X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 lipca 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodka :D ja mam buldożerke francuska i mam do tego pierdzenie i chrapanie w gratisie hahaha :D noo ona też ma swoje legowisko i kocyk ale śpi w nim tylko ciągu dnia. W nocy przylazi w nogi skubana i to tak cichaczem żeby nas nie obudzić haha

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza robi to samo. Hahaha probuje byc niezauwazona I wali z przyczajki. Skubance male:P

    Moja tez pierdzi czasem I glupa pali typu
    " a co to bylo" I sie rozglada cwaniara hahahha

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale i tak nie pobije nic jej jak pryknie, powacha swoja pupe I nagle uvieknie. Jakby faktycznie mialo jej to cos dac

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam się przespac po uspaniu córki ale syn mi nie pozwala a sam spac nie chce ...przymknelam tylko oczy na 10 min aby ciezke sa mniej. Teraz obiad sie robi skoro i tak nie spię to chociaz obiad sobie zrobię.
    U nas pogoda sliczna.
    Nie wyobrażam sobie miec trójkę dzieci i zwierzeta do tego xD Co innego jakby dzieci byly juz samodzielne i same opiekowalyby sie zwierzakami to wtedy moglabym pomyslec o tym aby dostali co by chcieli. Obecnie mieszkam na drugim pietrze w malym bloczku ,bez windy.
    Gardło mnie boli,katar mam i zaczyna drapac mnie w gardle :/ Ssam tabletki na gardlo.

    Jak tam wasze przygotowania do starań ? Mi znajoma wczoraj napisała ze ona juz wiecej by się nie starała jesli by straciła ciąże majac juz dzieci...Pomijając fakt że za 2 miesiące rodzic bedzie czwarte dziecko.
    Mój mąż wczoraj próbował się do mnie dobierać ale powiedziałam mu że jeszcze nie bo wczoraj trochę plamilam a nie chce znowu plamic nie wiadomo ile tak jak ostatnim razem kiedy w trakcie plamienia serduszkowalismy i plamienie poszlo na 4 dodatkowe dni .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 17:05

  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 lipca 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 2 suczki Shih tzu. Jedna ma 3 lata a druga 9 miesięcy (i cieczka się jej zaczęła)
    My właśnie wróciliśmy i nie zdążyliśmy przed ulewą, cała pościel zmokła więc wrzucam do suszarki bo nie będzie pod czym spać :(

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 lipca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2c2fac40a957.jpg

    A to moje czarownice na górze Zuri młodasza a na dole Lili starsza

    19ewelaaa89, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 lipca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona bardzo fajna psinka i chyba faktycznie mieszanka z nietoperzem :)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 lipca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.youtube.com/watch?v=iAc6Qr_sAXw

    super piosenka :)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 lipca 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aduszka śliczne <3 kocham tą rase tak samo jak yorki i maltanczyki. Sama chciałam maltanka ale jakoś tak mąż przekonał mnie do buldozkow. Teraz nie zamienilabym jej na żadną inną rase :) kurde a ja fotki nie moge dodać :(

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 lipca 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Aduszka śliczne <3 kocham tą rase tak samo jak yorki i maltanczyki. Sama chciałam maltanka ale jakoś tak mąż przekonał mnie do buldozkow. Teraz nie zamienilabym jej na żadną inną rase :) kurde a ja fotki nie moge dodać :(

    Wrzuć przez https://zapodaj.net/
    wgrywasz plik a potem kopiujesz i wklejasz w post ostatni link to będzie ze zdjęciem :)

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii eh... takie gadanie ludzi. Jedni sa tacy ze po stracie nie beda sie juz starac bo psyvhika nie wyrabia a innyvh wlasnie pcha dalej taka sytuacja do dzialania.
    Np.powiem wam szczerze ze nie rozumiem kobiet malzenstw w ogole ktore sie rozwodza z powodu straty ciazy a niestety takich jest naprawde wiele. Jakby nagle maz czy zona kojarzylo sie im z tym zlym ? Jakby to czyjas wina byla ? No nie pojete dla mnoe to jest niestety.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super psiaki:)

    No mowilam ze to jakis maly nietoper hahaha te uszy radarki ♡

    U Mnie tez ladna pogoda na szczescie. Kwiatki posadzilam 3 nowe szt w doniczki , trening zrobilam i poszlam do wanny sie wylezec . Gruboooo ponad godzine moczylam tylek hahaha w tym pol ksiazki obtrzaskalam a teraz skora jak u staruszki hahahaha tak sie pomarszczylam.
    A za to tez doszedl mi mega bol glowy:/
    Musze herbaty sie napic , maz Zaraz malego do kapieli wezmie , kolacja I spac bo jest zmeczony widac az momentami staje sie nieznosny :/ a wtedy bol mojej banki poteguje... :(
    No ale oczywiscie mlodziez musi zaliczyc jeszcze odcinek psiego patrolu


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nadrobię Was, ale dzieciaki nie chcą do domu wracać... a muszę ich pilnować... bo wszędzie blacha na podwórku, jeszcze ich wykąpać i kolacja ;)

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Kattii eh... takie gadanie ludzi. Jedni sa tacy ze po stracie nie beda sie juz starac bo psyvhika nie wyrabia a innyvh wlasnie pcha dalej taka sytuacja do dzialania.
    Np.powiem wam szczerze ze nie rozumiem kobiet malzenstw w ogole ktore sie rozwodza z powodu straty ciazy a niestety takich jest naprawde wiele. Jakby nagle maz czy zona kojarzylo sie im z tym zlym ? Jakby to czyjas wina byla ? No nie pojete dla mnoe to jest niestety.
    No chyba zależy od związku, jedne się scalają przez kryzysy i niepowodzenia a inne rozluźniają... Tak samo długie starania o dziecko niektórych mogą podzielić. Jak i wiele innych problemów, np. finansowych. Tak to chyba jest jak ludzie zaczynają walczyć jakby każde na swój sposób, samemu i zapominają że grają przecież w jednej drużynie, nie przeciwko sobie... :/

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    No chyba zależy od związku, jedne się scalają przez kryzysy i niepowodzenia a inne rozluźniają... Tak samo długie starania o dziecko niektórych mogą podzielić. Jak i wiele innych problemów, np. finansowych. Tak to chyba jest jak ludzie zaczynają walczyć jakby każde na swój sposób, samemu i zapominają że grają przecież w jednej drużynie, nie przeciwko sobie... :/
    Frida bardzo pięknie i mądrze napisane

    ZakręconaOna, Frida91 lubią tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida wiadomo. O doskonale napisane o walce w jednej druzynie

    19ewelaaa89, Frida91 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama wiem u mnie jak to jest i często z tego wynikają nieporozumienia i kłótnie i wtedy właśnie zdajemy sobie sprawę, że też nieraz tak robimy wobec siebie... Jakby to chodziło o to kto wygra a kto przegra. Niestety nie zawsze łatwo jest to zauważyć, że się tak robi.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.

    Kattti co dokładnie logopeda powiedział?

    Zamówiłam dzisiaj w h&m na wyprzedaży ciuchy do przedszkola dla córci i kilka ciuszków na prezenty, bo 3 koleżanki mi rodzą na przełomie wrzesień/październik ;)

    Moja koleżanka poroniła 3 ciażę w 7 tygodniu, minął rok i ostatnio się spytałam jak ze staraniami... powiedziała, że się boją i że na 2 zakończą. Ich decyzja, aby tylko kiedyś nie żałowali, że nie spróbowali, bo naprawdę są fajną rodzinką.

    Był temat o badaniach przed staraniami.
    Ja przed 1 ciążą zrobiłam przeciwciała na różyczkę, bo nie chorowałam, a nie wiedziałam czy byłam szczepiona... wyszło, że mam przeciwciała.
    Na ospę i świnkę chorowałam... ale jest tu wątek, że dziewczyna miała ospę, a wyszło że nie ma przeciwciał... więc nie mam pojęcia jak to jest...
    Kornelka oprócz kaszlu i kataru nic więcej na razie nie przyniosła z przedszkola do domu ;)

    Zawsze przed ciażą leczę zęby i idę do gina się wybadać czy jest wszystko w porządku, czy nie mam żadnego torbiela itd.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 22:53

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowałam wczoraj tampony i podpaski... i tak się zastanawiałam ile miesięcy będę jeszcze to kupować he he
    Tak w ogóle @ 6 sierpnia, a już mnie boli brzuch jakbym zaraz miała dostać... jakoś wcześnie...

    19ewelaaa89 lubi tę wiadomość

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa Mama ja tez mam takie dylematy jak stoję w sklepie, ba ja nawet biorę małe opakowania tamponów żeby mój organizm wiedział ze to ma być ostatni raz Hahaha xD

    Ale ja wam zazdroszczę tego kupowania dziecięcych ubranek dziewczyny <3 one wszystkie są takie ładne, dlatego narazie odkupuje dzieci mojego rodzeństwa a ze łącznie jest ich sześcioro to mam przekrój płci i wieku :p dzisiaj właśnie zostaje z dwoma siostrzenicami, także super ze piękna pogoda, coś porobimy na podwórku No i obowiązkowo pójdziemy na lody :) powiem Wam ze mam z dziewczynkami taka więź, ze jeśli swoje dzieci będę kochała jeszcze bardziej to chyba zwariuje z tej miłości :P

    19ewelaaa89, Szczęśliwa_Mama lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ