X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 30 lipca 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z allegro taki co do owulacyjnych był gratis

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Test z allegro taki co do owulacyjnych był gratis
    aha nigdy nie robilam tych testow z allegro niby sa kiepskiej jakosci...
    co do ciążowych stanowczo wole kupic w sklepie a owulacyjne pierwszy raz kupilam na ebayu zobacze jak beda wygladac ale to owulaki wiec luz na ciazowe pisze sie tylko ze sklepu jakos tak nie wierze na dobra jakosc z takich stron jak ebay,allegro itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole u mnie pada caly czas ... musze isc na miasto dzisiaj do banku wplacic kase na konto bo nie moge wydrukowac etykiety i jej oplacic aby wyslac podstawke z siedzeniem do wozka ktora udalo mi sie wczoraj na ebayu sprzedac .. poszla za 57f +kw ... teraz jak padac nie przestanie bede zmuszona leciec z dziecmi do miasta :/

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 30 lipca 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    aha nigdy nie robilam tych testow z allegro niby sa kiepskiej jakosci...
    co do ciążowych stanowczo wole kupic w sklepie a owulacyjne pierwszy raz kupilam na ebayu zobacze jak beda wygladac ale to owulaki wiec luz na ciazowe pisze sie tylko ze sklepu jakos tak nie wierze na dobra jakosc z takich stron jak ebay,allegro itp

    Mam w domu taki sklepowy ale zrobię go w piątek jak by w czwartek nie przyszła @ chociaż temperatura mówi, że dupa blada z tego będzie :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 lipca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja tez sie melduje.młoda pannica jeszcze spi,a matka ma moment na kawke i przeglad internetu bo po sniadaniu robota na calego.ze wzgledu na to ze w sobote nie sprzatałam to dzis musze to porobic.musze jeszcze ciacho młodej upiec.w czwartek miała imieniny i obiecałam jej ciacho ze zrobie bo była siora z prezentem przed poludniem i mówiłam ze przyszla za wczesnie bo nie mamy nic do kawy na te imieniny.a ze wyszly te zaprawy to wszystko w czasie sie poprzestawiało.a najwazniejsze musze umowic sie na podpisanie umowy o sale na komunie a jeszcze nie zadzwonilam

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poprawka juz wstała

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak my komunia za 2 lata a sale też rezerwowałam chyba z tydzień temu i już u nas ciężko z terminami. To jakaś masakra jest

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) A mi się udało dodzwonić do mojego gina, choć myślałam, że jest na urlopie, bo minął tydzień od zastrzyku a mi w ogóle nie wzrosła temperatura od tej pory za to cały czas bolą mnie jajniki i mam taki wzdęty brzuch i boję się, czy jakaś torbiel mi się nie zrobiła... Ale dopiero w środę będę mogła do niego iść :/

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka83 wrote:
    Anusiak my komunia za 2 lata a sale też rezerwowałam chyba z tydzień temu i już u nas ciężko z terminami. To jakaś masakra jest
    my tez za 2 lata komunia.ja sale mam wstepnie zarezerwowana ale miałam zadzwoinic umówic sie na podpisanie umowy.a z mloda nie pojade bo nic nie bede wiedziec.miałam podpisywac w czerwcu juz ale dzwoniłam i pani powiedziała że skoro na sto procent chce sale to możemy podpisac w lipcu bez problemu umowe tylko mam zadzwonic zeby jakos sie umówic bo pani nie pasowaly godziny wieczorne a mi predzej nie bo chlop do 18 w robocie.ona miala miec urlop ja tez i tak sie zgapilam po prostu .dzis bede dzwonic bo zerwie rezerwacje

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.
    Kattti bo szwagierki wczoraj na mnie wsiadły, że Maciek 2 lata zaraz kończy to czas odpieluchować... ale jak on nie mówi :P

    Aduszka a to ja mam 130 do Wawy ;)

    Kawkę sobie zrobię, upał straszny...

    Kattii lubi tę wiadomość

  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    nieśmiało dołączam. :)

    7u22rjjg269yrzch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asylia witamy.
    Napisz coś o sobie, lepiej się poznamy ;)

  • asylia Autorytet
    Postów: 478 416

    Wysłany: 30 lipca 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka słów o nas:

    Mamy synka - ma 2,5 roku.
    O rodzeństwo zaczęliśmy się starać w marcu i ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu (o synka musieliśmy się mocniej postarać ;)) udało się w 1 cyklu.
    Niestety ciąża zakończyła na przełomie 6 i 7 tygodnia. :(
    Teraz wracamy do starań - właśnie jestem po ovu i cóż.. już zaczynam świrować. ;)

    Mam niedoczynność tarczycy i jestem na lekach.

    7u22rjjg269yrzch.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asylia spokojnie, będzie dobrze :)
    My tu na wątku rozmawiamy o wszystkim. Starania o dzidzię mają być przyjemnością :D
    Jak któraś z nas będzie świrować, to opierdzielamy... bo histeria nie pomoże zajść w ciążę ;)

    Jak Cię nie przestraszyłam, to zapraszam do nas.

    ZakręconaOna, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mama wrote:
    Hejka.
    Kattti bo szwagierki wczoraj na mnie wsiadły, że Maciek 2 lata zaraz kończy to czas odpieluchować... ale jak on nie mówi :P

    Aduszka a to ja mam 130 do Wawy ;)

    Kawkę sobie zrobię, upał straszny...
    Nikogo nie sluchaj na ten temat... sluchaj swojego serca i sama poczujesz i zobaczysz ze to juz ten czas.. nie ma co na sile z presja tym bardziej ze nie mowi .. nie nauczysz go silą a potem przez glupote zmuszajac zniechecisz go i bedzie sie bal . Na spokojnie z tym tematem, kazde dziecko ma swoj czas na to . Ja z moim synkiem czekalam tyle ile trzeba bylo,nic na sile bez presji,krzyków . We wakacje wystawilam mu nocnik i stal cale dnie w salonie,sam go sobie wybral bo dalam mu prawo wyboru jaki chce .Cieszyl sie strasznie a potem jak stal w salonie to bawil sie nim ,siadal w spodniach na poczatku a jak zapytalam czy chce siusiu lub kupke mowil ze nie , nie chcial nawet aby mu sciagnac spodnie po jakims tyg siadal na pampersie a potem juz poszlo kiedy kucnał za stoliczek wiedzialam ze kupcia i szybko sciagnelam mu pampersa posadzilam na nocnik,nie chcial ale zrobilam to tak szybko ze kuleszka jedna wpadla do nocnika i mu pokazalam i pytam czy bolalo ? Powiedzial ze nie i zaczał bić sobie brawo :) Pochwalilam go i tak sie zaczelo wolanie siusiu na nocnik z kupcią trwalo to ciut dluzej ale i tak poszlo dobrze potem dosc szybko przeslismy na ubikacje poszlam z nim do sklepu i mial sobie wybrac klapę i podnóżek bo moj syn dosc niski i na palcach nawet nie siegal aby siku zrobic... wybral sobie taki jaki chcial nie wazne ze jedno czerwone drugie rozowe xD patrzal na obrazki hehe spodobaly mu sie widocznie to takie ma , mowiac szczerze przejscie z nocnika do ubikacji trwalo jeden dzien, oczywiscie za kazdy drobny uczynek byl chwalony a on bardzo lubi pochwaly :)
    Tez mi znajomi mowili ze 3 latej z pampersem itp ze powinnam go odnauczyc a ja im mowilam ze maja zajac sie swoimi dziecmi a nie mowic mi co powinnam bo ja wiem najlepiej co powinnam i to ja znam swoje dziecko najlepiej wiec wiem czy jest gotowy czy nie jest gotowy i tak zamykali mordki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ps. zaznacze ze najpierw siusiu robil na siedzaco w ubikacji po jakis 2 tyg uczylismy bo ze chlopcy siusiu robia na stojaco i zalapal ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2018, 12:12

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry . :)

    W końcu nadrobilam .
    Kochana nie przejmuj się tym gadaniem o pieluchach bo kazde dziecko w innym wieku rezygnuje z pampersow . Twój syn nie ma 5 lat by ktoś na Ciebie wsiadal, że jeszcze nosi pampki. Przyjdzie czas to przestanie nosić . :)

    U Nas pogoda trochę lepsza bo bez deszczu ale chłodno dość . Tak jesiennie trochę.
    Moje chłopaki poszły sobie na spacerek i małe zakupki a Mama sobie sama w domu siedzi przy kawce i tv :)

    Witam nowa staraczke . Główka do góry i kciuki wielkie :)

    Szczęśliwa_Mama lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie z córcią poszło szybko, miała właśnie 2 latka, ale mówiła i widziałam że jest gotowa. Jednej ze szwagierek syn przed 2 urodzinami sam zaczął wołać kupę i siku i to z dnia na dzień, tak po prostu... no i fajnie, tylko on już wiersze recytuje i piosenki śpiewa he he a mój ani be ani me :P

    Kattii lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do mojego nowego avataru to tak jak pisałam wcześniej musiałam zmienić a to mi się podoba .
    Mamuska z rodziny Adamsow ♡ hehe nie wiem czy widać tak dokładnie

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    A co do mojego nowego avataru to tak jak pisałam wcześniej musiałam zmienić a to mi się podoba .
    Mamuska z rodziny Adamsow ♡ hehe nie wiem czy widać tak dokładnie
    serio ? ja stawialam na jakas czarwnice czy cos .. nie powiedzialabym ze to mamusia z adamsów xD

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ