X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super
    U nas w Polsce firmówki z UK nawet używane są drogie. Często widzę na aukcjach używane rzeczy z primarka po cenach 3 razy wyższych niż nowe. Ludzie jak nie wiedzą ile co kosztuje to przepłacają i nakręcają machinę.
    Ja ostatnio lubię 5.10.15 gdzie spodnie dresowe dla syna nowe mogę kupić po 12.50 ;)

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    Kurła za 4 dni kończy mi sie darmowy abonament i znowu bede musiala zalozyc sobie nowe konto xD Ale chyab z tego konta bede pisala a na nowym tylko wykres bede prowadzic tak mysle.

    Ja mam jeszcze 7 dni i też zastanawiam się co z nim dalej zrobić. Jak się nie uda aby na koniec wykresu było zielono to chyba sobie go przedłużę.

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy znacie ale fajna jest też aplikacja FLO na telefon.
    Wyznaczyła mi owulację dokładnie jak ovu.

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Ja mam jeszcze 7 dni i też zastanawiam się co z nim dalej zrobić. Jak się nie uda aby na koniec wykresu było zielono to chyba sobie go przedłużę.
    ja nie przedluzam szkoda mi kasy ,nie lubie placic za takie rzeczy bo moim zdaniem to naciaganie xD kiedy wykres byl darmowy teraz każa za niego placic smieszne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    No i super
    U nas w Polsce firmówki z UK nawet używane są drogie. Często widzę na aukcjach używane rzeczy z primarka po cenach 3 razy wyższych niż nowe. Ludzie jak nie wiedzą ile co kosztuje to przepłacają i nakręcają machinę.
    Ja ostatnio lubię 5.10.15 gdzie spodnie dresowe dla syna nowe mogę kupić po 12.50 ;)
    Dokladnie tak jest :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Nie wiem czy znacie ale fajna jest też aplikacja FLO na telefon.
    Wyznaczyła mi owulację dokładnie jak ovu.
    slyszalam ale ja nie uzywam tel w ogole do takich rzeczy moj lezy i sie kurzy po za tym ja nie lubie na tel nawet na fejsa wchodzic takze tego :D

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka dopiero zauważyłam, ze masz wykres :P będziesz kolejna do mojej codziennie obserwacji :D ja tez uważam ze to trochę zdzierstwo, jeszcze jakby to było Np 10 zł to spoko a tak... :/ No ale ja i tak przedłużam bo jak widzę ze wszystko mi się blokuje to wpadam w panikę Hahahahah :P

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też nie przeszkadza jak córka ma używki ubranka albo z wyprzedaży.zresztą ja sam przed urlopem obkupiłam sie w bluzki w pepco dla siebie.chyba 5 sztuk za50zl.zreszta dla córki czesto tam kupuje do szkoły.u nas mundurki to tylko kamizelka.

    Kattti lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Aduszka dopiero zauważyłam, ze masz wykres :P będziesz kolejna do mojej codziennie obserwacji :D ja tez uważam ze to trochę zdzierstwo, jeszcze jakby to było Np 10 zł to spoko a tak... :/ No ale ja i tak przedłużam bo jak widzę ze wszystko mi się blokuje to wpadam w panikę Hahahahah :P

    A no mam :)

    Kiedyś prowadziłam na innym portalu i właśnie się zalogowałam to ten wygląda podobnie jak ten z synkiem:)

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Aduszka dopiero zauważyłam, ze masz wykres :P będziesz kolejna do mojej codziennie obserwacji :D ja tez uważam ze to trochę zdzierstwo, jeszcze jakby to było Np 10 zł to spoko a tak... :/ No ale ja i tak przedłużam bo jak widzę ze wszystko mi się blokuje to wpadam w panikę Hahahahah :P
    A wpierdal żes chciala ? ! xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    mi też nie przeszkadza jak córka ma używki ubranka albo z wyprzedaży.zresztą ja sam przed urlopem obkupiłam sie w bluzki w pepco dla siebie.chyba 5 sztuk za50zl.zreszta dla córki czesto tam kupuje do szkoły.u nas mundurki to tylko kamizelka.
    Najlepsze są mamusie ktore chodza i chwalą sie jakie to one ciuszki nie kupuja w sklepach jakie to ceny i ile dawaly ze takie droge itp chodza chwala sie a w rzeczywistosci kupuje tak samo jak wiekszosc ludzi ...wkurzaja mnie tacy ludzie bo nie uwazam ze jestem gorsza tylko dlatego ze z rozsadkiem rozchodzę sie z budzetem domowym a tacy ludzie robia wszystko aby ktos kto sie nie wstydzi tego ze kupuje uzywane lub z przecen glosno o tym mowi zostaje potem mierzony miara jakby nie wiem co bylo w tym zlego. Czym rozni sie ubranie tej samej marki w tak samo idealnym stanie jak ta ze sklepu kupiona za 1f a w sklepiej kupiona za 20f ... czym po za cena sie rozni jesli jest w takim samym stanie co ta w sklepie....

    ZakręconaOna, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zerknęłam, że za ten abonament można tylko kartą płascić wrrr to chyba i mnie czeka nowe konto

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Właśnie zerknęłam, że za ten abonament można tylko kartą płascić wrrr to chyba i mnie czeka nowe konto
    a co nie masz karty ? xD

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 26 lipca 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahhahaha Katia pozwól mi mieć chociaż jedna obsesje xD
    Aduszka w takim razie teraz trzeba trzymać kciuki, żeby ten wykres zakończył się tak samo dobrze :D chociaż teraz pewnie wolałabyś córeczkę? :P Czy nie ma to dla Ciebie znaczenia?
    Jak to w ogóle u Was jest/ było? Miałyście/macie jakieś preferencje co do płci dziecka? Ja od zawsze marzyłam o dwóch córeczkach na początku a później jeszcze synek, ewentualnie trzecia dziewczynka :) chociaż oczywiście jeśli będzie odwrotnie lub w ogóle same chłopki to tez się nie obrażę :P

    Kattti lubi tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    a co nie masz karty ? xD
    no jakoś nigdy nie była mi potrzebna :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Hahhahaha Katia pozwól mi mieć chociaż jedna obsesje xD
    Aduszka w takim razie teraz trzeba trzymać kciuki, żeby ten wykres zakończył się tak samo dobrze :D chociaż teraz pewnie wolałabyś córeczkę? :P Czy nie ma to dla Ciebie znaczenia?
    Jak to w ogóle u Was jest/ było? Miałyście/macie jakieś preferencje co do płci dziecka? Ja od zawsze marzyłam o dwóch córeczkach na początku a później jeszcze synek, ewentualnie trzecia dziewczynka :) chociaż oczywiście jeśli będzie odwrotnie lub w ogóle same chłopki to tez się nie obrażę :P
    Nie mozna bo szkoda kasy a oni na takich ludzi czekają ! Nie lepiej ci zakladac na lewego maila konto nowe i miec za darmo kolejny miesiac wykres ? no chyba że zarabiacie miliony i te 30 zl wam nie szkoda...a zawsze moge ci narysowac wykresa recznie jak juz tak bardzo chcesz ... weź w ogole do kąta marsz ! kara musi byc.
    Ja chcialam to i to haha i tak nam wyszlo chociaz nie celowalismy samo tak wyszlo ;)
    Trzecie chcialabym synka miec drugiego ale obecnie to chce byle bylo zdrowe juz nie wazne co by bylo po tym wszystkim byle bylo silne i zdrowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    no jakoś nigdy nie była mi potrzebna :)
    No jak mozesz nie miec karty O.o no ja sie pytam jak ? xD A mąż ?

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori1811 wrote:
    Hahhahaha Katia pozwól mi mieć chociaż jedna obsesje xD
    Aduszka w takim razie teraz trzeba trzymać kciuki, żeby ten wykres zakończył się tak samo dobrze :D chociaż teraz pewnie wolałabyś córeczkę? :P Czy nie ma to dla Ciebie znaczenia?
    Jak to w ogóle u Was jest/ było? Miałyście/macie jakieś preferencje co do płci dziecka? Ja od zawsze marzyłam o dwóch córeczkach na początku a później jeszcze synek, ewentualnie trzecia dziewczynka :) chociaż oczywiście jeśli będzie odwrotnie lub w ogóle same chłopki to tez się nie obrażę :P

    W pierwszej ciąży bardzo chciałam synka i do 32 tyg mówili mi, że to synek będzie urodziła się córka i trochę byłam orzczarowana.
    W drugiej mi było wszystko jedno ale córka wolala by siostrę, mamy synka więc teraz to jak bym mogła wybierać to bym chciała córeczkę ale synkiem też nie pogardzę :)

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti wrote:
    No jak mozesz nie miec karty O.o no ja sie pytam jak ? xD A mąż ?
    Mam kochana ale tylko taka bankomatowa bez tego całego kodu ccv :)
    Mój mąż to jeszcze gorzej z technologiami niż ja
    Nawet za bilet lotniczy zawsze mi siostra płaciła :)
    Chyba czas pomyslec o zrobieniu karty

    Kattti lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 lipca 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i łącze się z Wami z pieprzonym bólem głowy. Jest tak potworny, że aż mnie mdli.:/
    Próbuje kawę pić ale ledwo aż mi idzie taka cofka.
    Od rana już mam pranie , mojemu synkowi zdazyl się maly wypadek i przez sen posiusial się na łóżko przez sen. Także matce od rana robotę zafundował haha .
    Dobrze chociaż że na dworze ciepło to mi wszystko posvhnie ładnie dzisiaj.

    Kattti lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ