X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi bardzo piecze i boli w okolicach wątroby

    miała która z was laparo usuwany woreczek

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i takie pijaczki rodzą normalne zdrowe dzieci...... to jest jakas paranoja...
    ja nie wiem co bym w takiej sytuacji czuła.. zrobiła itp. naprawde nie wiem.

    co do nerwowosci pewnie przez życie zżędła, zezłośliwyła się :< zycie dalo jej popalic.. ehh...
    czyzby to byl skutek po chorobie? czy po prostu przypadek? z niczym nie związany?

    samira lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 22:55

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    no mam taką nadzieję, dlatego specjalnie dla lokatora biegam jeszcze z rana do łazienki :) nie dla mojej przyjemności :)
    wcześniej byłam jeszcze bardziej aktywna, bo gram regularnie w siatkówkę, ale to już sobie daruję chwilowo ;)

    Mizzelko masz już kieckę na to świadkowanie, bo ja na swoje świadkowanie dalej nie mam pomysła :D
    no siatkowka niezbyt dobra :D
    coś ty, nic nie kupilam. dzis oglądałam to lipa straszna.. wszystko pod ten sam fason.. jak klony tyle że kolory inne ;/ a ja jako swiadkowa nie moge byc jak klon ;/ i to mnie wkurza.. mam nadzieje ze cos mi wpadnie w oko.. odkladalam to bo łudziłam sie ze bd miec pseudo ciążowy brzuszek.. yoo yhyyy... czuj sie :D
    brzuszek tłuszczowy jest jak na razie :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    samirko no pisałas jakis czas temu o kolezance zforum że pewnie urodziła ale nie wiem czy to ta ? kurcze no przezierność karkowa była ok i nagle taka choroba no właśnie po to robi się przezierność karkowa i kości noska sie mierzy czy nie ma właśnie tej choroby jakaś masakra
    nie to nie ta ta się długo nie odzywała i zaczęłyśmy się martwić a już czułam ze coś jest nie tak ,moim zdaniem powinna mieć amniopunkcję ,trisomię 21 miała jak 1:300

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam samirko wyrostek usuwany laparo :P iwlasnie po nim mialam zrosty na jajowodzie prawym bo one sie robia zawsze po laproskopii , ja juz sobie obiecalam samirko ze jak zajde wciaze i lekarz nie da mi skeirowania na badania polowkowe bo niby mam dopiero 33 i to nie 1 ciaza to sobie sama zrobie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 22:57

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    i takie pijaczki rodzą normalne zdrowe dzieci...... to jest jakas paranoja...
    ja nie wiem co bym w takiej sytuacji czuła.. zrobiła itp. naprawde nie wiem.

    co do nerwowosci pewnie przez życie zżędła, zezłośliwyła się :< zycie dalo jej popalic.. ehh...
    czyzby to byl skutek po chorobie? czy po prostu przypadek? z niczym nie związany?
    raczej wiek w jakim urodziła dziecko pierwsze dziecko podkreślam

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira nie wyobrażam sobie tego, aż sama się popłakałam. To jest straszne co się stało, niewyobrażalne.

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    no siatkowka niezbyt dobra :D
    coś ty, nic nie kupilam. dzis oglądałam to lipa straszna.. wszystko pod ten sam fason.. jak klony tyle że kolory inne ;/ a ja jako swiadkowa nie moge byc jak klon ;/ i to mnie wkurza.. mam nadzieje ze cos mi wpadnie w oko.. odkladalam to bo łudziłam sie ze bd miec pseudo ciążowy brzuszek.. yoo yhyyy... czuj sie :D
    brzuszek tłuszczowy jest jak na razie :D

    ha ha ja też nie chcę być klonem :)Ty jesteś Mizzelko artystka to może coś uszyjesz??? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja mialam samirko wyrostek usuwany laparo :P iwlasnie po nim mialam zrosty na jajowodzie prawym bo one sie robia zawsze po laproskopii
    chyba mnie to czeka niedługo ,nawet mi w piersi słabo i kręgosłup od tego boli bo to gówno promieniuje,nie mam stanu zapalnego na szczęście bo jak szłam ostatnio do gastro to robiłam krew ,nawet myslałamze jak dziś zacznie mocniej bolec to na IP pojadę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chyba niewytrzymala jestem nerwowa bardzo i emocjonalnie reaguje . powini jej zrobic dokladnie amniopunkcje i badania w kierunki trisomii

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    raczej wiek w jakim urodziła dziecko pierwsze dziecko podkreślam
    cos wlasnie czytalam ze niezbyt fajnie w takim wieku wlasnie 1 dziecko.. ale byly badania ok.. szok.. po prostu szok...

    choć codziennie jezdzilam do szkoly z takim dzieckiem, byl bardzo sympatyczny.. w sumie to nie koniec świata.. żyje, kocha, oddycha.. jest.. A stopien jego choroby zalezy od staran rodzicow.. ciężka praca się opłaca.. Choć są ponadinteligentni ludzie z tym zespołem.. tzw Geniusze.
    wiem mało pocieszające.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merida17 wrote:
    ha ha ja też nie chcę być klonem :)Ty jesteś Mizzelko artystka to może coś uszyjesz??? :)
    moja mama szyje, ja jeszcze nie próbbowałam bo cos czuje ze sb palce bym pozzszywała hahah :D

    merida17 lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jakby cie bolalo to jedz bo tam kamienie mozesz miec i stan zapalny sama bolu nie opanujesz ja pamietam jka mialam krwotok wewnetrzny nawet zlozka wstac nieu mialam lecialam przez rece sanitariuszowi

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nienawidze chorob! Niesprawiedliwe, ze dotykaja nawet bezbronne malenstwa :( a jak widze te akcje spoleczne na tvn-ie z chorymi dziecmi to mi slabo... Nie moge tego ogladac.

    samira lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    samira nie wyobrażam sobie tego, aż sama się popłakałam. To jest straszne co się stało, niewyobrażalne.

    my tam w totalnym szoku jesteśmy,jak przeczytałam jej posta ryczałam jak głupia
    w takich momentach brakuje słów

  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a mnie bardzo boli woreczek żółciowy aż plecy bolą i jest mi niedobrze :(

    i dziś w ogóle jest mi jakoś smutno

    Samirka, też tak mam czasami. Smutno mi bez powodu. Zły dzień, to najlepiej iść spać z nadzieją, że jutro będzie lepiej :*


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ta nerowowsc ze zrzeda to bylo do mnie mizelko ja nie jestem zżeda taki mam charakter reaguje emocjonalnie i mam wysokie cisnienie po mamusi

    mizzelka, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja jestem nerwowa i chyba bym tych lekarzy na miesjzu pozabijała ze złośvi no moze nie dosłownie pozabijała ale jak tak można jest 21 wiek i na usg wszytko widac każda nieprawidłowość u nas w mikołowie tez byla dziewczyna moja była sasiadka ktorej wciazy mowili wszystko ok nic sie nie dzieje acórcia urodziła sie zrozszczepem kregoslupa nigdy nie bedzie chodzila

    kurde przez rozczep można operować nawet w łonie matki :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze ta choroba to taka której nie da się wyleczyć można tylko pracować nad dzieckiem żeby się w miarę dobrze rozwijało

‹‹ 471 472 473 474 475 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ