X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe mamusie 2013 :)
Odpowiedz

Czerwcowe mamusie 2013 :)

Oceń ten wątek:
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki w ten piękny sloneczny dzień!!!!Mi własnie tem spadła test negatywny więc chyba znowu ten cykl uważam za przegrany:(

    inessa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Witajcie dziewczynki w ten piękny sloneczny dzień!!!!Mi własnie tem spadła test negatywny więc chyba znowu ten cykl uważam za przegrany:(


    Adza głowa do góry nie ty jedna sie w tym cyklu rozczarowałaś temp.. nadzieja jest a pozniej hukk otrzeźwienie , że nic z tego..

    Ja sobie czytam o infekcjach robie drugi fakultet .. 1 to ciąża 2 to infekcje i stany zapalne.. wnioski maskaryczne po przeczytaniu kilku forum lub nawet kilkunastu..:)

    inessa lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane wkońcu słoneczko i wkońcu wolne chyba pojadena jakies zakupki wyciągne mamę :D

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam a u mnie dzisiaj spadek tempki nie wiem co to oznacza bo ja w tym temacie jestem zupełnie zielona....

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głęboko w to wierzę, czuję te II kreski...Przepraszam, ze tak rzadko zaglądam na forum, ale za bardzo boli..Każdy wolny dzien, godzinę spędzam z bliskimi, rodziną, w pracy żeby tylko zająć myśli, tak mocno pragnę maleństwa z powrotem pod moim sercem, że błagam Boga z całych sił o jego powrót, potrzebujemy go do życia... Bóg dał nam szansę, pokazał, że możemy być rodzicami, ale zabierając nam kruszynkę zblizył do nas całą- nawet tą przeciwną- rodzinę, stosunki z teściami się baaardzo poprawiły, cierpią z nami i kibicują (!) teraz..wzięliśmy się za badania z mężem... Coś zaczyna się dziać, wolałabym żeby maluszek rosnął teraz we mnie, ale Bóg wiedział co robi, to Jego wola, a On wie czego nam najbardziej brakuje, codzień się modlę i wierzę, że Bóg mnie wysłucha ponownie, nie przestałam wierzyć ani na moment..

    A zdrowie, hmm...nowy gin mówi, że..chyba mam okres już, bo wszystko na to wskazuje, krwawię ładnie koresowo, brzuch boli jak na @... i sie ładnie już zagoiła macica :) :) :) trochę szybko :)

    Mikusia2, ;oniqa, kaarolaa, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale testy ciążowe jeszcze są leciutko dodatnie..

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Głęboko w to wierzę, czuję te II kreski...Przepraszam, ze tak rzadko zaglądam na forum, ale za bardzo boli..Każdy wolny dzien, godzinę spędzam z bliskimi, rodziną, w pracy żeby tylko zająć myśli, tak mocno pragnę maleństwa z powrotem pod moim sercem, że błagam Boga z całych sił o jego powrót, potrzebujemy go do życia... Bóg dał nam szansę, pokazał, że możemy być rodzicami, ale zabierając nam kruszynkę zblizył do nas całą- nawet tą przeciwną- rodzinę, stosunki z teściami się baaardzo poprawiły, cierpią z nami i kibicują (!) teraz..wzięliśmy się za badania z mężem... Coś zaczyna się dziać, wolałabym żeby maluszek rosnął teraz we mnie, ale Bóg wiedział co robi, to Jego wola, a On wie czego nam najbardziej brakuje, codzień się modlę i wierzę, że Bóg mnie wysłucha ponownie, nie przestałam wierzyć ani na moment..

    A zdrowie, hmm...nowy gin mówi, że..chyba mam okres już, bo wszystko na to wskazuje, krwawię ładnie koresowo, brzuch boli jak na @... i sie ładnie już zagoiła macica :) :) :) trochę szybko :)
    Jesteś silna dasz rade, i masz całkowitą rację Bóg da Wam te dzieciątko ja też wirzę, że Bóg czeka na właściwy moment i że to on wie kiedy tę duszyczkę z nieba zesłać na dół :)

    inessa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    Jesteś silna dasz rade, i masz całkowitą rację Bóg da Wam te dzieciątko ja też wirzę, że Bóg czeka na właściwy moment i że to on wie kiedy tę duszyczkę z nieba zesłać na dół :)


    Nie wiem tylko na jak długo wystarczy mi,nam sił... Mąż bardzo boi sie o powtórną sytuację, ja zresztą troszkę też... szef dał mi l4 do piątku włącznie, potem co drugi dzień tylko do pracy po 8 godzin, żebyśmy mogli się starać..

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, tu moj nr 665969377, często pytacie co u mnie, a ja czasem nawet nie mam (psychicznie) siły na czytanie forum i dobrych nowin, mimo iż się mocno ciesze z każdą nową mamusią...

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko , rozumiem cie bardzo dobrze.. wiem co czujesz mysląć o ciąży , ale uwierz mi to przejdzie , taki stan ma sie na poczatku tej sytuacji, poznije z czasem mija . owszem sa momenty złe albo bardzo złe , ale musimy zyc nadzieją i wierzyc , ze bedziemy tez miały sznase urodzic zdrowe dzieciatko..

    Opisze ci sytuacje która mnie spotkała..

    inessa lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaszłam w ciąże na koncu wrzesnia 2012 r. Po parcy w piatkowe popołudnie pamietam to dobrze był poczatek października tak 2 dni przed @ zrobiłam soebie sikańca i patrze II kreski nie mogłam uwierzyc od czerwca starania juz olałam to i w tym cyklu kiedy przestałam rozmyslać i wg głupieć ( chyba wiecie o co mi chodzi) udało sie .. No to szybko w samochód i do mojego N , .. Wsadziłam mu w dłonie Test , patrzył i nie wierzył.. na 2 dzien pojechałam na Bete .( wskazywała 6 tydz,)Moj N odbierał wyniki bo mieszkamy oddzielnie ( ale ten watek sobie odpuszcam ) Z racji ze mieszkał ze swoimi rodzicami a na górze mieskzał jego brat z rodzina zostawił wyniki u siebie na półce pod książka.. Nikt nie wiedział prócz NAs i kolegi z którym odbierał wyniki .. no ale chciał sie podzielic wiadomoscia i zadzwonił do swojego szwagra z którym ma dobry kontakt by mu powiedziec , w tym czasie jego bratowa * chciała pożyczyc ładowarke i majac wskazówki gdzie jest szperała mu w pokoju i znalazła ten wynik .. w tym samym czaie lub 1 dzien roznicy zadzwoniła do siostry mojego N z informacja ze cos sobie wymysliła za bajke ze jestem w ciazy .. a on juz wiedzieli i wiedzieli ze nikt nie wie.. po tej sytuacji nasze relacji z racj mojego poronienia i tego ze kłamała dzwoniac i wg totalnie umarły.. Wg po stracie kazdy mi choc dobre słowo powiedział a ona nic .. jako jedyna , juz siostra mojego N jej zwróciał uwage o co jej chodzi .. No i w marcu nowina Pani N jest w ciazy , podobno sie strali 2 lata a ona ciagle fajke za fajka , piła alkohol kiedy popadło i ile popadło..

    I TERAZ WNIOSKI : CZUJE SIE ZAGROZNA I ZAZDROSNA .. juz rodzice mojego N mowia ze do czego ja to zaprowadzi takie zachowanie Wtedy poczułam sie strasznie to było takie w moim mniemanniu .. zobacz ja moge byc w ciazy .. na dzien dzisiejszy zwisa mi to i powiewa.. ale wtedy załamałam sie , bo to było ewidentnie chamskie zagranie w stosunku do nas ..

    Pani N ma już jedno dziecko * i wg nie było rozmowy o kolejnej ciazy dopiero kiedy sie dowiedziała, ze ja jestem to taka zaintrygowana postanowiła mieć.. kiedy wchodziłam do rodziny a to dla mnie gówniara 26 lat była miła i wg taka zainteresowan Kim jestem, a teraz wyszło ze jest dwulicowa , rabie doppe na kazdym kroku wszytskim a ja takich ludzi nie nawidze.. no ale cóz takie zycie .:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2013, 07:40

    inessa lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że smutno się tutaj zrobiło... ja podpisałam umowę :) nic wielkiego, taka dodatkowa praca ale się cieszę :)

    ;oniqa, Mikusia2, inessa, Iwka lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    widzę, że smutno się tutaj zrobiło... ja podpisałam umowę :) nic wielkiego, taka dodatkowa praca ale się cieszę :)


    No to gratuluję.. bardzo nie ważna jaka dodatkowa czy stała ważne ze to praca:) Cieszę się ..

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    widzę, że smutno się tutaj zrobiło... ja podpisałam umowę :) nic wielkiego, taka dodatkowa praca ale się cieszę :)

    Gratuluje Eunika :) praca to praca, super :) a co będziesz robiła??

    inessa lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    No to gratuluję.. bardzo nie ważna jaka dodatkowa czy stała ważne ze to praca:) Cieszę się ..
    dzięki, mam nadzieję, że nic się nie stanie złego, jest tam jedna kara pieniężna i bałam się to podpisać, pytałam o ciążę bez strachu i powiedzieli, ze jeśli będzie zagrożona i wystawione zaświadczenie lekarskie to się dogadamy bo to podchodzi pod udokumentowaną chorobę lub problemy rodzinne. oby wszystko poszło dobrze :)

    ;oniqa, inessa lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje gratulacje kochana :)

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Gratuluje Eunika :) praca to praca, super :) a co będziesz robiła??
    pracowała od września w centrum języków obcych z dojazdem do ucznia, żaden interes ale chodzi mi o umowę żebym już coś miała doświadczenia jak za rok skończę szkołę :)

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( jestem juz naprawde zmeczona 17 cykl zaczelam, zebym chociaz raz zaszla z obecnym M to moze byloby inaczej a tu nic. Zaczynam myslec ze to z jego nasieniem cos cos nie tak tym bardziej ze kilka razy przechodzil zapalenie. nerek :(( boje sie isc z nim na badania bo on sie zalamie, ma bardzo slaba psychike. Moze niech bedzie jak jest mamy corke wprawdzie nie jego ale jak jego :) wczoraj moj byly M powiedzial ze chce sie zrzec corki. powiedzcie jak mozna byc takim czlowiekiem jak? Ona bardzo go kocha a on wogole sie nia nie interesuje nawet nic nie placi a z funduszu mi sie nie nalezy komornik z niego nie sciagnie bo pracuje na czarno do dupy z takim zyciem. Ale sie rozpisalam :)) az mi lzej heh

    eunika, inessa lubią tę wiadomość

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    :( jestem juz naprawde zmeczona 17 cykl zaczelam, zebym chociaz raz zaszla z obecnym M to moze byloby inaczej a tu nic. Zaczynam myslec ze to z jego nasieniem cos cos nie tak tym bardziej ze kilka razy przechodzil zapalenie. nerek :(( boje sie isc z nim na badania bo on sie zalamie, ma bardzo slaba psychike. Moze niech bedzie jak jest mamy corke wprawdzie nie jego ale jak jego :) wczoraj moj byly M powiedzial ze chce sie zrzec corki. powiedzcie jak mozna byc takim czlowiekiem jak? Ona bardzo go kocha a on wogole sie nia nie interesuje nawet nic nie placi a z funduszu mi sie nie nalezy komornik z niego nie sciagnie bo pracuje na czarno do dupy z takim zyciem. Ale sie rozpisalam :)) az mi lzej heh
    o to chodzi żeby było lżej :) nie załamuj się, ważne że masz przy sobie kochane osoby, dasz radę :)

    inessa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może idobrtze że chce się zrzec po co Twojej córci taki "tata" Twójobecny napewno jest lepszym tatą niz biologiczny

    inessa lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ