X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 29 lipca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Szkoda gadac !!! :/ tez bym sie nie odzywala do meza po czyms takim.. albo chce albo nie chce :/ dziecko na swiat samo sie nie prosi i to musi byc decyzja w 100%.
    Dziecko szybko urosnie i bedzie mial ten swoj spokoj po za tym wychodzenie w gosci itp jest fajne tylko na jakis czas a kiedy przyjda pewne lata to kto bedzie go odwiedzac ? Goscie czy dzieci ? chyba wiadomo że dzieci

    No i ja właśnie jestem tego zdania. Znowu my to tak często w te goście chodzimy, że akurat to do mnie nie przemawia. Ja wole w domu. Zawsze wole jak ktoś do nas przyjdzie niż my mamy iść. Poazatym mam wrażenie, że jak dzieci były mniejsze to więcej wychodziliśmy niż teraz.

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    No i ja właśnie jestem tego zdania. Znowu my to tak często w te goście chodzimy, że akurat to do mnie nie przemawia. Ja wole w domu. Zawsze wole jak ktoś do nas przyjdzie niż my mamy iść. Poazatym mam wrażenie, że jak dzieci były mniejsze to więcej wychodziliśmy niż teraz.
    Ja tez wole jak ktos do mnie przyjedzie pogadac na kawke czy cos... nie jestem typem iprezowicza wiec nie kreca mnie jakies imprezy , lubie usiac przy kawie,ciastku i pogadac moj mąz tak samo. Nie wiem ja tak lubie ;p

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 29 lipca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    haha :D ciekawe jakby zareagowal jakbys mu tak powiedziala :D
    Wczoraj się ugryzłam w język bo z pijanym i tak nie ma co gadać ale uwierz, że jak się to kiedyś powtórzy to nie będę mieć skrupułów i napiszę jaką miał minę :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Wczoraj się ugryzłam w język bo z pijanym i tak nie ma co gadać ale uwierz, że jak się to kiedyś powtórzy to nie będę mieć skrupułów i napiszę jaką miał minę :)
    Mówi sie ze pijani mówia najszczersza prawde co im na sercu lezy wiec moze mu to lezalo a nie mial na trzezwo odwagi o tym mowic ?
    No ja jestem ciekawa jaka mialby mine po takim tekscie xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2018, 12:10

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mają super kontakt ale powiem Wam że taki naprawdę dobry zaczął się im jakieś 5 lat temu jak z moim D zaczelam się spotykać ale też nie było idealnie Ą od jakiś 2 to jest kosmos już . Aż się strasznie cieszę:)

    Aduszka no czekam na relację z ta mina hahaha chociaż oby nie powtorzyla sie taka akvja slowna bo to az orzykro . Tak jak katii napisała. Kto go bedzie odwiedzał w przyszłości jak nie dzieci pozatym mając dzieci też wyjść można a sama mówisz że za często nie latacie po imprezach.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti, a żebyś wiedziała, że za kaźdym razem jak się kochamy to się pyta czy już może do środka :P
    Doczekać się nie może starań o dzidzię.

    My też sami wesele, moi rodzice musieliby wziąć kredyt, a tego nie chciałam, tata męża uważa, że wesele to zbędny wydatek i tyle :)
    Także ja sama odłożyłam na sukienkę, fryzjerkę, kosmetyczkę itd. Kupiłam zaproszenia, ozdoby na samochód i takie pierdułki. A dj, fotograf i kamerzysta na pół z mężem. Mąż siebie ubrał, kupił obrączki, kwiaty, wódkę i za ślub zapłacił he he a za gości poszło z kopert :D
    Mieliśmy 80 osób.

    Miałam upragnioną sukienkę syrenkę i wyglądałam w niej bosko :P

    Trochę ogarniam w domu, zrobiłam marynatę do karkówki, grilla zrobimy, później pod prysznic.
    O 15 przychodzi rodzinka.
    Buziale

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2018, 13:29

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 29 lipca 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny ale sie rozpisalyscie :p a my od rana siedzieliśmy nad jeziorkiem i dobrze że pojechaliśmy wcześniej bo właśnie rozkręcila sie burza. Jak lejee szok. Cały dzień ma tak padać, zastanawiam się co by tu później porobić. Obiad mam z wczoraj, młody śpi a ja póki co lezakuje przed tv.
    Wcześniej wzięłam męża w obroty :D jak mi się kończy @ to mam normalnie taką chcice że jpierdziele haha nie mogłam sie powstrzymać :D
    Dziewczyny weźcie dajcie jak macie jakieś fajne przepisy na zapiekanki takie obiadowe. Mi sie już kompletnie pomysły pokonczyly :p

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 29 lipca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa mama witaj w klubie :) na naszym weselu były dokładnie 84 osoby i moim zdaniem to wystarczająca ilość. Jak jest mega dużo ludzi to tak też nie porozmawiasz za bardzo z każdym (a wypadałoby chociaż słowo zamienić), za duże zamieszanie z resztą.

    Kattii, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 lipca 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela Ja mam tak w trakcie okresu , że meeeeega chcica się włącza haha ale nie mogę i o . A później jestem antuseksualna dosłownie . Mam straszny problem po ciąży:/ mogłabym żyć bez seksu a to źle ...

    U Nas słońce pada drugi dzień już a wręcz leje i też uwiazani w domu . Dobrze tak jak pisałam wcześniej że też mam obiad z wczoraj . :D

    Kochana co do zapiekanek jest wiele ... makaronowa z mięsem, makaronowa z warzywami typu brokuły np. , ziemniaczaną z mięsem bądź z warzywami .
    Musiałabym pisać i pisać haha ale jak cos chcesz to smialo napisze . :)Ja akurat kocham gotować to mam miliony pomysłów na różne zarelka . :D kocham kombinować w garach. Ostatnio miałam małe zaćmienie w mózgu ale już wróciłam do żywych haha . 4 dc to odmozdzylam się . :p

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 29 lipca 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bardzo lubię gotować, ale nie lubię wymyślać o weź codziennie albo co drugi dzień gotuj coś nowego i tak żeby wszystkim smakowało :p chodziło mi raczej o wasze wypróbowane przepisy, my uwielbiamy makaronowa z kurczakiem, warzywami i beszamelem ale przydałoby się jakieś urozmaicenie xD

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 29 lipca 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakąś ziemniaczana podrzuć :p

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bylo mnie bo udalo mi sie sprzedac cos na ebayu i pakowalam do kartonu owijalam itp ino wyslac jeszcze musze heh :)
    Zaraz zrobie sobie kawę i moge pisac :D

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 lipca 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana no to np. Mięsko mielone lekko przesmazam na patelni z dodatkiem drobno pokrojonej cebulki , starty czosnek , papryka sypana ostra i słodka, sól, pieprz . Ziemniaki gotuję i ubijam ( robie dwie wersje ... ubite ugotowane bądź w plastry surowe kroje i układam warstwami z mięsem) po odrobinie sera żółtego na warstwy też a ż góry sypie serem feta, piekę ok 30-40 minut na 180 stopniach .
    Robię też sosik pomidorowy do polania na to.
    Wiadomo bulionik domowy , koncentrat pomidorowy , sól, pieprz i bazylia. Czasem muszę dodać cukru odrobinkę bo jest za kwaśne zależy jak kto woli więc dodaje z pół łyżki cukru brązowego i wsio :)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 lipca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to właśnie kocham wymyślać haha .
    Aktualnie siedzę nad lista pomysłów co na obiady mogę porobić wersja fit i normalna dla moich chłopaków :) mam trochę pomysłów i już mam mega ochotę na wołowinę na ostro z ryżem brązowym która będę jutro bądź we wtorek robić . No smaka mam takiego że gdyby nie ten deszcz już bym dygala do aldika hahaha

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 29 lipca 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może jestem jakaś inna ale szczerze to nie przepadam za wołowina :p ale znalazłam fajny przepis na zapiekanke ziemniaczana z pieczarkami cebula kielbaska boczusiem mniamm :D

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 lipca 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak , z kiełbasą też dobre jest ! Ja w ogóle kocham ziemniaki i obok kielba z cebulą hahaha . :D

    Ja generalnie nie jadam często wołowiny ale lubię właśnie tak po " chińsku " zjeść czasem bądź w innej normalnej formie . Częściej króluje w domu u nas drób.

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 lipca 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka tu cisza ... :o
    Halo halo żyje ktoś ?

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Jaka tu cisza ... :o
    Halo halo żyje ktoś ?
    Ja jestem caly czas ale nie mam o czym pisac

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 29 lipca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiii możesz nawet o pierdolach :D my wróciliśmy do domu przed chwilą, robie kolacje układam małego do spania i chyba jakieś piwko sobie wychyle a co :D

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 lipca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katii a to nie można o pierdolach czasem ? :)

    No Ja właśnie skończyłam odkurzac parter i robić będę herbatkę . Mąż kapie malego i do spania kłaść będzie a Ja też prysznic i do łóżka . Mam dziś mega dzień chuj**y . Normalnie płakać mi się chce z byle powodu co mnie rozbawia aż momentami . I ♡ @ hahahaha ... ale mąż ratuje mnie . Kupił ciasteczkowe lody i czekoladę z orzechami <3

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ