X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ciesze sie , ze nie mam duzego ale blagam ... Ja jestem cale zycie na dietach na wszystkim innym , trenuje po 6 dni w tygodniu ( bez ciazy ) , mam ogromne problemy hormonalne co uniemozliwia mi porzadnie schudnac mam tendencje do tycia wielkie i akurat z brzucha najlepiej mi schodzi ;) problem to Ja mam z nogami cale zycie . Uda rozmiar 40-42 a brzuch 34 . ;) takze nooo

    Zwyczajnie sie ciesze chociaz za wczasu wole nie bo jeszcze 29 dni przede mna planowe moze wszystko sie zdarzyc ... i moge dwa razy wiekszy miec .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje uda to też moje najgorsze miejsce, dodatkowo oponka..
    A jem zdrowo, ćwiczę.
    Okropna skłonność do tycia...

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Moje uda to też moje najgorsze miejsce, dodatkowo oponka..
    A jem zdrowo, ćwiczę.
    Okropna skłonność do tycia...
    No wlasnie , Ty wiesz na czym niestety to cale gowno polega :/


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz się nie mogę doczekać Waszych maluchów :)

    Co do śluzu tez miałam wodnisty.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja udziec też mam straszny, przed ciążą ćwiczyłam z Chodakowską i piłam dużo wody i te uda rzeczywiście nieco spadły, a zaszłam w ciążę i udziec jak u krowy. Jedyne co ćwiczę to mięśnie Kegla, nie chce mi się. Mam lenia totalnego, a wiem, że jakbym regularnie ćwiczyła to łatwiej byłoby mi zrzucić nadprogramowe kilosy.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się nie mogę doczekać jak będę mogła już wziąć się za siebie, chociaż ostatnio nie mam apetytu i jem żenująco mało, dobrze że mam witaminy i młoda chociaż z tego może czerpać.
    Strasznie bolą mnie plecy!!

  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Juz się nie mogę doczekać Waszych maluchów :)

    Co do śluzu tez miałam wodnisty.

    A ja Twojego małego jeszcze w ogóle nie widziałam 😂

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja to się nie mogę doczekać jak będę mogła już wziąć się za siebie, chociaż ostatnio nie mam apetytu i jem żenująco mało, dobrze że mam witaminy i młoda chociaż z tego może czerpać.
    Strasznie bolą mnie plecy!!

    Ja to samo, jem jak wróbelek. Śniadanie muszę w siebie wmuszać, obiad może nie istnieć, a kolację raz zjem, raz nie zjem. Dobrze, że są te witaminki.

    010ihgqsegoetpqq.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 6 stycznia 2020, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja to się nie mogę doczekać jak będę mogła już wziąć się za siebie, chociaż ostatnio nie mam apetytu i jem żenująco mało, dobrze że mam witaminy i młoda chociaż z tego może czerpać.
    Strasznie bolą mnie plecy!!
    Mam to samo , ostatnio uwaga ! 3 dni nie jadlam , ledwo pilam . Co wzielam do buzi to zwymiotowalam takze swietnie . Ja cala ciaze mam brak apetytu , dzis np. Moglabym zjesc konia z kopytami a najlepiej caly bochenek chleba . Jednorazowo tak mnie wzielo ...
    Ja tez juz doczekac sie nie moge po pologu jak wskocze na silownie to chyba z pol dnia nie wyjde


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu wkleję Wojtka ale prosze nie cytujcie bo będę chciała później skasować.

    I zapodaj net wklejamy ostatni link z bbcode.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2020, 11:46

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • KasiaSz32 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu jaki słodziak ❤️ Nacieszyłam oko, możesz kasować :)

    werni lubi tę wiadomość

    010ihgqsegoetpqq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka, no ewidentnie cały Twój mąż!

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, ja to sobie wyjdę na pół dnia, ale do kosmetyczki i fryzjera na cały dzień. Włosy, paznokcie i rzęsy 😂 bo teraz czuję się Łysa.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Agata, ja to sobie wyjdę na pół dnia, ale do kosmetyczki i fryzjera na cały dzień. Włosy, paznokcie i rzęsy 😂 bo teraz czuję się Łysa.
    O rzesach kochana to Ja juz do meza mowie od 2 tygodni prawie codziennie , ze doczekac sie nie moge ! I to nie brakuje mi wyjscia w samotnosci a zwyczajnie zalozenia ich 😂😂 dokladnie jak Ty czuje sie lysa . Maz pyta czemu do tej pory nie bylam a zrobilam przerwe z dobre 2 /3 miesiace . A no dlatego , ze jak sie klade calkowicie na prosto to mi sie brzuch stawia i niewyogdnie juz 1,5-2 h tak wylezec bez ruchu . Teraz to mnie tak biodra bola mocna jak leze w jednej pozycji , ze co chwila zmiana musi byc wiec odpada. Fryzjerem jestem dla siebie sama zawsze wiec luzik , caly czas cos robie przy wlosach :) paznokcie tez robie ciagle sobie sama ale po porodzie smigne do kosmetyczki tak dla czystej satysfakcji , ze ktos sie mna zajmuje hahaha .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak duzo osob mowi ze do Tomka jest podobny :)

    Jestem teraz w mega kolejce na poczcie. Ale niestety musze odebrac paczki.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wracam ze szkoły rodzenia, no i byłam kilka formalności jeszcze w pracy załatwić.

    Werka, mój mąż to też Tomek 🙂
    Z usg 3D bardziej mi się wydaje, że mała podobna jest do mnie, ale zobaczymy, dzieciaki się zmieniają bardzo.

    werni lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja wracam ze szkoły rodzenia, no i byłam kilka formalności jeszcze w pracy załatwić.

    Werka, mój mąż to też Tomek 🙂
    Z usg 3D bardziej mi się wydaje, że mała podobna jest do mnie, ale zobaczymy, dzieciaki się zmieniają bardzo.
    Zmieniaja pewnie , ze tak a na zywo w ogole zupelnie inna bedzie zobaczysz hahaha .
    Moi synowie od poczatku wygladaja tal samo . Jak bys to samo usg wziela do reki takze klony ojca bo moj 4 latek wyglada jak skora zdjeta z Taty , ma tylko moj usmiech :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo ale się złożyło :)

    U moich dwóch znajomych ich dzieci na początku były podobne do taty a teraz są podobne do mamy :) mój jak narazie się nie zmienia

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej, żeby moje dziecko nie miało charakteru jak tata, bo z dwoma takimi nie wytrzymam 😂😂😂

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Lepiej, żeby moje dziecko nie miało charakteru jak tata, bo z dwoma takimi nie wytrzymam 😂😂😂
    U Mnie charakterek ma moj akurat hahahaha i podpatrujemy , ze wrodzil sie lekko do mojej siostry 😂😂😂🤦‍♀️ jest kosmos bez kitu . Pelne milosci nie raz rozdarte do granic upadlosci dziecie hahahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 502 503 504 505 506 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ