest z tym dużo lepiej...

    Kattti lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Doczytalam , ze w uk mieszkasz :) tak samo jak Ja.
    Wiesz co do staran po poronieniu to zależy od tego jaki przebieg mialo. W sensie czy musieli Cie oczyscic lekarze czy samej sie udako.
    Ja w 2014 poronilam ciaze blizniacza i oczyscilam sie na szczescie sama , mowili zeby czekac ok 3 miesięcy wlasnie ale zaczelismy starania po 1 miesiączce. Udalo sie dopiero w 4 cyklu po stracie. Wiele kobiet zachodzi nawet w 1 cyklu po p i ciaze sa zdrowe a te 3 miesiące to tak by organizm doszedl do siebie po ciazy i funkcjonowania na starych zasadach chociaz uwazam ze nigdy tego nie sprawdzi czlowiek i jak czuje sie dobrze w srodku to powinien działać.
    Powodzenia tak w ogole. :)

    Co do uk to dla mnie masakra sluzba zdrowia :/
    Tak wspominalam w postach ze mialam zabieg bo zaczelam ronic dopiero w 13 tyg wiec nie oczyscilam sie sama i konieczny byl zabieg do tego mialam sepse,tranfuzje krwi i duze problemy z hemoglobina , przez zaniedbanie z ich strony tak wszystko u mnie sie potoczylo i mowili ze dopiero po 3 miesiacach sie starac...
    Ja dotychczas nie mialam problemu z zajsciem bo zachodzilam w pierwszych cyklach przy staraniach , nie wiem jak byloby teraz .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzien dobry :) można do Was dołączyć?
    Dzien dobry oczywiscie jesli nei jestes histeryczką na punkcie staran to jak najbardziej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 22:29

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    ZakręconaOna, Weroneczka cześć dziewczyny! :) napiszecie coś więcej o sobie? ZakreconaOna widzę, ze już jesteś mama a jak u Ciebie Weroneczka, starsz się o pierwsz dzieciątko?
    Katia po witaminkach to żebyście czasem sypialni nie musieli remontować jak Was tak konkretnie wzmocnią :P czekam na opinie co polecasz :D <3
    Co polecam w sensie co zazywam ? xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Dziwię się trochę temu co piszecie o służbie zdrowia w Anglii. Nie byłam tam co prawda, ale wydaje się, że to u nas niby tak źle i że tylko pryuwatnie warto się leczyć, myślałam, że za granicą jest z tym dużo lepiej...
    Oczywiscie ze lepiej bo lykasz non top paracetamol hahahahahaha :D
    Nie ma ginekologa wiec o podstawowych badaniach mozesz zapomniec ...chyba ze prywatnie do kliniki polskiej sie zapiszesz ,zaplacisz to masz szereg badan ale angelscy lekarze nie robia takich badan ,uwazaja ze utrata ciazy w pierwszy tyg a mianowicie do 12 tyg to cos calkiem normalnego i nie ingeruja w to,nie ratuja,nie daja na podtrzymanie ciazy tak jak robia to w pl ;)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati odpowiedziałaś również za mnie widzę:D
    I nieeee, nie jestem histeryczka hahaha .
    Starania dopiero chcemy zacząć po wakacjach , chyba nie problem ?:D by być tu z Wami.

    A teraz troszkę o sobie ...
    Jestem mama małego chłopca:) o którego staraliśmy się 24 cykle ... najgorsze a zarazem najlepsze czasy. W między czasie byłam chwilę w ciąży bliźniaczej a może trojaczki miały być?! Nie dowiem się już teraz . W każdym bądź razie były 2 ciążowe pęcherzyki plus maly trzeci który musial być obserwowany czy się rozwinie dalej bo był dużo mniejszy niż te dwa .
    Podczas staran wyszło dużo chorób które uniemozliwialy ni zajście, sterydy , masa hormonów na jajeczkowanie bo okazało się że nie mam naturalnych owulacji ... szpitale , leczenie . Zaszłam w mnoga ciążę dzięki masie leków ale szybko się radość skończyła jak i działanie leków. Wzięłam się za siebie , schudłam 40 kg i przestałam tak cisnąć na dziecko ...
    Lekarz już nasz skierował na in vitro lecz stał się cud i zaszłam bez leków:) całkowicie naturalna owulacja przyszła co było szokiem dla wszystkich . No i lekarze aż uwierzyć nie mogli ( a leczyło mnie az 3 ) , jedna plakala az hahaha . I tak właśnie urodzilam miłość życia <3
    Jestem szczęśliwa żona od 2 miesięcy, mieszkamy w Uk ( na szczęście już niedługo) I chcemy po wakacjach starać się o rodzeństwo.
    Chyba to tyle . :)

    P.S Ja to juz stary weteran na ovu:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2018, 23:40

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa przylazla @ !!! Pięknie xD i no na sama noc... Poczytam jutro resztę idę spac <3

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lipca 2018, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati pozytyw taki , że rano już 2 dc będzie:p
    Dobrej nocy kobitki .

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 25 lipca 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe koleżanki :)

    Kattti, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna sporo przeszlas też widzę no ale mam nadzieje że wszystko sie ulozy i zobaczysz te 2 kreseczki :)

    Tymczasem witam na pokładzie tonącego statku w jajeczkach hahaha :D

    Witam wszystkie stare jak i nowe laseczki na tym wątku mam nadzieje że bedziemy spedzały super z humorem i z dystansem dni na wątku w przeciwnym raze bede zmuszona wykopac i krzyczeć :)

    Informacja dla nowych koleżanek które postanowia z nami zostać
    * Nie lubimy zafiksofanych histeryczek na punkcie starań i takie osoby nie mają tutaj miejsca bytu-nie na naszym watku
    *Chcemy starać sie na spokojnie z dystansem,bez spiny.
    *Prosze osoby ktore mają nam tutaj siedziec i tylko narzekac,plakac i histeryzowac o opuszczenie watku w przeciwnym wypadku taka osoba zostanie zniszczona z naszej strony jesli ktos chce nam nad glowa siedziec codziennie i plakac jak to jej zle to niech poszuka watku w ktorym takie rzeczy sa sprawa codzienną.
    *Nie po to siedzimy tutaj aby same sobie krzywde robic wlasna glupotą.
    * Uważajcie na Kattti to zło wcielone i (...) ją wszystko ,bedzie krzyczec,wyzywac nie przebierajac w slowach,trzymac się od niej z daleka a bedziecie życ xD :D :* <3

    Dzieki dzieki za brawa nie trzeba było !

    Swoją drogą fajny regulamin wątku haha mozna by go wrzucic na powitalna stronę i na wstepie odstraszaloby ponad 90% lasek na ovufriend aby tu nie wchodzic :D

    Dzień dobry jeszcze raz...
    Mała czarna z rana dobrze działa na szare komórki których nie posiadam ot co ! ;)
    2dc rozpoczynam z(...) prawej nogi.
    Dzisiaj prawdopodobnie dojdzie jedna z kilku paczek z ubrańkami aż sie doczekać nie mogę ...

    "Te uczucie kiedy wiesz że nie dasz rady a mimo to walczysz aby bączka nie puscic " -dżizas !
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9669769847d6.jpg


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 08:18 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 25 lipca 2018, 18:26

    Dori1811 lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati czy w tym cyklu wracasz do gry już na 100%? Czy to jeszcze miesiąc obserwacji? :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny ;)
    Katiii mianuje ciebie naszym adminem hahaha xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 08:22

    Kattti lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Kati czy w tym cyklu wracasz do gry już na 100%? Czy to jeszcze miesiąc obserwacji? :)
    A bo ja wiem xD sama nie wiem ... jedyne co ja wiem to to że chce wypic kawe ..
    Serio nie wiem boje sie to bylby drugi cykl po zabiegu hmmm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Witam nowe dziewczyny ;)
    Katiii mianuje ciebie naszym adminem hahaha xD
    No weź tejjjjjjjjjj zawstydzilam sie hahahahahahahaha :D
    Jak ja mialabym zostać adminem łoooo losie ovufriend przestaloby istniec xD albo dziennie lecialoby tysiace banów kont jakbym czytala to co czytam na innych watkach O.o :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny! Ja jestem u teściów na wsi zabitej dechami i internet łapię tylko jak wiatr z dobrej strony zawieje, więc do końca tygodnia będę wpadać okazjonalnie tylko :( Fajnie widzieć, że wątek się rozrasta :)

    Kattti, Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Hej, dziewczyny! Ja jestem u teściów na wsi zabitej dechami i internet łapię tylko jak wiatr z dobrej strony zawieje, więc do końca tygodnia będę wpadać okazjonalnie tylko :( Fajnie widzieć, że wątek się rozrasta :)
    Dziękujemy kochana za info ;)
    Miłego wypoczynku !

    kehlana_miyu lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 25 lipca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzis kawy potrzebuje.
    Maz ma imieniny trzeba bedzie trocha zarcia zorganizowac dla gosci.
    Ale nic to dsm rade.
    Dzis jestem szczesliwym cxlowiekiem

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej witam sie.u nas dzis znów zabiegany dzien.ale damy rade kto jak nie my.mąż już dawno w pracy a już dostał zjebke z lekka.z mloda troche ogarniemy w domu i pobawi sie a potem śmigamy na logopedie do miasta albo i nie.zależy czy bedzie miał auto aby odebrac nas z miasta żeby nie czekac 2 godziny na powrotny autobus

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lipca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuku :D
    Haha Kati już Cię uwielbiam :p

    Witam się również przy kawce. Tak piękna pogoda , że tylko ogródek z kawka z rana <3
    Mąż w pracy, maly mi przyszedł o 6 rano do pokoju ... Tak lezelismy że posnelismy. Bubek nadal śpi:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 11:41

    Szczęśliwa_Mama, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ