X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ciąża po usunięciu przegrody w macicy
Odpowiedz

Ciąża po usunięciu przegrody w macicy

Oceń ten wątek:
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 148 22

    Wysłany: 8 kwietnia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym mieć do tak „blisko”😔 to będzie 5 dzień przy tabletkach więc mam nadzieję że już końcówka :) Na ostatnie badanie SIS pojadę z przyjemnością więc nie liczę 😁 a Krakowa będę miała dosyć na następne 5 lat😊

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 8 kwietnia, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się już tak przyzwyczaiłam do wycieczek do Krakowa, że jak w tą niedzielę nie jechałam to mi nawet tego brakowało 😅

  • Elizz Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 9 kwietnia, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyneczka wrote:
    Dużo się wydłużyły cykle?

    U mnie tak 3/4 dni, oprócz tego bardziej obfite

    Mi ostatni balon został + wizyta końcowa (nareszcie) 😃

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 9 kwietnia, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elizz wrote:
    U mnie tak 3/4 dni, oprócz tego bardziej obfite

    Mi ostatni balon został + wizyta końcowa (nareszcie) 😃

    Zazdroszczę 😁 a jak ostatnie balony, były bolesne? Bo wcześniej pisałaś, że któryś jeden był bolesny, początkowe nie.

  • Elizz Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 10 kwietnia, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyneczka wrote:
    Zazdroszczę 😁 a jak ostatnie balony, były bolesne? Bo wcześniej pisałaś, że któryś jeden był bolesny, początkowe nie.

    Ten trzeci był najgorszy, reszta do zniesienia 😃 a u Ciebie jak?

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 10 kwietnia, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elizz wrote:
    Ten trzeci był najgorszy, reszta do zniesienia 😃 a u Ciebie jak?

    Na razie miałam 4 i ten 4 był właśnie bolesny, pozostałe nie. W niedzielę idę na 5 i się zastanawiam jaki będzie.

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 148 22

    Wysłany: 11 kwietnia, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a Wam profesor mówił, że po zabiegu czy w trakcie balonów nie można uprawiać seksu?

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 11 kwietnia, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuduarineczka wrote:
    Dziewczyny a Wam profesor mówił, że po zabiegu czy w trakcie balonów nie można uprawiać seksu?

    Tak, w szpitalu po operacji mówił, że zakaz współżycia i kąpieli w wannie.

  • Elizz Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 11 kwietnia, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyneczka wrote:
    Tak, w szpitalu po operacji mówił, że zakaz współżycia i kąpieli w wannie.

    Wow mi też profesor nic nie mówił.
    Odnośnie współżycia wiedziałam z tego forum, a kąpieli w wannie nie doczytałam tutaj i np. się kąpałam 😣

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 11 kwietnia, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elizz wrote:
    Wow mi też profesor nic nie mówił.
    Odnośnie współżycia wiedziałam z tego forum, a kąpieli w wannie nie doczytałam tutaj i np. się kąpałam 😣

    Nie wiem na jak długo ten zakaz kąpieli w wannie, możliwe, że na jakieś parę dni po zabiegu. Nie dopytałam o to.

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 11 kwietnia, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą, skoro prof nie jest zbyt wylewny w rozmowach, mógłby dawać wytyczne na jakichś ulotkach czy coś.

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 148 22

    Wysłany: 11 kwietnia, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie. Przydałby się taki informator. Ogólnie to fajnie by było założyć grupę prywatną na F dla pacjentek np Ludwinki i tam byśmy mogły rozwiewać takie wątpliwości.

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 11 kwietnia, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możemy założyć 😊 nie ma zbyt dużo grup o takiej tematyce.

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 12 kwietnia, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile u was trwały miesiączki po zabiegu? U mnie już 5 dzień, początkowo bardzo skąpo, ale teraz mam wrażenie, że się rozkręca zamiast się kończyć i nie wiem jak będzie w niedzielę, a mam balona. Ogólnie mam mniej obfitą niż wcześniej, ale przed zabiegiem miałam naprawdę bardzo, bardzo obfite, z wielkimi skrzepami i strasznym bólem brzucha. Teraz jest dosyć obfita, ale i tak nieporównywalna do poprzednich, gdzie bałam się kichać, kaszlnąć, albo wstać po dłuższym siedzeniu. No i najważniejsze nic nie boli.

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 148 22

    Wysłany: 12 kwietnia, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyneczka u mnie dzisiaj 4 dzień i jest bardziej intensywnie niż na początku ale nie tak jak kiedyś. Wcześniej miałam tak jak Ty skrzepy i bardzo mocne krwawienia. Leciało ciurkiem. W pracy bałam się kichnąć . I w niedzielę też idę na balon. Mam nadzieję że profesor i tak zrobi balona i nie będzie to przeciwwskazaniem. W sumie to na poprzednich dwóch też miałam krwawienie i balon był normalnie. Ciekawa jestem tylko czy bardziej nie boli podczas okresu.

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 12 kwietnia, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam na recepcję. Jeśli będzie miesiączka to nie zrobi prof balonów. Chyba, że już końcówka z lekkim krwawieniem to wtedy można. W razie czego pani kazała wysłać smsa z informacją, że nie będzie się na balonie.

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 148 22

    Wysłany: 12 kwietnia, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm… no ja mam trochę większe krwawienie niż na dwóch pozostałych a w niedzielę to będzie 6 dzień to już w sumie chyba końcówka. Chyba jednak pojadę

  • Martyneczka Koleżanka
    Postów: 90 7

    Wysłany: 12 kwietnia, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zobaczę jak będzie w niedzielę rano, mam nadzieję, że już będzie lekkie plamienie tylko, bo to już by był 7 dzień.

  • Juliaa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 14 kwietnia, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak czasowo wyszło wam cale balonowanie?. Zabieg mialam 9.03, odliczając miesiączkę, te dwa weekendy co nie ma profesora to wychodzi, że skończę dopiero pod koniec maja. Niby 7 a przez te przerwy rozeszło się w czasie. Jaką miałyście najwiekasza przerwę między balonami ? Teraz 21 nie ma profesora, kolejny weekend planowo wypada mi miesiączka a następny po majówce znowu nie ma profesora i nie wiem czy to nie za długa przerwa będzie.

  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 148 22

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak Martyneczka byłaś dzisiaj? Ja właśnie wracam pociągiem do domu. Dzisiaj mój 3 balon był i był bardzo bolesny, jakby miało mi coś tam w środku pęknąć. Trwało to z 10 sekund ale kręciłam się na tym fotelu… co do przerw to dziewczyny pisały niektóre że nawet 3 tygodnie nie miały balona. Ja za tydzień nie mam bo mi w piątek nie pasowało, później mam 28 a później przerwa na majówkę i po majówce znowu balon. Ta przerwa na majówkę mi pasuje bo pojadę nad morze zresetować głowę :)

‹‹ 61 62 63 64 65
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ