Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?
Odpowiedz

Czy są tu jakieś staraczki chorujące na wzjg? Lub inną chorobę jelit?

Oceń ten wątek:
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 marca 2018, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię betę o godzinie 15 prosto po pracy :-) na razie nie mam okresu ale brzuch pobolewa. Okaże się za niedługo czy się udało. Stresuję się :-\

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj sie na pewno wszystko rozwiaze sie pozytywnie !!! A brzuch moze bolec Cie ze stesu !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2018, 07:09

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby tak było :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 29 marca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dobrej myśli ! <3 <3 <3

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 marca 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3 <3 <3
    Ps strasznie mi się dzień dłuży :-\

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo!!! Tak strasznie Ci zazdroszcze !! Naprawdę!! Trzymam mocno kciuki!

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 marca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie ma czego zazdrościć :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 marca 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana, wyniki mają być ok 20. :-)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to czekamy :)

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 marca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki. Beta negatywna. Jestem załamana......

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mi przykro !!! <3

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niee no.....qrwa.... Ewka.. nie wierzę ehh :( :( tule cię najmocniej jak potrafię <3 choć wiem,że nic to nie pomoże... To takie niesprawiedliwe :/

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle trudu, bólu i wysiłku na marne :-( nie jestem w stanie się pozbierać... Mam w sobie taką złość i gorycz na te niesprawiedliwość że inni bez problemu a ja... Chyba muszę się porządnie wypłakać żeby jakoś przeżyć te najbliższe świąteczne dni....

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz koniecznie to z siebie wyrzucić!! odpocząć ! dojść do siebie !!
    Wiadomo, to będzie ciężki czas, ale nie jesteś z tym sama. Pamiętaj o tym <3

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5991 1514

    Wysłany: 29 marca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka też tego nie rozumiem dlaczego tak się dzieje ... :/ Wyplacz się jeżeli to Ci pomoże. A później jak jeszcze starczy wam sił i wiadomo kasy... To walczcie dalej <3 wiele dziewczyn na forum zachodziło za 2 czy 3 podejściem.. ale wyobrazam sobie te nerwy ehhh

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 marca 2018, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na informacje od koordynatorki co dalej. Na razie odstawiłam leki i czekam na okres. Powinien pojawić się w ciągu kilku dni. Brzuch boli niemiłosiernie. Trzeba jakoś przeżyć ten dzień :-\

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś bardzo silna !! musisz postarać się jakoś przez to przejść!! i o ile sytuacja pozwoli próbować dalej...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że jestem silniejsza ale niestety bardzo przeżyłam te porażkę bardziej niż myślałam bo starałam się nie nastawiać ale to się nie da. Każda z nas liczy że tym razem się uda. Cały wieczór przepłakałam, pół nocy nie spałam, oczy mam zapuchnięte...ale musiałam wstać, iść do pracy. Mój mąż bardzo to wszystko przeżył. Pierwszy raz widziałam że płacze ale chyba sam nie dał rady....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2018, 08:28

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiesz jak mi przykro, nie zdaje sobie sprawy co musicie przechodzic teraz.. nie da sie nie nastawiac.. czlowiek caly czas mysli ze moze jednak rozwija siesię tam cos w srodku... musicie to przetrwać.. wiadomo ze to bedzie ciezki czas, sama zadaje sobie pytanie dlaczego tak sie dzieje, ale chyba nie ma logicznego wytłumaczenia...

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 30 marca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny cios... Trzeci ostatni zarodek nie przeżył.... Nie wiedzieliśmy....teraz dopiero mam powiedzieli pewnie dlatego żebym wcześniej nie przeżywała.... Za miesiąc, dwa mogę od nowa zacząć procedurę.... Nie mam siły na to wszystko....

    3i49gu1r7dpjlown.png
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ