X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za zdrówko winko wczorak z mężem taki malutki kieliszek ale pyszne było :P
    Ledwo żyję musiałam się nawet popołudniu położyć leżałam 1,5 h jak nie ja :)
    A mam uderzenia gorąca i zimna aż zmierzyłam po tym leżeniu zmierzyłam tempke i mam 36,94 po drugim mierzeniu bo za pierwszym była wyższa 36,98.
    A piersi mnie kłują łał, ale marudzę, już kończę :)
    Dobrego wieczoru życzę :D

    Miriam, sylvia, Konwalia, Iwka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za chwilke znow za wasze zdrowie siemie sobie wypije :)

    Nusia, Miriam, inessa, Patii22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane, witam po dłuższej przerwie, podczytuje Was, ale sama jakoś nie mam sił się udzielać, nie mierzę temperatury w tym cyklu, bo postanowiłam odpuścić...ale mam pytanko:
    czy któraś z Was miała taki dziwny ból, bardziej kłucie w okolicy pępka? taki dziwny biegnący od pępka w dół...jestem przed okresem, ale nie wiem kiedy mam dostać, bo tego cyklu nie kontroluję totalnie :)

    aha, gratuluję z całego serca zafasolkowanym dziewczynkom :)

    inessa lubi tę wiadomość

  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam samotne wieczory w tyg bo mąż pracuje teraz w innym mieście ale tylko na mies.lub dwa,ale to i tak długo...zwłaszcza teraz jak staramy się o dzidzię;(
    jutro po pracy jadę do ginekologa i zapytam się o monitoring cyklu, bo beż tego widzę że będzie ciężko, chociaż teraz mam jeszcze cichą nadzieję.
    Dziewczyny zerknijcie na mój wykres czy na betę już mogę iść? (nigdy jeszcze nie byłam), może jutro mi zrobią?
    a034810b364e2a721bcb58fcf5858cfd.png

    inessa lubi tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po pracy już ugotowałam obiad z diety płodności na jutro :D wiec mam chwile wolnego :D aj jak dobrze usiąsć i nic nie robić :)

    inessa, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde mój M też wybył na trening eh koniec laby już moje wielkie oczyska na niego nie działają mówi że od marca prawie nie chodził bo bał się mnie samą w domu zostawić ale już widzi że i tu cytat "z Tobą Kochanie jest w miarę ok a poza tym masz tą swoją różową stronę wiec ja też muszę coś mieć dla siebie i idę na boks" po prostu olał mnie wsiur jedny :D

    Modnisia, kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

  • Modnisia Koleżanka
    Postów: 40 60

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pochwalę się Wam jaki pyszny obiadek dzisiaj sobie zrobiłam na pocieszenie:łosoś na parze z brokułami, a na deser naleśniki z serem białym polane musem truskawkowym:)mniam!

    Miriam, inessa, Konwalia, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    a455238dd159155545b1555a4302995e.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcja się nasiliła..brak mi juz tchu..poplakalam się, powiem wam szczerze juz mi wszystko jedno..chce to wyleczyć i odetchnąć psychicznie..rok czasu,poronienie..to dla mnie za dużo..po tym cyklu pasuję..nie mogę dalej w tym trwać bo to zle oddzialowuje na nasz związek.racjonalnie rzecz biorąc to bym najchętniej uciekła z dala od wszystkich i wszystkiego..,życie znów mnie kopie w tyłek, gdzie tylko mogło to ugodzilo...sił juz brak jak sypie się wszystko:-(przepraszam za to ze zaśmiecaj...:'(

    inessa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana rozumiem Cie też czasami się załamuje dwa lata starań stał się cud a tu czar prysł wielki kopniak w cztery litery od życia ale cóż nie możemy się poddawać trzeba walczyć ale czasem się zastanawiam czy jest sens prowadzenia wykresu czy po prostu chociaż na miesiąc wrzucić na luz i dać ponieść się emocjom a nie tak jak tempka wskaże jak szyjka to od tak na zawołanie jak w zegarku eh już też sama nie wiem

    inessa lubi tę wiadomość

  • Stokrotka21 Autorytet
    Postów: 356 354

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki :) co tam? Też Was czytam ale rzadko piszę. widzę że większość z Nas wieczorami skazana na samotność. Mój M od 19 do 4 w pracy..ehh:( Mogłybyście zerknąć na mój wykres, jak myślicie owulka się zbliża czy wogole jej nie będzie?

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg5apekm56.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana mogła być w środę 5 tego ale nie wiem zależy jakie masz cykle i ogólnie od pozycji szyjki i sluzu a tu sama tempka hm trudno stwierdzić :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj brałam luteine dopochwowo mam ja brac około 12 dni bo minimalnie plamię rano :(

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Stokrotka21 Autorytet
    Postów: 356 354

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze miałam ok 28-30 dniowe cykle. Ale dwa ostatnie były po 44 , 45 dni;/ a po czym twierdzisz że owulka mogla być 5-tego? Przed ta tempka nie ma 6 niższych temp. a po niej 3 wyższych. Więc ja już nie wiem:/:(

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg5apekm56.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Infekcja się nasiliła..brak mi juz tchu..poplakalam się, powiem wam szczerze juz mi wszystko jedno..chce to wyleczyć i odetchnąć psychicznie..rok czasu,poronienie..to dla mnie za dużo..po tym cyklu pasuję..nie mogę dalej w tym trwać bo to zle oddzialowuje na nasz związek.racjonalnie rzecz biorąc to bym najchętniej uciekła z dala od wszystkich i wszystkiego..,życie znów mnie kopie w tyłek, gdzie tylko mogło to ugodzilo...sił juz brak jak sypie się wszystko:-(przepraszam za to ze zaśmiecaj...:'(

    MariaAntonina rozumiem Ciebie doskonale. Czasami myślę, że jakoś nie po drodze nam ten bejbik. Cały czas jakieś przeszkody... Staramy się już 14 cykli a w międzyczasie wyszedł polip, podwyższona prolaktyna i oczywiście infekcje... Aktualnie infekcja już wyleczona i mam nadzieję, że do mnie nie wróci po @. Mnie też już ogarniało zwątpienie jak po globulkach przeciwgrzybicznych w tym samym cyklu pare dni po znów początek infekcji. Wiem, że to mało przyjemne... Mogę jedynie co Ci poradzić, żebyś poszła na posiew i co bardzo ważne wstrzymała się od serduszkowania 14 dni po skończeniu kuracji. Ja jeszcze brałam probiotyki na odbudowanie flory. U mnie powodem tych infekcji prawdopodobnie była sztuczna bielizna. Teraz wróciłam do bawełnianej i jest o niebo lepiej.

    inessa lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    a ja dzisiaj brałam luteine dopochwowo mam ja brac około 12 dni bo minimalnie plamię rano :(

    To bierz Kochana - wszystko dla fasoleczki.
    A czy w spodziewanym terminie @ też miałaś plamienia? Jeżeli można zapytać to aktualnie jakiego koloru są te plamienia?

    inessa lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie mozna powiedziec że okres miałabym dostać w sobote niby do dzsiaj i dlatego sate plamienia śluz jest minimalnie brązowy

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszecie o infekcjach mnie tylko raz w życiu torche swędziało i myślałam że się zadrapie a wstyd było :P
    Wtedy miałam b.dobrego ginekologa i powiedział żebym nie myła się żadnymi płynami do higieny intymnej bo one wcale takie dobre nie są zabijają prawidłową flore bakeryjną, kazał się podmywać czystą wodą tak dobrze pisze tylko czystą wodą a jak jest swedzenie to nawet przegotowana. Można też sobie napar zrobić z rumianku ale nic więcej. Dodatkowo jeść flore bakeryjną nawet taką jaką stosuje się przy antybiotyko terapii. Wtedy mi to pomogło i już nigdy więcej nie miałąm problemów.

    ;oniqa, Modnisia, Iwka lubią tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam ostatni raz do pracy ide po jakies słodkości żeby pożegnać się ze znajomymi na 2 lata do usłyszenia jutro i życze miłego wieczoru :) :) :)

    Miriam, Mikusia2, inessa, kaarolaa lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    kochana plus jest taki, że lekarz prawdopodobnie cię dobrze zdiagnozował, wiem, że te pół roku to prawie wieczność... ale może powinnaś wykożystać ten czas dla siebie robić rzeczy które cały czas przekładałaś na później, a których w ciąży Ci robić nie będzie wolno, rada- IDŹ NA MAŁE LUB DUŻE ZAKUPY kup sobie coś na poprawę humorku :)

    Właśnie tak sobie pomyślałam, że naciesze się mężem, zaklimatyzuje w roli żony, pojedziemy na jakieś wczasy odpocząć i jakoś zleci..
    podzieliłam ten okres na dwie fazy :) zostało nam 3 miesiace do slubu wiec czas szybko minie, będzie duzo załatwiana a potem 3 miesiące po ślubie :) też szybka pykną w tym czasie jakaś podróż poślubna i na swięta może coś się wykluję :))

    Miriam, ;oniqa, inessa, kaarolaa lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 11 czerwca 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wy to tyle piszecie ze potem siedze i godzine czytam :P :P :P ładnie sie dzieje winko hehehe....

    pogoda była piękna dzisiaj upał :)

    a ja nadal nie mam @ tylko plamienia bardzo skąpe.... czyżby zioła Sroki mi przedłużyły cykl??

    Miriam, ;oniqa, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ