X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wizyta u ginekologa.. @ nadal nie przyszla...
    Chcialabym miec tyle pieniedzy ile dolegliwości jakie mi towarzyszą ...:)

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 września 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mojego męża oprócz rozmowy zawsze przeprowadza badanie brzucha i sprawdza odbyt bo to z część końcową jelita mąż ma problemy. Potem ustala dalsze leczenie i mówi kiedy kolejna wizyta kontrolna z reguły co miesiąc. Jest to lekarz na nfz więc nie ma mowy o naciąganiu kasy. Niestety na dobrego lekarza ciężko trafić :/
    Niepokojące że nadal @ nie masz... dobrze że idziesz jutro do gina. A pytałaś lekarza od wzjg o to czy choroba może mieć wpływ na brak miesiączki?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 września 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś mieliśmy kolejne badanie nasienia i jest odrobinę lepiej z uwagi na to że są żywy plemniki. Co prawda kilka sztuk ale mam nadzieje że w przyszłym tygodniu androlog nas nie przekreśli co do in vitro.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo sie ciesze waszym szczesciem!!
    Tak pytalam czy to ma jakies znaczenie stwierdzila Pani doktor ze nie.
    Coz.. moze zaczne znowu brac duphaston, pozniej clo.. mozna by bylo sprobowac zadzialac ;(

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 września 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuj kochana działaj, walcz a w końcu na pewno się uda :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 15 września 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja żyje 10lat bez jelita grubego (usunięte w całości). Powód to nie wzjg tylko rodzinna polipowatość gruczolakowata (FAP) chorba genetyczna:) objawia się setkami polipów na j.g i trzeba go usunąć aby móc żyć. Nie mam stomii bo mam połączone jelito cienkie z uszytym zbiornikiem j-pouch. Ale za to mam mega blozne na całym brzuch:) Poza tym nie mam tarczycy z powodu raka.

    Obecnie 3 cykl starań, cykle regularne owulacyjne ale coś nie może zaskoczyć. Mam nadzieje że to nie przez zrosty w brzuchu...:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 16 września 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoja historia pokazuje że nie można się poddawać :) Pati życzę Ci wszystkiego dobrego z całego serca a przede wszystkim powodzenia w staraniach o dzieciątko :)

    Pati88 lubi tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zycze Ci duzo cierpliwosc wytrwalosci i wszystkiego dobrego, oraz tego wyczekiwanego dzieciatka!!!

    Pati88 lubi tę wiadomość

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 16 września 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny:) chciałam się podzielić bo być może ktoś ma też podobne problemy:) nie trafiłam jeszcze nigdy na inne osoby z tą chorobą (jestem przed 30stką) Mam też extra polipy na żołądku i dwunastnicy ale one są niegroźne i do obserwacji:) Ginekolog nie widzi przeciwskazań więc działamy:)

    powodzenia wszystkim życzę i powodzenia w staraniach:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy, jestes kolejna osoba ktora daje nam nadzieje. Nie wiem jak pozostalym dziewczyną ale mi dodaje ti siły do walki i dzialania :)

    Pati88 lubi tę wiadomość

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 17 września 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I daje poczucie że nie jesteśmy same z problemami, że nie jesteśmy te "gorsze" bo nie mamy dziecka. A razem łatwiej walczyć i wspierać się :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie tak jak mowisz Ewka90 mimo ze jest mi z tym cholernie ciężko, to świadomość tego ze jestescie i moge tutaj wyrzucić to wszystko z siebie jakos mi to ulatwia.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 17 września 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Pati widze,ze bardzo duzo przeszlas..również życzę owocnych staran :)

    Ja tez jestem przed 30 a choruje prawie od 7 lat

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wierzę, że każdej z Nas się uda.!!
    Każda na to zasłguje !

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 18 września 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny damy radę:) zawsze dziele się swoim doświadczeniem tam gdzie jest okazja i gdzie mogę komuś pomóc! jeśli mam coś dodać od siebie to najlepszy szpital zajmujący się jesliatmi to szpital akademicki przy Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na ul. Przybyszewskiego 49:) Polecam każdemu ale oczywiście nie życzę hospitalizacji:* tam są idealni lekarze znający się na flaczkach ktorzy nie biorą kopert wzamian za leczenie:)

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 18 września 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati dzięki za info o szpitalu :) oby nie była ta wiedza potrzebna ale warto znać miejsca w których pracują specjaliści.

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 18 września 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrozpaczonapragniedziecka wrote:
    Jutro wizyta u ginekologa.. @ nadal nie przyszla...
    Chcialabym miec tyle pieniedzy ile dolegliwości jakie mi towarzyszą ...:)

    Jak wizyta u ginekologa?

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 18 września 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka będziesz testować ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90 wrote:
    Jak wizyta u ginekologa?
    Ahh na domiar wszystkiego nabawilam sie jakiejs infekcji..
    Rozpoczelam branie duphastonu.. musze znowu wyregulowac miesiaczki..

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 18 września 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Ewka będziesz testować ?

    Nie mam po co bo ze względu na hsg i skutki uboczne po nim nie było przytulanek w dni płodne a i zaczynają się już symptomy zbliżającej się @ więc kolejny cykl na straty. Jutro wizyta u adrologa.

    A jak u Ciebie?

    3i49gu1r7dpjlown.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ