X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Wez haha zmien na ten pierwszy co mialas co ja pytalam czy to ty na zdjeciu ;p
    Aaaaa teeeen. Na starym telefonie mam fotke więc nie teraz . Muszę pozrzucac najpierw zdjęcia na spokojnie wszystkie na nowy.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    O to ciekawe co mówicie. Ja miałam to Flo i trochę nie bardzo sie ona u mnie sprawdziła przy nieregularnych cyklach. No ale wypróbuję i tą i zobaczymy :) w sumie zalezy jakie się ma oczekiwania. Ja po prostu chce mieć przejrzysty wygląd, wykres, mozliwosc zapiasania objawów i temperatur. Bo przy moich cyklach to i tak chyba nie sposob cos wyliczyć czy przewidzieć ;)
    No Ja właśnie mam identycznie jak Ty więc chyba zostanę przy ovu tu ale jakoś pokombinuje z wykresem.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dori Ja też szczerze powiem Ci, że wierzę bardziej w dzień po niż przed 3 dni.
    Hahahaha co do słownika to kumam bo któregoś razu pisałam z Teściową i chciałam coś jej napisać śmiesznego normalnie a słownik mi do niej napisał suka Hahahahhahaha tak się smialysmy.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona No to pięknie poszłaś po bandzie hahahah xD

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahahahahaha nie moja wina :D ale dobrze to wyglądało hahahaha

    U Mnie już leje znów, bez szału pogoda była cały dzień późnym południem wstawiłam pranie.. rozwiesilam i deszcz hahaha . Generalnie i tak bym prania dziś nie wystawiła na ogród dla bezpieczeństwa ale pisałam Wam wcześniej że pewnie wstawię pranie i ciach hahahaha deszcz będzie .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam suszarke w razie zalamania pogody hehe

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ja nie mam bo jakoś nie miałam potrzeby nigdy na taki sprzęt . :) okno otwarte w salonie i pranko schnie to nie zima w sumie gdzie kaloryfery sa odkrecone okna pozamykane bo mróz hahaha a pranie się kisi hahaha . Jest okej . :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wybieracie się badz wybralyscie na jakieś badania kontrolne przed rozpoczeciem staran ?
    Katii Ciebie nawet nie pytam jak mieszkasz w Uk ahahahahaha
    Śmieszne:p
    Ja niestety nie dam rady w polsce jak teraz bede bo tylko 1 dzień wolny będę miała...
    A w grudniu jak będę na święta to chciałabym już rozpocząć starania wcześniej więc za późno trochę .
    Aż z ciekawości jak będę w gp to podejdę zapytać się czy wykonają mi kontrolne jakieś badania z racji właśnie staran o dziecko . :D
    Teraz dostałam kontrolne na tarczyce ale do czasu staran to mi pięćset razy się tsh zmieni :/ A pozatym dla nich wiecznie mam idealną ... nawet jak miałam mega zapalenie tarczycy to było ok :D

    Kattii, 19ewelaaa89 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dziewczyny wybieracie się badz wybralyscie na jakieś badania kontrolne przed rozpoczeciem staran ?
    Katii Ciebie nawet nie pytam jak mieszkasz w Uk ahahahahaha
    Śmieszne:p
    Ja niestety nie dam rady w polsce jak teraz bede bo tylko 1 dzień wolny będę miała...
    A w grudniu jak będę na święta to chciałabym już rozpocząć starania wcześniej więc za późno trochę .
    Aż z ciekawości jak będę w gp to podejdę zapytać się czy wykonają mi kontrolne jakieś badania z racji właśnie staran o dziecko . :D
    Teraz dostałam kontrolne na tarczyce ale do czasu staran to mi pięćset razy się tsh zmieni :/ A pozatym dla nich wiecznie mam idealną ... nawet jak miałam mega zapalenie tarczycy to było ok :D
    Ja sobie moge usiac prze GP i kupe zrobic i tyle haha :D

    Myslicie ze dlaczego zaczelam brac suplementy ? Bo tylko tak moge w jakis sposób cos tam zregenerowac sama bo na lekarzy tu nie mam co liczyc w tej sprawie .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2018, 19:09

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zapewne też hahahaha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 lipca 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanderoo xD widzę że jestem daleko w tyle, a tylko dzień nie siedziałam na forum :p co do badań, na razie nic nie robię. W pierwszej ciąży też nie robiłam, tzn przed pierwszą ciąża. Pół roku temu miałam robione szczegółowe badania do pracy, więc chyba moje wyniki drastycznie się nie zmieniły :p wszystkie wyszły super. Jedyne co w sumie mogłabym zrobić to tarczyce. Ale z nią też nigdy nie miałam problemów. Na razie biorę kwas foliowy, odżywiam się zdrowo i to chyba tyle :p
    Dziś znowu u nas skwara 31 stopni :/ zrobiłam tylko zupe pomidorowa, bo nie miałam na nic siły. Jeszcze te dzieciaki w pracy takie nieznośne, chyba też przez te upały. Ide teraz loda wszamac, robiłam ostatnio sama wyszły pyszne :D

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jesteś zdrowiutenka to pewnie się jakoś drastycznie nie zmieniły.
    W moim przypadku to nawet 2 tyg potrafią zrobić mega wielką różnicę . :D


    Z czego robiłaś domowe lody ? :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz zlecił przeciwciala toxoplazmozy i cytomegalii przed staraniami. No i robilam wcześniej badania tarczycy, prolaktyne ferrytyne i wit.D.

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zalecaja tylko antykoncepcje nie wiedziec czemu xD haha :-D =-O O:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2018, 21:26

    19ewelaaa89, ZakręconaOna lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie da sie zrobić w uk badan na wlasna rękę, prywatnie?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    Siemanderoo xD widzę że jestem daleko w tyle, a tylko dzień nie siedziałam na forum :p co do badań, na razie nic nie robię. W pierwszej ciąży też nie robiłam, tzn przed pierwszą ciąża. Pół roku temu miałam robione szczegółowe badania do pracy, więc chyba moje wyniki drastycznie się nie zmieniły :p wszystkie wyszły super. Jedyne co w sumie mogłabym zrobić to tarczyce. Ale z nią też nigdy nie miałam problemów. Na razie biorę kwas foliowy, odżywiam się zdrowo i to chyba tyle :p
    Dziś znowu u nas skwara 31 stopni :/ zrobiłam tylko zupe pomidorowa, bo nie miałam na nic siły. Jeszcze te dzieciaki w pracy takie nieznośne, chyba też przez te upały. Ide teraz loda wszamac, robiłam ostatnio sama wyszły pyszne :D
    Pogoda...moje dzieciaki tez dzisiaj przerosly samych siebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2018, 21:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    A nie da sie zrobić w uk badan na wlasna rękę, prywatnie?
    Da sie w polskich klinikach ja do najblizszej mam prawie 3h ...koszta nie male za badania i takiego robola jak ja nie stac na tak duzy wydatek :-)

  • MamaHani Przyjaciółka
    Postów: 67 28

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ZakręconaOna w pierwszej ciąży zaszłam po odstawianiu tabletek anty gdzie nie brałam ich 4 miesiące i zaczęłam starania i w pierwszym cyklu od razu zaszłam. To było od razu po ślubie a wcześniej leczyłam sie na torbiele i cysty podczas owulacji nie uwalniane było jajeczko i tworzyły sie cysty cykle trwały nawet po 50 dni unormowało sie po porodzie dopiero co i tak lekarz mówił że to cud że za pierwszym razem zaszłam jak mnie zobaczył bo wspominał że długa droga będzie przed nami i zachęca starać sie szybciej niż chciałam. Jesli chodzi o ten czas czemu nie dochodzi do zapłodnienia nie mam pojęcia jeśi się w tym cyklu nie uda po wakacjach idziemy z M na dokładniejsze badania mój gin twierdzi że u mnie wszystko ok badania po poronieniu super endometrium też bedziemy szukać dalej jednak zaszłam w maju tylko nie utrzymałam :(

    21.06.2016 Córeczka
    14.05.2018 Aniołek (6tc)
    8.07.2018 ostatnia miesiączka ( ciąża)
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Jak jesteś zdrowiutenka to pewnie się jakoś drastycznie nie zmieniły.
    W moim przypadku to nawet 2 tyg potrafią zrobić mega wielką różnicę . :D


    Z czego robiłaś domowe lody ? :)
    Zrobiłam mus z brzoskwin i zmiksowalam go ze śmietanka 30% i odrobiną miodu. Wszystko przelozylam do foremek i gotowe :D

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Da sie w polskich klinikach ja do najblizszej mam prawie 3h ...koszta nie male za badania i takiego robola jak ja nie stac na tak duzy wydatek :-)

    Rozumiem. Tu w sumie tez na nfz rzadkk kiedy wysyłają na badania... Na ogół i tak trzeba samemu zasugerować a najlepiej to zrobic na własną reke :/

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ