X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzik82 wrote:
    Nienawidze chorob! Niesprawiedliwe, ze dotykaja nawet bezbronne malenstwa :( a jak widze te akcje spoleczne na tvn-ie z chorymi dziecmi to mi slabo... Nie moge tego ogladac.
    granie na ludzkich emocjach ale może tak trzeba

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    czy ta nerowowsc ze zrzeda to bylo do mnie mizelko ja nie jestem zżeda taki mam charakter reaguje emocjonalnie i mam wysokie cisnienie po mamusi
    nie nie... samirka pisala że byla tam ta kobietka złośliwa :P a potem pod koniec ciąży była milsza :)
    nie o ciebie cos ty :) spokojna i potulna jestes jak baranek :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra usuwam tamten post

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to już ja chodzę jakbym miała kurwiki w oczach :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirko wiele chorób mozna zoperowąc włonie matki ale treba je dostrzec albo badania zrobic jak mozna bylo nie zobaczyc rozszczepu kego słupa przeciez badania połówkowe sa po to

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    czy ta nerowowsc ze zrzeda to bylo do mnie mizelko ja nie jestem zżeda taki mam charakter reaguje emocjonalnie i mam wysokie cisnienie po mamusi
    tak mizzeka ma rację o tamta laseczkę mi chodziło ;)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira tak po cichu do was zajrzałam i szczerze mówiąc rozryczałam na dobre. Straszne to co się stało, ale teraz grunt żeby wróciło do rodziców, z postów tej kobiety bije siła.

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i jeszcze mnie od czasu do czasu podbrzusze ciągnie hym !?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizelko tak potulna jestem jak baranek z rogami chyba jak mi ktos na odicisk nadepnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 23:11

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samirko mnie też jaja bolą! :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    samira tak po cichu do was zajrzałam i szczerze mówiąc rozryczałam na dobre. Straszne to co się stało, ale teraz grunt żeby wróciło do rodziców, z postów tej kobiety bije siła.
    oj bije siła,mąż podobno strasznie płakał i mówił ze bardzo go go zobaczyć ,nawet go ochrzciła w szpitalu w razie czego ehhh...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 23:13

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    mizelko tak potulna jestem jak baranek z rogami chyba jak mi ktos na odicisk nadepnie :)
    jesteś spokojna do czasu, tak jak każda z nas :D ja dzis bylam dopóki G mnie nie wkur... ale za to dostałam "karę" takie skurcze że szok.. uhh.

    samira, Kasia * lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez czesto boli krzyż ale ja ma chyba rwe kulszowa ostatnio bylam u rodzinnego jka mnie wygniotla po kregoslupie myslam ze bede wyc prmieniuje mi bol do posladka i do kolana czasami

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    jesteś spokojna do czasu, tak jak każda z nas :D ja dzis bylam dopóki G mnie nie wkur... ale za to dostałam "karę" takie skurcze że szok.. uhh.
    jak to mówił Paweł w filmie kogel-mogel "Kaśka ja to jestem spokojny ale do czasu aż się zdenerwuję " hehe

    mizzelka, Kasia *, Betty Boop lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    mnie tez czesto boli krzyż ale ja ma chyba rwe kulszowa ostatnio bylam u rodzinnego jka mnie wygniotla po kregoslupie myslam ze bede wyc prmieniuje mi bol do posladka i do kolana czasami
    witaj w klubie rwy

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie cycki krzyż, podbrzusze i jaja.. normalnie parada.. a i odciski i bańki wodne od butów. milusio az do porzyguu..

    samira, merida17 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pamietam jak sie zmezem ostro ocs poklocilam i ze zlosci poszlam sprzatac caly dzien sprzatalam ico dostlam kare ze krzyczalam na mzeza od zycia wypadl mi krazek miedzykregowy jak podnoslam szmate zpodlogi itak juz zostalam za nic nie moglam sie wyprostowac taka zgieta wpol jechala na ip zaplakana jak mnie protowali na sile myslam ze ich pogryze 5 minut kłótni i 2 tygodnie bolu irehabilitacji :PPPP

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    mnie cycki krzyż, podbrzusze i jaja.. normalnie parada.. a i odciski i bańki wodne od butów. milusio az do porzyguu..
    no to pełen zestaw :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do woreczka żółciowego, to nie bójcie się w razie czego wycięcia. Moja mama go nie ma, a diety nie trzyma, wiem, że to źle, niektóre produkty "przelatują" przez nią, ale ogółem jest ok i przede wszystkim nic nie boli.

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Co do woreczka żółciowego, to nie bójcie się w razie czego wycięcia. Moja mama go nie ma, a diety nie trzyma, wiem, że to źle, niektóre produkty "przelatują" przez nią, ale ogółem jest ok i przede wszystkim nic nie boli.
    te słowa są jak balsam "nie boli" :)

‹‹ 472 473 474 475 476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ