X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 grudnia 2019, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U niego to rzadkość na szczęście. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane .
    Chcialabym Wam zyczyc na nadchodzacy rok duzo milosci , zdrowka i spelnienia wszystkich marzen ! Niech ten rok bedzie pomyslny dla kazdej z Nas i ciezarowka zycze udanego , zdrowego ! I jak najmniej bolesnego ( o ile sie tak da ?! ) porodu 😛

    A tak w ogole co slychac ???

    Ja od rana bylam dzis w pracy, dzis krocej tylko 6 h . Potem zakupki male na jutrzejszy obiad i pieczywko bo jutro pozamykane wszystko i takto wypoczywam w domu . Sylwester mamy z dwojka wiec leniuchowanie bedzie w pidzamach i z kanapkami heheheh


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tak samo w domu.

    Szczęśliwego Nowego Roku dziewczyny :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego co najlepsze na ten Nowy 2020 Rok :-)
    Aby nam wszystkim dopisywało zdrówko i aby Nasze Maluchy urodziły się zdrowe jak rydze i aby przesypiały chociaż pół nocy ciągiem :-)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny co słychać ? :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam do was dziewczyny, nadrobiłam zaległości!
    Mam nadzieję, że Sylwester i Nowy Rok spędziłyście lepiej niż ja!
    Ja miałam okropne wahania ciśnienia i czułam się okropnie.
    20 stycznia mam umówioną konsultację przed cesarskim cięciem, wtedy wyznaczą mi termin, ale wstępnie pewnie jakieś 2 tygodnie po, bo nie będą mnie długo trzymać z takim ciśnieniem, więc raczej za miesiąc już dzidzia będzie ze mną!

    Aaaa i wczoraj miałam w domu wizytę położnej na spisane umowy itp., we wtorek idziemy też że starym do szkoły rodzenia.

    werni lubi tę wiadomość

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 4 stycznia 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarka przez jedno oczko więcej na krzywej cukrowej zdiagnozowała cukrzycę 🤦🏼‍♀️ Tylko przez to, że w pierwszym wyniku na czczo miałam 93, a norma jest do 92 i przez to jedno pieprzone oczko jestem ciężarówką z cukrzycą. Te dwa pozostałe wyniki idealne, a dzień wcześniej zaszalałam ze słodkościami 😤 20 stycznia mam diabetologa i będę pewnie się kłuć musiała. Wiem, że nie mam tej cukrzycy, ale ona mówi, że mają teraz nowe normy i dla każdego gina będę miała cukrzycę. Nie zamierzam trzymać żadnej diety bo nic mi nie jest :-) Zdrowa jestem jak rydz. Ale przez to, że mam stwierdzone to gówno to kładą mnie do szpitala w 39tyg. żeby obserwować tętno malucha i wywołać poród. Męża będę codziennie ujeżdżać od 38 tygodnia, żeby nie iść do szpitala na tak długo :) już raz miałam indukowany poród i nigdy więcej kuwa nigdyyy!

    010ihgqsegoetpqq.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia co znaczy indukowany?

    Ruda super ze wrocilas do nas. Widzę że u Ciebie dużo się dzieje.

    Mi się właśnie okres kończy. I dobrze.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po jakim czasie od porodu mniej więcej dostaje się okres?

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Indukowany to znaczy, że będą wywoływać lekami (oksytocyna) i tego bym nie chciała bo to jeszcze gorszy ból bo cały poród Jest sztucznie wywoływany. Ja bym chciała, żeby wszystko samo naturalnie „poszło”.

    Ruda okres u każdej w innym terminie przychodzi. Moja szwagierka jest 9 miesięcy po porodzie i jeszcze nie dostała. Także to mega indywidualna kwestia :)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda roznie , Ja np. Dostalam okres po 7 tygodniach od porodu , inne maja po roku a niektore nawet po 2 latach a inne jak Ja prawie odrazu . Mozesz dostac rowniez okres pierwszy i pol roku znow cisza bo tam wszystko w srodku musi dojsc do siebie .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do okresu to tak jak dziewczyny napisały. Tez wczesniej moze byc kiedy konczysz kp.

    To ja mialam test z oksy. Ale nie podzialalo. Dopiero pomoglo z balonikiem.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się nie mogę doczekać też tego kiedy będę już po porodzie i połogu...
    Już sama ciąża jest dla mnie niesamowitym obciążeniem, że cała się sypię...

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie początki były strasznie trudne. Po 17 tygodniu skończyły się mdłości i wymioty, a zaczęły bóle podbrzusza i w pachwinach. Teraz nie ma tragedii, aczkolwiek jak za dużo chodzę boli mnie krzyż. Ale i tak jest lepiej niż w ciąży z Manią bo z Manią ból krzyża towarzyszył mi do samego końca i w dodatku zgaga niemiłosierna, teraz póki co zgagi nie mam i oby nie przyszła :-) właśnie wrzuciłam ciuszki do prania bo kupiliśmy w piątek komodę w Ikei ❤️

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmilam sama piersia 14 miesiecy bez mm a okres mialam po 7 tygodniach . Reguly nie ma


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny czy to normalne, ale od kilku dni mam dużo takiej wodnistej wydzieliny?

    Jaki człowiek w tej pierwszej ciąży jest głupi, nie wiem nic czy to normalne czy nie, u dr Googla raczej nie chcę się leczyć, bo tam to z pewnością wszystko co najgorsze.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda normalnie moze byc , Ja mam taka wydzieline wlasnie ciagle . Dzis w nocy np. To co chwila chodzilam wycierac sie bo jakbym popuszczala ale wody mi nie szly . Cala ciaze mam wydzieline wodnista dlatego ostatnio jak odszedl mi glut dlugosci dloni , gruby , zbity 10 razy bardziej niz jajko kurze czulam na 90 % , ze to czop !

    W googlach moze nam pokazac , ze to wody . Kiedy masz jakas wizyte ? Jak masz duze plamy zostawione na bieliznie badz wkladka mokra to pojechalabym sprawdzic bo wtedy nic nie wiadomo.
    Nk czlowiek " glupi " przy pierwszej ciazy bo sie nie zna , przezywa dopiero to . Uwierz , ze przy drugiej tak samo prawie sie jesc glupim bo kazda ciaza jest inna :)
    Pare rzeczy pamietasz , odroznisz a wiele takich typu wlasnie sluz , czopy sropy itp to wszystkl moze byc inne . Teraz mi.odszedl bez krwi , wielki kolos a z synem mialam z krwia , troche na papierze i za kilkanascie godzin mi.wody odeszly :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże jak ja Wam zazdroszczę, że zostało Wam już tak niewiele. Chociaż ten rosnący w oczach brzuszek jest cudny 😍 pokażcie brzuchy swoje :)

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj brzuch duzy nie jest , napewno nie na 9 miesiac :)
    Ja bardziej utylam w udach i tylku chociaz zrobilo mi sie plaskodupie totalne .
    Ja sie juz doczekac nie moge az bedzie po wszystkim , nienawidze ostatniego miesiaca ciazy bo Ja nienawidze czekac na nic :P


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona ciesz się bo z brzucha najciężej zrzucić. Mój się zrobił jak piłeczka :-) wczoraj zmierzyłam i będę tak mierzyć co tydzień, żeby zobaczyć jego przyrost.


    https://zapodaj.net/6ead0bc07cea0.jpg.html

    010ihgqsegoetpqq.png
‹‹ 501 502 503 504 505 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ