X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Mam kochana ale tylko taka bankomatowa bez tego całego kodu ccv :)
    Mój mąż to jeszcze gorzej z technologiami niż ja
    Nawet za bilet lotniczy zawsze mi siostra płaciła :)
    Chyba czas pomyslec o zrobieniu karty
    Niczym epoka sredniowiecza O.o Nie no na bank musicie ogarnac sobei kartę tak nie da sie zyc nic tylko umrzec ... zadnych zakupów w necie nie zrobicie i w ogole. Ja co prawda nie pracujaca ale karte posiadam na ktora dostaje co miesiac rodzinne i dzieki temu moge kupic te ubranka dzieciom czy cos przez neta a jak kasy nie mam to w banku sobie wplace i migem do domu lece aby mi nikt nie kupil haha

    Aduszka83 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Nie wiem czy znacie ale fajna jest też aplikacja FLO na telefon.
    Wyznaczyła mi owulację dokładnie jak ovu.

    Używałam tego FLO, ale tam chyba wylicza raczej na zasadzie matematyki, tj w którym dniu wypada statystycznie, ew. po testach owulacyjnych, a nie wylicza tego z temperatury ani z objawów z tego co zauważyłam...

    Kattti lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    No i łącze się z Wami z pieprzonym bólem głowy. Jest tak potworny, że aż mnie mdli.:/
    Próbuje kawę pić ale ledwo aż mi idzie taka cofka.
    Od rana już mam pranie , mojemu synkowi zdazyl się maly wypadek i przez sen posiusial się na łóżko przez sen. Także matce od rana robotę zafundował haha .
    Dobrze chociaż że na dworze ciepło to mi wszystko posvhnie ładnie dzisiaj.
    Na bol glowy kawa pogarsza stan przynajmniej w moim przypadku i ja zawsze najpierw przeciwbolowe lykam jak przejdzie dopiero kawa... to chyba taka pogoda,cisnienie czy cos ze tak kazdego glowa boli.
    E tam jest maly jeszcze to mogą mu sie takie wypadki zdarzac moj tez czasami taki wypadeczek ma ;)

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zainspirowałaś mnie. Właśnie złożyłam wniosek w banku o kartę :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Zainspirowałaś mnie. Właśnie złożyłam wniosek w banku o kartę :)
    Chwała Tobie ! Teraz Cie lubie xD

    Aduszka83 lubi tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Najlepsze są mamusie ktore chodza i chwalą sie jakie to one ciuszki nie kupuja w sklepach jakie to ceny i ile dawaly ze takie droge itp chodza chwala sie a w rzeczywistosci kupuje tak samo jak wiekszosc ludzi ...wkurzaja mnie tacy ludzie bo nie uwazam ze jestem gorsza tylko dlatego ze z rozsadkiem rozchodzę sie z budzetem domowym a tacy ludzie robia wszystko aby ktos kto sie nie wstydzi tego ze kupuje uzywane lub z przecen glosno o tym mowi zostaje potem mierzony miara jakby nie wiem co bylo w tym zlego. Czym rozni sie ubranie tej samej marki w tak samo idealnym stanie jak ta ze sklepu kupiona za 1f a w sklepiej kupiona za 20f ... czym po za cena sie rozni jesli jest w takim samym stanie co ta w sklepie....
    uważamy tak samo.ja też nie lubie przepłacac bo po co.po drugie moja córka czy ma bluzke za 30zl czy za 8 tak samo ja ubrudzi i co za sens przepłacac.niech ma na sobie zawsze cos czystego po prostu bez zbednej metki.tym bardziej gdzie do szkoły załozy raz czy 2 i trzeba wyprac i wyprasowac na nowo.

    Kattti lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy na ovu nie wykupilam abonamentu bo to szkoda kasy moim zdaniem. Ja wykres prowadzę tylko o taki ... od kiedy mam okres do kiedy żeby nie zapomnieć hehe . :D

    A co do ubrań nie raz w primarku są lepsze ciuchy za 5 f np. niż kuzwa Za 30 w jakimś innym markowym . Nie czaję pokazowki ubraniowej. I tak ktoś nie jest lepszy a tylko żenujący ...

    A prajmaniego kocham <3

    Co do płci zawsze chciałam mieć pierwszego syna później córkę. Jak w ciąży już byłam marzyła nam się córka tak na maksa i w 16 tyg było że 70% córka ale wiadomo , braliśmy poprawkę bo to jednak wcześnie. W 19 okazało się że siusior jak tralala i trochę rozczarowani byliśmy ale wiadomo ... z dnia na dzień przyzwyczajenie i teraz nie wyobrażam sobie mieć córki zamiast Oskarka. :)
    Tym razem marzy mi się córaaaaaa już :D ale z drugiej strony jak będzie drugi chłopak to później strzelamy trzecie żeby core zrobić w koncu hahaha

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku często pomaga bo właśnie jak to ciśnienie to zbawienie filiżanka kawy . Jak coś innego to tylko leki . No nic, wypije i zobaczymy .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Właśnie zerknęłam, że za ten abonament można tylko kartą płascić wrrr to chyba i mnie czeka nowe konto
    od kiedy.ja płaciłam zawsze przelewem.chodz ostatnio mam darmowy abonament

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Chwała Tobie ! Teraz Cie lubie xD
    Dzięki ;)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jasna sprawa że jest maly i od niedawna nie nosi pieluchy na noc także pretensji broń boże nie mam . Po prostu się śmieje że matce zorganizował robotę od rana

    Kattti, Aduszka83 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wiecie co pomaga na ból głowy.kiedys w telewizji wypowiadał się lekarz.otóż Piwo

    Kattti, 19ewelaaa89, Weroneczka lubią tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    uważamy tak samo.ja też nie lubie przepłacac bo po co.po drugie moja córka czy ma bluzke za 30zl czy za 8 tak samo ja ubrudzi i co za sens przepłacac.niech ma na sobie zawsze cos czystego po prostu bez zbednej metki.tym bardziej gdzie do szkoły załozy raz czy 2 i trzeba wyprac i wyprasowac na nowo.
    Dzieci szybko rosna i dlatego nie ma co przeplacac co innego jak juz sie jest doroslym i sie nie rosnie wtedy mozna sobie pozwolic na kupno czegos drozszego itp bo to juz wiadomo mamy tak dlugo az sie nie zniszcz,podrze itp

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to Katii.
    Tak jak pisalysvie wyżej że wasze dzieci tak na maksa podskoczyly wzrostowo... No bez sensu przepłacać. Ja Oskarkowi kupilam 3 miesiące temu przed wylotem trochę ciuchów rozmiar 98 ... A miesiąc temu już w pl musiałam mu kupić sporo nowych rzeczy bo nosi rozmiar już 104-110. Wyskoczył mi tak w górę że hej. Także szkoda mi na 2 miesiące kuzwa kupić mu jakieś mega drogie ciuchy a pozatym wiadomo ... 3 latek to ciągle gdzieś brudny , pozadzierany . Pozatym ubrania typu primark czy pepco to dla mnie szmelc nie jest. Żadne mi się nie zniszczyło mimo masy pran. Mam kuzwa wyprawkę pełną dla syna drugiego jak cos hehe

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Ja nigdy na ovu nie wykupilam abonamentu bo to szkoda kasy moim zdaniem. Ja wykres prowadzę tylko o taki ... od kiedy mam okres do kiedy żeby nie zapomnieć hehe . :D

    A co do ubrań nie raz w primarku są lepsze ciuchy za 5 f np. niż kuzwa Za 30 w jakimś innym markowym . Nie czaję pokazowki ubraniowej. I tak ktoś nie jest lepszy a tylko żenujący ...

    A prajmaniego kocham <3

    Co do płci zawsze chciałam mieć pierwszego syna później córkę. Jak w ciąży już byłam marzyła nam się córka tak na maksa i w 16 tyg było że 70% córka ale wiadomo , braliśmy poprawkę bo to jednak wcześnie. W 19 okazało się że siusior jak tralala i trochę rozczarowani byliśmy ale wiadomo ... z dnia na dzień przyzwyczajenie i teraz nie wyobrażam sobie mieć córki zamiast Oskarka. :)
    Tym razem marzy mi się córaaaaaa już :D ale z drugiej strony jak będzie drugi chłopak to później strzelamy trzecie żeby core zrobić w koncu hahaha
    Blizniaki najlepiej za jednym razem hehe :D w jakich odstepach planowalabys kolejne jakbys urodzila ?

    No to ciebie tez lubie za te zenujace xD Ciesze sie ze macie takie same podejscie do spraw tego typu... musze sie napic hah xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dziewczyny wiecie co pomaga na ból głowy.kiedys w telewizji wypowiadał się lekarz.otóż Piwo
    Nie dla mnie ja nie pijam alko ;0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Otóż to Katii.
    Tak jak pisalysvie wyżej że wasze dzieci tak na maksa podskoczyly wzrostowo... No bez sensu przepłacać. Ja Oskarkowi kupilam 3 miesiące temu przed wylotem trochę ciuchów rozmiar 98 ... A miesiąc temu już w pl musiałam mu kupić sporo nowych rzeczy bo nosi rozmiar już 104-110. Wyskoczył mi tak w górę że hej. Także szkoda mi na 2 miesiące kuzwa kupić mu jakieś mega drogie ciuchy a pozatym wiadomo ... 3 latek to ciągle gdzieś brudny , pozadzierany . Pozatym ubrania typu primark czy pepco to dla mnie szmelc nie jest. Żadne mi się nie zniszczyło mimo masy pran. Mam kuzwa wyprawkę pełną dla syna drugiego jak cos hehe
    Dokladnie tak jest , ubierzesz za chwile jakas plama,a tu wytrze a tam popisze pisakiem a cos jeszcze innego ... dlatego nie rozumiem jaki sens wydawac po xxxx kasy tylko na pokaz...a ja sie mega ciesze jak kupie te tanie ciesze jak dziecko bo mnie takie male rzeczy ciesza mimo iż sie wie że kupilo sie je tanio.
    Pokaze wam jakie ciuszki mi przyszly uzywane kupilam od babki jednej , firmowki ale uzywane i placilam grosze bo w zyciu nie kupilabym nowych tego typu firm a wiem ze sa drogie i nigdy nie kupilabym nowych . Placilam za to nie cale 30f także mysle ze sie oplacalo.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/555bedf8fe9a.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1034e1c713a9.jpg

    Czekam jeszcze na 2 paczki dla corki i dla synka koszulki na krotkim.

    Aduszka83 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ładne i bardzo zadbane widać. :)

    Co do piwa to Ja w życiu nie napije się w dzień przy dziecku a pozatym kiedyś spróbowałem piwa i innym razem wódki nawet jak głowa mnie bolała . Boże... sto razy gorzej mi się zrobiło . Tylko leki bądź kawa niestety . Tzn nie ... jedna opcja zdrowa jeszcze jest mi znana co pomaga naprawdę. Tylko czasem trzeba kilka razy zrobić pod rząd mimo że nie dobre .. szczypta soli himalajskiej pod jezor , chwilę się trzyma i zapija woda .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lipca 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliźniaki to moje marzenie od czasów kiedy straciłam mnoga ciążę:)
    Wiesz co teraz bym chciała żeby się udało zajść 2018/2019 . A następne to myślę że nie wcześniej niż 5 lat po narodzinach drugiego . A najlepiej ok 40 stki. Marzy mi się bobek taki w tym wieku ale z drugiej strony nie wiem czy w tym wieku będę chciała bawić się w pieluvhach jak dzieci beda prawie dorosłe...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przepraszam, że jestem nieobecna, ale wczoraj przyjechał brat męża z rodzinką... a zaraz przyjeżdża przyjaciółka, z którą dawno się nie widziałam.
    Obiecuję, że Was nadrobię ;)
    Miłego dnia

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ