X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 2019 będzie nasz :)
Odpowiedz

2019 będzie nasz :)

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Rozumiem. Tu w sumie tez na nfz rzadkk kiedy wysyłają na badania... Na ogół i tak trzeba samemu zasugerować a najlepiej to zrobic na własną reke :/
    Kochana ale w Pl jeszcze1 da radę tu nie a tak.jak Katii napisała nie stać 3/4 osób na takie badania i też nie każdy Polski lekarz Ci wypisze. Ja pamiętam jak w ciąży na zwykle ust prywatnie poszłam to 150 f dałem plus jechałam 4 h do najbliższej miejscowości z polskim lekarzem a gdzie jeszcze badania prywatne . Kuzwa pensji by nie starczyło

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 30 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra naprawdę... A zwłaszcza przy jakichś problemach. To co Angielki nie badają sie w ciąży ani nie maja problemów z plodnoscia itd?

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Masakra naprawdę... A zwłaszcza przy jakichś problemach. To co Angielki nie badają sie w ciąży ani nie maja problemów z plodnoscia itd?
    Maja ale tutaj jest tak ze do 3 miesiaca ciazy jesli cos sie dzieje to nie ratuja takiej ciazy itp uwazaja ze to selekcja naturalna i widocznie tak ma byc...nie ingeruja w to dlatego pierwsze usg robia dopiero powyzej 12tygodnia ciazy wtedy dowiadujesz sie czy dziecko nadal sie ma dobrze czy tez nie. Ja o tym ze nosze martwe dziecko dowiedzialam sie na pierwszym usg ktore mialam robione w 12tyg +5 dni

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do poronien to dopiero po 3 poronieniu daja skierowania na badania aby sprawdzic co jest przyczyna ... Tu nie ma ginekologa tu cala ciaza zajmuje sie polozna takze na polskich lekarzy nie narzekajcie chyba ze chcecie miec lepiej to wpadnijcie do uk sie leczyc :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2018, 22:55

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wszyscy spia...to tez ide jutro musze troche wczesniej wstac bo na 9 lece z mlodym do logopedy

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 lipca 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja troszkę musiałam się podladowac a na spanie to nie moja pora hehe . :D

    Nic więcej w temacie służby zdrowia w uk nie mam nic do powiedzenia hahaha . Kattii już wszystko dokładnie powiedziała . To jest śmiech na sali tutaj ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dzisiaj mega zmeczona... moja mloda nie wiedziec czemu nie chciala spac tzn zasnela od razu o 20stej ale o 23 sie obudzila i az do 3 rana tzn niby spala ale co chwile sie krecila i plakala itp siedzialam z nią do 3 ,lulalam itp a na 6.30 budzik.. wypilam kawe,łykłam suplementy i zamówilam sobie upatrzony od jakiegos czasu test ciążowy wzielam 2 szt zamowilam na necie podoba mi sie z wyglada bo fajnie jest zrobiony :D a do tego odziwo ma rzekomo czulosc 10 ... mówie wezmę chociazby dlatego ze podoba mi sie obudowa haha
    Zaraz bede sie szykowac i syna ubierac,córke budzic i zakrzaniac do miasta do tego logopedy a tak mi sie chce po dzisiejszej nocy ze .. :/
    Do tego jakis katar mnie lapie od wczoraj ..
    Dzisiaj zapowiada sie ladna pogoda od rana swieci slonce i jest piekne niebieskie niebo chociaz troche chlodno ale to pewnie po deszczu i sie rozgrzeje dopiero.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 08:21

  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 31 lipca 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati współczuje po takiej nocce, ale dasz radę, kto jak nie Ty! <3
    Ja właśnie jadę ze starym przymierzyć sukienkę do Warszawy bo we wrześniu będę starszą a jeszcze nic nie mam :/
    Poza tym to brzuch już dzisiaj boli typowo na okres, z jednej strony to wygodne ze mój organizm jest tak bardzo czytelny ale z drugiej to fajnie by było mieć jeszcze troszkę nadzieji bo temperatury mam wysokie a już wiem ze dupa z tego wyjdzie :P
    Dobrego dnia dziewczyny <3

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 31 lipca 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katti może córce cos stało na żoładku że nie mogła spac albo pogoda daje sie we znaki.
    miłego dnia ja lece się szykowac bo jade z córką z matką i dzieciakami brata co przyjeciały z anglii na wakacje do polski na miasto na basen na powietrzu.niech sie troche pobawia.bo wczoraj miałm full roboty i jak sie wyrobiłysmy po poludniu to oni byli akurat na basenie i czekalysmy na nich a wrócili jak my juz zbieralismy sie do domu.dziewczyny umówiły sie na dzis.jak wroce ogarne jedzonko siebie i lece podpisac umowe na komunie młodej.ciekawe ile wyliczy koszt i ile zaliczki skasuje.wiec wracam do was na wieczor.
    ps.mój organizm sie poprzestawiał ani widu ani slychu owulki już od jakiegos czasu.sluzu brak objawów tez

    Kattii lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.
    Popijam kawke, maz je sniadanie poczym bedzie malowal kuchnie bo wczoraj juz mu sie nie chcialo. Chyba wybiore sie do miasta z malym dzis bo pogoda ostatnio nie dopisuje, dzis w sumie tez szalu nie ma, od rana padalo ale juz na szczescie spokoj . Szkoda zeby dziecko tak w domu siedzialo ciagle ...

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski
    Ja od rana na mopie jade. No masakra jakas.
    Po ci mi byly dwa psy? No po co?
    Teraz trzeba cierpiec

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Aduszka83 Autorytet
    Postów: 524 375

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potem jade z mlodym do logopedy i do banku musze reszre wplacic na wyjazd cirki na festiwal taneczny do Wloch bo calkiem mi wylecialo z glowy a dzis termin mija.

    Kattii lubi tę wiadomość

    ...marzenia się spełniają, tylko mocno w nie wierz...
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 31 lipca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattti no to już rozumiem, rzeczywiście wygląda na to że w PL nie jest tak źle ;)
    Ja byłam dziś na rozmowie o pracę, ale dopiero do 7.08 będę wiedziała coś więcej. Echh no cóż, muszę uzbroić się w cierpliwość. Ale dziś upał, chyba wybiorę się później nad jeziorko :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie wróciłam. To było ostatnie spotkanie u logopedy teraz bedzie miał logopede w szkole który bedzie mu pomagał.
    Pogoda niby ladna ale wiaterek troche chlodny po za tym czuje ze cos mnie lapie :(
    Zaraz zrobie sobie kawe.. jestem zmeczona i spiąca...

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kattii wrote:
    Ja wlasnie wróciłam. To było ostatnie spotkanie u logopedy teraz bedzie miał logopede w szkole który bedzie mu pomagał.
    Pogoda niby ladna ale wiaterek troche chlodny po za tym czuje ze cos mnie lapie :(
    Zaraz zrobie sobie kawe.. jestem zmeczona i spiąca...
    Tak samo u Nas z pogoda .
    Ja tez bede wlasnie robic druga kawe bo zamulam na maksa.
    Poogarnialam wszystko procz kuchni bo jest malowana wiec pozniej ram bede dzialac. Odkurzanie I mycie podlog zostawiam n.a. wieczor.

    Hahaha Ja to man jednego psa ale syfi za 3 I linieje... z ogrodu wiecznie cos przyniesie w sensie a to kamyk a to zabawke ktora wczesniej dzien zostawi a tam deszcz popadal I o ... wiecznie slady to I z mopem latam

    Kattii lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze ja nie mam zwierząt ... chociaz spokoj ;p

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 31 lipca 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2 koty, nie wychodzą co prawda, ale i tak robią trochę bałaganu -sierść, żwirek i te sprawy :P

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 31 lipca 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny właśnie wróciłam z pracy.. Ale u nas duszno kolejny dzień aż nie ma czym oddychać. Nie cierpię takiej pogody :/ jestem wypompowana, jeszcze dziś z moimi dziećmi przedszkolnymi na wycieczce byliśmy. Co nas podkusilo w ten skwar :p obiadu dzisiaj nie będzie, strajkuje :D chyba sobie zamówimy z mezem kebsy, a synek dostanie pierogi mam jeszcze zamrożone o!
    Ja też mam psiaka w domu, więc wiem jak to jest. Niby krótka sierść a tych igiełek wszędzie pełno. Nie wspomne o kocach i przykryciach na łóżko, których niestety już sie nie da do końca wyczyścić.
    A jakie macie psiaki? :)

    Kattii lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelka dokladnie ! U Nas to samo z kocykami dlatego mala ma swoje hahaha .
    Ja mam 3 kg sunie, mieszanka kundelka z nietoperzem, kotem,szczurem I kangurem hahaha

    19ewelaaa89, Kattii lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 31 lipca 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bf4551e1ef33.jpg

    19ewelaaa89, Kattii, Aduszka83 lubią tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ