X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Rany co za dzień. Duchota jak nie wiem a jeszcze przy garach trzeba stać. z 10 osób które miały dziś przyjść zrobiło się 15 i jeszcze 8 dzieci no masakra jakaś.
    Ale już zbliżam się ku końcowi.
    U mnie od miesiaca duchota zero deszczu trawa jak sloma... nawet w nocy kropla nie spadnie ... lubie taka pogode ale w nocy mogloby chociaz troche popadac .

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    A to jakas okazja dzisiaj , ze tyle mord do wyżywienia bedzie ? :p

    Kati nie moge :D powiem wprost jestem pedantyczna osoba , niecierpie noza w zlewie i sprzatam codziennie . I tak sukces ze pare dni nie sprzatalam bo zwyczajnie mi sie nie chcialo haha wolalam z dzieckiem popluskav sie w basenie czy z mezem przed tv posiedziec ale czas zakonczyc ta labe. Hehe
    Odrazu mowie ze niezaniedbuje meza ani syna kosztem sprzatania . Bron boze po prostu moj dom ma lsnic zawsze bo kocham porzadek i codzienne sprzatanie to wiadomi ibowiazki domowe plus kurze odkurzanie i mycie podlog . Zdazy sie raz na dwa dni ... zalezy jak sie nasyfi z ogrodu czy przez psa. Zreszta kuzwa lubie ciagle vos w domu robic w sumie ale jak mam taki syf w sypialni jak dzis to rzygam i nie mam ochoty tego az ruszac :p no ale musze bo niedlugo zabije sie tam :p
    Mezowe imieniny

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Weroneczka Moderator Forum
    Postów: 48 38

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    ZakręconaOna, Weroneczka cześć dziewczyny! :) napiszecie coś więcej o sobie? ZakreconaOna widzę, ze już jesteś mama a jak u Ciebie Weroneczka, starsz się o pierwsz dzieciątko?
    Katia po witaminkach to żebyście czasem sypialni nie musieli remontować jak Was tak konkretnie wzmocnią :P czekam na opinie co polecasz :D <3


    Cześć dziewczyny ;)
    staramy się o pierwsze dziecko już od 2015 roku. Te nasze starania są teraz na kompletnym luzie, bo spinanie się nic nam nie dawało. Temperatury narazie nie mierzę, starania to spontan, nie chcę patrzeć 6 razy dziennie na wykres i tak już uzależniłam się od OF :)
    Cała moja historia nie jest długa, ale w skrócie wszystko jest pod spodem ;)
    Ogólnie u nas jest wszystko dobrze, przyczyn konkretnych brak!
    Dlatego jestem w fazie "Czekam - relax - starania -luz"
    Pozdrawiam dziewczynki, trzymam kciuki za Was wszystkie! :*

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    U mnie od miesiaca duchota zero deszczu trawa jak sloma... nawet w nocy kropla nie spadnie ... lubie taka pogode ale w nocy mogloby chociaz troche popadac .
    Hahahaha dobra. W sumie Angliia to moge wpasc :D

    No u nas tez trawa wysuszona na maksa :/ mogloby w nocy ktoregos dnia popadac troche i w dzien znow cieplo zeby byli ale po deszczu jak ukrop jest to z drugiej strony duchota , paruje z ziemi wszystko. Jak nie urok to sraczka .

    Aaaaa Aduszka to milej zabawy i wszystkiego dobrego dla malza. :p


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weroneczka i bardzo dobrze. Trzeba wrzucic na luz bo jak widac spinanie sie nie daje nam pozytywow . Wrecz przeciwnie ...
    Endometrioza to zla su** ale i z nia da sie zajsc w ciaze i zdrowo urodzic. Moja znajoma z of starala sie tez 3 lata z endometrioza ostra i teraz ma dwie cudowne coreczki. Tzn z roznica 2 lat ale udalo sie wiec i tobie sie uda napewno. Zycze powodzenia


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mną dzisiaj totalnie wyluzowany dzień :) pogrzalam trochę tyłek u siostry na podwórku, później wizyta u kosmetyczki na paznokcie, a teraz planuje zabrać się za oglądanie serialu Vikings, może ktoras z Was oglądała? Rzeczywiście tak dobry jak każdy mówi? :)
    Weroneczka mam nadzieje, ze już coraz mniej czasu dzieli Cię do dzieciaczka <3

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Weroneczka Moderator Forum
    Postów: 48 38

    Wysłany: 25 lipca 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Zakrecona i Dori. Tak mi dobrze Wasze słowa zrobiły na serducho, że już się czuję jakby w ciąży :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2018, 20:06

    10.2015 - start starania
    10.2016 - nasienie ok
    09.2017 - AMH 1,12
    12.2017 - histerolaparoskopia (endometrioza II st, jajowody drożne)
    11.2018 - HSC (polip macicy)
    12.2018 - krzywa cukrowa,insulinowa, meta
    1.2019 -dieta IG
    2020- starania?

    Niepłodność idiotyczna, endomenda II st., IO, LUF
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lipca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weroneczka i badz dobrej mysli :)

    My wlasnie wrocilismy z dluuuuuugiego spaceru . Poszlismy jeszcze na male zakupy , maly zaraz do kapieli a rodzice kolacja i jakis film .
    Jak wam wieczor mija


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 25 lipca 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nas dziś cały dzień ktoś odwiedza :p najpierw przyrodnia siostra z narzeczonym, później brat z dziewczyną wpadli, jeszcze w międzyczasie byliśmy nad jeziorkiem bo mega gorąco. Także na nudę nie mogłam narzekac:p tylko szkoda że popływać nie mogłam z wiadomych względów.. Padam już na ryjka, jutro na 8 do pracy także lece w kimonko. Dobranoc kochane do jutra! ;)

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 lipca 2018, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc laluny :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo ja pier... ale łeb mnie dzisiaj O.o

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 27 lipca 2018, 20:00

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Oooo ja pier... ale łeb mnie dzisiaj nakurwia O.o
    To zupełnie jak mnie :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    To zupełnie jak mnie :)
    Chyba pogoda taka .. wieczorem zaczelo a z rana to juz masakra ale lyklam 2 tabletki i chyba cos przechodzi zobaczymy ale mogloby popadac :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurła za 4 dni kończy mi sie darmowy abonament i znowu bede musiala zalozyc sobie nowe konto xD Ale chyab z tego konta bede pisala a na nowym tylko wykres bede prowadzic tak mysle.

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dzisiaj obudziłam o 4:30 i usnąc nie mogłam (duszno mi jakoś było)
    Właśnie wróciłam z badań (zrobiłam sobie morfologie, glukozę i progesteron) wyniki jutro więc zobaczymy. Dziś mam lenia chociaż jeszcze trochę sprzątania zostało po mężowych imieninach.

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Ja się dzisiaj obudziłam o 4:30 i usnąc nie mogłam (duszno mi jakoś było)
    Właśnie wróciłam z badań (zrobiłam sobie morfologie, glukozę i progesteron) wyniki jutro więc zobaczymy. Dziś mam lenia chociaż jeszcze trochę sprzątania zostało po mężowych imieninach.
    Ja dzisiaj bede prala ubrania ktore juz zdazyly przyjsc bo jednak jak uzywane to lepiej wyprac., jedno jasne juz sie pierze potem wstawie kolejne a jeszcze czekam na 3 paczki hehe i mimo to siedze i poluje na kolejne ciekawe ubrańka , mam kilka upatrzonych ale trwa licytacja i jedne dopiero pod wieczor zalicytuje a inne dopiero są na jutro i dalej ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2018, 08:46

    Aduszka83 lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dzisiaj pranie robię bo wczoraj przytargali mi ubrań dla synka więc trzeba posegregować i zobaczyć co jeszcze trzeba kupić na nowy rok przedszkolny.

    Dobrze chociaż, że z córką nie ma problemów bo ona w szkole w mundurku chodzi to tylko 3 komplety się kupi i z głowy

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Ja tez dzisiaj pranie robię bo wczoraj przytargali mi ubrań dla synka więc trzeba posegregować i zobaczyć co jeszcze trzeba kupić na nowy rok przedszkolny.

    Dobrze chociaż, że z córką nie ma problemów bo ona w szkole w mundurku chodzi to tylko 3 komplety się kupi i z głowy
    No mój synek tez w tym roku już z przedszkola do szkoły i też mundurek :)
    Obecnie ma komplet kupiony ale jeszcze mu dokupie na zmianę i buty musze kupic bo jeszcze nie kupiłam mu. Dlatego dla synka za duzo ubrań nie kupuje bo on wiekszosc dnia bedzie i tak w szkole w mundurku siedział ale córka do przedszkola idzie dla 2 latków wiec musi miec tych ubranek troche a tak mi wyrosla nagle niespodziewane ze przeskoczyla z 2 rozmiary jak nic i nagle wszystko za malo nawet nie ma w czym wyjsc... zostaly jej 3 koszuleczki na wyjscie ktore kupilam w matalanie jakis czas temu a w te upaly to nie realne jest miec tylko 3 koszuleczki ;)

    Aduszka83 lubi tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to uwielbiam ciuchy z primarka, z matalana tez tylko ostatnio jakoś nic nie trafiało w mój gust. Wiec jak raz w roku lecę do mamy to robię zaopatrzenie na cały rok i starcza.
    Młody tylko tak poszedł w górę, że wszystkie długie spodnie za krótkie. Więc szaleje w necie na wyprzedażach :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Ja to uwielbiam ciuchy z primarka, z matalana tez tylko ostatnio jakoś nic nie trafiało w mój gust. Wiec jak raz w roku lecę do mamy to robię zaopatrzenie na cały rok i starcza.
    Młody tylko tak poszedł w górę, że wszystkie długie spodnie za krótkie. Więc szaleje w necie na wyprzedażach :)
    Dokładnie :) nie ma co przepłacac bo dzieci tak szybko rosną że szkoda gadać a wydawać nie wiadomo ile kasy tylko po to aby sie pokazac to nie wiem czy a sens po za tym jak sie umie szukać to ładne mozna kupić uzywane jak i na wyprzedażach ja dla córki mam same z next-a, zara,george tak udalo mi sie dostac uzywane a wstanie idealnym i to za grosze .. obecenie wdalam 30f a mam juz prawie 40 ubranek dla corki :)

    Aduszka83 lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ