X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne '97 - mlode staraczki
Odpowiedz

'97 - mlode staraczki

Oceń ten wątek:
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tu taka cisza?

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze tempka skacze. Wszystko przez termometr. Mierze pod pachą? A wy?
    Wiem, że to chyba najgorsze miejsce do mierzenia ale tak mi najwygodniej :)

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę się założyć, że już nie długo zostanę tu sama. Wszystkie szybciutko zaciazycie a u mnie pewnie nie będzie tak łatwo.

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo temperature każą mierzyć pod jeżykiem lub w pochwie bo pod pachą temperatura jest, że tak powiem zakłamana. Pokazuję temperaturę skóry, a prawidłowo pomiar powinien być wykonany w miejscu gdzie znajduje się jakakolwiek śluzówka. Ja mierzę dowcipnie, najzwyklejszym termometrem elektronicznym. Czemu masz niby zostać sama? Przecież nikt jeszcze nie odchodzi. Ja już na fioletowej stronie znalazłam dwa wątki do których się przyłączyłam, ale jednak tutaj jest mi jakoś wygodniej pisać. Może dla tego, że wszystkie jesteśmy w bardzo zbliżonym wieku. :) Nie martw się, nie zostaniesz sama :)

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Mogę się założyć, że już nie długo zostanę tu sama. Wszystkie szybciutko zaciazycie a u mnie pewnie nie będzie tak łatwo.


    Rowniez mierze pod pacha.. obecniezostalam.bez termometra bo mi sie pospsul :( dopiero jutro polece do apteki i kupie .
    Ja tez trace nadzieje na to ze szybko sie uda. Juz mi sie kochac az odechciewa...

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może spróbuję w tej buzi. Ale kurcze mówią żeby cały cykl mierzyć w tym samym miejscu...

    A ja się znowu boję, że mi owulka się przesunie i dostanę szybciej :/ ostatnio wyjątkowo nie czułam kiedy miałam

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama, kamelkowo, musicie troszkę wrzucić na luz. Ja wiem, że to trudne, i że ciężko się słucha/czyta o dziewczynach które zaszły w pierwszym cyklu, ale i Was czeka to szczęście w momencie ujrzenia pozytywu na teście, ale trzeba czasem spuścić z tonu. Wiem też, że czasem jak się odpuści, przestanie mierzyć temperature, wyliczać dni płodne to zaskoczy samo z siebie, przecież wcześniej nikt tego nie robił, nie planował kiedy dokładnie trzeba współżyć by zajść w ciążę, to przychodziło naturalnie i teraz też tak jest. Czasem trzeba dać zadziałać naturze. :) A jeśli chodzi np o to, że długo się staracie i nic, to może warto poprosić ginekologa o 3 miesięczną antykoncepcję. Często po takiej "kuracji" udaje się zajść w ciążę za pierwszym razem :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto czasem odpuścić i żyć chwilą, tak jak mój syn, który głęboko w nosie ma to, że jestem zmęczona i że jest późno a dalej nie śpi i śmieje się jak każe mu się położyć :)

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tak naprawdę to dopiero będzie 1cs ale ja się za bardzo nakrecam ;) tylko od 2 cykli mierze temperature z ciekawości, żeby zobaczyć jak to u mnie działa ;)


    Jeszcze wcześniej pisaliście o kawie. Myślałam, że tylko ja pije mleko z kawą ;) zamiast kawy z mlekiem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 00:05

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    Warto czasem odpuścić i żyć chwilą, tak jak mój syn, który głęboko w nosie ma to, że jestem zmęczona i że jest późno a dalej nie śpi i śmieje się jak każe mu się położyć :)
    Haha
    Moj młodszy brat 8 latek potrafi chodzić spać po północy. Zdarza się, że wszyscy już śpią w domu tylko nie on :O On po prostu "nie lubi spać" jak to sam określa :D

    A ja się chyba a już położę bo jutro do pracy idę

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz Kamelkowo. Nie ma się co poddawać i zniechęcać po nieudanym pierwszym cyklu :)

    Kawa z mlekiem mniam, ale tylko ciepła. Kiedyś też piłam raczej mleko z kawą, ale nadmiar mleka zaczął mnie odrzucać :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zostaniecie same bo wy przynajmniej macie stosunki a nie spotkaniq co 2 miesiace i to akurat poza owulacja :'D Ja bede ostatnia bo u mnie nie ma serduszek u Was jakies sa i beda, poza tym tyle u mnie chorob ze szybko nie bedzie.

    Co do mierzenia z tego co wiem to mierzenie poza pochwa czy ustami nie ma sensu, zostal jeszcze odbyt ale to chyba najgorsze miejsce do wyboru :p
    Ja praktycznie przez sen wkladam sobie do pochwy, nawte tampon mi bardzo nie przeszkadzal ani majtki mi nie przeszkadzaja jak juz jest w srodku. Musicie zmienic metode dziewczyny.

    Kaemlkowo: ja tez wole mleko z kawa, ogolnie kocham mleko i nie lubie jak napoj jest goracy ;)
    za owulke w terminie trzymam kciuki, ja mam cicha nadzieje ze moja jakims cudem bedzie na poczatkiu lutego i ze teraz cykl znowu bedzie krotki :p

    Chcebardzobycmama: Nie mozesz sie tak nakrecac ze Ci sie seksu odechciewa, to powinna byc dla Ciebie czysta przyjemnosc tak jak bylo zanim planowalas dziecko. Ciaza to ma byc mily prezent za dobre wspolzycie na czas, a nie efekt "zabiegu".

    Mania: ja sobie zyje chwila bo wiem, ze mam male szanse, a nawet zerowe przy braku serduszek :p bardzo Ci zazdroszcze ale tak pozytywnie bo ciesze sie razem z Toba, no i ciesze sie ze mialam racje bo odrazu wiedzialam ze Ci sie uda :D Co do tabletek, moja 3 letnia kuracja nie zadzialala bo ani w pierwszym cyklu (14 dni) po rzuceniu nie zaszlam ani w drugim gdzie sie bardziej "staralam", a niestety z kolejnymi musze poczekac.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo wrote:
    Mogę się założyć, że już nie długo zostanę tu sama. Wszystkie szybciutko zaciazycie a u mnie pewnie nie będzie tak łatwo.

    Nie zostaniesz sama nie bój się ja nie mam zamiaru przestać z wami pisać :) Od dawna siedzę na belly na wątku gdzie dziewczyny są na takim samym etapie ciąży jak ja ale fajnie mi się z wami pisze bo jesteśmy w tym samym wieku i jakoś tak wiadomo "nadajemy na tych samych falach" :)
    Poza tym zawsze jak już każda z nas stad będzie w ciąży ( no ja juz mogę być po porodzie ) to możemy nasz wątek przenieść na fioletowa stronę ale tylko jak każda będzie miała swoje szczęście :)
    No i druga sprawa że ja w przyszłym roku albo za dwa lata znowu stane się staraczką :) bo chcę mieć małą różnicę wieku miedzy dziećmi :)

    Co do kawy to widzę że chyba jedyna tutaj jej nienawidzę jak nie wiem co :D nawet pół szklanki mleka by mi nie pomogło tak nie lubię smaku kawy :D

    Kamelkowo lubi tę wiadomość

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelkowo, a brat nie ma problemów w szkole przez takie późne chodzenie spać?

    Liluy dasz radę i Ty, chcesz to mogę Ci oddać fasolka :) Taka dobra koleżanka jestem :)

    Sallive, kawa jest przeeeepyszna, nie wiesz co tracisz, a może zmieni Ci się jak już maluch będzie na świecie.

    I powtarzam raz jeszcze, nikt sam nie zostanie. Przecież tak jak Sallvie już powiedziałą, można później wątek przenieść na fioletową, a jak nie to przecież są jeszcze facebooki, emaile i inne takie dziadostwa.

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha kto wie jak mi się gusta po porodzie zmienią ale na obecną chwilę to fuu :) Teraz to nawet cappuccino nie lubię :D

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sallvie wszystko jest możliwe, ja teraz muszę tą kawę ograniczyć skoro jestem w ciąży. Normalnie potrafie wypić 7 kubków dziennie, a wieczorem i tak jestem śpiąca i zasypiam na siedząco :D

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa wrote:
    chcebardzobycmama, kamelkowo, musicie troszkę wrzucić na luz. Ja wiem, że to trudne, i że ciężko się słucha/czyta o dziewczynach które zaszły w pierwszym cyklu, ale i Was czeka to szczęście w momencie ujrzenia pozytywu na teście, ale trzeba czasem spuścić z tonu. Wiem też, że czasem jak się odpuści, przestanie mierzyć temperature, wyliczać dni płodne to zaskoczy samo z siebie, przecież wcześniej nikt tego nie robił, nie planował kiedy dokładnie trzeba współżyć by zajść w ciążę, to przychodziło naturalnie i teraz też tak jest. Czasem trzeba dać zadziałać naturze. :) A jeśli chodzi np o to, że długo się staracie i nic, to może warto poprosić ginekologa o 3 miesięczną antykoncepcję. Często po takiej "kuracji" udaje się zajść w ciążę za pierwszym razem :)

    Moze w tym.masz i racje:) ja troche odpuscilam i w tamta ciaze bez problemu zaszlam . Moze to i rola psychiki.. zobaczymy. Pocieszajace jest to ze jestesmy mlode.i mamy jeszcze tyle czasu

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebycbardzomama no widzisz :) Czasem takie spięcie spowodowane staraniami się o malucha tylko pogarsza sprawę, a może też doprowadzić do tego, że między Tobą i Twoim facetem dojdzie do spięć bo będziecie oboje tym wykończeni :)

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaaa ma rację. Ja też mierzyłam temperaturę wyliczalam owulację nie owulację i nic. A w maju postanowilam wrzucić na luz i wystarczyły 2 miesiące i się udało :) i to wcale nie w jakimś cyklu w którym codziennie probowalismy 3 dni ledwie w których mogło zaskoczyć :)

    Nie fajnie się czekało tyle czasu ale warto było :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z tym termometrem rteciowym ?
    Do ilu trzeba zbić temperaturę przed mierzeniem i ile czasu mierzycie ?:)

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ